|
AUTÓPÁLYÁN észlelt kutyákhoz ÉJJEL-NAPPAL hívható telefonszám: 06-1-436-8333
|
Talált, elveszett kedvencek hirdetése (üzenet: 236834, Kutya) |
|
|
|
 keszterina

Tagság: 2004-02-07 08:35:13 Tagszám: #8567 Hozzászólások: 13266 |
10659. Elküldve: 2009-12-10 20:42:40, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[226251.] |
Az elveszett Frodó képe
,
Részletek az előzményben.
1 8 6 7 5 3 5 9 - 1 - 13
1 % remény, 1 % esély, 1 % élet !
Nem az rendített meg engem, hogy hazudtál nekem, hanem, hogy többé nem hiszek neked. /Friedrich Nietzsche/
|
| | |
[előzmény: (10608) keszterina, 2009-12-10 12:14:43] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 J.Zsuzsa

Tagság: 2002-12-06 00:00:00 Tagszám: #516 Hozzászólások: 26576 |
10658. Elküldve: 2009-12-10 20:28:27, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[226252.] |
Ez azt jelenti szerinted, hogyha én az utcán találok egy rémisztő görényt vagy akár egy vérfarkast, akkor minden további nélkül mondjuk áthajthatok rajta egy kocsival, kitekerhetem a nyakát, a kocsimhoz kötve végig húzhatom az úton? Már bocs.
|
| | | [válaszok erre: #10660] |
[előzmény: (10650) vorsi, 2009-12-10 19:31:04] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 leika

Tagság: 2008-11-13 22:16:54 Tagszám: #65543 Hozzászólások: 899 |
10657. Elküldve: 2009-12-10 20:13:12, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[226253.] |
előzmény drótos tacsit megtalálták!
(Andrea)
Sirius Állat-és Természetvédelmi Alapítvány, Érd
Kérjük, segítse védenceinket!
1 % Adószám: 18707379-1-13
www.siriusalapitvany.hu
|
| | |
[előzmény: (10505) leika, 2009-12-08 19:11:35] |
|
Törzstag
|
|
 J.Zsuzsa

Tagság: 2002-12-06 00:00:00 Tagszám: #516 Hozzászólások: 26576 |
10656. Elküldve: 2009-12-10 20:04:03, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[226254.] |
A Nyugatinál gyerekek találtak egy 1 hónap körüli babakutyát. Fekete, barna tappancsos. Kislány. Gondolom valamelyik csöves hagyta el. NEM VIHETIK HAZA,nem engedték meg nekik. SOS ki lakik a környéken olyan, aki tudna segíteni? 06-20-399-1844
|
| | | [válaszok erre: #10667] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 angiex

Tagság: 2006-09-08 17:53:57 Tagszám: #34662 Hozzászólások: 12 |
10655. Elküldve: 2009-12-10 20:03:41, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[226255.] |
DEJÓ! Nekem nem sikerült megfognom :( de ezekszerint valakinek sikerült :)
|
| | |
[előzmény: (10653) Besszie, 2009-12-10 19:57:51] |
|
Zöldfülű
|
|
 m a x

Tagság: 2003-11-19 18:32:14 Tagszám: #7419 Hozzászólások: 31262 |
10654. Elküldve: 2009-12-10 19:59:36, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[226256.] |
Elveszett: Gyömrő | Imre utca - 2009 december 8, kedd.
2009.12.08.-n Gyömrőn eltűnt egy fekete, 5 hónapos, hosszú szőrű, fekete, fajtiszta pincsi kan kutya. Ördög névre hallgat, nincs nyakörve, barátságos kiskutya. Ha valaki látta vagy tud róla valamit kérem jelezze az alábbi számon:0629-702251.
Szendrei Erika, 0630-4502063
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Besszie

Tagság: 2004-12-07 11:47:26 Tagszám: #14360 Hozzászólások: 118466 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 m a x

Tagság: 2003-11-19 18:32:14 Tagszám: #7419 Hozzászólások: 31262 |
10652. Elküldve: 2009-12-10 19:46:18, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[226258.] |
Idézet:
| Figyelem!
Ma a Hegyalja út környékén (Avar u. és Otthon u. sarkán) találtam egy kan magyar vizslát. Pofácskája őszes, olyan 8-9 év körüli lehet. Chip nincs benne, tetoválásának száma: 8353. Vastag kék nyakörv volt rajta sárga-piros csíkokkal és egy piros ugatásgátló is. Jelentkezni lehet: 06303063593.
| |
|
| | | [válaszok erre: #10653] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 m a x

Tagság: 2003-11-19 18:32:14 Tagszám: #7419 Hozzászólások: 31262 |
10651. Elküldve: 2009-12-10 19:41:04, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[226259.] |
Az, hogy ledobta az emeletről kimeríti az állatkínzást, tök mindegy hogy került oda az állat.
|
| | |
[előzmény: (10650) vorsi, 2009-12-10 19:31:04] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 vorsi

Tagság: 2009-09-14 18:28:12 Tagszám: #77786 Hozzászólások: 3145 |
10650. Elküldve: 2009-12-10 19:31:04, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[226260.] |
Kérdés, hogy került a szomszédhoz... Mert ha átszökött, akkor a gazdi is hibás és nem nagyon lehet feljelentgetni. Talán a szomszéd nem is tudta, hogy nem vadállat, ami felmászott az elsőre. Persze ez nem menti fel, hogy egy állatot kidobott az elsőről, de azért talán sokrétű az eset...
Vorsi
PILIS-BUDAI KUTYAMENTŐK KÖZHASZNÚ EGYESÜLET
Idén már segíthetsz adód 1%-ával is, adószámunk: 18001044-1-13
|
| | | [válaszok erre: #10651 #10658] |
[előzmény: (10649) J.Zsuzsa, 2009-12-10 19:26:42] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 J.Zsuzsa

Tagság: 2002-12-06 00:00:00 Tagszám: #516 Hozzászólások: 26576 |
10649. Elküldve: 2009-12-10 19:26:42, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[226261.] |
Mi az, h ledobta? Tegyél feljelentést! Gondolom ennél rosszabb már úgyse lesz a viszonyotok a szomszéddal.
|
| | | [válaszok erre: #10650] |
[előzmény: (10636) ponyo, 2009-12-10 17:33:06] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 hajose

Tagság: 2005-09-15 09:33:10 Tagszám: #21937 Hozzászólások: 1028 |
10646. Elküldve: 2009-12-10 18:56:19, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[226264.] |
Dehogy akarom. Csak még ő van megsértődve.
[size=1]Mondta volna azt, hogy nem kell neki azt kész. De jön itt a nagy szívbetegségével.
A két új kutyája fosik meg hány, 0 oltással, és ahelyett, hogy orvoshoz rohanna, kéri a tanácsokat.
Hogy lehet valaki ilyen hülye?
[size=1]Inkább becsülettel gazdát keresett volna neki, utána jöhet az új cuki-muki kutya.Ideig-óráig...Befejeztem, nem foglalom a helyet a kutyáktól. [/size] [/size]
Adrienn
Kutyabaj Alapítvány
Bankszámlaszám:
10100833-01931600-01003008 [Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2009-12-10 19:08:08]
|
| | | [válaszok erre: #10647] |
[előzmény: (10645) m a x, 2009-12-10 18:45:25] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 m a x

Tagság: 2003-11-19 18:32:14 Tagszám: #7419 Hozzászólások: 31262 |
10645. Elküldve: 2009-12-10 18:45:25, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[226265.] |
Könyörgöm! Ne akarjátok már rátukmálni a kutyát, az Illatoson is jobb helye van, mint ezeknél! Mióta a "pitbult" a fejükbe vették, azóta a kutya szinte állandóan az utcán volt.
|
| | | [válaszok erre: #10646] |
[előzmény: (10644) hajose, 2009-12-10 18:30:25] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 hajose

Tagság: 2005-09-15 09:33:10 Tagszám: #21937 Hozzászólások: 1028 |
10644. Elküldve: 2009-12-10 18:30:25, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[226266.] |
Hogy nem sül ki a szemed!
5-e óta új kutyád van, ráadásul kettő, közben azt írod hogy bemész az Illatoson lévő kutyádért....
Milyen gazdáról beszélsz te, amikor full teltház van bent?Tisztában vagy vele, hogy lehet, ezzel halálra itélted?
Vagy egy másikat, aki elöl a te kutyád foglalja a helyet?
Undorító buta liba!
Adrienn
Kutyabaj Alapítvány
Bankszámlaszám:
10100833-01931600-01003008
|
| | | [válaszok erre: #10645] |
[előzmény: (10630) Livi Boni, 2009-12-10 16:19:16] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Mészi Gabó

Tagság: 2009-11-04 12:15:03 Tagszám: #79359 Hozzászólások: 1078 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 ria5463

Tagság: 2006-02-25 13:10:09 Tagszám: #27623 Hozzászólások: 6410 |
10642. Elküldve: 2009-12-10 18:01:28, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[226268.] |
Az is megérne egy misét, hogy a szomszéd hogyan jutott hozzá hogy ki tudta dobni??!!
"Aki megment egy életet, egész világot ment meg."
Talmud
Kattints ide a képért
|
| | |
[előzmény: (10636) ponyo, 2009-12-10 17:33:06] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 ria5463

Tagság: 2006-02-25 13:10:09 Tagszám: #27623 Hozzászólások: 6410 |
10641. Elküldve: 2009-12-10 17:59:38, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[226269.] |
"A véleményét önmagának! itt nem erre kiváncsi senki "
De még mennyire hogy kíváncsi!
Jó nagy nyilvánosság kell annak hogy neked SENKI, VÉLETLENÜL SE ADJON KUTYÁT!Még szép hogy ide tartozik! Minden kutyát meg kellene tőled védeni!
"Aki megment egy életet, egész világot ment meg."
Talmud
Kattints ide a képért
|
| | |
[előzmény: (10630) Livi Boni, 2009-12-10 16:19:16] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 d.kitti

Tagság: 2006-12-05 18:19:26 Tagszám: #38155 Hozzászólások: 715 |
10640. Elküldve: 2009-12-10 17:59:15, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[226270.] |
Ezen a vizsin egy sötét bőr nyakörv volt. Fel-alá rohangált, nem hiszem, hogy tudta, merre jár...
"Jó hírem van a vemhes szukákat gyepmesteri telepre juttató, kölyökkutyákat erdőben hagyó, házőrzőket egy életen át láncon felejtő, elcsavargott ebüket nem kereső, őket autóból kilökő, arc nélküli állatkínzók számára: NEM KÖTELEZŐ KUTYÁT TARTANI!''
|
| | |
[előzmény: (10622) jerco, 2009-12-10 14:36:29] |
|
Törzstag
|
|
 vick24

Tagság: 2008-01-13 18:43:59 Tagszám: #54327 Hozzászólások: 2168 |
10639. Elküldve: 2009-12-10 17:55:05, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[226271.] |
Sziasztok
Ma találtunk a menhely elött Tökölön egy puli vagy uszkár keverék szuka kutyust a gáton. Fehér színű a szőre, közepesen elhanyagolt, valamikor nyírhatták.
Bevittük, de ömlik a tej a cicijeiből, holnap visszük orvoshoz.
Inkább frissen szűlt, mint utolsó idős vemhes, bár minden bordája és a gerince is kilátszik a nagy jól léttől , de feszes a hasa.
Kölyköket sehol sem találtunk
Nem hinném, hogy keresik, de hátha , és hátha valaki megtalálná a kölyköket is a környéken, már ha egyáltalán még élnek
SZERETNÉM HA MINDEN EMBER ÚGY LÁTNÁ AZ ÁLLATOKAT AHOGY EGY NAÍV GYERMEK CSODÁLJA ŐKET: FÉLELEM NÉLKÜL, TELE ODAADÁSSAL, MINTHA MEGVÁLTOZTATHATNÁ ÉRTÜK AZ EGÉSZ VILÁGOT.
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 jerco

Tagság: 2004-05-27 19:49:23 Tagszám: #10687 Hozzászólások: 5682 |
10638. Elküldve: 2009-12-10 17:54:10, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[226272.] |
Azért fotó jó lesz, láttunk már érdekes foxikat
|
| | |
[előzmény: (10633) zsuzsazsuzs, 2009-12-10 16:46:19] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 asha

Tagság: 2006-01-04 15:30:14 Tagszám: #25362 Hozzászólások: 325 |
10637. Elküldve: 2009-12-10 17:44:36, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[226273.] |
fel kell jelenteni.
|
| | |
[előzmény: (10636) ponyo, 2009-12-10 17:33:06] |
|
Törzstag
|
|
 ponyo

Tagság: 2009-12-10 17:10:29 Tagszám: #80547 Hozzászólások: 1 |
10636. Elküldve: 2009-12-10 17:33:06, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[226274.] |
Etünt!
2009.12.06.-án, Budapest III. ker. Kiscelli utcából eltünt egy vadas színü, hím (ivartalanított) chippelt vadászgörény.
Ponyó névre hallgat, az eggyik szemfoga félig levan törve.
Történetünk felháborító, a szomszédom ledobta az első emeletről.Azóta keresem folyamatossan, teleplakátoltam a környéket is.
Kérek mindenkit, aki látja, vagy megtalálta hívjon.
Köszönöm.
Kata:06-70-60-99-327
|
| | | [válaszok erre: #10637 #10642 #10649] |
|
|
Zöldfülű
|
|
 LSzandrus

Tagság: 2009-01-06 17:45:12 Tagszám: #68835 Hozzászólások: 542 |
10635. Elküldve: 2009-12-10 17:17:43, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[226275.] |
IWIW-ről bemásolva: PÈCS
Ma 12.09.-én egy BOXER kan kutyát! Az Építők útján!
Tulajdonságai: kan, teljesen fehér, faroktőben barna folttal, masszív - jó testfelépítésű, nagyon szép arányos, szuka nagyságú, ebből kiindulva kb. 1 év körüli lehet, fülek és a farok nincs vágva! Rettenetesen játékos, közvetlen-barátságos és okos, sok mindenre hallgat! Nagyon keresi a gazdiát! Remélhetőleg csak szuka után szökött meg és nem dobták ki! A Pajtás utcai menhelyre (MISINA) vitettem be nehogy elüsse az autó vagy bántalmazzák! Ott megtalálható!
A kutya nemesebb lény, mint az ember. A kutya hüséges, önfeládozó és mindenek elött feltétel nélküli szeretete a legirigylésre méltóbb tulajdonsága, amit az ember soha nem tudhat magáénak.
|
| |
|
Törzstag
|
|
Talált, elveszett kedvencek hirdetése (üzenet: 236834, Kutya) |
|
|
|
|