Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499897/7 Témák: 19750 Tagok: 113684 Legújabb tag: nthobweo Online: (92/9
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 250 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

WEBMESTER

(üzenet: 6235, Kutya)
 

m a x



Tagság: 2003-11-19 18:32:14
Tagszám: #7419
Hozzászólások: 31262
6172. Elküldve: 2012-01-20 13:20:47,

WEBMESTER

[651.]

Csak ennyi a bajod? A Firefox mindig a szöveg végére teszi a smile-t, tag-et, bármit, mégsem sírok miatta, és az IE használatra sem tértem vissza, megszoktam icon21.gif
Brutál meló minden alkalmazást úgy megírni, és folyamatosan frissíteni, hogy az az utolsó szabványnak mindenben megfeleljen. Nem is lehet, csak ha sok mindenről lemondasz.
[válaszok erre: #6174 #6179] [előzmény: (6169) Szilvagombóc, 2012-01-19 13:25:58]
Kiváló dolgozó
m a x adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
6171. Elküldve: 2012-01-20 12:44:55,

WEBMESTER

[652.]

Kedves Webi!

Egyik tagunk, aki már nagyon rég nem járt erefele, azt kérdezi, miért nem tud most beírni. Wirita néven ír(na) icon13.gif
Tudnál segíteni, mi lehet a baj?
Köszi előe is!
[válaszok erre: #6173]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


magashegyi.harcos



Tagság: 2004-07-19 10:33:18
Tagszám: #11550
Hozzászólások: 6933
6170. Elküldve: 2012-01-19 14:54:06,

WEBMESTER

[653.]

Kedves Webi!

Légyszi a Kirívó hirdetések topicban a 4638. számú hozzászólásból töröld a személyes adatok.

Köszi

Borsod Dogsport -olcsokutya -magashegyi.harcos adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:
  


Szilvagombóc



Tagság: 2005-11-21 11:59:02
Tagszám: #23966
Hozzászólások: 2618
6169. Elküldve: 2012-01-19 13:25:58,

WEBMESTER

[654.]

Kedves Webmester!

Eddig Mozillán illetve Exploreren keresztül Netboardoztam, ahol a smiley-k beszúrása után a kurzor maradt is a smiley-k mögött.
Most Chrome-ot kell használnom, mert az előző két böngésző vmiért mindig lefagy...most viszont a smiley-k beszúrása után a kurzor a smiley-k elé ugrik, tehát nem lehet értelemszerűen folytatni az írást, hanem egérrel/billentyűvel mindig a smiley-k mögé kell állnom.
Ezt hogy lehet visszaállítani? Pár éve már volt ilyen gondom, de nem rémlik a megoldás

Előre is köszönöm!

Jó kutyázást minden kutyarajongónak.
Üdv.: Szilvi
[válaszok erre: #6172]
Kiváló dolgozó
Szilvagombóc adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pipi8607



Tagság: 2012-01-11 14:08:53
Tagszám: #97971
Hozzászólások: 702
6168. Elküldve: 2012-01-12 13:34:21,

WEBMESTER

[655.]

Azét Gödöllőt csak le tudja írni mindenki:
'Gödöllő'

Vagy nem? :D

Facebook képeim Youtube videóim
[előzmény: (6167) m a x, 2012-01-12 13:20:27]
Törzstag
pipi8607 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


m a x



Tagság: 2003-11-19 18:32:14
Tagszám: #7419
Hozzászólások: 31262
6167. Elküldve: 2012-01-12 13:20:27,

WEBMESTER

[656.]

Én is jártam hasonlóan... Beírtam a keresőbe, hogy Vigyél Haza Alapítvány, és nem dobott ki semmit icon21.gif Aztán rájöttem, hogy Vigyélhaza a helyes keresés icon53.gif
Azóta mindent csak annyi karakterre keresek, amíg vélhetően helyesen le tudja írni a topicnyitóban a delikvens icon20.gif
[válaszok erre: #6168] [előzmény: (6166) pipi8607, 2012-01-12 12:43:29]
Kiváló dolgozó
m a x adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pipi8607



Tagság: 2012-01-11 14:08:53
Tagszám: #97971
Hozzászólások: 702
6166. Elküldve: 2012-01-12 12:43:29,

WEBMESTER

[657.]

Megint én vagyok, elnézést, hogy ennyi gubanc van velem.

Nekem ez a kereső funkció nem akar működni, ha beírom keresőbe, hogy Gödöllő, semmit sem dob ki 3-as hibával, nem tudom, mi a gond... :(

Viszont ezen felbátorodva csináltam egy topicot a mi kutyaiskolánknak, mert azt sem találtam meg a fentiek alapján. A címe: 'GKSK - Gödöllői Kutyasport Központ' Ha még nincs ilyen, akkor kérlek, tedd be az [Iskolák] gyűjtőnév alá, ha pedig van, kérlek töröld, nem szeretném kimenteni a hozzászólásomat belőle, nem kell erre várni.

Nagyon köszönöm a segítségedet és munkád ismételten! icon32.gif

Facebook képeim Youtube videóim
[válaszok erre: #6167 #6177]
Törzstag
pipi8607 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pipi8607



Tagság: 2012-01-11 14:08:53
Tagszám: #97971
Hozzászólások: 702
6165. Elküldve: 2012-01-12 09:06:48,

WEBMESTER

[658.]

Megvagyok, köszönöm szépen a segítséget! :)

(Az aktiválás ügyében is)

Facebook képeim Youtube videóim
[előzmény: (6164) webmester, 2012-01-12 08:59:16]
Törzstag
pipi8607 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


webmester



Tagság: 2002-02-21 00:00:00
Tagszám: #1
Hozzászólások: 785
6164. Elküldve: 2012-01-12 08:59:16,

WEBMESTER

[659.]

gödöllői kutyásoknak már van topikja:
http://www.netboard.hu/viewtopic.php?topic=23285

tedd át a hozzászólásodat oda és akkor utána törlöm a Gödöllői Falka topikot.
[válaszok erre: #6165] [előzmény: (6162) pipi8607, 2012-01-12 07:36:50]
Törzstag
webmester adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


webmester



Tagság: 2002-02-21 00:00:00
Tagszám: #1
Hozzászólások: 785
6163. Elküldve: 2012-01-12 08:40:38,

WEBMESTER

[660.]

már aktiváltad magad! aktiválni csak egyszer lehet.
ha nem lennél aktiválva, akkor nem tudnál belépni és írni sem ide!
[előzmény: (6161) pipi8607, 2012-01-12 06:29:58]
Törzstag
webmester adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pipi8607



Tagság: 2012-01-11 14:08:53
Tagszám: #97971
Hozzászólások: 702
6162. Elküldve: 2012-01-12 07:36:50,

WEBMESTER

[661.]

Tisztelt Webmester!

Készítettem egy topicot: 'Gödöllői Falka' címen.

Nem tudom, én rontottam-e el a készítést, vagy itt kell kérni, vagy hogy működik, de a topicot be lehetne tenni valahogy a [TALÁLKAHELY] gyűjtőcím alá?

Köszönöm előre is! :)

Facebook képeim Youtube videóim
[válaszok erre: #6164]
Törzstag
pipi8607 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pipi8607



Tagság: 2012-01-11 14:08:53
Tagszám: #97971
Hozzászólások: 702
6161. Elküldve: 2012-01-12 06:29:58,

WEBMESTER

[662.]

Tisztelt webmester!

A tegnapi nap folyamán regisztráltam, és az aktiváló e-maillel problémám támadt, amit válasz e-mailben el küldtem önöknek, de most látom még csak, hogy ide kell a problémákkal fordulni a Netboard csapatának, úgyhogy bemásolom ide is a levelet a biztonság kedvéért, köszönöm mégegyszer! :)

Tisztelt Netboard!

A regisztrációhoz kapott aktiváló link sajnos nem működik, kérem segítsenek, ilyen esetben mi a teendő?

A hiba oka: "Adatbázis hiba! Erről az e-mail címről már regisztráltak."

A korábbiak során én még sohasem jártam az Ön oldalukon emlékeim szerint, és az e-mail címem is nagyon régóta megvan, és nem emlékszem, hogy korábban regisztráltam volna. Hogyan tudjuk megoldani ezt a problémát?

Egyenlőre a regisztrációm működik, sikerült belépnem, de gondolom az aktiválás nélkül hamarosan törlésre kerül, ezt szeretném elkerülni.

Válaszukat előre is köszönöm!

Facebook képeim Youtube videóim
[válaszok erre: #6163]
Törzstag
pipi8607 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Pentz Kati



Tagság: 2008-11-18 15:03:08
Tagszám: #65722
Hozzászólások: 9705
6160. Elküldve: 2012-01-11 19:56:08,

WEBMESTER

[663.]

icon50.gif
icon78.gif szívesen.
icon70.gif icon70.gif
icon50.gif

Noé Állatotthon

Mudi Fajtamentő Egyesület

Mivel mindig az okos eng
[előzmény: (6157) webmester, 2012-01-10 22:49:04]
Kiváló dolgozó
Pentz Kati adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


betyike



Tagság: 2006-01-07 07:46:33
Tagszám: #25478
Hozzászólások: 271
6159. Elküldve: 2012-01-11 09:43:34,

WEBMESTER

[664.]

icon32.gif köszönöm.
[előzmény: (6156) webmester, 2012-01-10 22:47:59]
Haladó
betyike adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


webmester



Tagság: 2002-02-21 00:00:00
Tagszám: #1
Hozzászólások: 785
6158. Elküldve: 2012-01-10 22:50:36,

WEBMESTER

[665.]

töröltem!
[előzmény: (6146) dalmatamentes, 2012-01-07 12:47:48]
Törzstag
webmester adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


webmester



Tagság: 2002-02-21 00:00:00
Tagszám: #1
Hozzászólások: 785
6157. Elküldve: 2012-01-10 22:49:04,

WEBMESTER

[666.]

köszönöm! igen, ez a megoldás! icon32.gif icon21.gif
[válaszok erre: #6160] [előzmény: (6148) Pentz Kati, 2012-01-09 20:11:17]
Törzstag
webmester adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


webmester



Tagság: 2002-02-21 00:00:00
Tagszám: #1
Hozzászólások: 785
6156. Elküldve: 2012-01-10 22:47:59,

WEBMESTER

[667.]

ellenőrizd, hogy a hozzászólás paneleden a BBcode On/Off. és az Url/Kép autokonverzió On/Off. mellett van-e pipa!
[válaszok erre: #6159] [előzmény: (6149) betyike, 2012-01-10 09:45:58]
Törzstag
webmester adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


webmester



Tagság: 2002-02-21 00:00:00
Tagszám: #1
Hozzászólások: 785
6155. Elküldve: 2012-01-10 22:45:01,

WEBMESTER

[668.]

töröltem.
[előzmény: (6150) Gí, 2012-01-10 10:54:30]
Törzstag
webmester adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


webmester



Tagság: 2002-02-21 00:00:00
Tagszám: #1
Hozzászólások: 785
6154. Elküldve: 2012-01-10 22:14:48,

WEBMESTER

[669.]

persze, arról meg is feledkeztem, mert elsüllyedt közben. a tiédet is töröltem!
kösz!
[előzmény: (6153) m a x, 2012-01-10 22:02:04]
Törzstag
webmester adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


m a x



Tagság: 2003-11-19 18:32:14
Tagszám: #7419
Hozzászólások: 31262
6153. Elküldve: 2012-01-10 22:02:04,

WEBMESTER

[670.]

Törlöd az új topicot? icon21.gif
[válaszok erre: #6154] [előzmény: (6152) webmester, 2012-01-10 21:59:57]
Kiváló dolgozó
m a x adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


webmester



Tagság: 2002-02-21 00:00:00
Tagszám: #1
Hozzászólások: 785
6152. Elküldve: 2012-01-10 21:59:57,

WEBMESTER

[671.]

visszakerültek a délutáni adatbázishiba következtében eltűnt topikok!
[válaszok erre: #6153]
Törzstag
webmester adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


birix



Tagság: 2008-11-11 21:27:43
Tagszám: #65475
Hozzászólások: 533
6151. Elküldve: 2012-01-10 13:19:40,

WEBMESTER

[672.]

AHAAAAA! Koszike :)))

"Nagy az Isten allatkertje - es tul alacsony a kerites!" /Ismeretlen/
PETHOUSE
[előzmény: (6148) Pentz Kati, 2012-01-09 20:11:17]
Törzstag
birix adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   






Tagság: 2004-09-21 12:47:08
Tagszám: #12746
Hozzászólások: 1866
6150. Elküldve: 2012-01-10 10:54:30,

WEBMESTER

[673.]

Kinek lehet itt írni, ha vmit töröltetni szeretnék?????

(írtam a webinek 1 hete privátban, és lehet azóta nem is járt erre??)

icon50.gif


Képtáram
Sirius Állat- és Természetvédelmi Közhasznú Alapítvány
[válaszok erre: #6155]
Kiváló dolgozó
Gí adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


betyike



Tagság: 2006-01-07 07:46:33
Tagszám: #25478
Hozzászólások: 271
6149. Elküldve: 2012-01-10 09:45:58,

WEBMESTER

[674.]

Még mindig nem tudok képet betenni !!! nagyon fontos lenne !!!

Köszönöm.
[válaszok erre: #6156] [előzmény: (6145) betyike, 2012-01-06 18:48:23]
Haladó
betyike adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Pentz Kati



Tagság: 2008-11-18 15:03:08
Tagszám: #65722
Hozzászólások: 9705
6148. Elküldve: 2012-01-09 20:11:17,

WEBMESTER

[675.]

icon50.gif
Nem tőlem kérdezted,de nyomtál egy F5-öt miután feltetted az új képet?
icon78.gif én sokáig itt buktam el. icon21.gif
icon50.gif

Noé Állatotthon

Mudi Fajtamentő Egyesület

Mivel mindig az okos eng
[válaszok erre: #6151 #6157] [előzmény: (6147) birix, 2012-01-09 19:47:23]
Kiváló dolgozó
Pentz Kati adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

WEBMESTER

(üzenet: 6235, Kutya)
 
    / 250 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.021573066711426 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail