|
AUTÓPÁLYÁN észlelt kutyákhoz ÉJJEL-NAPPAL hívható telefonszám: 06-1-436-8333
|
Talált, elveszett kedvencek hirdetése (üzenet: 236834, Kutya) |
|
|
|
 Csipogó

Tagság: 2006-02-24 12:28:21 Tagszám: #27562 Hozzászólások: 1244 |
10559. Elküldve: 2009-12-09 08:55:20, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[226351.] |
E-mail.-ben jött:
Szigetszentmiklóson a Völgy utcából (Bucka) 2009.12.07-én délelőtt elszökött két Beagle kutyánk, az idősebbiket este megtaláltuk, a fiatalabb sajnos nem került elő. Kérjük segítségüket, ha valaki leadja Önökhöz, az elérhetőségem a következő: Gyulavári Attila 30/982-69-15 [email protected]
A kutyus adatai:
BICOLOR (kevés barna folttal) BEAGLE SZUKA 1,5 éves
hívóneve: LÉDA
nincs ivartalanítva, chip: nincs
a kötelező oltásokkal rendelkezik
rózsaszín-barna az orra és pici pigmenthiány van
Segítségüket előre is köszönöm:
Gyulavári Attila
[img=600]http://kepfeltoltes.hu/091209/L_da_2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/img]
[img=600]http://kepfeltoltes.hu/091209/L_da_3_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/img]
" Az embernek csak az arca ismerhető, de az arca NEM ő...
Ő az arca mögött van - láthatatlan..."
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 csokika

Tagság: 2009-05-28 14:49:26 Tagszám: #74642 Hozzászólások: 990 |
10558. Elküldve: 2009-12-09 08:45:44, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[226352.] |
MEG VAN A GAZDI!!!!!
TEGNAP JELENTKEZETT:))))
|
| | |
[előzmény: (10494) J.Zsuzsa, 2009-12-08 18:32:22] |
|
Törzstag
|
|
 keszterina

Tagság: 2004-02-07 08:35:13 Tagszám: #8567 Hozzászólások: 13266 |
10557. Elküldve: 2009-12-09 07:30:15, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[226353.] |
Kedves Árvácska csapat /Kedves Eszter!
Ma délben szerencsésen és épségben hazatért a kutyánk Arwen!Köszönjük a jószándékot és a segítséget!
Keresztury Dóra
2009.12.07.
1 8 6 7 5 3 5 9 - 1 - 13
1 % remény, 1 % esély, 1 % élet !
Nem az rendített meg engem, hogy hazudtál nekem, hanem, hogy többé nem hiszek neked. /Friedrich Nietzsche/
|
| | |
[előzmény: (10333) keszterina, 2009-12-05 20:37:16] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 keszterina

Tagság: 2004-02-07 08:35:13 Tagszám: #8567 Hozzászólások: 13266 |
10556. Elküldve: 2009-12-09 07:26:03, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[226354.] |
BENI 2009.12.08. elveszett
Kada-csúcs környéke
"üdvözlet!
elszökött egy zsemleszínű labrador, beni névre hallgat, sajnos a nyakörve nem volt rajta. a kada-csúcs környékéről tűnt el. kérem ha vki megtalálta és leadta önöknél az alábbi telefonszámon értesíteni engem:
ulrich ferenc 70 3288061 vagy:
katrinka barnabás 30 9215728"
1 8 6 7 5 3 5 9 - 1 - 13
1 % remény, 1 % esély, 1 % élet !
Nem az rendített meg engem, hogy hazudtál nekem, hanem, hogy többé nem hiszek neked. /Friedrich Nietzsche/
|
| | | [válaszok erre: #10748] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Grübedli

Tagság: 2004-02-05 20:32:59 Tagszám: #8539 Hozzászólások: 13417 |
10555. Elküldve: 2009-12-09 00:19:28, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[226355.] |
Elmeséljem az Illatos úti staffi-bullterrier keverék szuka történetét?
...az még sokkal meredekebb.
Na jó, nem offolok!
|
| | | [válaszok erre: #10583] |
[előzmény: (10541) ria5463, 2009-12-08 21:57:26] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 m a x

Tagság: 2003-11-19 18:32:14 Tagszám: #7419 Hozzászólások: 31262 |
10554. Elküldve: 2009-12-09 00:10:34, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[226356.] |
Idézet:
| Ditrich Anikó 12. 06 -án (Vasárnap)
LÁTOTT KUTYA
Gödöllőn, a pályaudvarnál bóklászott egy Dalmata színű, tacskó fejű, szép szuka kutya...
Nagyon barátságos, talán 2-3 éves lehet, a kisebb mint egy dalmata, barna szemű szépség.
Barátságos, de kicsit tartózkodó, hozzám is csak ugy jött, hogy legugoltam, és beszéltem hozzá...
A hátsó lábaival viszont valami gond van, nme hiszem , hogy Dp-s, csak egy kicsit lassan mozof, és amikor megsimogattam a hátát akkor kicsit megijedt..
Holnap képet is hozok...
| |
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
ő lenne az..
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 bolilo

Tagság: 2007-06-25 23:53:33 Tagszám: #46394 Hozzászólások: 335 |
10553. Elküldve: 2009-12-08 23:14:38, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[226357.] |
Még az is fontos, hogy a kutyus nem kölyök, inkább néhány éves felnőttnek nézett ki. Nagyon bánt, hogy ennél többet nem állt módomban segíteni rajta. Remélem, vki csak keresi majd, vagy a gyerekek valóban felteszik ide a hirdetést, ill. kiplakátolják. Mindenesetre igyekszem figyelni, hogy látom-e mégegyszer, hogy többet megtudhassak róla, vagy netán másképpen segíthessek rajta.
|
| | |
[előzmény: (10534) bolilo, 2009-12-08 21:30:51] |
|
Törzstag
|
|
 Jodaszi

Tagság: 2006-10-31 11:30:48 Tagszám: #36568 Hozzászólások: 120 |
10552. Elküldve: 2009-12-08 23:11:31, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[226358.] |
Ófaluban laknak, csak az állatorvosának szólt.
A telefon után azonban 5 percen belül ott voltak a rendelőben.
|
| | |
[előzmény: (10548) m a x, 2009-12-08 22:51:27] |
|
Haladó
|
|
 mosoly

Tagság: 2009-10-24 15:31:12 Tagszám: #78962 Hozzászólások: 6 |
10551. Elküldve: 2009-12-08 23:09:41, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[226359.] |
Sajnos nem tudok oda írni,mert nem engedi a rendszer,nem vagyott ott tag.
|
| |
|
Zöldfülű
|
|
 BJuli

Tagság: 2005-11-17 20:16:32 Tagszám: #23843 Hozzászólások: 4833 |
10550. Elküldve: 2009-12-08 22:54:16, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[226360.] |
Még augusztus 13-án elveszett Smoky a B.A.Z megyei Tiszapalkonyáról!
Smoky most két éves, ivaros labrador-vizsla-németjuhász keverék kan.
"Zsemleszínű, füstös maszkja es gerinc-csíkja van, vizsla jellegű."
Gazdi elérhetősége: 06-70/ 212 5989
Képet nem kaptunk.
allatok.info
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Livi Boni

Tagság: 2009-01-29 11:05:50 Tagszám: #69807 Hozzászólások: 261 |
10549. Elküldve: 2009-12-08 22:53:09, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[226361.] |
Tiszteletem Max!
Mivel barátnöm kórházba került szivbetegség miatt igy nem tudot telefonálni a kutya miatt és a telefonára nem érkezett hivás hogy a kutya bent lett volna,csak én hivtam fel az Illatost, de mivel nem az én nevemen van az állat igy nem áll jogomban kihozni. vagy igen? holnap bemegyünk és elhozzuk vagy lemondunk róla csak éppenséggel ez a gazdi dolga és az hogy a gazdi kórházban van nem tudom hogy tudna lemonani oltási könyv nélkül. ezt nem értem!.
De holnap bemegyünk a kutyáért és elvisszük hogy ne legyen gond mert igy is teltház van és nem szeretnénk hogy altassanak. elnézést a félre értésért,és bocsánatott kérünk. ha esetleg problémát okoztunk.
Livi
|
| | | [válaszok erre: #10603] |
[előzmény: (10531) m a x, 2009-12-08 21:28:29] |
|
Haladó
|
|
 m a x

Tagság: 2003-11-19 18:32:14 Tagszám: #7419 Hozzászólások: 31262 |
10548. Elküldve: 2009-12-08 22:51:27, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[226362.] |
Mi tartott 5 napig a gazdinak?
|
| | | [válaszok erre: #10552] |
[előzmény: (10546) Jodaszi, 2009-12-08 22:30:49] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 cserebiszke

Tagság: 2009-02-20 13:57:59 Tagszám: #70724 Hozzászólások: 2072 |
10547. Elküldve: 2009-12-08 22:34:01, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[226363.] |
"A neve nem vadkutya többé,hanem az első barát,
mely barátunk lesz
örökkön-örökké."
Kipling
|
| | |
[előzmény: (10546) Jodaszi, 2009-12-08 22:30:49] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Jodaszi

Tagság: 2006-10-31 11:30:48 Tagszám: #36568 Hozzászólások: 120 |
10546. Elküldve: 2009-12-08 22:30:49, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[226364.] |
Hazament
|
| | | [válaszok erre: #10547 #10548] |
[előzmény: (10242) m a x, 2009-12-03 12:16:41] |
|
Haladó
|
|
 ria5463

Tagság: 2006-02-25 13:10:09 Tagszám: #27623 Hozzászólások: 6410 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mosoly

Tagság: 2009-10-24 15:31:12 Tagszám: #78962 Hozzászólások: 6 |
10544. Elküldve: 2009-12-08 22:17:19, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[226366.] |
Köszönjük a képet,meglehet nézni valahol?Így nem tudom megmondani sajnos,mert ennél jobb húsban volt a mi Jennynk,bár lefogyhatott azóta..
|
| | | [válaszok erre: #10545] |
|
|
Zöldfülű
|
|
 ria5463

Tagság: 2006-02-25 13:10:09 Tagszám: #27623 Hozzászólások: 6410 |
10543. Elküldve: 2009-12-08 22:13:47, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[226367.] |
Ő a talált:
"Aki megment egy életet, egész világot ment meg."
Talmud
Kattints ide a képért
|
| | |
[előzmény: (10542) mosoly, 2009-12-08 22:02:37] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mosoly

Tagság: 2009-10-24 15:31:12 Tagszám: #78962 Hozzászólások: 6 |
10542. Elküldve: 2009-12-08 22:02:37, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[226368.] |
Sziasztok!
A talált combcsont törött boxer szukáról szeretnék többet megtudni,mert mi még mindig keressük a miénket aki egy hónapja veszett el Mogyoródról.A miénk ivartalanított tigriscsíkos szuka,műtve volt szülés miatt.Lehet tudni hogy hány éves lehet?
Várjuk válaszotokat.
Előre is köszönjük!
|
| | | [válaszok erre: #10543] |
|
|
Zöldfülű
|
|
 ria5463

Tagság: 2006-02-25 13:10:09 Tagszám: #27623 Hozzászólások: 6410 |
10541. Elküldve: 2009-12-08 21:57:26, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[226369.] |
Az emberek már teljesen megőrültek!
Ez jól látszik itt a fórumokon és ha valaki hajlandó nyitott szemmel járni-kelni.
"Aki megment egy életet, egész világot ment meg."
Talmud
Kattints ide a képért
|
| | | [válaszok erre: #10555] |
[előzmény: (10539) m a x, 2009-12-08 21:49:23] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sziszka77

Tagság: 2008-10-01 09:55:06 Tagszám: #64060 Hozzászólások: 1316 |
10540. Elküldve: 2009-12-08 21:53:35, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[226370.] |
Iwiwről:
Sziasztok!
Találtunk ma (2009.december 8.-án) XVII. ker. Rákoskeresztúron egy kb. 7 hónapos kan kutyust.
Tiszta, egészséges, jó illatú feltehetőleg lakásban tartott, valószínűleg csak nemrég veszett el.
Nyakörv nem volt rajta. Levittük állatorvoshoz, de chip sincs benne.
Kutyákkal, emberekkel nagyon barátságos, kocsihoz szoktatott. A férfiakhoz szívesebben odamegy.
Mi sajnos nem tudjuk megtartani, de nem volt szívünk kint hagyni a szakadó esőben.
Előre is köszi a segítséget Mindenkinek!!
Üdv. Szilvi, Ditta
érd: 0620/933-55 57
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 m a x

Tagság: 2003-11-19 18:32:14 Tagszám: #7419 Hozzászólások: 31262 |
10539. Elküldve: 2009-12-08 21:49:23, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[226371.] |
Fasza. Már csak abban reménykedhetünk, hogy nem gondolták komolyan, hogy kiváltják és visszaviszik kóborolni
|
| | | [válaszok erre: #10541] |
[előzmény: (10533) ria5463, 2009-12-08 21:30:13] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Ancsa85

Tagság: 2009-06-01 21:57:31 Tagszám: #74958 Hozzászólások: 25 |
10538. Elküldve: 2009-12-08 21:39:29, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[226372.] |
Sziasztok ezt a kutyust a www.állati.hu forumon találtam, az Elveszett,talált,keresett állatok témában.Remélem a két kutyus megegyezik.
A szöveget idézem: "December 5-én találtak a Győr-Moson-Sopron megyei Osliban egy fél évesnek becsült, ivaros vizsla jellegű legénykét.
"A szomszéd nyílt udvara felől, a teraszról beugrott, ételt és törődést remélve."
http://allatok.info/animal.php?a=10385127
Elérhetőség: 06-30/527-23-08, [email protected]"
| Csatolt kép - 11614436.pic |

|
|
| | | [válaszok erre: #10716] |
[előzmény: (10518) m a x, 2009-12-08 20:10:50] |
|
Zöldfülű
|
|
 bolilo

Tagság: 2007-06-25 23:53:33 Tagszám: #46394 Hozzászólások: 335 |
10537. Elküldve: 2009-12-08 21:36:08, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[226373.] |
Bocsánat, nem írtam be, hogy Budapest, XV. ker. Újpalota, Nyírpalota utcáról van szó, és sajnos a kutyus nemét sem tudom. Az tény, hogy meg sem mukkant az alatt a néhány perc alatt.
|
| | |
[előzmény: (10534) bolilo, 2009-12-08 21:30:51] |
|
Törzstag
|
|
 cserebiszke

Tagság: 2009-02-20 13:57:59 Tagszám: #70724 Hozzászólások: 2072 |
10536. Elküldve: 2009-12-08 21:35:45, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[226374.] |
Sehol egy vessző,de az oriflame honlapján kifogástalanul ír!
"A neve nem vadkutya többé,hanem az első barát,
mely barátunk lesz
örökkön-örökké."
Kipling
|
| | |
[előzmény: (10530) anshi, 2009-12-08 21:26:01] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 ria5463

Tagság: 2006-02-25 13:10:09 Tagszám: #27623 Hozzászólások: 6410 |
10535. Elküldve: 2009-12-08 21:30:59, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[226375.] |
Nahát, csak most látom hogy az ÚR válaszolt!
"Aki megment egy életet, egész világot ment meg."
Talmud
Kattints ide a képért
|
| | |
[előzmény: (10528) m a x, 2009-12-08 21:20:04] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
Talált, elveszett kedvencek hirdetése (üzenet: 236834, Kutya) |
|
|
|
|