|
AUTÓPÁLYÁN észlelt kutyákhoz ÉJJEL-NAPPAL hívható telefonszám: 06-1-436-8333
|
Talált, elveszett kedvencek hirdetése (üzenet: 236834, Kutya) |
|
|
|
 keszterina

Tagság: 2004-02-07 08:35:13 Tagszám: #8567 Hozzászólások: 13266 |
17229. Elküldve: 2010-02-27 19:03:35, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219726.] |
Összeszedtem egy kutyát.
Asszem ugyanaz a golyótalan,akihez egyszer már volt szerencsém.
A gazdik elérhetőségét nem írtam fel akkor, bíztam,hogy vigyáznak rá és hogy kap egy chippet. Hát az nincs Meg nekem sem címem.
Bolognese, havanese tök mindegy,hogy milyen nese, Gazdi hol vagy ???????
Remélem észrevették már,hogy hi
ányzik és keresik is.
Igen, ugyanaz a kutya. (Ez a kép január 15-én készült róla.)
Elérhetőségeink: +36-20-571-6502, +36-20-923-0212, +36-20-216-3100
1 8 6 7 5 3 5 9 - 1 - 13
1 % remény, 1 % esély, 1 % élet !
Nem az rendített meg engem, hogy hazudtál nekem, hanem, hogy többé nem hiszek neked. /Friedrich Nietzsche/
|
| | | [válaszok erre: #17238 #17275] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Dana30

Tagság: 2008-01-25 11:19:42 Tagszám: #54892 Hozzászólások: 228 |
17228. Elküldve: 2010-02-27 18:10:05, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219727.] |
Keressük az alábbi moszkvai őrkutyát!!!!!
Kép később!!!
Kutya neve: LÉna
Fajtája?: moszkvai őr kutya
Ivara: Szuka
Szőr hossza és színe: ordas hosszú
Ismertető jegyei / Chip, tetoválás, egyéb /: chipszám: 941000002842424
Életkora: 10 hónap
Bejelentő neve: Papp Tiborné
Bejelentő emailcíme: [email protected]
Bejelentő telefonszáma: 06-70-455-2235
Bejelentés időpontja: 2010 Feb 27
Bejelentés oka: Elvesztettem
Honnan veszett el? Egyéb információk: Budapest X. ker Rézvirág utca kertváros. Nagyon bizalmatlan az emberekkel
Moszkvai Őrkutya Fajtamentők
Honlapunk
Galériánk
|
| |
|
Haladó
|
|
 Puzzle

Tagság: 2008-11-04 23:19:56 Tagszám: #65220 Hozzászólások: 14928 |
17227. Elküldve: 2010-02-27 18:08:00, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219728.] |
MÉG MINDIG KERESSÜK ŐKET!
Február 7-én, vasárnap Kerekegyháza-Kunadacs (Bács-Kiskun megye) területéről egy kertből kiszökött két német juhász kutya. Két éves, barátságos leány kutyák. Az egyik nagyon vékony testalkatú, dysplasiás, ivartalanítva van. A testvére a megszokott német juhász testalkatú, ő nincs ivartalanítva. Kérem, fogják meg őket, azonnal értük megyünk. Jutalmat adunk a megtalálónak!
Tel.:06/30-327-97-50
Email: [email protected]
Márpedig itt rend lesz, szólt a nagymama és berúgta a szart az ágy alá.
|
| | | [válaszok erre: #17232] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 meggyes

Tagság: 2003-10-28 20:18:52 Tagszám: #7141 Hozzászólások: 2997 |
17226. Elküldve: 2010-02-27 17:59:13, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219729.] |
A kepen lathato szuka kutyat a 17.keruletben az M0 kornyeken talaltak, ha minden igaz, bekerul az Illatosra.
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 szezám

Tagság: 2005-12-13 22:44:56 Tagszám: #24605 Hozzászólások: 41080 |
17225. Elküldve: 2010-02-27 17:27:45, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219730.] |
TALÁLTÁK, GAZDÁJÁT KERESIK
- Fajtája: nem tudom
- Neme: kan
- Ivartalanított: nem tudom
- Mérete: kicsi
- Szőr hossza: közepes
- Szőr színe: fekete, barna
- Ismertetőjegy: a lábai vége világos barna, mellkasa fehér
- Aktuális életkor: nem tudom
- Bejelentő neve: Egri Sándor
- Bejelentő elérhetősége: 06-20-4672-462 [email protected]
- Bejelentés oka: talált
- Eset időpontja: 2010.ferbruár 20
- Pontos hely és körülmények: Hajdu- Bihar-megye Debrecen Izsó utca
- Talált kutya esetén meddig tudja befogadni: bizonytalan
- Fényképet tud-e küldeni: telefonos egyeztetés
PBK
ELVESZE
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 BJuli

Tagság: 2005-11-17 20:16:32 Tagszám: #23843 Hozzászólások: 4833 |
17224. Elküldve: 2010-02-27 17:24:25, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219731.] |
Február 24-én elveszett Budapesten a XVIII.kerületi Podhorszky utcából Bobby, egy kilenc éves, tetovált, ivaros golden retriever kan.
"A farka töve kopaszodik,az utolsó szám nem lett betetoválva (tetkószám: 5241). 4 kisgyerek várja haza!"
Gazdi elérhetősége: 06304328374, [email protected]
allatok.info
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 BJuli

Tagság: 2005-11-17 20:16:32 Tagszám: #23843 Hozzászólások: 4833 |
17223. Elküldve: 2010-02-27 15:58:52, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219732.] |
Látott, segítségre szoruló kutya!
SMS-ben érkezett:
" Most láttam a gödöllői Tesco parkolójában egy gazdátlan kutyát.
Talán némejuhász keverék lehet. Térdig érő, fekete hátú, a feje és a fülei barnák. Inkább rövidszőrű, talán kan.
A lábai, pofija egészen világos színű. Barátságos, kaja reményében csatlakozik némelyekhez.
Az ügyfélszolgálaton is szóltam, mert veszélyben van az autók között."
Aki látta és csak szerdán lesz netközelben: 06-06-30-397-8522
allatok.info
|
| | | [válaszok erre: #17552] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 anshi

Tagság: 2005-01-17 18:06:05 Tagszám: #15228 Hozzászólások: 13403 |
17222. Elküldve: 2010-02-27 15:55:37, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219733.] |
Elveszett Penny(Penciiil) 8 hónapos nőstény macskánk Tahitótfalu(Tahiból) a Viegrádi útról!
Kijárós macsek volt,az utcáról fogadtam be..de most 2 napja nem jött haza,a gyerköcök kivannak ..ha esetleg befut hozzátok megtalálás értesítsetek.Köszönöm
Fehér cirmos füllel és barnás farokkal!
Tel: 06 20 216 3100
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Móni73

Tagság: 2007-04-10 16:54:03 Tagszám: #43799 Hozzászólások: 48669 |
17221. Elküldve: 2010-02-27 15:27:59, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219734.] |
ELVESZETT!
Még mindig keressük Honeyt, aki 2009.12.27.-én tűnt el Százhalombattán. Honey 2 éves szuka shetlandi juhászkutya. (sheltie) Eltűnésekor egy bolhairtó nyakörv illetve egy sima barna nyakörv volt rajta.
A gazdi telefonszáma: 0630/2385550
Aki látja kérjük telefonáljon, nagyon várják haza.
Bocs, ha már volt fenn.
Brit Pásztorkutya Fajtamentők Közhasznú Egyesülete
CIB Bank Zrt. 10701506-67435368-51100005
Adószám: 18289031-1-03
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 anshi

Tagság: 2005-01-17 18:06:05 Tagszám: #15228 Hozzászólások: 13403 |
17220. Elküldve: 2010-02-27 15:25:45, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219735.] |
Idézet:
| Gazdit keresünk Érden Érdligeten elveszett fekete Majompincs kutyusnak pár napja találtuk .
Kérem ha keresik hivjanak
06 30 9222 147
| |
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 anshi

Tagság: 2005-01-17 18:06:05 Tagszám: #15228 Hozzászólások: 13403 |
17219. Elküldve: 2010-02-27 15:19:46, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219736.] |
Idézet:
| 2010. FEBRUÁR 19-ÉN SZALKSZENTMÁRON KÜLTERÜLETÉN ELVESZETT A NÉMET BOXER ÉS A FRANCIA BULLDOG KUTYÁM.
A MEGTALÁLÓ JUTALOMBAN RÉSZESÜL!!!
TEL: 70-9421362
| |
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szaszi79

Tagság: 2008-06-10 13:15:10 Tagszám: #60304 Hozzászólások: 29 |
17218. Elküldve: 2010-02-27 14:43:00, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219737.] |
Sziasztok,
Vecsésen, a Széchenyi úton, a Hotel Stáció és a CBA között, az ipari épület bejárata mellett dekkol egy puli vagy puli-féle kutyus. Nemét nem tudjuk, befogadni sajnos, nem áll módunkban.
|
| |
|
Zöldfülű
|
|
 kluhus

Tagság: 2005-01-12 09:15:28 Tagszám: #15090 Hozzászólások: 17797 |
17217. Elküldve: 2010-02-27 14:40:27, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219738.] |
2010.február 25.én találtuk Kistarcsán,Móraligeten.
Szuka,kb.4 hónapos lehet.
Barátságos,bújós,gyerekeket szereti.
Megtartani nem tudjuk sajnos,szeretnénk ha a gazdája jelentkezne.
Buzadics Noémi
06/7070 22487
Facebook oldalunk
Csömöri Állatvédők
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Ny.Nyúl

Tagság: 2009-02-27 17:36:37 Tagszám: #71063 Hozzászólások: 5961 |
17215. Elküldve: 2010-02-27 12:40:16, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219740.] |
Mondtam páromnak (aki beírta), hgoy nem dalmata, csak hasonlít. Bucibb feje van, és vastag bőr nyakörv volt rajta. Olyan szerencsétlenül és tétován állt a buszmegálló előtt az úton, hogy szerintem nem önsétáltató. Sajna nem jutott eszembe, hgoy lefotózzam.
|
| | |
[előzmény: (17209) Leíratkozott felhasználó, 2010-02-27 11:04:45] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 evelin |
17214. Elküldve: 2010-02-27 12:22:45, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219741.] |
sziasztok elveszett a kuytusom, 7 eves de nagyon fiatalnak tuno kan nemetvizsla. se bileta, se nyakorv. szerda hajnalban tunt el, itt olvastam hogy lattak a campona kornyeken. ha valaki latja a 22. kerulet kornyeken, kerem hivjon: 06302062267
|
| |
|
|
|
|
 Kiry

Tagság: 2009-12-11 10:31:55 Tagszám: #80563 Hozzászólások: 70 |
17212. Elküldve: 2010-02-27 12:13:57, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219743.] |
1 Millió Ft a NYOMRA VEZETŐNEK!!!Még mindíg keressük!
Dobermann kan, fajtiszta, törzskönyves, chippel ellátott kutyát. szül(2008.12.21) 12 hónapos.Kérem,aki tud segítsen. .
Hátha látta a szomszédságában, hogy új Dobermann kutya érkezett, az 1 MILLIÓ Ft jutalom ellenében jelentkezzen!!!
A kutya neve: TAHI RÉME ENZO
Molnár Krisztina: +3620-333-99-18. Édesanyám: Terényiné Szvitán Ilona +3630 431-45-65
|
| |
|
Kezdő
|
|
 Marcibaba

Tagság: 2008-04-30 20:34:52 Tagszám: #58895 Hozzászólások: 5602 |
17211. Elküldve: 2010-02-27 12:08:15, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219744.] |
Idézet:
| 2010. 02. 25-én elveszett Szokolya - Királyrétről a 2 éves, "Lavina" névre hallgató huskynk. Nyakörve vörös színű, csatos, rajta a nevével jelzett rézbiléta. A kutyust 3 éves kislány gazdija várja a legjobban.
Amennyiben valaki látta, befogadta, kérem, jelezzenek az alábbi telefonszámok valamelyikén:
27/375-381
30/328-3495
30/932-2986
A megtalálót jutalomban részesítem!!!
Locskai Milán
Fáradozásukat tisztelettel köszönöm!
| |
váci gazdikeresők*KÉPEIM*
|
|
|
 Hebimami

Tagság: 2005-07-13 19:58:21 Tagszám: #20415 Hozzászólások: 860 |
17210. Elküldve: 2010-02-27 11:08:17, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219745.] |
Szóltam egy lehetséges elvesztőnek Dunavarsányba, hívja a megtalálót.
Hebimami
Hebike képeihez ide kattints! :-)
http://fajtamentes.beagle-club.hu/
|
| | |
[előzmény: (17202) szezám, 2010-02-27 08:25:06] |
|
Törzstag
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
17209. Elküldve: 2010-02-27 11:04:45, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219746.] |
Önsétáltató.
|
| | | [válaszok erre: #17215] |
[előzmény: (17206) Ny.Nyúl, 2010-02-27 09:59:25] |
|
|
|
|
 szezám

Tagság: 2005-12-13 22:44:56 Tagszám: #24605 Hozzászólások: 41080 |
17208. Elküldve: 2010-02-27 10:46:51, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219747.] |
Előzményhez
ELVESZETT, KERESIK
- Kutya neve: Bobó
- Fajtája: keverék
- Neme: kan
- Ivartalanított: nem
- Mérete: közepes
- Szőr hossza: rövid
- Szőr színe: közép barna
- Ismertetőjegy: Az egész kutya középbarna, a mellkasa, a pofája alja világosabb barna és a két szemöldökénél is van egy-egy világosabb folt.
- Aktuális életkor: 2008.nov. 13-án született
- Bejelentő neve: Bíró Zsuzsanna
- Bejelentő elérhetősége: 06-70-333-4723; 06-30-850-3072 [email protected]
- Bejelentés oka: elveszett
- Eset időpontja: 2010.02.17.
- Pontos hely és körülmények: Hűvösvölgyből tűnt el, Óbudán megtalálták - Érdre vitték egy befogadó családhoz. Onnan 02.17-én megszökött. Márta utcában volt utoljára.
- Egyéb megjegyzések: Nagyon barátságos, nagyon-nagyot tud ugrani; sok gyerek várja haza
PBK
ELVESZE
|
| | | [válaszok erre: #17231] |
[előzmény: (16110) szezám, 2010-02-15 16:15:11] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 anshi

Tagság: 2005-01-17 18:06:05 Tagszám: #15228 Hozzászólások: 13403 |
17207. Elküldve: 2010-02-27 10:14:05, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219748.] |
Idézet:
| Golden retriver - fiatal kan
Találtuk:Pest 21. kerület | Csepel, Puli stny - 2010 február 27, szombat. Csepeliek figyelem! Tegnap óta az Erdősor utcai lakótelepen keresi gazdáját egy nagyon szép golden retriver. Főleg a Puli sétány környékén mászkál. Sajnos befogadni nem tudom. Szelíd, szófogadó állat. Nyakörv van rajta, de biléta vagy chip nincs. Piller Ágnes, 06302430781
| |
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Ny.Nyúl

Tagság: 2009-02-27 17:36:37 Tagszám: #71063 Hozzászólások: 5961 |
17206. Elküldve: 2010-02-27 09:59:25, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219749.] |
Szép napot!
A Kendermag- monoki utca sarkán most 27-én 10 órakkor láttunk egy DALMATÁT vastag bőr nyakörvvel kóborolni.
|
| | | [válaszok erre: #17209] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 cserebiszke

Tagság: 2009-02-20 13:57:59 Tagszám: #70724 Hozzászólások: 2072 |
17205. Elküldve: 2010-02-27 09:28:34, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219750.] |
Én is köszönöm a segítségetek,
J.Zsuzsának
Meggyesnek(aki legszebb álmából lett felverve)
nem utolsó sorban
T.Annának
Nagyon köszönöm
"A neve nem vadkutya többé,hanem az első barát,
mely barátunk lesz
örökkön-örökké."
Kipling
|
| | | [válaszok erre: #17241] |
[előzmény: (17203) Manócska, 2010-02-27 09:21:40] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
Talált, elveszett kedvencek hirdetése (üzenet: 236834, Kutya) |
|
|
|
|