[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
 Carptackle

Tagság: 2012-11-28 10:23:29 Tagszám: #116488 Hozzászólások: 4008 |
174028. Elküldve: 2014-01-01 15:16:37, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27501.] |
Mudi Fajtamentő Egyesület
"Ne röstelld, ha egy kutya közelebb van a lelkedhez, mint a legtöbb ember, akit személyesen ismersz"
|
| | | [válaszok erre: #174029 #174038] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
174027. Elküldve: 2014-01-01 15:07:50, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27502.] |
Ilyen esetekben én 2-3 méter hosszú madzagot szoktam a nyakukba kötni. Azzal el merem engedni, már feltéve, ha tudom, hogy annyira gond nélkül a közelembe jön. Mondjuk nagyon bokros terepen nem jó, mert feltekeredik a madzag. De legalább könnyű megfogni.
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | | [válaszok erre: #174031] |
[előzmény: (174026) Híres, 2014-01-01 14:45:40] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
174026. Elküldve: 2014-01-01 14:45:40, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27503.] |
Mimózával sétálni voltam. Most értünk haza. Nagyon élvezte a sétát. Hám és flexi póráz volt rajta. Pár perc után kinn a réten már szaladgálni akart szegény, de a póráz nem engedte messzire futni. Megindult játékosan és hívott engem is, de a póráz nagyot rántott rajta. Viszont elkezdtem futni, beállt mögém és a sarkamat taposva loholt utánam boldogan. Persze a pórázt még nem merem levenni róla, viszont már érti nagyjából, hogy mire való. Amikor hívom és egy picit meghúzom a pórázt, nem ellenkezik, jön szépen.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #174027] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 eperke72

Tagság: 2009-11-24 20:50:44 Tagszám: #80109 Hozzászólások: 1459 |
174025. Elküldve: 2014-01-01 14:22:49, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27504.] |
Hát tulajdonképpen igen. De olyan jót már rég aludtam, mint ma éjjel.
|
| | |
[előzmény: (174024) Sámánanyó, 2014-01-01 13:52:41] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
174024. Elküldve: 2014-01-01 13:52:41, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27505.] |
BÚÉK!
Átaludtad a szilvesztert?
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | | [válaszok erre: #174025] |
[előzmény: (174023) eperke72, 2014-01-01 13:47:44] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 eperke72

Tagság: 2009-11-24 20:50:44 Tagszám: #80109 Hozzászólások: 1459 |
174023. Elküldve: 2014-01-01 13:47:44, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27506.] |
Nagyon boldog újévet kívánok minden kedves mudisnak!
A mi mentettkénk nagyon félt, pisilni is ölbe vittem ki. Keresett magának egy védett zugott, bent természetesen.
Állítólag nálunk is nagyon petárdáztak, de én aludtam.
|
| | | [válaszok erre: #174024] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
174022. Elküldve: 2014-01-01 13:41:26, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27507.] |
Így jártál.
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | |
[előzmény: (174021) Carptackle, 2014-01-01 13:34:59] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Carptackle

Tagság: 2012-11-28 10:23:29 Tagszám: #116488 Hozzászólások: 4008 |
174021. Elküldve: 2014-01-01 13:34:59, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27508.] |
Pedig én azt hittem hogy csak nekem van ilyen, na jól átvagyok b...va (verve)
Mudi Fajtamentő Egyesület
"Ne röstelld, ha egy kutya közelebb van a lelkedhez, mint a legtöbb ember, akit személyesen ismersz"
|
| | | [válaszok erre: #174022] |
[előzmény: (174019) Sámánanyó, 2014-01-01 13:31:27] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
174020. Elküldve: 2014-01-01 13:33:38, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27509.] |
Azért az érdekes, hogy a mentett mudik általában "lövésállók" .
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | |
[előzmény: (174018) Híres, 2014-01-01 13:16:28] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
174019. Elküldve: 2014-01-01 13:31:27, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27510.] |
Jééé, nekem is ilyen van a falon.
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | | [válaszok erre: #174021] |
[előzmény: (174015) Carptackle, 2014-01-01 12:23:39] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
174018. Elküldve: 2014-01-01 13:16:28, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27511.] |
Az viszont jó hír, hogy Mimóza csak az emberektől fél, a durrogásra még a fejét sem emelte fel, békésen pihent a ketrecében. Persze a hangzavartól nyilván nem tudott aludni, de ijedtnek sem látszott.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #174020] |
[előzmény: (174016) Darena, 2014-01-01 12:33:56] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Carptackle

Tagság: 2012-11-28 10:23:29 Tagszám: #116488 Hozzászólások: 4008 |
174017. Elküldve: 2014-01-01 12:52:25, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27512.] |
Hát nem irigyellek... Nálunk se volt egyszerű, az utóbbi szilvesztereken jelentősen túltettek a lövöldözéssel Kóc is be lett engedve a folyosóra, mert féltünk hogy elmegy a hangja reggelre. Nem fél a durrogástól, de folyamatosan ugatott
Reggel elvittem sétálni, meg körbenéztünk kóbor eb ügybe, de csak egy rohanó kutyát láttunk.
Mudi Fajtamentő Egyesület
"Ne röstelld, ha egy kutya közelebb van a lelkedhez, mint a legtöbb ember, akit személyesen ismersz"
|
| | |
[előzmény: (174014) Híres, 2014-01-01 08:47:10] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Darena

Tagság: 2013-12-04 11:11:25 Tagszám: #129155 Hozzászólások: 478 |
174016. Elküldve: 2014-01-01 12:33:56, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27513.] |
Részvétem! Én eléggé paráztam, hogy mi lesz, de jobban alakult mint vártam. Reggel azért már találkoztunk egy igen zaklatott kóborlóval. Remélem hazatalál szegény!
|
| | | [válaszok erre: #174018] |
[előzmény: (174014) Híres, 2014-01-01 08:47:10] |
|
Törzstag
|
|
 Carptackle

Tagság: 2012-11-28 10:23:29 Tagszám: #116488 Hozzászólások: 4008 |
174015. Elküldve: 2014-01-01 12:23:39, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27514.] |
Békés, boldog új évet kívánunk!
Mudi Fajtamentő Egyesület
"Ne röstelld, ha egy kutya közelebb van a lelkedhez, mint a legtöbb ember, akit személyesen ismersz"
|
| | | [válaszok erre: #174019] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
174014. Elküldve: 2014-01-01 08:47:10, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27515.] |
Rémes éjszakánk volt. Az anyukámmal és az unokámmal töltöttem az estét. Fél tizenkettőkor mindannyian elálmosodtunk, úgy döntöttünk, nem várjuk meg az éjfélt és lefeküdtünk aludni. Kár volt. Éjfélig csak távoli durrogások hallatszottak, de éjfélkor megkezdődött a háború. Bianka felébredt és sírt, a kutyáim a kutyaszobában remegtek, főleg Áfonya, aki behúzódott az ott lévő ágy mögé egy szűk helyre, ahová azt gondoltam, be sem fér. A szembe szomszédban ment a tűzijáték, de olyan volt, mintha közvetlenül az ablakunk alatt lőtték volna. Itt a környékünkön eddig viszonylag nyugodtan teltek a szilveszterek, de úgy látszik, már a falusiak is kezdenek megbolondulni.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #174016 #174017] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Darena

Tagság: 2013-12-04 11:11:25 Tagszám: #129155 Hozzászólások: 478 |
174013. Elküldve: 2014-01-01 07:51:55, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27516.] |
Szép munka!
|
| | |
[előzmény: (174011) SubaHamu, 2014-01-01 06:52:09] |
|
Törzstag
|
|
 Darena

Tagság: 2013-12-04 11:11:25 Tagszám: #129155 Hozzászólások: 478 |
174012. Elküldve: 2014-01-01 07:50:39, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27517.] |
BUÉK! Mi egész jól megúsztuk a dolgot. Petárdáztak itt is, de azt a 20 percet leszámítva, amikor pontosan a szomszédban lövöldözték a tüzijátékot, Rézi köpött az egészre.
Inkább pipa volt mint rémült. Az az ablakremegtetős ránkszakadaház rész azért megviselte, de hamar túltette magát rajta, mikor véget ért. Remélem mindenkinek megvan még a kutyája!
|
| |
|
Törzstag
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
174011. Elküldve: 2014-01-01 06:52:09, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27518.] |
Valakiknek a tegnapi felesleges tuzijatek ellenere is szerencsejuk lesz. Jelentem az aknasitas sikeres volt, illetve a vizhez levezeto szakasz aknamentesitese is lezajlott.
:)
|
| | | [válaszok erre: #174013] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Pentz Kati

Tagság: 2008-11-18 15:03:08 Tagszám: #65722 Hozzászólások: 9705 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
174009. Elküldve: 2014-01-01 00:52:36, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27520.] |
Na, mindenkinek BÚÉK, asszem elmegyek aludni.
Megittam a 2 deci pezsgőt, elálmosodtam tőle.
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | |
[előzmény: (174008) Sámánanyó, 2014-01-01 00:46:42] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
174008. Elküldve: 2014-01-01 00:46:42, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27521.] |
Január elsején évek óta nem jönnek a madarak az etetőkre. Valahol elbújnak és nem is mernek előjönni.
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | | [válaszok erre: #174009] |
[előzmény: (174006) SubaHamu, 2014-01-01 00:35:35] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
174007. Elküldve: 2014-01-01 00:45:32, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27522.] |
Az enyémek kicsit sem pánikolnak, csak látszik rajtuk, hogy nem tetszik nekik. De valahogy egyiknek sem jut eszébe menekülni, inkább elbújnak a házukba.
A benti háromnak meg szól a TV, alig hallani a petárdákat. Alszanak békésen.
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | |
[előzmény: (174005) minyuu, 2013-12-31 23:35:03] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
174006. Elküldve: 2014-01-01 00:35:35, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27523.] |
ejfel ota itt is megy a funky, es eleg kihalt a falu, h tudjam kik es hol. Meg szerencse h osszegyujtottem a kutyakakit, lehet hajnalban egy kicsit setalok.
Amugy nekem nem a kutyak miatt van a szar erzesem, hanem a balatonnal levo madarak. A vadkacsaknak pl iszonyat durva hangjuk volt, es mar ezert megerdemelnek h vki arcukba nyomjon par kilo kutyaszart!
|
| | | [válaszok erre: #174008] |
[előzmény: (174005) minyuu, 2013-12-31 23:35:03] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 minyuu

Tagság: 2006-12-09 06:34:40 Tagszám: #38326 Hozzászólások: 420 |
174005. Elküldve: 2013-12-31 23:35:03, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27524.] |
Boldog Új Évet
Ház előtt nyomják a tüzijátékot az idióták...Gyémánt meg a nyugtató ellenére is remeg, meg próbál elbújni a legtávolabbi zugokba. Nem értem az embereket...sírnak h nincs pénzük....délután óta meg állandóan durrog valahol valami...
Eddig nem értettem meg a petárdázás súlyát...
Most már érzem is....már a kora du séta alatt világgá akart futni
Remélem mindenki épségben átvészeli ezt az éjszakát és nem szökik el egy kutyus se.
B.Ú.É.K
Gyémánt a legdrágább kincsünk :)
|
| | | [válaszok erre: #174006 #174007] |
|
|
Törzstag
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
174004. Elküldve: 2013-12-31 23:00:04, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27525.] |
Itt még nyomják Én meg káromkodok
|
| | |
[előzmény: (174003) Sámánanyó, 2013-12-31 22:43:38] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
|