|
AUTÓPÁLYÁN észlelt kutyákhoz ÉJJEL-NAPPAL hívható telefonszám: 06-1-436-8333
|
Talált, elveszett kedvencek hirdetése (üzenet: 236834, Kutya) |
|
|
|
 jerco

Tagság: 2004-05-27 19:49:23 Tagszám: #10687 Hozzászólások: 5682 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Lilla-Archi

Tagság: 2004-10-20 22:02:22 Tagszám: #13312 Hozzászólások: 698 |
11387. Elküldve: 2009-12-21 16:02:49, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[225527.] |
Ismerősömtől, iwiw-ről:
"Ma délután találtam Wekerlén egy kan magyar vizslát. Nyakörve, oltási bilétája van, nagyon élénk, játékos, gondozott kutyus. Várom a gazdája jelentkezését: 06-30-476-12-97 Zelena Noémi"
|
| |
|
Törzstag
|
|
 KEVIN6669

Tagság: 2006-08-11 12:54:22 Tagszám: #33623 Hozzászólások: 120 |
11386. Elküldve: 2009-12-21 15:47:07, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[225528.] |
Tuti infó Fausztról az ambullról!
Egy őr vasárnap majdnem bevitte egy gyártelepre ami soroksáron a Hősök tere és Vecsési út között van...
Azért nem fogta meg mert rájött,hogy a telepen van már 2 kan és egy harmadik nem lenne szerencsés...
Állítólag nincs még nagyon lesoványodva viszont már nagyon koszos,sáros......
Ha valaki meglátja fogja már meg,ezt nem hiszem el,hogy több mint egy hete mindig látja valaki és senki soha nemfogja meg!!!!!
|
| |
|
Haladó
|
|
 Kiry

Tagság: 2009-12-11 10:31:55 Tagszám: #80563 Hozzászólások: 70 |
11385. Elküldve: 2009-12-21 15:47:04, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[225529.] |
KÉRLEK SEGÍTSETEK!!!
Édesanyám, aki Gárdony-i lakos, ellopták szül:(2008.12.21) 11 hónapos Dobermann kan, fajtiszta, törzskönyves, chippel ellátott kutyáját! Pákozdra egy férfinak odaadta édesanyám ideiglenesen a kuytust, családi okok miatt.
De mikor akart menni meglátogatni a kutya már sehol nem volt! Azt hazudták neki, h elütötte egy kamion. Késöbb kiderült, hogy a kutya életben van, de ez az ember eladta, valószínüleg jó pénzért.
Nem tudta és nem is akarta megmondani, hogy kinek adta el, mert internetes hirdetésre jeletkezve jött a kutyáért valaki.
Kérem,aki tud segítsen. .
Annyi reményünk van még, h a kutya nem kapott meg minden kötelező oltást és hátha valahol az országabn elviszi az új tulaj állatorovoshoz és ott kimutatja a chip szám , hogy lopott a kutya.
A remény hal meg utoljára és mi is hiszünk még abban, h megtaláljuk, hisz ő is családtag és ahogy nekünk szükségünk van rá, ő is várja, h megtaláljuk!. Szépen kérlek Benneteket, akinek van bármi ötlete, vagy látta a szomszédságában, hogy új Dobermann kutya érkezett, nagyon magas jutalom ellenében jelentkezzen!!!
Édesanyám reménykedve várja, hogy Karácsonyra visszakapja "kisfiát"
A kutya neve : TAHI RÉME ENZO
Köszönettel és reménnyel : Molnár Krisztina 0620-333-99-18. Édesanyám: Terényiné Szvitán Ilona 0630 431-45-65
|
| |
|
Kezdő
|
|
 Kiry

Tagság: 2009-12-11 10:31:55 Tagszám: #80563 Hozzászólások: 70 |
11384. Elküldve: 2009-12-21 15:44:49, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[225530.] |
Üdvözlöm!
Emlékszek erre a kutyusra, egy férfi sétáltatta és találkoztunk is vele az én kutyusommal...Önök laknak itt a 69-es villamos végállomásánál lévő 10 elemetes házban?!
Annyit tudok tenni, hogy elmentem a telefonomba az Önök telefonszámát és mikor megyek a kutyámmal sétálni, keresni fogom, amint meg van hívom Önöket!!! Kitartás! Molnár Krisztina 0620 333 99 18
|
| | | [válaszok erre: #11388] |
[előzmény: (11217) Rex Alapítvány, 2009-12-19 14:11:46] |
|
Kezdő
|
|
 J.Zsuzsa

Tagság: 2002-12-06 00:00:00 Tagszám: #516 Hozzászólások: 26576 |
11383. Elküldve: 2009-12-21 15:17:40, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[225531.] |
Gyerekek hívtak, hogy a Naplásnál kóborol egy nyakörves, valószínűleg kan -fekete, farka vége fehér, zoknik a lábán fehérek -kutya.
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Miácska

Tagság: 2008-07-25 22:21:22 Tagszám: #61846 Hozzászólások: 87 |
11382. Elküldve: 2009-12-21 14:52:16, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[225532.] |
iwiwről
Sziasztok!Dec.16-án (szerdán)eltűnt Pilisen (Katona József u.-ból)a BASSET HOUND(mint Colombo kutya) kutyusom.Szamóca névre hallgat,szuka,2 éves és tricolor,nagyon barátságos.Ha esetleg látta valaki kóborolni az utcán vagy befogadta volna, kérem jelentkezzen!Tel:0620/561-0964 Nagyon aggódunk érte,a megtalálónak pénzjutalmat adnánk! ...tovább »Előre is köszönöm a segítséget!
|
| | | [válaszok erre: #12350] |
|
|
Kezdő
|
|
 avarmama

Tagság: 2008-03-02 01:07:10 Tagszám: #56523 Hozzászólások: 639 |
11381. Elküldve: 2009-12-21 14:39:45, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[225533.] |
Még mindíg nincs meg...
Segítsetek! Elveszett a kutyánk! Pesterzsébet, Nagysándor József utcából 2009.10.02-án, kb. de. 11 óra körül szökött el, tricolor beagle, 12-13 kg, vékonynak tűnő, kis termettel, nagyon kedves fejjel, barátkozós típus, Sami névre hallgat. Chipje és nyakörve nincs. A megtaláló nem fog rosszul járni! Aki tud valamit arról, hol tartózkodhat esetleg, jelezzen, kérem szépen!
Sami különleges ismertetőjele, hogy az egyik oldalon Sami szája a fogához "ragad", így kicsit furcsa fejet tud vágni, de ez nem túl gyakori. Sami allergiás és injekciót kap emiatt, 3 hetente, ha ismét kijön rajta. A tünete: vakarózás, mintha bolhás lenne (nagyon nyüszög és sír ilyenkor) a fején a szőrzet "csalános" lesz ilyenkor. Kb. 2-3 hete kaphatott utoljára injekciót emiatt...
Elérhetőség:
Kőszegi Éva Boglárka
+3630/678-3973 +3630/678-3973
gogyis.bogis [kukac] gmail.com
Köszönjük, várjuk haza Samit!
Üdv,Andi!
| Csatolt kép - 11693745.pic |

|
|
| |
|
Törzstag
|
|
 m a x

Tagság: 2003-11-19 18:32:14 Tagszám: #7419 Hozzászólások: 31262 |
11380. Elküldve: 2009-12-21 14:19:48, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[225534.] |
Már megint? Az eb überpara, nem tudom hogy sikerül elhagyni, mikor a gazdi nélkül retteg...
Pointer túlzás, legfeljebb közép-nagy, és a fülei szétállnak.
|
| | |
[előzmény: (11379) J.Zsuzsa, 2009-12-21 13:45:03] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 J.Zsuzsa

Tagság: 2002-12-06 00:00:00 Tagszám: #516 Hozzászólások: 26576 |
11379. Elküldve: 2009-12-21 13:45:03, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[225535.] |
Idézet:
| Kedves Zsuzsa!
Elveszett egy 2 éves pointer keverék, ivartalanitott lány kutya a XX.ker. Ipolyság utcából 2009. dec. 15-én, egy hete.
Egy a kutyáról készült képet csatolom a levélhez. A kutyus Doris névre hallgat. Chipszáma: 972000000875611.
Elérhetőségeim:
Tel.:06-20-55-444-79
E-mail.: [email protected]

| |
|
| | | [válaszok erre: #11380] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 J.Zsuzsa

Tagság: 2002-12-06 00:00:00 Tagszám: #516 Hozzászólások: 26576 |
11378. Elküldve: 2009-12-21 13:12:43, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[225536.] |
[quote]Fiú kutya, Golden-retriver keverék, kb. 20 kilós. Középkorú. Nyakában bőr nyakörv. Már eléggé bizalmatlan volt, vagyis nem mostanság került az utcára.
Ha valaki ráismer, kérem hívjon engem a 06-70-635-0780 számon vagy írjon püt B.Peti -nek.
|
| | |
[előzmény: (11345) J.Zsuzsa, 2009-12-20 22:10:38] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 m a x

Tagság: 2003-11-19 18:32:14 Tagszám: #7419 Hozzászólások: 31262 |
11377. Elküldve: 2009-12-21 13:03:42, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[225537.] |
De Te is csak gondolod... rajta kivül már csak 3 lehetőség van.
|
| | |
[előzmény: (11376) J.Zsuzsa, 2009-12-21 13:02:03] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 J.Zsuzsa

Tagság: 2002-12-06 00:00:00 Tagszám: #516 Hozzászólások: 26576 |
11376. Elküldve: 2009-12-21 13:02:03, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[225538.] |
Gondolom Dodihoz. Ő a gyepmester ott.
|
| | | [válaszok erre: #11377] |
[előzmény: (11366) m a x, 2009-12-21 09:15:40] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 anshi

Tagság: 2005-01-17 18:06:05 Tagszám: #15228 Hozzászólások: 13403 |
11375. Elküldve: 2009-12-21 12:59:26, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[225539.] |
Tegnap Szentendrén elveszett egy angol bulldog a vasúti villasorról.
Tel:06 20 9832310
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 m a x

Tagság: 2003-11-19 18:32:14 Tagszám: #7419 Hozzászólások: 31262 |
11374. Elküldve: 2009-12-21 12:48:55, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[225540.] |
ELVESZETT SZOFI NEVŰ 8 ÉVES HOSSZÚ SZŐRŰ NÉMETJUHÁSZ SZUKA KUTYÁNK 2009.DECEMBER 20-ÁN DÉLUTÁN A BUDAPEST
III.KER . VÖRÖSVÁRI ÚT 119-121. ALÓL .
FEKETE-BARNA SZŐRŰ ,NYAKÁN SZÉLES BARNA BŐR NYAKÖRV . BARÁTSÁGOS, SZELID KUTYA , SZERETI AZ EMBEREKET.
KÉREM HA LÁTTA/ MEGTALÁLTA HÍVJA A 06/20 911 8480 SZÁMOT,NAGYON VÁRJUK HAZA A KUTYUSUNKAT!!
KÖSZÖNJÜK !!
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 pusildiko

Tagság: 2004-12-06 19:45:45 Tagszám: #14349 Hozzászólások: 174 |
11373. Elküldve: 2009-12-21 12:31:25, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[225541.] |
Elveszett keressük!
Fajtatisztának mondott fekete labrador kan kutya elveszett pár napja várpalotán. Gazdái nagyon várják haza, ezért kérjük a megtalálót jelentkezzen a
06 70 50 30 229; 06 70 60 71 449
számok valamelyikén!
Frakk Egyesület
|
| |
|
Haladó
|
|
 Rex Alapítvány

Tagság: 2008-01-21 17:57:38 Tagszám: #54681 Hozzászólások: 1882 |
11372. Elküldve: 2009-12-21 12:05:30, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[225542.] |
Talált Német juhász!!
Békásmegyeren találtak egy 1-1.5 év körüli ivartalanított szuka kutyust. A varratok még a hasában voltak. Különleges ismertetőjele, hogy barna folt csak a bal szemöldökén van. Nagyon kedves barátságos. Képet később csatolunk.
A kutyus után érdeklődni a Rex Alapítványnál lehet.
230-40-80
|
| | | [válaszok erre: #11570] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 zsamin

Tagság: 2009-12-17 15:39:53 Tagszám: #80748 Hozzászólások: 4 |
11371. Elküldve: 2009-12-21 11:21:48, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[225543.] |
MEGTALÁLTÁK NODDY-T!!!!!
Apukám már úton van érte......
Köszönjük!!!
Boldog karácsonyt mindenkinek!
|
| |
|
Zöldfülű
|
|
 Besszie

Tagság: 2004-12-07 11:47:26 Tagszám: #14360 Hozzászólások: 118466 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 T.Anna

Tagság: 2004-03-22 06:47:47 Tagszám: #9558 Hozzászólások: 12721 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 zsamin

Tagság: 2009-12-17 15:39:53 Tagszám: #80748 Hozzászólások: 4 |
11368. Elküldve: 2009-12-21 10:12:25, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[225546.] |
MÉG MINDIG KERESSÜK!!!!
12.15-én délelött zuglóból elcsavargott a kiskutyánk! Kb. 4 hónapos ,kan,fehér alapon barnás foltokkal,beagle kinézetű,vidám,barátkozós, igazi gyerek kedvenc...
A Cinkotai úton láttuk utoljára, a Szugló u. felé szaladt,de sajnos nem értük utol...
Kérem ,aki bármiféle infot tud róla,esetleg befogadta,jelentkezzen! Egy pici lány várja haza a barátját...
Fekete mintás,és egy bolha nyakörv volt rajta.
Nagyon köszönöm mindnekinek a segítséget,aki csak elolvasta,tovább küldte, észben tartja....
06-20-383-0441
[email protected]
( a képen még csak kb 2 hónapos volt )
|
| |
|
Zöldfülű
|
|
 Smuciliba

Tagság: 2007-03-09 09:12:41 Tagszám: #42597 Hozzászólások: 41587 |
11367. Elküldve: 2009-12-21 09:45:44, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[225547.] |
Egy kis lélekmelegítő így az év végi hajrában:
a körbeküldött maileknek hála:
T. Kutyamentők!
Élénken figyelemmel kísértem az Illatos úti menhelyen elhelyezett kutyusokat.
Miután a mi kutyusunk meghalt, elhatároztuk, hogy megmentünk egyet. Menhelyit.
Ez sikerült is. Annak a kutyusnak, akit elhoztunk két napja volt még. "Viselkedés zavaros, félős", mocskos, loncsos, csontsovány kutyus volt. VOLT. Jól érzi magát nálunk, szeretjük, igyekszünk jóvá tenni, oldani, gyógyítani azokat a sérüléseit, melyeket élete első hét hónapjában elszenvedett.
Köszönöm levelüket. Köszönöm, hogy mindent megtesznek a kutyusokért.
Békés, boldog Karácsonyt kívánok!
Üdvözlettel: Wéber Ágnes
Üdv, Judit
PILIS-BUDAI KUTYAMENTŐK KÖZHASZNÚ EGYESÜLET
Idén már segíthetsz 1%-oddal is, adószámunk:
18001044-1-13
|
| | | [válaszok erre: #11369 #11370] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 m a x

Tagság: 2003-11-19 18:32:14 Tagszám: #7419 Hozzászólások: 31262 |
11366. Elküldve: 2009-12-21 09:15:40, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[225548.] |
Ne idegeljetek már! Gyömrőre hova??? Telefonszám?
|
| | | [válaszok erre: #11376 #11500] |
[előzmény: (11365) judy007, 2009-12-21 09:14:15] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 judy007

Tagság: 2007-02-12 09:49:27 Tagszám: #41414 Hozzászólások: 937 |
11365. Elküldve: 2009-12-21 09:14:15, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[225549.] |
A kutyus tegnap délután Gyömrőre került. Kb. 10 kg-os szürke göndör szőrű keverék: Ha valakinek hiányzik ott keresse.
Gazdára váró kutyák:ÁRVÁCSKA:
|
|
|
 Smuciliba

Tagság: 2007-03-09 09:12:41 Tagszám: #42597 Hozzászólások: 41587 |
11364. Elküldve: 2009-12-21 09:11:10, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[225550.] |
ennyit sikerült Feszternek este lefagyott ujjakkal és lemerülő telefonnal.
Üdv, Judit
PILIS-BUDAI KUTYAMENTŐK KÖZHASZNÚ EGYESÜLET
Idén már segíthetsz 1%-oddal is, adószámunk:
18001044-1-13
|
| | |
[előzmény: (11362) Smuciliba, 2009-12-21 08:53:00] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
Talált, elveszett kedvencek hirdetése (üzenet: 236834, Kutya) |
|
|
|
|