|
AUTÓPÁLYÁN észlelt kutyákhoz ÉJJEL-NAPPAL hívható telefonszám: 06-1-436-8333
|
Talált, elveszett kedvencek hirdetése (üzenet: 236834, Kutya) |
|
|
|
 Kismáté

Tagság: 2005-05-18 11:26:16 Tagszám: #18911 Hozzászólások: 173 |
10334. Elküldve: 2009-12-05 21:55:01, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[226576.] |
Ma dél körül a 276E buszról megláttam, hogy egy németjuhász kinézetű kutya fekszik a sineken, a 17. kerületi Rákosligeti vasútállomástól kb. 200 méterre. Visszamentem megnézni, hogy lehet-e rajta segíteni, de sajnos a kutya már nem élt. Németjuhásztól kisebb termetű, sötét színű a háta és a feje, a lábai barnás színűek. Ivaros kan kutya volt, nyakörv vagy más azonosítót nem találtam rajta. Elképzelhető, hogy a közeli lovardából való, de miután a lovarda melletti hajléktalanok egyik kutyája nekem jött, nem volt kedvem bemenni a tanyára. A kutyát a sérülései miatt nem fotóztam le, de aki hasonlót veszített el a környéken, az most nyugodtan kapjon frászt. A sérülések alapján néhány órával korábban történt a baleset. Egy nő, aki a vasútsoron lakik értesítette az Illatost.
(A kutyának nyílt töréssel eltört a gerince, valamint a vonat kerekei szabályosan lefejezték: a teste a sínek között, a feje a sínek mellett volt. Mindenkinek, aki rendszeresen kiengedi önsétáltatni a kutyáját, mert "úgyis mindig hazamegy", látnia kellett volna, hogy milyen az, amikor már nem megy haza többet. Mi minden történhet egy utcán csavargó kutyával, mert amíg az övével nem történik meg, addig úgysem képes felfogni... )
|
| |
|
Haladó
|
|
 keszterina

Tagság: 2004-02-07 08:35:13 Tagszám: #8567 Hozzászólások: 13266 |
10333. Elküldve: 2009-12-05 20:37:16, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[226577.] |
Arwen(árven) elveszett Budakalászról
,
-Elveszett dec.3án délután Budakalászon(szent istván telepnél)
-nőstény(ivartalanított) keverék kutyus
-középtermetű,hosszabb szőrű
-a pofija és a lábai barnásak, a mellkasa fehéres, a többi része fekete,gyapjas, az összhatás szetter jellegű
-az orra hosszabb,és a fülei lógósak
-chip is van benne, ami útlevélként szolgált, azalapján is azonosítható
-Arwen(árven) névre hallgat
- a nyakörvén ott a biléta a nevével egy már érvénytelen telefonszámmal
Telefonszámom: 06/20-324-5064
A megtalálónak szívesen adok jutalmat is.
Már akár Szentendrén is lehet, vagy bárhol Budakalász vonzáskörzetében.
Mégegyszer, köszönöm szépen a segítséget!
1 8 6 7 5 3 5 9 - 1 - 13
1 % remény, 1 % esély, 1 % élet !
Nem az rendített meg engem, hogy hazudtál nekem, hanem, hogy többé nem hiszek neked. /Friedrich Nietzsche/
|
| | | [válaszok erre: #10427 #10557] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 BJuli

Tagság: 2005-11-17 20:16:32 Tagszám: #23843 Hozzászólások: 4833 |
10332. Elküldve: 2009-12-05 20:25:08, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[226578.] |
Nagymamával sétálni indultak, Zokni az út közepéig birta, nagyi egy kicsit tovább és végül hazatalált.
Most mindketten szobafogságban vannak...
(Sterki írta a Mancs-rancs topikban.)
allatok.info
|
| | |
[előzmény: (10328) ria5463, 2009-12-05 19:22:41] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 J.Zsuzsa

Tagság: 2002-12-06 00:00:00 Tagszám: #516 Hozzászólások: 26576 |
10331. Elküldve: 2009-12-05 19:41:09, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[226579.] |
Elveszett 12.04-én a XVII.kerületből egy orászlánkutya szerű kistestű kan. Zsemleszínű, hosszabb szőrű. Nyakörv volt a nyakában, 13 éves. 06-30-510-9815
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mackópofa

Tagság: 2006-08-07 12:59:47 Tagszám: #33468 Hozzászólások: 1361 |
10330. Elküldve: 2009-12-05 19:34:21, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[226580.] |
én is beirtam,hogy telefonon szóltak,hogy a határ úton kerülgetik az autók.
mackópofa
PILIS-BUDAI KUTYÁS TÁRSASÁG
|
| | |
[előzmény: (10325) Szilaj, 2009-12-05 19:07:41] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Stüncike

Tagság: 2004-03-22 08:41:50 Tagszám: #9560 Hozzászólások: 865 |
10329. Elküldve: 2009-12-05 19:32:35, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[226581.] |
Ma délután a Börzsöny Nógrád és Királyrét közötti szakaszán (kék túra) elveszett a képen látható ivaros Airedale terrier kan:
Zömök, erőteljes felépítésű, hasfalban tetovált, chipes, nyakában kék hegymászókötél nyakörv volt, bilétával. Szőre kb. a képen szereplővel megegyező állapotú, hosszúságú.
Oláh Tünde 20/513-8797
Swaledale Airedales
|
| | | [válaszok erre: #10375 #10387] |
|
|
Törzstag
|
|
 ria5463

Tagság: 2006-02-25 13:10:09 Tagszám: #27623 Hozzászólások: 6410 |
10328. Elküldve: 2009-12-05 19:22:41, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[226582.] |
...........és hogy vesztették el?!
Nagyon örülök hogy egymásra találtak. (erőteljesen gondolkoztam az ideiglenes befogadásán. Már megint készültem feladni az elveimet. :)25 )
"Aki megment egy életet, egész világot ment meg."
Talmud
Kattints ide a képért
|
| | | [válaszok erre: #10332 #10337] |
[előzmény: (10326) BJuli, 2009-12-05 19:11:20] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 BJuli

Tagság: 2005-11-17 20:16:32 Tagszám: #23843 Hozzászólások: 4833 |
10326. Elküldve: 2009-12-05 19:11:20, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[226583.] |
Találkoztam velük a FeliCaVetben, amikor a gazdi rendezte a számláját, vidáman totyogott mellette pórázon!
Zokninak hívják és a gazdi emlékezete szerint 16 éves!
allatok.info
|
| | | [válaszok erre: #10328] |
[előzmény: (10321) sterki, 2009-12-05 18:20:33] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
10325. Elküldve: 2009-12-05 19:07:41, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[226584.] |
Ezt a pulit láttam csütörtökön a Grassalkovich úton, szembe a forgalommal kényelmesen sétált az úttesten, szerencsére minden autó kikerülte.
De a szőre alapján kizárt, hogy 1 éves...
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | | [válaszok erre: #10327 #10330] |
[előzmény: (10323) m a x, 2009-12-05 18:29:41] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 BJuli

Tagság: 2005-11-17 20:16:32 Tagszám: #23843 Hozzászólások: 4833 |
10324. Elküldve: 2009-12-05 18:35:11, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[226585.] |
November 29-én találtak Újpesten egy három évesnek becsült, nagy termetű, ivartalanított, teknőctarka házi keverék kandúr cicát. Emberekkel, gyerekekkel, kandúrokkal nem barátságos, viszont szobatiszta, lánycicákat szereti.
Megtaláló átmenetileg hazavitte, eredeti gazdáját keresi.
Elérhetőség: 06203561302, [email protected]
allatok.info
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 m a x

Tagság: 2003-11-19 18:32:14 Tagszám: #7419 Hozzászólások: 31262 |
10323. Elküldve: 2009-12-05 18:29:41, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[226586.] |
A Wekerlén talát puli kan. Tel: 30/594-3105
Képek: http://gallery.site.hu/u/lelenc/gazdiravar/091204_guba/
Ha jelentkezne érte a gazdája, akkor előbb meg kéne magyaráznia mitől van egy 1 éves kutyának 6 füle... alig tudtuk a nyakörvet rátenni. A többi rasztától meg épp csak járni nem bír.
|
| | | [válaszok erre: #10325] |
[előzmény: (10306) m a x, 2009-12-04 20:48:08] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Marcibaba

Tagság: 2008-04-30 20:34:52 Tagszám: #58895 Hozzászólások: 5602 |
10322. Elküldve: 2009-12-05 18:21:01, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[226587.] |
December 4-én elveszett 2 kutyánk, egy 2 éves fajtiszta bernáthegyi szuka (Mackó) és egy idősebb fekete keverék ivartalanított kan (Marcipán) kutyusok.Szadáról indultak útnak közösen, Gödöllő térségében szinte bárhol megjelenhetnek, nagyon hiányoznak nekünk, kérjük amennyiben tudnak segíteni értesítsenek, 0630/267-48-47, vagy [email protected]
Nagyon köszönjük!
váci gazdikeresők*KÉPEIM*
|
|
|
 sterki

Tagság: 2006-07-08 20:39:45 Tagszám: #32498 Hozzászólások: 3677 |
10321. Elküldve: 2009-12-05 18:20:33, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[226588.] |
MEGLETT A GAZDÁJA A BIATORBÁGYI ÖREG TACSINAK!
www.mancsrancs.hu
sterki
http://www.mancsrancs.hu
"A boldogságot nem lehet ajándékba kapni.
Egyetlen titka: adni, mindig csak adni...."
|
| | | [válaszok erre: #10326] |
[előzmény: (10221) anyakutya, 2009-12-02 17:04:22] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 judy007

Tagság: 2007-02-12 09:49:27 Tagszám: #41414 Hozzászólások: 937 |
10320. Elküldve: 2009-12-05 17:28:16, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[226589.] |
A XVII.kerület peremén a Sáránd utcánál találtak egy beagle (tricolor)szuka kutyát. A megtaláló száma: 06209387133
Gazdára váró kutyák:ÁRVÁCSKA:
|
|
|
 zsuzsazsuzs

Tagság: 2004-04-20 14:05:34 Tagszám: #10113 Hozzászólások: 1035 |
10319. Elküldve: 2009-12-05 17:07:03, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[226590.] |
Szupi vagy!
|
| | |
[előzmény: (10318) m a x, 2009-12-05 16:58:04] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 m a x

Tagság: 2003-11-19 18:32:14 Tagszám: #7419 Hozzászólások: 31262 |
10318. Elküldve: 2009-12-05 16:58:04, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[226591.] |
Nem ő van nálunk, viszont Gubanc bent van az Illatoson, beszéltem a gazdival, nyitásra mennek érte
|
| | | [válaszok erre: #10319] |
[előzmény: (10317) zsuzsazsuzs, 2009-12-05 16:03:52] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 zsuzsazsuzs

Tagság: 2004-04-20 14:05:34 Tagszám: #10113 Hozzászólások: 1035 |
10317. Elküldve: 2009-12-05 16:03:52, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[226592.] |
Ma fotóztam utcán. Gubanc még nincs meg!
2 éves kan, XV. Rákospalotáról veszett el:
|
| | | [válaszok erre: #10318] |
[előzmény: (10306) m a x, 2009-12-04 20:48:08] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 zsuzsazsuzs

Tagság: 2004-04-20 14:05:34 Tagszám: #10113 Hozzászólások: 1035 |
10316. Elküldve: 2009-12-05 15:57:51, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[226593.] |
Vizslabi Fóti útról
Fót/Dkeszi ÁO-k és állateledesek + a megtalálás környéke (plakátolásra elég alkalmatlan ) megvan, kérlek szórja aki csak tudja, meg kell találni holnapig a gazdát!!
30/984-7337
Vizslabi nagyon jó fej, okos és tanulékony, vlszg foglalkoztak is vele. És tényleg jó bőrben van. Abszolút nem problémás kutya, csak amennyire egy kölyök ált. az
Készültek jobb, nappali képek:
http://gallery.site.hu/u/zsuzsazsuzs/2009_12_04_LabVizsStaf/?g2_page=2
|
| | | [válaszok erre: #10584] |
[előzmény: (10307) zsuzsazsuzs, 2009-12-05 00:45:45] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 gina57

Tagság: 2008-04-28 15:33:04 Tagszám: #58817 Hozzászólások: 3802 |
10315. Elküldve: 2009-12-05 14:17:40, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[226594.] |
Segítséget kérek ennek a nj (?) kutyusnak akit pár napja tettek ki Kiskunlacházán a központban.
Mint tudjuk mostanában K.lacházán elég sok állatkinzásos dolog történt, ezért ez a kutya sincs ott biztonságban.
Ma már zavargatták, kergették őt és csak idő kérdése, hogy a legyengült sovány kutyát megfogják és kinok között végezze be.
A kutya fiatal kan. Nagyon barátságos. Figyeli az autókat és nem tágit a helyéről ezért biztos, hogy kirakták őt. Látszik rajta, hogy még mindig bízik abban talán visszajön érte aki kirakta.
Nagyon szomorú és be akart szállni a fényképet készítő autójába is.
Elég sovány, a bordái kilátszanak.
Ha valaki be tudná fogadni
( mielőtt mégjobban legyengül, vagy esetleg olyanok szedik össze akik a szadista hajlamaikat élik ki rajta), akkor a szállitásában megpróbálok segíteni.
Elérhetőségnek az én számom tudom megadni: 06-20-313-4680.
Képek a kutyusról.
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SpanciManci

Tagság: 2006-06-02 18:04:02 Tagszám: #31246 Hozzászólások: 2882 |
10314. Elküldve: 2009-12-05 13:46:15, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[226595.] |
Hála a bernimentőknek mennek Érte. Eredeti gazdi meghalt, szomszédok vették magukhoz, de sajnos lelépett. A chipet reméljük regisztrálják, hisz most másodjára hallhatták, hogy fontos lenne.
Gazdikereső spánielek
KiruMami VATERÁS cuccai itt!
|
| | |
[előzmény: (10236) BJuli, 2009-12-03 10:48:30] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 pocahont

Tagság: 2006-11-01 22:03:28 Tagszám: #36643 Hozzászólások: 378 |
10313. Elküldve: 2009-12-05 11:29:03, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[226596.] |
Figyelek a környéken és ha látom hívlak.
www.lelenc.hu
|
| | |
[előzmény: (10308) krisztina7474, 2009-12-05 06:09:49] |
|
Törzstag
|
|
 Duncsi81

Tagság: 2006-02-18 11:00:49 Tagszám: #27267 Hozzászólások: 3326 |
10312. Elküldve: 2009-12-05 11:23:49, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[226597.] |
ELVESZETT USZKÁR!
Tegnap, december 4-én pénteken elveszett Süti, a 13 éves uszkár kan Tárnokon! Süti kicsit süket. Gazdája nagyon várja haza! Aki befogadta, vagy csak látta, kérem telefonáljon vagy írjon:
06-30 406 5098, [email protected]
Futrinka Egyesület *** Magyar Vizsla SOS
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 jaloildi

Tagság: 2008-02-06 12:38:32 Tagszám: #55474 Hozzászólások: 5294 |
10311. Elküldve: 2009-12-05 10:23:43, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[226598.] |
A pótmamát kereső kiskutya hirdetése törölhető, már nem aktuális!
Köszönöm
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 gubacsgazdi

Tagság: 2009-04-11 09:55:41 Tagszám: #72778 Hozzászólások: 11376 |
10310. Elküldve: 2009-12-05 10:08:48, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[226599.] |
Megvan az előzmény golden szuka, a gazdi nagyon hálás és köszöni a segítséget!
PILIS-BUDAI KUTYAMENTŐK KÖZHASZNÚ EGYESÜLET
Idén már segíthetsz adód 1%-ával is, adószámunk: 18001044-1-13
|
| | |
[előzmény: (10284) gubacsgazdi, 2009-12-04 10:34:03] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 m a x

Tagság: 2003-11-19 18:32:14 Tagszám: #7419 Hozzászólások: 31262 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
Talált, elveszett kedvencek hirdetése (üzenet: 236834, Kutya) |
|
|
|
|