|
AUTÓPÁLYÁN észlelt kutyákhoz ÉJJEL-NAPPAL hívható telefonszám: 06-1-436-8333
|
Talált, elveszett kedvencek hirdetése (üzenet: 236834, Kutya) |
|
|
|
 Szabó Lászlóné

Tagság: 2007-01-17 14:46:40 Tagszám: #40159 Hozzászólások: 27479 |
17354. Elküldve: 2010-03-01 12:45:45, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219601.] |
Az alábbi kutyust Dunaujvárosban szedtem el a csövesektől!!
Régebbi elvesztés lehet szerintünk ,és csóri kutya a csöviknél húzta meg magát elég soványka!!
Ha valaki ráismertne erre a tündéri kutyára aki szobatiszta 2-5 éves kan kérem jelezze!!
A kutya tegnap orvoshoz vittük chipp nincs benne minden ellátást megkapott!!
Most csak ilyen kép van mert a gallery egynlőre nem engedi a többi kép feltöltését!!
Érdeklődni :06 30 474 54 82
<IMG src=" " border="0">
A kutya kb:8 kg pincsi keverék
"Nem számít, milyen kevés pénzed vagy tulajdonod van. Ha kutyád van, gazdag vagy."
Sabin, Louis
|
| | | [válaszok erre: #17358] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 aranylonci

Tagság: 2005-12-21 16:31:48 Tagszám: #24867 Hozzászólások: 36864 |
17353. Elküldve: 2010-03-01 12:37:49, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219602.] |
Köszönöm,oké!
Weblapom
Fotógalériám
|
| | | [válaszok erre: #17359] |
[előzmény: (17352) Puzzle, 2010-03-01 12:37:04] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Puzzle

Tagság: 2008-11-04 23:19:56 Tagszám: #65220 Hozzászólások: 14928 |
17352. Elküldve: 2010-03-01 12:37:04, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219603.] |
Estére ígérte a fotót, majd felteszem, ha megérkezett. Lajosmizse felől Ceglédre vezető út. Lajosmizse után cirka öt km-re a kanyarban van egy kocsma és rögvest mellette egy betonút. A betonúton két km-re egy tanya és az ott lakó látja napok óta a két nj.-t.
PÜ!
Márpedig itt rend lesz, szólt a nagymama és berúgta a szart az ágy alá.
|
| | | [válaszok erre: #17353 #17435] |
[előzmény: (17348) aranylonci, 2010-03-01 12:22:57] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 aranylonci

Tagság: 2005-12-21 16:31:48 Tagszám: #24867 Hozzászólások: 36864 |
17351. Elküldve: 2010-03-01 12:34:49, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219604.] |
Nekem sincs,épp azon dolgozom,hogy legyen aki odavisz.Ezért lenne jó fotó is,mert mást kell ugrasztanom.Ha Zoé,akkor is összeszedem,ha kóboroknak tűnnek,akkor is.
Weblapom
Fotógalériám
|
| | |
[előzmény: (17350) ziko, 2010-03-01 12:30:16] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 ziko

Tagság: 2004-09-24 22:53:12 Tagszám: #12820 Hozzászólások: 279 |
17350. Elküldve: 2010-03-01 12:30:16, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219605.] |
Lonci!
Ha zoé,akkor én nemtudok menni,nincs kocsim
|
| | | [válaszok erre: #17351] |
[előzmény: (17348) aranylonci, 2010-03-01 12:22:57] |
|
Haladó
|
|
 J.Zsuzsa

Tagság: 2002-12-06 00:00:00 Tagszám: #516 Hozzászólások: 26576 |
17349. Elküldve: 2010-03-01 12:30:00, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219606.] |
A XVII.ker. Kucorgónál ácsorog egy hosszúszőrű fekete kutya.
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 aranylonci

Tagság: 2005-12-21 16:31:48 Tagszám: #24867 Hozzászólások: 36864 |
17348. Elküldve: 2010-03-01 12:22:57, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219607.] |
A fotót elküldhetné azért,hátha az enyém az egyik,vagy a keresett Zoé is lehet!
Délután körülnéznék arra,melyik úton látta?
Weblapom
Fotógalériám
|
| | | [válaszok erre: #17350 #17352] |
[előzmény: (17346) Puzzle, 2010-03-01 12:10:56] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Kismáté

Tagság: 2005-05-18 11:26:16 Tagszám: #18911 Hozzászólások: 173 |
17347. Elküldve: 2010-03-01 12:11:09, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219608.] |
A 2 vizsla nincs otthon, úgyhogy tuti, hogy ők lesznek. Gazdik kezébe lett nyomva a 2 telószám. Kellenek nekik a kutyák, Indi és Roy. Ígéretet tettek arra, hogy megcsinálják a kerítést, de légyszi ti is kössétek a lelkükre, hogy ez nem vicc, igenis vegyék komolyan. Az egyik környéken lakó fórumtársunk már rongyosra tépte a száját, mégsem ért el semmit.
|
| | |
[előzmény: (17344) Kismáté, 2010-03-01 11:54:51] |
|
Haladó
|
|
 Puzzle

Tagság: 2008-11-04 23:19:56 Tagszám: #65220 Hozzászólások: 14928 |
17346. Elküldve: 2010-03-01 12:10:56, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219609.] |
Ma reggel telefonon hívtak minket, hogy lehet, a mi kutyáinkat (Czinkát és Pannát a két német juhászt)) látják rendszeresen a Lajosmizsétől cirka öt km-re a Cegléd felé vezető út környékén kolbászolni. A bejelentő férfi lefotózta a kutyákat, azt ígérte este átküldi mélben a képet. Nemüket nem tudja.
(Elrohantunk megnézni a kutyákat, nem láttunk semmit, de a fotó alapján nem Czinka Panna.)
Márpedig itt rend lesz, szólt a nagymama és berúgta a szart az ágy alá.
|
| | | [válaszok erre: #17348] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilvi és picurka

Tagság: 2006-03-01 19:04:08 Tagszám: #27845 Hozzászólások: 10582 |
17345. Elküldve: 2010-03-01 12:03:44, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219610.] |
most kaptam sms-ben:
magyar vizsla szuka nyakörv nélkül Pilisvörösvár és Piliscsaba között a 10-es főúton bandukol
Blogom-Kraft SE
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Kismáté

Tagság: 2005-05-18 11:26:16 Tagszám: #18911 Hozzászólások: 173 |
17344. Elküldve: 2010-03-01 11:54:51, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219611.] |
Szóltam mutterkámnak, most megy megnézni, hogy otthon van-e az a 2 vizsla, akik Rákosligeten a Gózon Gyula-XXV. utca sarkán laknak. Ha nincsenek, akkor megadja a gazdáknak a 2 telefonszámot, amin jelentkezhetnek.
Azért légyszi gondoljátok meg, hogy visszadjátok-e a gazdiknak, ha valóban ezek a vizslák azok, mert a 2 kutya szinte minden nap kint van az utcán, egyre messzebb csavarognak el, előbb-utóbb el fogják ütni őket.
|
| | | [válaszok erre: #17347] |
[előzmény: (17330) J.Zsuzsa, 2010-03-01 08:59:13] |
|
Haladó
|
|
 b.judit

Tagság: 2009-12-03 22:35:32 Tagszám: #80375 Hozzászólások: 61 |
17342. Elküldve: 2010-03-01 11:17:10, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219613.] |
Látott kutya!
Most láttak Veresegyházán a Csibaj utcában két goldent.
|
| |
|
Kezdő
|
|
 szilva333

Tagság: 2004-08-18 01:01:14 Tagszám: #12109 Hozzászólások: 1473 |
17341. Elküldve: 2010-03-01 11:11:45, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219614.] |
Idézet:
| Erre az 5 év körüli ebre a XVI. kerületben, egy Budapesti úti buszmegállóban találtunk rá 2010. febr. 20-án, és most nálunk van, a Hermina úton.
Már az önkormányzatot is értesítettük, látta a közelben lakó állatorvos is, hátha ismeri. De sajnos nem ismert rá és azt mondta, hogy nincs chipje.
A lánc pedig, ami a nyakában van nem egy kutyának való lánc, hanem valami tákolt megoldás. Úgy gondoljuk, hogy talán ki volt kötve és letépte magát a láncról. Látszik, hogy jól tartották, mert eléggé meg van hízva. Ezekből arra utaltunk, hogy kertben lakott, idős és/vagy szegényebb embereknél, valószínűleg házi koszton élt. (Persze ezek csak feltevések, de hátha segítenek.) Föltettem pár oldalra a képét és még a postásnak is szóltam, hogy kérdezősködjön.
Már egy hete van itt a kutyus és eléggé fölborította a család, illetve az utca békéjét is. Szeretném, ha elkerülne innen, de nem egy olyan helyre, ahol baja eshet vagy elaltathatják.
[email protected]
06/ 1 405 3141
| |
bull-típusú terriermentés
fehérkeresztliga
|
| | | [válaszok erre: #17557] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 VAndrea

Tagság: 2007-04-04 11:26:42 Tagszám: #43580 Hozzászólások: 290 |
17340. Elküldve: 2010-03-01 11:10:45, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219615.] |
OTTHON VAN !!
|
| | |
[előzmény: (17267) m a x, 2010-02-28 11:22:39] |
|
Haladó
|
|
 f.eszter

Tagság: 2005-06-13 08:42:25 Tagszám: #19678 Hozzászólások: 22540 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 m a x

Tagság: 2003-11-19 18:32:14 Tagszám: #7419 Hozzászólások: 31262 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Besszie

Tagság: 2004-12-07 11:47:26 Tagszám: #14360 Hozzászólások: 118466 |
17337. Elküldve: 2010-03-01 10:04:21, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219618.] |
Engem is megkeresett az iwiw-en a megtaláló. Ma reggel írta:
"Valamelyik kutyás oldalon vette észre a gazdi, vagy valamelyik ismerőse. Vidéken van, ma érkezik haza, ezért csak ma jön érte. A lányom beszélt vele, látásból ismerik is egymást, ezért várhatóan az igazi helyére kerül a kutya. Semmiféle nyakörv nincs rajta, de a nevére hallgat
"
ÁRVÁCSKA
Szentendrei Állatvédő Egyesület
1 %
Adószám:
|
| | |
[előzmény: (17267) m a x, 2010-02-28 11:22:39] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Cutor

Tagság: 2008-02-01 20:31:45 Tagszám: #55283 Hozzászólások: 6265 |
17336. Elküldve: 2010-03-01 10:03:44, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219619.] |
E-mailben jött
IV. kerületi látott kutya
Idézet:
| Tegnap óta itt Újpesten a víztoronynál ide oda rohangál szegény kutya farkaskutyus kinézete van szürkés világos szürkés úgy láttam nyakörv van rajta. Hol átmegy a Stopshopba hol vissza a Szigeti József utcai lakótelepre. Megy az emberek után szelíd biztos volt gazdija. A víztoronynál megállt egy autó mert ott felvett egy srácot és a kutyus beakart szállni. Lehet kitették. Jó állapotban van nem sovány nem kicsi de nem is olyan nagy mint az igazi farkas kutyus. Ahogy pisil abból arra gondolok hogy fiú. Én magam nem merek soha sem odamenni nagy kutyusokhoz. De nemtudom nem keresik e már. Van hogy eltűnik lehet a családi házas övezet felé vagy a vasút állomás felé megy de kis idő múlva vissza. Pont úgy viselkedik mintha keresné a gazdáját. Az is lehet kitették egy autóból.
| |
|
| | | [válaszok erre: #17338] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 klutty

Tagság: 2009-01-02 10:58:54 Tagszám: #68543 Hozzászólások: 32 |
17335. Elküldve: 2010-03-01 09:55:14, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219620.] |
Még mindig keressük a gazdáját:
Rákoshegyen a Baross utcában találtuk febr. 17-én ezt a puli kislányt
(chip: 978101080075291 - regisztrálatlan)
|
| | |
[előzmény: (16484) klutty, 2010-02-19 10:54:59] |
|
Zöldfülű
|
|
 m a x

Tagság: 2003-11-19 18:32:14 Tagszám: #7419 Hozzászólások: 31262 |
17334. Elküldve: 2010-03-01 09:52:57, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219621.] |
Megye: Pest megye
Város: Diósd
Mikor: 2010-02-28 00:00:00
Kutyus neve:
Kutyus fajtája: ?
Kutyus neme: Szuka
Kutyus életkora: 0
Leírás: Kis termetű, talán westy keverék kutya,Színe piszkosfehér.
Megtaláló neve: Márk
Megtaláló cime:
Megtaláló telefon: 06204878604
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Findusz

Tagság: 2010-01-10 17:49:32 Tagszám: #81123 Hozzászólások: 499 |
17333. Elküldve: 2010-03-01 09:44:40, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219622.] |
Volt egy ilyen elvesztés (nem tudom, hogy aktuális-e még):
"A mogyoródi HÉV állomás környékéről 2009.12.14-én eltűnt 1,5 éves labrador szuka.
Telefon: 06 30 287-3163, 06 30 948-5401"
|
| | |
[előzmény: (17328) tengelic, 2010-03-01 08:28:39] |
|
Törzstag
|
|
 Zsifikati

Tagság: 2008-11-04 08:03:44 Tagszám: #65180 Hozzászólások: 7068 |
17332. Elküldve: 2010-03-01 09:22:38, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219623.] |
Ha tudnám mi a menete, és mi kell hozzá, már reégen megszerveztem volna.
Most amúgy is vérengzős kedvemben vagyok, mióta olvastam a Mogyorósbányán talált, két nj-ról, akit kocsival halálra vonszoltak.
Ilyenkor elég gyilkos hangulatba kerülök.
***************
Idegeskedni annyi, mint mások hülyesége miatt magunkon bosszút állni.
|
| | |
[előzmény: (17322) J.Zsuzsa, 2010-02-28 22:14:01] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Zazsu

Tagság: 2008-02-27 07:28:31 Tagszám: #56359 Hozzászólások: 2127 |
17331. Elküldve: 2010-03-01 09:06:47, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219624.] |
Halásztelken, külterületen (lovarda környéke) hétvége óta kóborol egy kis/közepes testű, sárga színű kan keverék kutyus. Este teszek fel képeket. Illúzióim nincsenek, úgy tűnik kitették, riadtan szaladgál, ahogy autót lát . Etetem, de nem tudom befogadni, telt ház van nálam is.
Szigetszentmiklóson, a Gyári út Szigethalom felé eső végén a hamburgeresnél tegnap láttam 2 kutyát. A kan nagytestű, világosbarna, pofája fekete maszkos, fiatalnak tűnő, a szuka fekete, kisebb testalkatú. A kan őrzi, gyanús, hogy vemhes.
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 J.Zsuzsa

Tagság: 2002-12-06 00:00:00 Tagszám: #516 Hozzászólások: 26576 |
17330. Elküldve: 2010-03-01 08:59:13, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219625.] |
Egyik önkéntesünk reggel a Péceli úton összeszedte azt a 2 vizslát, akit már jó pár nappal (1-2 héttel) ezelőtt is beírtak ide többen is, hogy a XVII.kerületben látják őket.
Egy kan és egy szuka. 1 évesek sincsenek talán. Jelöletlenek. SOS keressük gazdájukat: 06-30-221-1299 v 06-70-635-0780
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2010-03-01 09:16:06]
|
| | | [válaszok erre: #17344 #17362] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
Talált, elveszett kedvencek hirdetése (üzenet: 236834, Kutya) |
|
|
|
|