|
AUTÓPÁLYÁN észlelt kutyákhoz ÉJJEL-NAPPAL hívható telefonszám: 06-1-436-8333
|
Talált, elveszett kedvencek hirdetése (üzenet: 236834, Kutya) |
|
|
|
 Archie Bald

Tagság: 2009-10-21 13:21:00 Tagszám: #78839 Hozzászólások: 2264 |
17455. Elküldve: 2010-03-02 15:01:49, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219501.] |
Hát ha neked megéri a macerát,és nincs egy pár jókötésű barátod?De szerintem ne itt offoljunk mert ez a topik nem erről szól.
Archie Bald
|
| | |
[előzmény: (17454) Krisztinas, 2010-03-02 14:54:04] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Krisztinas

Tagság: 2010-01-13 13:09:48 Tagszám: #81223 Hozzászólások: 14 |
17454. Elküldve: 2010-03-02 14:54:04, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219502.] |
Pénz csak akkor adnám, ha tényleg ő lenne az, de szerintetek ez nem bűncselekmény az ő részükről? Mi van ha bevonom a szerveket is? ( ha találkára kerül sor)
|
| | | [válaszok erre: #17455 #17457] |
|
|
Zöldfülű
|
|
 Findusz

Tagság: 2010-01-10 17:49:32 Tagszám: #81123 Hozzászólások: 499 |
17453. Elküldve: 2010-03-02 14:49:10, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219503.] |
Semmiképp ne menj egyedül! Legalább hárman menjetek, úgy hogy egyikőtök csak távolabbról figyel és szükség esetén intézkedni tud.
|
| | |
[előzmény: (17450) Krisztinas, 2010-03-02 14:39:00] |
|
Törzstag
|
|
 Archie Bald

Tagság: 2009-10-21 13:21:00 Tagszám: #78839 Hozzászólások: 2264 |
17452. Elküldve: 2010-03-02 14:46:29, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219504.] |
Arra vigyázz,hogy nincs kutya nincs pénz.Azt szokták mondani ide meg oda kell menni a kutyáért,te add oda a pénzt azt ők meg meglógnak
Archie Bald
|
| | |
[előzmény: (17450) Krisztinas, 2010-03-02 14:39:00] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 J.Zsuzsa

Tagság: 2002-12-06 00:00:00 Tagszám: #516 Hozzászólások: 26576 |
17451. Elküldve: 2010-03-02 14:45:02, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219505.] |
Idézet:
| Ma reggel tűnt el a kertből (XVI.ker.) a 6 éves kan kutyus.
A kerítésen szerintem nem fér ki, csak reménykedni tudok, hogy nem lopták el, vagy ha igen, jó helyre került.
Az orra barna, ezért nincs törzskönyve, a hét végén lett megnyírva, és fürdetve, ezért a nyakörv sincs rajta.
Csip, és tetoválása nincs, Artúr névre hallgat, és nem lett ivartalanítva.
Reggel óta járom a kerületet, sehol nem látták, most nyomtatom a szórólapokat.
Nem nagyon szoktuk sétálni vinni, a kertben tökéletesen elég neki a hely, amúgy is lustácska.
Nem tudom, hogy hazatalálna-e.
Ha tudtok segíteni, nagyon köszönöm, nagyon várjuk haza.
remélem valaki visszahozza nekünk.
Előre is köszönöm.
06/30-232-2892
| |
|
| | | [válaszok erre: #17512] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Krisztinas

Tagság: 2010-01-13 13:09:48 Tagszám: #81223 Hozzászólások: 14 |
17450. Elküldve: 2010-03-02 14:39:00, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219506.] |
Sziasztok!
Érdekes sztori, mit tudok tenni?
Most hívtak, hogy náluk, illetve a barátjánál van a kutya-a kutyám-, mi a jutalom, ha visszaadják? Mondtam 20.000 Ft,ha megegyezik a tetoválási száma és valóban a Lime az, erre a manus: rendben megbeszélem a barátommal. Majd hív.
Természetesen magánszámról hívott.
Szerintetek?
|
| | | [válaszok erre: #17452 #17453 #17457] |
|
|
Zöldfülű
|
|
 Sz Monika

Tagság: 2005-09-16 22:44:22 Tagszám: #21988 Hozzászólások: 786 |
17448. Elküldve: 2010-03-02 12:43:08, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219508.] |
"Tegnap (2010-03-01) estefelé találtak a Récsei Center parkolójában (XIV. ker.) egy fiatal (max 2éves), ivaros kan pincsit/pincsi-keveréket. Kissé félénk, de nagyon barátságos. Chip nincs benne, egy vastag barna bőrnyakörv (?) volt rajta. A megtaláló szívesen örökbefogadja, ha az eredeti gazdi nem jelentkezik. Az elérhetősége: 06-20-777-45-40, illetve: [email protected]"
|
| |
|
Törzstag
|
|
 Rex Alapítvány

Tagság: 2008-01-21 17:57:38 Tagszám: #54681 Hozzászólások: 1882 |
17447. Elküldve: 2010-03-02 12:42:24, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219509.] |
Nem, soha nem fotózták...
www.rex.hu
|
| | |
[előzmény: (17444) m a x, 2010-03-02 12:25:25] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Zokni KFT

Tagság: 2008-12-28 22:17:09 Tagszám: #68258 Hozzászólások: 4358 |
17446. Elküldve: 2010-03-02 12:31:48, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219510.] |
Látott kutya
Havanna lakótelepen bolyong egy fekete, hosszú szőrű, közepes nagyságú keverék kan kutya. Nyakörv nincs rajta.
Emberekkel kutyákkal barátságos.
Törzshelye a Havanna u. 75 körül van, több helyen ki is van téve neki kaja.
Állítólag egy idősebb házaspár kutyája, és menhelyről fogadták örökbe.
Sajnos mire felszerelkezve visszamentem, hogy megfogjam, már sehol nem volt. A Pozsony utca felé látták menni.
Zokni, Adri, Feri
Just for fun (coursing és pálya képek)
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 tengelic

Tagság: 2007-02-23 15:08:54 Tagszám: #42017 Hozzászólások: 2371 |
17445. Elküldve: 2010-03-02 12:30:47, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219511.] |
Látott kutya!
2010.02-28-a óta Üllőn, mindennap ugyanott látnak egy sárga labrador szukát. Megfogni nem hagyja magát, fél.
Megpróbálják becserkészni, utána tudnak fényképet is küldeni.
30-30-288-56
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 m a x

Tagság: 2003-11-19 18:32:14 Tagszám: #7419 Hozzászólások: 31262 |
17444. Elküldve: 2010-03-02 12:25:25, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219512.] |
A másikról nem tudnak fotót küldeni?
|
| | | [válaszok erre: #17447] |
[előzmény: (17440) Rex Alapítvány, 2010-03-02 12:15:22] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 jucy

Tagság: 2007-12-16 13:16:20 Tagszám: #52959 Hozzászólások: 25994 |
17443. Elküldve: 2010-03-02 12:24:21, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219513.] |
A 11 úton( a pomázi elágazásnál) Szentendre előtt bal oldalon az OMW benzinkútnál( volt Aral kút ) 3-4 napja letáborozott egy németjuhász keverék kan kutya.
Kedves barátkozós, ahogy oda léptem hozzá azonnal a hasát mutatta.
Különleges ismertető jele, a jobb füléből hiányzik egy darab, begyógyult nem friss sérülés.
Jó húsban van.
Most etetik, de sokáig nem maradhat.
Nincs véletlenül ilyen elvesztés???
Képek este lesznek.
Brit fajtamentés
Festményeim
|
| | | [válaszok erre: #17473] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 m a x

Tagság: 2003-11-19 18:32:14 Tagszám: #7419 Hozzászólások: 31262 |
17442. Elküldve: 2010-03-02 12:17:47, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219514.] |
Elveszett
Megye: Budapest
Város: havanna lakótelep
Mikor: 2010-03-01 19:00:00
Kutyus neve: BOBO
Kutyus fajtája: mopsz
Kutyus neme: kan
Kutyus életkora: 0-1
Leírás: 10 hónapos,a bőrén fekete foltok vannak,melyek szőrhiányosak. A kutyus kezelésre szorul.
Gazdi telefon: 06-70-513-8329
|
| | | [válaszok erre: #18430] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 tengelic

Tagság: 2007-02-23 15:08:54 Tagszám: #42017 Hozzászólások: 2371 |
17441. Elküldve: 2010-03-02 12:16:31, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219515.] |
2010.02-28-a óta Üllőn, mindennap ugyanott látnak egy sárga labrador szukát. Megfogni nem hagyja magát, fél.
Megpróbálják becserkészni, utána tudnak fényképet is küldeni.
30-30-288-56
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Rex Alapítvány

Tagság: 2008-01-21 17:57:38 Tagszám: #54681 Hozzászólások: 1882 |
17440. Elküldve: 2010-03-02 12:15:22, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219516.] |
Ő volt az, hazavitték!
Sajnos a másik kutya még nem került elő.
www.rex.hu
|
| | | [válaszok erre: #17444] |
[előzmény: (17397) Rex Alapítvány, 2010-03-01 21:01:39] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Rex Alapítvány

Tagság: 2008-01-21 17:57:38 Tagszám: #54681 Hozzászólások: 1882 |
17439. Elküldve: 2010-03-02 12:12:36, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219517.] |
Köszönöm!
Felhívtam a bejelentőt, sajnos nem az ő kutyájuk.
Az általuk keresett hosszabb szőrű, kicsit goldenes.
www.rex.hu
|
| | |
[előzmény: (17402) m a x, 2010-03-01 21:46:12] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mackópofa

Tagság: 2006-08-07 12:59:47 Tagszám: #33468 Hozzászólások: 1361 |
17438. Elküldve: 2010-03-02 12:09:09, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219518.] |
nincsen,megpróbálom,megkérni az ismerőst ,hogy csináljon róla fotókat Ő abban az utcában lakik,
mackópofa
PILIS-BUDAI KUTYÁS TÁRSASÁG
|
| | |
[előzmény: (17437) m a x, 2010-03-02 12:04:17] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 m a x

Tagság: 2003-11-19 18:32:14 Tagszám: #7419 Hozzászólások: 31262 |
17437. Elküldve: 2010-03-02 12:04:17, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219519.] |
Fotó van róla valahol?
|
| | | [válaszok erre: #17438] |
[előzmény: (17431) mackópofa, 2010-03-02 10:51:33] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Dóri88

Tagság: 2009-12-16 13:12:03 Tagszám: #80717 Hozzászólások: 2049 |
17436. Elküldve: 2010-03-02 11:49:00, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219520.] |
Látott kutyus!
Magyar vizsla, lefogyott, fekete nyakörvvel kóborol a II. ker. Móricz Zsigmond Gimi környékén. Buszról látták, nemét nem tudták megmondani.
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Puzzle

Tagság: 2008-11-04 23:19:56 Tagszám: #65220 Hozzászólások: 14928 |
17435. Elküldve: 2010-03-02 11:30:01, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219521.] |
Az ígéret ellenére nem kaptam fotót a Lajosmizse - Cegléd felé vezető út környékén kolbászoló két német juhászról.
Márpedig itt rend lesz, szólt a nagymama és berúgta a szart az ágy alá.
|
| | |
[előzmény: (17352) Puzzle, 2010-03-01 12:37:04] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Hebimami

Tagság: 2005-07-13 19:58:21 Tagszám: #20415 Hozzászólások: 860 |
17434. Elküldve: 2010-03-02 11:04:09, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219522.] |
Jó lenne! Köszi.
Hebimami
Hebike képeihez ide kattints! :-)
http://fajtamentes.beagle-club.hu/
|
| | |
[előzmény: (17409) HörrDió, 2010-03-01 22:49:05] |
|
Törzstag
|
|
 Dóri88

Tagság: 2009-12-16 13:12:03 Tagszám: #80717 Hozzászólások: 2049 |
17433. Elküldve: 2010-03-02 11:00:29, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219523.] |
A kutyust a múlt héten örökbefogadták. Remélem ők jobban fognak majd rá vigyázni.
|
| | |
[előzmény: (14035) J.Zsuzsa, 2010-01-24 22:23:33] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Dóri88

Tagság: 2009-12-16 13:12:03 Tagszám: #80717 Hozzászólások: 2049 |
17432. Elküldve: 2010-03-02 10:56:16, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219524.] |
A kutyust a gazdi hazavitte az Illatosról!
|
| | |
[előzmény: (17018) J.Zsuzsa, 2010-02-23 23:01:43] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mackópofa

Tagság: 2006-08-07 12:59:47 Tagszám: #33468 Hozzászólások: 1361 |
17431. Elküldve: 2010-03-02 10:51:33, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219525.] |
ezt a kutyust irtam én is be,állitólag
2 hónapja csapódott oda ,és volt előszörre rajta nyakörv,állitólag még póráz is.Lehet,hogy petárdás kutya.
mackópofa
PILIS-BUDAI KUTYÁS TÁRSASÁG
|
| | | [válaszok erre: #17437] |
[előzmény: (17426) m a x, 2010-03-02 09:30:19] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
Talált, elveszett kedvencek hirdetése (üzenet: 236834, Kutya) |
|
|
|
|