|
AUTÓPÁLYÁN észlelt kutyákhoz ÉJJEL-NAPPAL hívható telefonszám: 06-1-436-8333
|
Talált, elveszett kedvencek hirdetése (üzenet: 236834, Kutya) |
|
|
|
 f.eszter

Tagság: 2005-06-13 08:42:25 Tagszám: #19678 Hozzászólások: 22540 |
17204. Elküldve: 2010-02-27 09:28:05, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219751.] |
9 éves, szálkásszőrű tacskó szukát keresnek Solymáron, a Zöldfa u-ból veszett el 3 napja. Lehet, hogy tüzelt éppen, a hátát picit félretartja egy régi gerincsérülés miatt, füle tetovált, nyakában oltási biléta, rajta a címe.
tel: 06 26 361 924
PILIS-BUDAI KUTYAMENTŐK KÖZHASZNÚ EGYESÜLETE
Idén már segíthetsz adód 1%-ával is, adószámunk: 18001044-1-13
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Manócska

Tagság: 2002-12-11 00:00:00 Tagszám: #603 Hozzászólások: 30163 |
17203. Elküldve: 2010-02-27 09:21:40, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219752.] |
Szia, hát éjfélig próbáltam megoldást találni, de neked külön nagyon köszönjük a segitséget.
És köszönjük a Noésoknak is, kb. 10 percen mulott, reggelre sikerült autót találni aki érte tudott volna menni - de a Noésok már elvitték. Köszönjük nekik is.
Ha be tudnák vinni a JT-re azonnal átvennénk.
Honlapom
Képtáram
|
| | | [válaszok erre: #17205] |
[előzmény: (17201) cserebiszke, 2010-02-27 01:10:30] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 szezám

Tagság: 2005-12-13 22:44:56 Tagszám: #24605 Hozzászólások: 41080 |
17202. Elküldve: 2010-02-27 08:25:06, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219753.] |
TALÁLTÁK, GAZDÁJÁT KERESIK
- Fajtája: boxer
- Neme: kan
- Ivartalanított: nem tudom
- Mérete: közepes
- Szőr hossza: rövid
- Szőr színe: barna, fehér foltokkal
- Ismertetőjegy: fején egy nagy seb, visszavágott farok.
- Aktuális életkor: idősebb lehet
- Bejelentő neve: Tősér Andrea
- Bejelentő elérhetősége: 06-20-3913-098 [email protected]
- Bejelentés oka: talált
- Eset időpontja: 2010.02.26.
- Pontos hely és körülmények: Dunaharaszti közelében az 51-es úton
- Talált kutya esetén meddig tudja befogadni: pár nap
- Egyéb megjegyzések: a kutyust valószínűleg elütötte egy autó. Orvosi ellátásban részesült.
PBK
ELVESZE
|
| | | [válaszok erre: #17210 #17243 #17695] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 cserebiszke

Tagság: 2009-02-20 13:57:59 Tagszám: #70724 Hozzászólások: 2072 |
17201. Elküldve: 2010-02-27 01:10:30, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219754.] |
Most értem haza,eddig ott dekkoltam mellette,de megyek vissza.
Szerintem fajtatiszta juci,csontsovány,bordái kilátszanak,hátsólábai összeakadva,valszeg a balesettől.
Bújós,puszis,dünnyögős.Cirka 6-8 éves lehet.
Betakarva, nem fázik,de nem tudom reggel mi lesz.
Képek reggel.
"A neve nem vadkutya többé,hanem az első barát,
mely barátunk lesz
örökkön-örökké."
Kipling
|
| | | [válaszok erre: #17203] |
[előzmény: (17191) Manócska, 2010-02-26 21:57:12] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Burger

Tagság: 2007-04-30 23:34:22 Tagszám: #44494 Hozzászólások: 3628 |
17200. Elküldve: 2010-02-27 00:21:15, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219755.] |
Talált:
Régió: Győr-Moson-Sopron megye - Győr
Kutya fajta:
Német juhász
Neme:
szuka kutya
2010.02.25-én az Árkádnál lévő körforgalomba találtak egy fiatal szka fajtiszta németjuhász kutyát. Nagyon kedves, baráságos.
Gazdája a győri Állatmenhelyen érdeklődhet utána:
Tel: 20/4456-572
NYITVA TARTÁS: H-P: 14-17h
Szombat, vasárnap és ünnepnap: 9-12h
menhely a Pápai útról a győri szeméttelep felé vezető kishidon át közelíthető meg. (Olajzöld kapu, beton kerítés)
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Burger

Tagság: 2007-04-30 23:34:22 Tagszám: #44494 Hozzászólások: 3628 |
17199. Elküldve: 2010-02-27 00:18:48, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219756.] |
Talált:
kutyafajta: Keverék kutya | kutya neme: szuka
kategória: talált Hol: Budapest XVI. Mikor: 2010. 02. 25.
kora: vszg. fél évnél nem idősebb
Vékony testalkatú, kis termetű, de arányos, játékos és ragaszkodó keverék szuka. Kora valószínűleg nem több fél évnél. Újmátyásföldön, a Becő utcában találtuk, most egy hölgy kertesházában van, de ő két kutyája mellé már nem tudja befogadni. Számítunk a gazda jelentkezésére! Turcsányi Janka
Itt érdeklődhet: 0620-5131347
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Burger

Tagság: 2007-04-30 23:34:22 Tagszám: #44494 Hozzászólások: 3628 |
17198. Elküldve: 2010-02-27 00:11:44, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219757.] |
Talált:
kutyafajta: Labrador Retriever | kutya neme: kan
kategória: talált Hol: Pécs Mikor: 2010. 02. 26.
Pécs-Somogy, Búzakalász u. elején találtam ezt a labrador vagy labrador jellegű kan kutyust. Az úton szaladgált reggel 7 után. Nagyon barátságos, kedves, jó állapotban lévő állat! Barna nyakörve van (elég szoros volt), rajta fehér oltási biléta. A Misina Állatmenhelyre vittem. Remélem van aki keresni fogja.
Itt érdeklődhet: 06-20/514-7369
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Burger

Tagság: 2007-04-30 23:34:22 Tagszám: #44494 Hozzászólások: 3628 |
17197. Elküldve: 2010-02-27 00:10:04, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219758.] |
|
| | |
[előzmény: (17173) szezám, 2010-02-26 15:24:48] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 J.Zsuzsa

Tagság: 2002-12-06 00:00:00 Tagszám: #516 Hozzászólások: 26576 |
17196. Elküldve: 2010-02-26 22:23:31, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219759.] |
|
| | |
[előzmény: (17195) harci-marci, 2010-02-26 22:18:47] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 harci-marci

Tagság: 2007-11-08 22:07:16 Tagszám: #51470 Hozzászólások: 7346 |
17195. Elküldve: 2010-02-26 22:18:47, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219760.] |
A képek az előzményhez..
http://gallery.site.hu/u/szentferenc1/elveszett-talalt/beagle/?g2_page=1
[img]http://gallery.site.hu/d/12700728-1/beagle_inarcs_009.JPG[/img]
Szent Ferenc Állatotthon Alapítvány és Agár-fajtamentés
1%- 18078477-1-13
Támogasd a munkánkat ez nem kerül semmibe.
|
| | | [válaszok erre: #17196] |
[előzmény: (17192) harci-marci, 2010-02-26 21:58:33] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 cserebiszke

Tagság: 2009-02-20 13:57:59 Tagszám: #70724 Hozzászólások: 2072 |
17194. Elküldve: 2010-02-26 22:12:23, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219761.] |
A fajtamentés tudna segíteni???
Valaki??
"A neve nem vadkutya többé,hanem az első barát,
mely barátunk lesz
örökkön-örökké."
Kipling
|
| | |
[előzmény: (17191) Manócska, 2010-02-26 21:57:12] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 cserebiszke

Tagság: 2009-02-20 13:57:59 Tagszám: #70724 Hozzászólások: 2072 |
17193. Elküldve: 2010-02-26 21:58:49, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219762.] |
Atyaég!!!
"A neve nem vadkutya többé,hanem az első barát,
mely barátunk lesz
örökkön-örökké."
Kipling
|
| | |
[előzmény: (17191) Manócska, 2010-02-26 21:57:12] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 harci-marci

Tagság: 2007-11-08 22:07:16 Tagszám: #51470 Hozzászólások: 7346 |
17192. Elküldve: 2010-02-26 21:58:33, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219763.] |
Talált! Bigi-meg valami.. kan..
Inárcson sérülten talált Rita ma egy egy Beagle-meg valami..talán basset kant.
Nyakán óriási lyuk tátong és sajnos olyan véres,hogy a azt sem látni milyen színű.
A füle biztosan barna..
Ma már reggel is látták Inárcson az Óvodánál,de akkor még gazdásnak tűnt..egy családot kísérgetett.
Képek mindjárt..
06203404274 Rita
Szent Ferenc Állatotthon Alapítvány és Agár-fajtamentés
1%- 18078477-1-13
Támogasd a munkánkat ez nem kerül semmibe. [Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2010-02-26 22:08:41]
|
| | | [válaszok erre: #17195] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Manócska

Tagság: 2002-12-11 00:00:00 Tagszám: #603 Hozzászólások: 30163 |
17191. Elküldve: 2010-02-26 21:57:12, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219764.] |
visszahivtak hogy össze van törve a hátsó lába, ki van fordulva, és a feje is sérült.
Adtak neki algopyirint, meg kaját, vizet, alá tesznek egy plédet.
Dömötör Krisztina a bejelentő
06 70 422 7842
Honlapom
Képtáram
|
| | | [válaszok erre: #17193 #17194 #17201] |
[előzmény: (17190) cserebiszke, 2010-02-26 21:54:12] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 cserebiszke

Tagság: 2009-02-20 13:57:59 Tagszám: #70724 Hozzászólások: 2072 |
17190. Elküldve: 2010-02-26 21:54:12, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219765.] |
Én eltudok menni megnézni,de haza nem hozhatom,sajna
"A neve nem vadkutya többé,hanem az első barát,
mely barátunk lesz
örökkön-örökké."
Kipling
|
| | | [válaszok erre: #17191] |
[előzmény: (17189) Manócska, 2010-02-26 21:35:14] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Manócska

Tagság: 2002-12-11 00:00:00 Tagszám: #603 Hozzászólások: 30163 |
17189. Elküldve: 2010-02-26 21:35:14, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219766.] |
telefonos bejelentés
Kerepes Szilasliget - Vasut utcánál - a Faluház előtt van egy kan német juhász vagy keveréke, nagyon rossz a hátulja, lehet hogy elütötték.
Tud valaki segiteni? Lakik vagy jár arra valaki?
Honlapom
Képtáram
|
| | | [válaszok erre: #17190] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Cutor

Tagság: 2008-02-01 20:31:45 Tagszám: #55283 Hozzászólások: 6265 |
17188. Elküldve: 2010-02-26 21:21:43, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219767.] |
Közben én is összekötöttem, beszéltem a gazdikkal
Hívják a megtalálót.
Köszi azért
|
| | | [válaszok erre: #17189] |
[előzmény: (17187) anshi, 2010-02-26 21:14:05] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 anshi

Tagság: 2005-01-17 18:06:05 Tagszám: #15228 Hozzászólások: 13403 |
17187. Elküldve: 2010-02-26 21:14:05, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219768.] |
17118. Hivod???? Küldtem sms-t a gazdinak és üzenetet a találónak!
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2010-02-26 21:26:32]
|
| | | [válaszok erre: #17188] |
[előzmény: (17186) Cutor, 2010-02-26 21:07:53] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Cutor

Tagság: 2008-02-01 20:31:45 Tagszám: #55283 Hozzászólások: 6265 |
17186. Elküldve: 2010-02-26 21:07:53, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219769.] |
ELVESZETT
2010. 02. 25-én a XV. kerületből elveszett Max névre hallgató ivaros kan kutyám. A kutya kedves, barátságos nyugodtan meglehet fogni. Kérem, ha bárki látja vagy befogja hívjon a 06/20 218-5372-es telefonszámon, sietünk érte. A kutya egy szabaduló művész, minden kertből meglóg.
|
| | | [válaszok erre: #17187] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 buksi4

Tagság: 2006-04-24 07:49:21 Tagszám: #29917 Hozzászólások: 11232 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Raggi

Tagság: 2004-04-09 15:34:06 Tagszám: #9911 Hozzászólások: 1140 |
17184. Elküldve: 2010-02-26 20:33:33, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219771.] |
ELVESZETT DOBERMANN!
A IX. kerület Fehér Holló utcából tűnt el egy majdnem 2 éves fekete cser dobermann kan 2010. 02. 25.-én 18.15-kor és kb fél óra múlva a Nagyvárad téri parkban látták, mikor átszaladt az Orczi kert felé. Azóta senki nem látta. A kutya neve Ralph, chipezett. Nyakörv nincs rajta. Iskolázott, de vizsgája nincs. Kicsit félénk, nagyon kíváncsi, elég barátságos. Mikor elszökött nagyon meg volt rémülve
Elérhetőség: 0620/4511676; 061/2902080
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Dijon

Tagság: 2002-11-28 00:00:00 Tagszám: #473 Hozzászólások: 7096 |
17183. Elküldve: 2010-02-26 20:00:36, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219772.] |
Jaj, bocsi. Ez kimaradt, mert siettem, hogy felírjam. Törpe uszkár.
Galériám
Bouvier.lap.hu
|
|
|
 féva66

Tagság: 2006-12-07 19:42:23 Tagszám: #38265 Hozzászólások: 1543 |
17182. Elküldve: 2010-02-26 19:41:52, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219773.] |
A belga előkerült, a gazda találta meg ma délelőtt ott, ahol elvesztette.
Köszönjük, hogy segítettek!
Élj úgy, hogy, ha lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végig nézni.
|
| | |
[előzmény: (17113) féva66, 2010-02-25 19:40:18] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 dibaggio

Tagság: 2007-10-28 13:18:36 Tagszám: #50910 Hozzászólások: 17348 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
Talált, elveszett kedvencek hirdetése (üzenet: 236834, Kutya) |
|
|
|
|