WEBMESTER (üzenet: 6235, Kutya) |
|
|
|
 m a x

Tagság: 2003-11-19 18:32:14 Tagszám: #7419 Hozzászólások: 31262 |
6172. Elküldve: 2012-01-20 13:20:47, WEBMESTER
|
[651.] |
Csak ennyi a bajod? A Firefox mindig a szöveg végére teszi a smile-t, tag-et, bármit, mégsem sírok miatta, és az IE használatra sem tértem vissza, megszoktam
Brutál meló minden alkalmazást úgy megírni, és folyamatosan frissíteni, hogy az az utolsó szabványnak mindenben megfeleljen. Nem is lehet, csak ha sok mindenről lemondasz.
|
| | | [válaszok erre: #6174 #6179] |
[előzmény: (6169) Szilvagombóc, 2012-01-19 13:25:58] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
6171. Elküldve: 2012-01-20 12:44:55, WEBMESTER
|
[652.] |
Kedves Webi!
Egyik tagunk, aki már nagyon rég nem járt erefele, azt kérdezi, miért nem tud most beírni. Wirita néven ír(na)
Tudnál segíteni, mi lehet a baj?
Köszi előe is!
|
| | | [válaszok erre: #6173] |
|
|
|
|
|
 magashegyi.harcos

Tagság: 2004-07-19 10:33:18 Tagszám: #11550 Hozzászólások: 6933 |
6170. Elküldve: 2012-01-19 14:54:06, WEBMESTER
|
[653.] |
Kedves Webi!
Légyszi a Kirívó hirdetések topicban a 4638. számú hozzászólásból töröld a személyes adatok.
Köszi
Borsod Dogsport -olcsokutya -
|
|
|
 Szilvagombóc

Tagság: 2005-11-21 11:59:02 Tagszám: #23966 Hozzászólások: 2618 |
6169. Elküldve: 2012-01-19 13:25:58, WEBMESTER
|
[654.] |
Kedves Webmester!
Eddig Mozillán illetve Exploreren keresztül Netboardoztam, ahol a smiley-k beszúrása után a kurzor maradt is a smiley-k mögött.
Most Chrome-ot kell használnom, mert az előző két böngésző vmiért mindig lefagy...most viszont a smiley-k beszúrása után a kurzor a smiley-k elé ugrik, tehát nem lehet értelemszerűen folytatni az írást, hanem egérrel/billentyűvel mindig a smiley-k mögé kell állnom.
Ezt hogy lehet visszaállítani? Pár éve már volt ilyen gondom, de nem rémlik a megoldás
Előre is köszönöm!
Jó kutyázást minden kutyarajongónak.
Üdv.: Szilvi
|
| | | [válaszok erre: #6172] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 pipi8607

Tagság: 2012-01-11 14:08:53 Tagszám: #97971 Hozzászólások: 702 |
6168. Elküldve: 2012-01-12 13:34:21, WEBMESTER
|
[655.] |
Azét Gödöllőt csak le tudja írni mindenki:
'Gödöllő'
Vagy nem? :D
Facebook képeim Youtube videóim
|
| | |
[előzmény: (6167) m a x, 2012-01-12 13:20:27] |
|
Törzstag
|
|
 m a x

Tagság: 2003-11-19 18:32:14 Tagszám: #7419 Hozzászólások: 31262 |
6167. Elküldve: 2012-01-12 13:20:27, WEBMESTER
|
[656.] |
Én is jártam hasonlóan... Beírtam a keresőbe, hogy Vigyél Haza Alapítvány, és nem dobott ki semmit Aztán rájöttem, hogy Vigyélhaza a helyes keresés
Azóta mindent csak annyi karakterre keresek, amíg vélhetően helyesen le tudja írni a topicnyitóban a delikvens
|
| | | [válaszok erre: #6168] |
[előzmény: (6166) pipi8607, 2012-01-12 12:43:29] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 pipi8607

Tagság: 2012-01-11 14:08:53 Tagszám: #97971 Hozzászólások: 702 |
6166. Elküldve: 2012-01-12 12:43:29, WEBMESTER
|
[657.] |
Megint én vagyok, elnézést, hogy ennyi gubanc van velem.
Nekem ez a kereső funkció nem akar működni, ha beírom keresőbe, hogy Gödöllő, semmit sem dob ki 3-as hibával, nem tudom, mi a gond... :(
Viszont ezen felbátorodva csináltam egy topicot a mi kutyaiskolánknak, mert azt sem találtam meg a fentiek alapján. A címe: 'GKSK - Gödöllői Kutyasport Központ' Ha még nincs ilyen, akkor kérlek, tedd be az [Iskolák] gyűjtőnév alá, ha pedig van, kérlek töröld, nem szeretném kimenteni a hozzászólásomat belőle, nem kell erre várni.
Nagyon köszönöm a segítségedet és munkád ismételten!
Facebook képeim Youtube videóim
|
| | | [válaszok erre: #6167 #6177] |
|
|
Törzstag
|
|
 pipi8607

Tagság: 2012-01-11 14:08:53 Tagszám: #97971 Hozzászólások: 702 |
6165. Elküldve: 2012-01-12 09:06:48, WEBMESTER
|
[658.] |
Megvagyok, köszönöm szépen a segítséget! :)
(Az aktiválás ügyében is)
Facebook képeim Youtube videóim
|
| | |
[előzmény: (6164) webmester, 2012-01-12 08:59:16] |
|
Törzstag
|
|
 webmester

Tagság: 2002-02-21 00:00:00 Tagszám: #1 Hozzászólások: 785 |
|
Törzstag
|
|
 webmester

Tagság: 2002-02-21 00:00:00 Tagszám: #1 Hozzászólások: 785 |
6163. Elküldve: 2012-01-12 08:40:38, WEBMESTER
|
[660.] |
már aktiváltad magad! aktiválni csak egyszer lehet.
ha nem lennél aktiválva, akkor nem tudnál belépni és írni sem ide!
|
| | |
[előzmény: (6161) pipi8607, 2012-01-12 06:29:58] |
|
Törzstag
|
|
 pipi8607

Tagság: 2012-01-11 14:08:53 Tagszám: #97971 Hozzászólások: 702 |
6162. Elküldve: 2012-01-12 07:36:50, WEBMESTER
|
[661.] |
Tisztelt Webmester!
Készítettem egy topicot: 'Gödöllői Falka' címen.
Nem tudom, én rontottam-e el a készítést, vagy itt kell kérni, vagy hogy működik, de a topicot be lehetne tenni valahogy a [TALÁLKAHELY] gyűjtőcím alá?
Köszönöm előre is! :)
Facebook képeim Youtube videóim
|
| | | [válaszok erre: #6164] |
|
|
Törzstag
|
|
 pipi8607

Tagság: 2012-01-11 14:08:53 Tagszám: #97971 Hozzászólások: 702 |
6161. Elküldve: 2012-01-12 06:29:58, WEBMESTER
|
[662.] |
Tisztelt webmester!
A tegnapi nap folyamán regisztráltam, és az aktiváló e-maillel problémám támadt, amit válasz e-mailben el küldtem önöknek, de most látom még csak, hogy ide kell a problémákkal fordulni a Netboard csapatának, úgyhogy bemásolom ide is a levelet a biztonság kedvéért, köszönöm mégegyszer! :)
Tisztelt Netboard!
A regisztrációhoz kapott aktiváló link sajnos nem működik, kérem segítsenek, ilyen esetben mi a teendő?
A hiba oka: "Adatbázis hiba! Erről az e-mail címről már regisztráltak."
A korábbiak során én még sohasem jártam az Ön oldalukon emlékeim szerint, és az e-mail címem is nagyon régóta megvan, és nem emlékszem, hogy korábban regisztráltam volna. Hogyan tudjuk megoldani ezt a problémát?
Egyenlőre a regisztrációm működik, sikerült belépnem, de gondolom az aktiválás nélkül hamarosan törlésre kerül, ezt szeretném elkerülni.
Válaszukat előre is köszönöm!
Facebook képeim Youtube videóim
|
| | | [válaszok erre: #6163] |
|
|
Törzstag
|
|
 Pentz Kati

Tagság: 2008-11-18 15:03:08 Tagszám: #65722 Hozzászólások: 9705 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 betyike

Tagság: 2006-01-07 07:46:33 Tagszám: #25478 Hozzászólások: 271 |
6159. Elküldve: 2012-01-11 09:43:34, WEBMESTER
|
[664.] |
köszönöm.
|
| | |
[előzmény: (6156) webmester, 2012-01-10 22:47:59] |
|
Haladó
|
|
 webmester

Tagság: 2002-02-21 00:00:00 Tagszám: #1 Hozzászólások: 785 |
6158. Elküldve: 2012-01-10 22:50:36, WEBMESTER
|
[665.] |
töröltem!
|
| | |
[előzmény: (6146) dalmatamentes, 2012-01-07 12:47:48] |
|
Törzstag
|
|
 webmester

Tagság: 2002-02-21 00:00:00 Tagszám: #1 Hozzászólások: 785 |
6157. Elküldve: 2012-01-10 22:49:04, WEBMESTER
|
[666.] |
köszönöm! igen, ez a megoldás!
|
| | | [válaszok erre: #6160] |
[előzmény: (6148) Pentz Kati, 2012-01-09 20:11:17] |
|
Törzstag
|
|
 webmester

Tagság: 2002-02-21 00:00:00 Tagszám: #1 Hozzászólások: 785 |
6156. Elküldve: 2012-01-10 22:47:59, WEBMESTER
|
[667.] |
ellenőrizd, hogy a hozzászólás paneleden a BBcode On/Off. és az Url/Kép autokonverzió On/Off. mellett van-e pipa!
|
| | | [válaszok erre: #6159] |
[előzmény: (6149) betyike, 2012-01-10 09:45:58] |
|
Törzstag
|
|
 webmester

Tagság: 2002-02-21 00:00:00 Tagszám: #1 Hozzászólások: 785 |
6155. Elküldve: 2012-01-10 22:45:01, WEBMESTER
|
[668.] |
töröltem.
|
| | |
[előzmény: (6150) Gí, 2012-01-10 10:54:30] |
|
Törzstag
|
|
 webmester

Tagság: 2002-02-21 00:00:00 Tagszám: #1 Hozzászólások: 785 |
6154. Elküldve: 2012-01-10 22:14:48, WEBMESTER
|
[669.] |
persze, arról meg is feledkeztem, mert elsüllyedt közben. a tiédet is töröltem!
kösz!
|
| | |
[előzmény: (6153) m a x, 2012-01-10 22:02:04] |
|
Törzstag
|
|
 m a x

Tagság: 2003-11-19 18:32:14 Tagszám: #7419 Hozzászólások: 31262 |
6153. Elküldve: 2012-01-10 22:02:04, WEBMESTER
|
[670.] |
Törlöd az új topicot?
|
| | | [válaszok erre: #6154] |
[előzmény: (6152) webmester, 2012-01-10 21:59:57] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 webmester

Tagság: 2002-02-21 00:00:00 Tagszám: #1 Hozzászólások: 785 |
6152. Elküldve: 2012-01-10 21:59:57, WEBMESTER
|
[671.] |
visszakerültek a délutáni adatbázishiba következtében eltűnt topikok!
|
| | | [válaszok erre: #6153] |
|
|
Törzstag
|
|
 birix

Tagság: 2008-11-11 21:27:43 Tagszám: #65475 Hozzászólások: 533 |
6151. Elküldve: 2012-01-10 13:19:40, WEBMESTER
|
[672.] |
AHAAAAA! Koszike :)))
"Nagy az Isten allatkertje - es tul alacsony a kerites!" /Ismeretlen/
PETHOUSE
|
| | |
[előzmény: (6148) Pentz Kati, 2012-01-09 20:11:17] |
|
Törzstag
|
|
 Gí

Tagság: 2004-09-21 12:47:08 Tagszám: #12746 Hozzászólások: 1866 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 betyike

Tagság: 2006-01-07 07:46:33 Tagszám: #25478 Hozzászólások: 271 |
6149. Elküldve: 2012-01-10 09:45:58, WEBMESTER
|
[674.] |
Még mindig nem tudok képet betenni !!! nagyon fontos lenne !!!
Köszönöm.
|
| | | [válaszok erre: #6156] |
[előzmény: (6145) betyike, 2012-01-06 18:48:23] |
|
Haladó
|
|
 Pentz Kati

Tagság: 2008-11-18 15:03:08 Tagszám: #65722 Hozzászólások: 9705 |
6148. Elküldve: 2012-01-09 20:11:17, WEBMESTER
|
[675.] |
Nem tőlem kérdezted,de nyomtál egy F5-öt miután feltetted az új képet?
én sokáig itt buktam el.
Noé Állatotthon
Mudi Fajtamentő Egyesület
Mivel mindig az okos eng
|
| | | [válaszok erre: #6151 #6157] |
[előzmény: (6147) birix, 2012-01-09 19:47:23] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
WEBMESTER (üzenet: 6235, Kutya) |
|
|
|
|