[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
 Carptackle

Tagság: 2012-11-28 10:23:29 Tagszám: #116488 Hozzászólások: 4008 |
173903. Elküldve: 2013-12-29 14:24:46, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27626.] |
De lagalább megvan a gazda
Mudi Fajtamentő Egyesület
"Ne röstelld, ha egy kutya közelebb van a lelkedhez, mint a legtöbb ember, akit személyesen ismersz"
|
| | | [válaszok erre: #173905] |
[előzmény: (173900) Sámánanyó, 2013-12-29 14:17:39] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
173902. Elküldve: 2013-12-29 14:24:08, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27627.] |
Nálunk még a kutyák vize s em fagy be napok óta... ezerágra süt a nap, tavasz van.
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | | [válaszok erre: #173904] |
[előzmény: (173901) Carptackle, 2013-12-29 14:22:07] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Carptackle

Tagság: 2012-11-28 10:23:29 Tagszám: #116488 Hozzászólások: 4008 |
173901. Elküldve: 2013-12-29 14:22:07, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27628.] |
Reggel 3/4 7. lent állok a stégen és próbálom kivenni a tejfölben hogy be van e fagyva a tó. Be van. elcsórok egy ladikot a szomszédból, és evező híján egy ásóval bemerészkedek a csónakba, nem bírok megállni, elcsúszok mert az esti köd teljesen ráfagyott a csónakra. de kitartok elkezdem törni a jeget az ásóval miközben egyre beljebb megyek a ködbe. már nem látom a partot, de a jeget csak ütöm ahol látom hogy szerencsétlen csontkukacokat megfürdethessem végre. nagy nehezen visszaevickéltem a partra, bedobtam, 3 óra kapás nélkül. Tök jó élmény volt , viszont láttam a kitett etetőmbe jégmadarat. Ja ez itt a mudi fórum, bocs
Hazaértem Kóc hám fel, "séta" indul.
Megy előttünk két hatalmas helyi állatvédő kutyát sétáltatva... Egyik hátrafordul, meglát engem és vérengző ebemet, mire " igyekezzünk, mert egy farkaskutya követ minket" hangzik el azért még rátettem egy lapáttal Kóc alapból se lassú sétájára, hogy beérjük őket, és megmutassuk hogy az ő két magából ugatva kikelt kutyájukat, az én vérebem egy fejodafordításra se méltatja
Úgyhogy jó napom van
Mudi Fajtamentő Egyesület
"Ne röstelld, ha egy kutya közelebb van a lelkedhez, mint a legtöbb ember, akit személyesen ismersz"
|
| | | [válaszok erre: #173902] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
173900. Elküldve: 2013-12-29 14:17:39, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27629.] |
Megvan Dió gazdája. 84 éves, csípőprotézises néni, 3 napja kapta ismerősöktől az elpusztult öreg pulija helyett...
Beszélgettem vele és meggyőztem, hogy jobb mindenkinek, ha lemond a kutyáról és egy idősebb, nyugodt kutyát fogad örökbe. Meg is köszönte, hogy felvilágosítottam, hogy egy mudija volt (azt sem tudta) és hogy milyen sok foglalkozást igényelne.
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | | [válaszok erre: #173903 #173906 #173916] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
173899. Elküldve: 2013-12-29 14:14:45, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27630.] |
Neked mi a kimozdulás, ha a Balaton nem?
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | | [válaszok erre: #173908] |
[előzmény: (173898) SubaHamu, 2013-12-29 10:18:29] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
173898. Elküldve: 2013-12-29 10:18:29, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27631.] |
nem is! Most pl par napig ki nem mozdulunk. Na jo lehet lenezunk az ebekkel a balatonhoz. Hatha van doglott hal. Azt a parfumot nagyon szeretik.
|
| | | [válaszok erre: #173899] |
[előzmény: (173897) Fickó2006, 2013-12-29 08:03:44] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fickó2006

Tagság: 2008-11-26 15:39:41 Tagszám: #66023 Hozzászólások: 1528 |
173897. Elküldve: 2013-12-29 08:03:44, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27632.] |
Sajnos nem tudom a pontos címet...
(meg úgyis mindig úton vagytok )
|
| | | [válaszok erre: #173898] |
[előzmény: (173896) SubaHamu, 2013-12-28 23:00:22] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
173896. Elküldve: 2013-12-28 23:00:22, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27633.] |
akkor mar be is nezhettetek volna. :)
|
| | | [válaszok erre: #173897] |
[előzmény: (173895) Fickó2006, 2013-12-28 22:12:01] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fickó2006

Tagság: 2008-11-26 15:39:41 Tagszám: #66023 Hozzászólások: 1528 |
173895. Elküldve: 2013-12-28 22:12:01, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27634.] |
De pont, hogy az Örsnél...
Az Ikeával szemben ahol a házak kezdődnek, előtte van egy a környezetéhez képest nem túl nagynak látszó, de szépen gondozott füves terület aminek a közepe be van kerítve vannak fák, padok, pár kutya játék, kakigyűjtő ahol ugyan nincs fű, viszont nagyokat lehet rohangálni biztonságosan...
Ha itt is lenne ilyen akkor tuti oda vinném minden nap Bozontot.
|
| | | [válaszok erre: #173896] |
[előzmény: (173891) SubaHamu, 2013-12-28 20:48:07] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
173894. Elküldve: 2013-12-28 21:48:09, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27635.] |
Nem mindig
"Mindenki jó valamire,ha másra nem,elrettentő példának"
|
| | |
[előzmény: (173893) Sámánanyó, 2013-12-28 21:24:49] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
173893. Elküldve: 2013-12-28 21:24:49, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27636.] |
Mindig a bírókkal van bajod...
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | | [válaszok erre: #173894] |
[előzmény: (173892) FalusiLiba, 2013-12-28 20:51:16] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
173892. Elküldve: 2013-12-28 20:51:16, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27637.] |
Csak még nem tudom melyik nap,mert egyik bíró se szimpatikus, bár ezek angolok és azokkal eddig nem volt jó tapasztalatom
"Mindenki jó valamire,ha másra nem,elrettentő példának"
|
| | | [válaszok erre: #173893] |
[előzmény: (173884) Híres, 2013-12-28 19:03:48] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
173891. Elküldve: 2013-12-28 20:48:07, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27638.] |
gondolom nem az orsnel az ikea.
|
| | | [válaszok erre: #173895] |
[előzmény: (173890) Fickó2006, 2013-12-28 20:46:06] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fickó2006

Tagság: 2008-11-26 15:39:41 Tagszám: #66023 Hozzászólások: 1528 |
173890. Elküldve: 2013-12-28 20:46:06, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27639.] |
Én a lábáztatást vállalom...
Ma elmentünk vásárolni és Bozont is jött (hogy ne zavarja a szomszédot)... Már egészen jól el van a kocsiban, csak két vásárlás között sípol végig ....
Először a Vásárcsarnokba mentünk marhacsontért Bozontkának (az egyiket meg is kapta délután, de aztán el kellett venni tőle, mert veszettül morgott miatta), utána irány az Ikea (azzal szemben van egy elég nagy és szuper futtató. Oda is bementünk: volt bent 1 uszkár lányka akivel hatalmasat futottak aztán jött 1 öregecske terrier úr és Ő is beszáll a futásba... Nagyon élvezték mindannyian )
|
| | | [válaszok erre: #173891] |
[előzmény: (173877) Híres, 2013-12-28 18:21:00] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Carptackle

Tagság: 2012-11-28 10:23:29 Tagszám: #116488 Hozzászólások: 4008 |
173889. Elküldve: 2013-12-28 20:30:41, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27640.] |
Mudi Fajtamentő Egyesület
"Ne röstelld, ha egy kutya közelebb van a lelkedhez, mint a legtöbb ember, akit személyesen ismersz"
|
| | |
[előzmény: (173888) Híres, 2013-12-28 20:26:02] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
173888. Elküldve: 2013-12-28 20:26:02, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27641.] |
Paradoxon.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #173889] |
[előzmény: (173887) Carptackle, 2013-12-28 20:19:32] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Carptackle

Tagság: 2012-11-28 10:23:29 Tagszám: #116488 Hozzászólások: 4008 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
173886. Elküldve: 2013-12-28 20:14:12, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27643.] |
Magyar ember magyar kutyas rendezvenyre jarjon! :)
|
| | | [válaszok erre: #173887] |
[előzmény: (173882) FalusiLiba, 2013-12-28 18:53:10] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
173885. Elküldve: 2013-12-28 19:33:39, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27644.] |
Egy kis humor, leginkább FalusiLibának és SubaHamunak, akik tudják értékelni az ilyesmit:
- Miért nem sír a magárahagyott gyerek a sikátorban?
- Mert balta áll ki a fejéből.
- Reggel felhúzzuk, délben megesszük, éjjel alszunk benne, mi az?
- Cipő, ebéd, ágy.
Repül a gólya, csőrében egy öregemberrel. Megszólal az öreg:
- Te gólya! Most őszintén! Eltévedtünk?
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
173884. Elküldve: 2013-12-28 19:03:48, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27645.] |
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #173892] |
[előzmény: (173882) FalusiLiba, 2013-12-28 18:53:10] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
173883. Elküldve: 2013-12-28 18:56:54, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27646.] |
Jó lenne
"Mindenki jó valamire,ha másra nem,elrettentő példának"
|
| | |
[előzmény: (173876) Híres, 2013-12-28 18:16:50] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
173882. Elküldve: 2013-12-28 18:53:10, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27647.] |
Semmi jónak nem vagyok elrontója :)Húsvétkor indul a szezon Józsi azt mondta,de az a hétvége pont nem jó. Megyünk Szilvásváradra,mert akkor lesz a Brites klub kiállításunk.Viszont akkor valószínű meg is látogatjuk Tibiéket és ha Évának nincs ellenére Őt is :)
"Mindenki jó valamire,ha másra nem,elrettentő példának"
|
| | | [válaszok erre: #173884 #173886] |
[előzmény: (173875) SubaHamu, 2013-12-28 18:14:56] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
173881. Elküldve: 2013-12-28 18:42:30, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27648.] |
Az biztos.
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | |
[előzmény: (173880) Híres, 2013-12-28 18:35:25] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
173880. Elküldve: 2013-12-28 18:35:25, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27649.] |
A nyári forróságban jól fog esni.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #173881] |
[előzmény: (173878) Sámánanyó, 2013-12-28 18:29:06] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
173879. Elküldve: 2013-12-28 18:30:06, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27650.] |
Egyetértek!
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | |
[előzmény: (173876) Híres, 2013-12-28 18:16:50] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
|