[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
 Rodos

Tagság: 2006-01-16 15:56:40 Tagszám: #25898 Hozzászólások: 231 |
173978. Elküldve: 2013-12-31 08:49:22, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27551.] |
Jo reggelt!
Barátom édesapja közel 2 honapja meghalt! Többek között mert több állatja van lo, cica, ruca,lud, tyukok, van két fiatal kb 1-1.5 éves Mudi kutya egy kan meg egy szuka. Ha megkeresik biztos a törzskönyvük is megvan, állitolag nagyon jo felmenökkel.
Fizetnek valakit aki az állatokat rendezi, de ameddig a házat eladják szeretnének jo helyet találni a kutyáknak! Ingyen odaadnák, tényleg jo helyre nem szaporitás céljábol.
Barátom nem tudja magához venni a Mudikat mert neki is van 8 Molosszer kutyája.
AZért irtam ide, hátha mint mentök tudnátok segiteni. Itt a netboardon ritkán vagyok bent, a mail cim [email protected]
Kérlek probáljatok meg segiteni! a kutyák Tolna megyében vannak.
|
| |
|
Haladó
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
173977. Elküldve: 2013-12-31 08:46:02, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27552.] |
nezem. korbe keritve. fabol aprobb akadalyok. es zugloban? sztem tobb mint 4 eves. :)
|
| | |
[előzmény: (173976) Fickó2006, 2013-12-31 08:40:59] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fickó2006

Tagság: 2008-11-26 15:39:41 Tagszám: #66023 Hozzászólások: 1528 |
173976. Elküldve: 2013-12-31 08:40:59, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27553.] |
A műholdas Google térképen felül a Bánki Donát u. alul a Bolgárkertész u. a két hosszabb oldalon az Örs vezér tere (belül egy átjáró/ parkoló utacska van) határolja.
(Így felülről inkább egy derékszögű háromszöghöz hasonlít)
|
| | | [válaszok erre: #173977] |
[előzmény: (173974) SubaHamu, 2013-12-31 07:27:29] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
173975. Elküldve: 2013-12-31 07:41:24, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27554.] |
tegnap reggel tok jo ido volt a teraszon, ma mar nem...
|
| | |
[előzmény: (173974) SubaHamu, 2013-12-31 07:27:29] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
173974. Elküldve: 2013-12-31 07:27:29, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27555.] |
ott van egy szokokut szeruseg, amit mar egy ideje mindig ujraepitenek, vagy korulotte a parkot. na most attol jobbra vagy balra kell elindulni? Nagy lajos, vagy kerepesi? es korbe van keritve?
ma reggel (na jo kb 15 perce) a samu feljott az agyba, es elkezdte nyalogatni a hatam, majd amikor raneztem, lepattant a bejarati ajtohoz. es gondoltam ki akar menni. es kiment, es torpe vizmuvet jatszott. en meg buszke vagyok reaja. :)
|
| | | [válaszok erre: #173975 #173976] |
[előzmény: (173973) Fickó2006, 2013-12-30 23:25:33] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fickó2006

Tagság: 2008-11-26 15:39:41 Tagszám: #66023 Hozzászólások: 1528 |
173973. Elküldve: 2013-12-30 23:25:33, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27556.] |
Na jó, akkor csak nekem van az Ikeával szemben... (azért távcső nem kell hozzá )
Tehát a futtató:
Az Örsnél van az egyik "sarokban" a Metró kijárat vele szemben az Árkád attól (a metrótól nézve) balra a Sugár és még arrébb az Ikea, a metró mellett balra (az elég széles úttest után) viszonylag régebben épült kb: 4 emeletes házak vannak és ebben a "sarokban" az Ikeával szemközt van a futtató... És persze középen a veszett nagy forgalom...
|
| | | [válaszok erre: #173974] |
[előzmény: (173970) Sámánanyó, 2013-12-30 22:07:13] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
173972. Elküldve: 2013-12-30 22:27:37, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27557.] |
Es te sem latogattal meg minket...
pedig onnan csak 2 km-re vagyunk...
most epp nem, de akkor is...
:)
|
| | | [válaszok erre: #173979] |
[előzmény: (173970) Sámánanyó, 2013-12-30 22:07:13] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
173971. Elküldve: 2013-12-30 22:09:11, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27558.] |
Jah Te vagy a kivételezett mindünk közül
"Mindenki jó valamire,ha másra nem,elrettentő példának"
|
| | |
[előzmény: (173969) Sámánanyó, 2013-12-30 22:05:04] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
173970. Elküldve: 2013-12-30 22:07:13, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27559.] |
Ma voltam az IKEÁban és elhatároztam, hogy megnézem azt a kutyafuttatót... Körbe jártam az üzletet, még kicsit messzebb is elmentem... van parkos rész, van benne körbekerített rész, de az egy játszótér... mellette meg egy szintén bekerített betonos focipálya... kutyafuttatót nem találtam.
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | | [válaszok erre: #173972 #173973] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
173969. Elküldve: 2013-12-30 22:05:04, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27560.] |
Ez egyre gyanúsabb...
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | | [válaszok erre: #173971] |
[előzmény: (173968) SubaHamu, 2013-12-30 22:00:59] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
173968. Elküldve: 2013-12-30 22:00:59, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27561.] |
A kutyakat bezzeg belezavarta vmi pocsolyaba. Hja es nem engedte dokumentalni sem az esemenyeket. :)
|
| | | [válaszok erre: #173969] |
[előzmény: (173967) FalusiLiba, 2013-12-30 21:46:54] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
173967. Elküldve: 2013-12-30 21:46:54, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27562.] |
Én csak egyszer voltam és engem se vitt bele,de valószínűsítem nem ua okok miatt
"Mindenki jó valamire,ha másra nem,elrettentő példának"
|
| | | [válaszok erre: #173968] |
[előzmény: (173966) SubaHamu, 2013-12-30 21:45:42] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
173966. Elküldve: 2013-12-30 21:45:42, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27563.] |
mi mar haromszor voltunk Hiresnel, de a tarnaba meg egyszer se vitt le. Lehet minket utal? Hmm...
|
| | | [válaszok erre: #173967] |
[előzmény: (173957) FalusiLiba, 2013-12-30 19:58:29] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
173965. Elküldve: 2013-12-30 21:04:27, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27564.] |
Amint... az még nagyon soká lesz. (Nagyon nem bánom ám... )
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | |
[előzmény: (173963) Carptackle, 2013-12-30 20:33:11] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
173964. Elküldve: 2013-12-30 20:58:41, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27565.] |
Kutya nélkül megyek
"Mindenki jó valamire,ha másra nem,elrettentő példának"
|
| | |
[előzmény: (173958) Carptackle, 2013-12-30 20:02:39] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Carptackle

Tagság: 2012-11-28 10:23:29 Tagszám: #116488 Hozzászólások: 4008 |
173963. Elküldve: 2013-12-30 20:33:11, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27566.] |
Bocskor...? szerintem, amint olyan állapotba lesz hogy hirdetni lehet, tuti lesz rá jelentkező, pofás, fiatal, alakítható, há mi kell még
Mudi Fajtamentő Egyesület
"Ne röstelld, ha egy kutya közelebb van a lelkedhez, mint a legtöbb ember, akit személyesen ismersz"
|
| | | [válaszok erre: #173965] |
[előzmény: (173960) Sámánanyó, 2013-12-30 20:15:35] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
173962. Elküldve: 2013-12-30 20:22:04, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27567.] |
Beszéltem a nyári bográcsozásról, szóval tágabb kört is meg lehet áztatni a Tarnában, nem csak a tagokat.
De a közgyűlésen is megoldhatjuk. A Tarna mindig kéznél van egy kis fürdőzésre.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | |
[előzmény: (173961) Sámánanyó, 2013-12-30 20:16:37] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
173961. Elküldve: 2013-12-30 20:16:37, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27568.] |
Ha szerencséd van, jövőre nálad lehet a közgyűlés és akkor az egész tagságot megmárthatod a Tarnában.
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | | [válaszok erre: #173962] |
[előzmény: (173954) Híres, 2013-12-30 19:39:15] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
173960. Elküldve: 2013-12-30 20:15:35, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27569.] |
Egyszer biztosan jön egy vadkörte-fan is, csak ki kell várni... vagy marad itt. Az sem baj, csak nem tudok újakat fogadni. Mert ugye itt van Bocskor is, aki szintén nem az a tipus, akiért kapkodnak.
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | | [válaszok erre: #173963] |
[előzmény: (173953) Carptackle, 2013-12-30 19:29:46] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
173959. Elküldve: 2013-12-30 20:13:18, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27570.] |
Én is.
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | |
[előzmény: (173955) Híres, 2013-12-30 19:40:01] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Carptackle

Tagság: 2012-11-28 10:23:29 Tagszám: #116488 Hozzászólások: 4008 |
173958. Elküldve: 2013-12-30 20:02:39, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27571.] |
Kutya nélkül érkezők nem érdemlik meg szerintem a Tarnát. Nyáron se volt velünk mikor ott vtunk, nem is fürödtünk... bezzeg Éva Gyömbérrel
Mudi Fajtamentő Egyesület
"Ne röstelld, ha egy kutya közelebb van a lelkedhez, mint a legtöbb ember, akit személyesen ismersz"
|
| | | [válaszok erre: #173964] |
[előzmény: (173957) FalusiLiba, 2013-12-30 19:58:29] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
173957. Elküldve: 2013-12-30 19:58:29, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27572.] |
Vidd Őket a Tarnába Kócos nélkül is
"Mindenki jó valamire,ha másra nem,elrettentő példának"
|
| | | [válaszok erre: #173958 #173966] |
[előzmény: (173954) Híres, 2013-12-30 19:39:15] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Carptackle

Tagság: 2012-11-28 10:23:29 Tagszám: #116488 Hozzászólások: 4008 |
173956. Elküldve: 2013-12-30 19:51:10, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27573.] |
végülis nekem ez a második verzió is tetszik
Végülis nem is Kócos nem bírja a hosszú utat, hanem a fülem, az meg kiküszöbölhető, úgyhogy előbb utóbb eljutunk hozzád ebestül is
Mudi Fajtamentő Egyesület
"Ne röstelld, ha egy kutya közelebb van a lelkedhez, mint a legtöbb ember, akit személyesen ismersz"
|
| | |
[előzmény: (173954) Híres, 2013-12-30 19:39:15] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
173955. Elküldve: 2013-12-30 19:40:01, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27574.] |
Őket tartottam a legjobbnak a jelentkezők közül.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #173959] |
[előzmény: (173952) Sámánanyó, 2013-12-30 19:21:52] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
173954. Elküldve: 2013-12-30 19:39:15, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27575.] |
Nem kell ürügy, hogy eljöjjetek megnézni Mimózát. Meg úgy általában is szívesen látlak benneteket. Jó lenne, ha Kócost is hoznátok egyszer (tudom, a hosszú autózást nem bírja). De ha nem jöttök vele együtt el hozzám egyszer, akkor nem ússzátok meg, ha jó lesz a kocsim, én megyek hozzátok az egész falkámmal.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #173956 #173956 #173957 #173961] |
[előzmény: (173951) Carptackle, 2013-12-30 19:19:43] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
|