|
AUTÓPÁLYÁN észlelt kutyákhoz ÉJJEL-NAPPAL hívható telefonszám: 06-1-436-8333
|
Talált, elveszett kedvencek hirdetése (üzenet: 236834, Kutya) |
|
|
|
 bolilo

Tagság: 2007-06-25 23:53:33 Tagszám: #46394 Hozzászólások: 335 |
10534. Elküldve: 2009-12-08 21:30:51, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[226376.] |
Látott kutyus:
Ma este 8 óra körül itt a Nyírpalota utca 57. előtt néhány gyerek( köztük konkrétan egy 8-9 éves forma kisfiú ) kínált "nem kell magának ez a kutya?" kérdéssel egy szürkés-fehéres, szálkásszőrű foxterrier-szerű (termetre is hasonló) kutyuskát, aki szemmelláthatóan elég riadt volt, fogalma sem lévén arról, mi történik vele.
Tekintve, hogy éppen a sajátjaimmal indultam sétára, nem tudtam rendesen kikérdezni őket a körülményekről. Annyit tudok, hogy ahol laknak, ott a lépcsőházban találták. Kérdésemre, hogy melyikben, a fejével bökött előre a gyerek a Nyírpalota u. 51. irányába, de ettől lehet még, hogy a Zsókavár u. 2-ben, vagy a 4-ben laknak. A kisfiú társaságában lévő egyik nagyobb leányka (13-14 éves forma) közölte, hogy ő a fiú nővére, és hagyjam, majd megoldják, meg, hogy "biztos valami öreglányé a kutyus". Még annyit tudtam kérni, hogy tegyék fel ide a netboard-ra, azt megköszönték, meg, hogy fotózzák le a kutyust és plakátoljanak. (Az elhelyezését állítólag megoldják, de ebben csak reménykedni tudok....)
A részleteket azért a pontosítás céljából írtam le. Egyébként visszanéztem itt két napot is, nem láttam, hogy keresnék sajnos, tehát friss elvesztés lehet.
|
| | | [válaszok erre: #10537 #10553 #10586] |
|
|
Törzstag
|
|
 ria5463

Tagság: 2006-02-25 13:10:09 Tagszám: #27623 Hozzászólások: 6410 |
10533. Elküldve: 2009-12-08 21:30:13, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[226377.] |
Jajjjjjaj! ez rossz ötlet! A csaj fel sem vette a telefont, kinyomta!
A pasitól kaptam a kioktatást!
"Aki megment egy életet, egész világot ment meg."
Talmud
Kattints ide a képért
|
| | | [válaszok erre: #10539] |
[előzmény: (10528) m a x, 2009-12-08 21:20:04] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 ria5463

Tagság: 2006-02-25 13:10:09 Tagszám: #27623 Hozzászólások: 6410 |
10532. Elküldve: 2009-12-08 21:29:13, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[226378.] |
Ha látnátok, hogy pirulok!
Méghogy ilyennel merem én zavarni fél 10-kor! És egyáltalán én ezt honnan tudom?! És különben is megvan már a kutya! Kérdésemre elmondta hogy az Illatoson találták meg!
Arra nem adott választ hogy mért nem mennek érte! És egyébként is, ők kapcsolatban vannak az Illatossal és én ne beszéljek hülyeséget hogy az ő kutyájuk miatt el lesz altatva másik kutya!!!
"Aki megment egy életet, egész világot ment meg."
Talmud
Kattints ide a képért
|
| | |
[előzmény: (10527) Irinci, 2009-12-08 21:18:32] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 m a x

Tagság: 2003-11-19 18:32:14 Tagszám: #7419 Hozzászólások: 31262 |
10531. Elküldve: 2009-12-08 21:28:29, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[226379.] |
Nem kéne hazavinni, csak lemondani róla, úgyis gazdát kerestek neki... Az Illatosról legalább nem vész el.
|
| | | [válaszok erre: #10549] |
[előzmény: (10529) Livi Boni, 2009-12-08 21:21:43] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 anshi

Tagság: 2005-01-17 18:06:05 Tagszám: #15228 Hozzászólások: 13403 |
10530. Elküldve: 2009-12-08 21:26:01, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[226380.] |
Nem hiszem hogy egy családban, két ember is ilyen piszkos sz@r helyesírással rendelkezik...nagyon átlátszó
|
| | | [válaszok erre: #10536] |
[előzmény: (10529) Livi Boni, 2009-12-08 21:21:43] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Livi Boni

Tagság: 2009-01-29 11:05:50 Tagszám: #69807 Hozzászólások: 261 |
10529. Elküldve: 2009-12-08 21:21:43, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[226381.] |
Tiszteletem László vagyok Livia barátja, livia korházban van ezért nem tudodd bemenni a kutyáért holnap jönn ki és megyünk is érte elnézést a kellemetlenségekért.
Nem hagyuk ott.
|
| | | [válaszok erre: #10530 #10531] |
|
|
Haladó
|
|
 m a x

Tagság: 2003-11-19 18:32:14 Tagszám: #7419 Hozzászólások: 31262 |
10528. Elküldve: 2009-12-08 21:20:04, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[226382.] |
Akkor most hívd fel a pasiját, hátha attól megkapja amit tőlem cím hiányában nem kap meg, egy kurva nagy verést
|
| | | [válaszok erre: #10533 #10535] |
[előzmény: (10526) ria5463, 2009-12-08 21:11:02] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Irinci

Tagság: 2004-12-02 16:36:48 Tagszám: #14290 Hozzászólások: 3383 |
10527. Elküldve: 2009-12-08 21:18:32, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[226383.] |
remélem, szégyelled is magad, piszkosul
Még hogy ki mersz oktatni egy ilyen remek, állatszerető gondos gazdit
Irinci képei
|
| | | [válaszok erre: #10532] |
[előzmény: (10526) ria5463, 2009-12-08 21:11:02] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 ria5463

Tagság: 2006-02-25 13:10:09 Tagszám: #27623 Hozzászólások: 6410 |
10526. Elküldve: 2009-12-08 21:11:02, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[226384.] |
Felhívtam! Megkaptam a magamét!
"Aki megment egy életet, egész világot ment meg."
Talmud
Kattints ide a képért
|
| | | [válaszok erre: #10527 #10528] |
[előzmény: (10524) m a x, 2009-12-08 21:05:09] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 ria5463

Tagság: 2006-02-25 13:10:09 Tagszám: #27623 Hozzászólások: 6410 |
10525. Elküldve: 2009-12-08 21:06:38, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[226385.] |
Felhasználói név Livi Boni Regisztráció 2009-01-29 11:05:50
Hozzászólások 175 Csoportok
Érdeklődési kör Állaok
Mi lenne ha nem érdeklődne az állaOK iránt?!
"Aki megment egy életet, egész világot ment meg."
Talmud
Kattints ide a képért
|
| | |
[előzmény: (10522) m a x, 2009-12-08 21:00:58] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 m a x

Tagság: 2003-11-19 18:32:14 Tagszám: #7419 Hozzászólások: 31262 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 J.Zsuzsa

Tagság: 2002-12-06 00:00:00 Tagszám: #516 Hozzászólások: 26576 |
10523. Elküldve: 2009-12-08 21:02:36, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[226387.] |
Tedd fel a számát, biztosan akad majd vállalkozó.
|
| | | [válaszok erre: #10524] |
[előzmény: (10522) m a x, 2009-12-08 21:00:58] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 m a x

Tagság: 2003-11-19 18:32:14 Tagszám: #7419 Hozzászólások: 31262 |
10522. Elküldve: 2009-12-08 21:00:58, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[226388.] |
Mi lenne, ha behúznál végre az Illatosra, és lemondanál a kutyádról, hogy legalább a 14 napot ne kelljen letöltenie, és miattad ne kelljen másik kutyát elaltatni?
(Valaki hívja már fel ezt a libát, mert ha én hívom abban nem lesz köszönet)
|
| | | [válaszok erre: #10523 #10525 #10601] |
[előzmény: (9912) Livi Boni, 2009-11-27 10:22:28] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 m a x

Tagság: 2003-11-19 18:32:14 Tagszám: #7419 Hozzászólások: 31262 |
10521. Elküldve: 2009-12-08 20:26:30, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[226389.] |
OFF (egy kicsit)
http://www.gazditkeresek.hu/
Kérésünkre mától nem csak az tud plakátot gyártani, aki feltöltötte az ebet, hanem bármelyik látogató! Igy önként és dalolva tud segíteni bárki plakátolni a gazdinak, vagy a megtaláltónak, aki a környéken lakik és belefér az idejébe.
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 ria5463

Tagság: 2006-02-25 13:10:09 Tagszám: #27623 Hozzászólások: 6410 |
10520. Elküldve: 2009-12-08 20:21:12, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[226390.] |
Egyetértek!
"Aki megment egy életet, egész világot ment meg."
Talmud
Kattints ide a képért
|
| | |
[előzmény: (10519) m a x, 2009-12-08 20:11:37] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 m a x

Tagság: 2003-11-19 18:32:14 Tagszám: #7419 Hozzászólások: 31262 |
10519. Elküldve: 2009-12-08 20:11:37, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[226391.] |
VAlahogy nem izgat visszakerül-ehozzá a kutya, aki amúgy is kijár sétálni egyedül, csak a kutyának ne legyen baja!
|
| | | [válaszok erre: #10520] |
[előzmény: (10517) ria5463, 2009-12-08 20:03:23] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 m a x

Tagság: 2003-11-19 18:32:14 Tagszám: #7419 Hozzászólások: 31262 |
10518. Elküldve: 2009-12-08 20:10:50, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[226392.] |
Fickó Magyar Vizsla - fiatal kan
Elveszett: Vinár | Vinár külterület - 2009 december 5, szombat.
Fickó névre hallgató 8 hónapos magyar vizsla kutyám keresem. Fehér bolhanyakörvet visel.
Kiss Csilla, 06/20-492-1113
|
| | | [válaszok erre: #10538] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 ria5463

Tagság: 2006-02-25 13:10:09 Tagszám: #27623 Hozzászólások: 6410 |
10517. Elküldve: 2009-12-08 20:03:23, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[226393.] |
"két gyerek nem fontos"
(egyébként nem KÉT gyerek, hanem KÉTÉVES gyerek! :)18
"Aki megment egy életet, egész világot ment meg."
Talmud
Kattints ide a képért
|
| | | [válaszok erre: #10519] |
[előzmény: (10514) m a x, 2009-12-08 19:57:32] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 m a x

Tagság: 2003-11-19 18:32:14 Tagszám: #7419 Hozzászólások: 31262 |
10516. Elküldve: 2009-12-08 20:01:29, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[226394.] |
Bogyó - Keverék - 1 éves kan
Elveszett: Pest 13. kerület | Rákosrendező (a vasútnál) - 2009 december 1, kedd.
November végén tűnt el Bogyó nevű, kan keverék kutyám. Valószinüleg foxi és golden retriver keverék, zsemleszínű, a tappancsai, a farkavége és a mellénye fehét, a szőre kissé borzas. Kb. másfél éves és eléggé játékos. Ha valaki megtalálná, kérem, hogy azonnal értesítsen! Nagyon várjuk haza.
Mészáros Ágnes, 06209511023
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 m a x

Tagság: 2003-11-19 18:32:14 Tagszám: #7419 Hozzászólások: 31262 |
10515. Elküldve: 2009-12-08 20:00:21, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[226395.] |
A Béke téren talált kutya képe:
|
| | |
[előzmény: (10463) m a x, 2009-12-08 09:40:51] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 m a x

Tagság: 2003-11-19 18:32:14 Tagszám: #7419 Hozzászólások: 31262 |
10514. Elküldve: 2009-12-08 19:57:32, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[226396.] |
A két gyerek nem fontos, inkább azt ird meg mekkora, szuka vagy kan?
|
| | | [válaszok erre: #10517] |
[előzmény: (10490) borzika, 2009-12-08 17:29:56] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 m a x

Tagság: 2003-11-19 18:32:14 Tagszám: #7419 Hozzászólások: 31262 |
10513. Elküldve: 2009-12-08 19:47:01, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[226397.] |
XVIII. Gilice téren a tér közepén köröz egy sötét vörös labrador keverék kutya. Megfogni nem hagyja magát.
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 m a x

Tagság: 2003-11-19 18:32:14 Tagszám: #7419 Hozzászólások: 31262 |
10512. Elküldve: 2009-12-08 19:43:28, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[226398.] |
Ma délután felhívtak, hogy találtak egy "kiskutyát"...
Kiskutya egy felnőtt pitt/staff vagy ezek keveréke, ázottan, sötétben leginkább ordas szinű, a bal mellső lábára sántikál, de idővel bejáratódik, régi izületi dolog lehet, kétsoros rozsdásodó lánc nyakörv van rajta.
1/2 7-kor hagytam ott a XI. Péterhelyi-Kápolna sarkon, mivel nulla segítséget kaptam, és az eb nem óhajtott autózni velem, sedalint nem volt hajlandó megenni, a pórázt sem kultiválta.
|
| | | [válaszok erre: #10696] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Zsuzsy27

Tagság: 2007-08-09 22:57:37 Tagszám: #47917 Hozzászólások: 5012 |
10511. Elküldve: 2009-12-08 19:29:48, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[226399.] |
Köszi
www.minimenhely.hu
|
| | |
[előzmény: (10509) ricola, 2009-12-08 19:28:24] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 eva56

Tagság: 2005-11-02 16:42:50 Tagszám: #23365 Hozzászólások: 6093 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
Talált, elveszett kedvencek hirdetése (üzenet: 236834, Kutya) |
|
|
|
|