[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
173853. Elküldve: 2013-12-28 16:41:24, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27676.] |
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | |
[előzmény: (173850) SubaHamu, 2013-12-28 16:38:06] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
173852. Elküldve: 2013-12-28 16:39:49, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27677.] |
Imádom a kölyköket a rosszaságaikkal együtt. Mimózát is imádom, de kiborít a hülyeségeivel meg az álfélelmeivel. Most azt játssza esténként a beengedéskor, hogy nem jön be, ha nyitom neki az ajtót, hanem elvonul az egyik kutyaházba, hogy onnan vakarjam ki és hozzam be ölben. Eddig mindig berohant a szobámba, mert tudja, hogy ott kapja meg a vacsoráját és a puha, meleg takaróval bélelt ketrecben aludhat. Eddig szobatiszta volt. Ha reggel időben kiraktam, nem találtam pisit a padlón, most az éjszaka közepén már a csorgásra ébredek. Reggel ölben vittem ki, egy ideje már kimegy magától, ha szólok neki, ez mondjuk pozitív változás. Ha a kutyákat simogatom, egészen közel jön, az orra hegyét meg is tudom érinteni. Ha a kutyák nincsenek a közelben, két méternél közelebb nem jön. Állandóan macerálja Bagót, aki angyali türelemmel viseli, viszont Sziszi már egy párszor keményen lenyomta, annyira pofátlan tud lenni. Tipikus szocializálatlan kutya és úgy tűnik, vajmi keveset változott, amióta nálam van. Pedig én igyekszem nagyon. Szóval csak azt akarom mondani, hogy egy kezelhetőbb kölyök jól jönne most, akivel lehet játszani, sétálni és akit lehet büngyörgetni, de nem úgy mint Mimit, aki alig várja, hogy elengedjem, máris ugrik le mellőlem és kotor be a ketrecébe.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #173854] |
[előzmény: (173841) Sámánanyó, 2013-12-28 16:25:28] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Carptackle

Tagság: 2012-11-28 10:23:29 Tagszám: #116488 Hozzászólások: 4008 |
173851. Elküldve: 2013-12-28 16:39:37, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27678.] |
úgy látszik Sámánanyó kicsit még le van lassulva
Mudi Fajtamentő Egyesület
"Ne röstelld, ha egy kutya közelebb van a lelkedhez, mint a legtöbb ember, akit személyesen ismersz"
|
| | | [válaszok erre: #173858] |
[előzmény: (173850) SubaHamu, 2013-12-28 16:38:06] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
173850. Elküldve: 2013-12-28 16:38:06, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27679.] |
gyömbér. majdnem elfeledtem eltenni, pedig a fokhagymával kurva jó!
|
| | | [válaszok erre: #173851 #173853] |
[előzmény: (173849) Sámánanyó, 2013-12-28 16:36:50] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
173849. Elküldve: 2013-12-28 16:36:50, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27680.] |
mivaaan??
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | | [válaszok erre: #173850] |
[előzmény: (173846) SubaHamu, 2013-12-28 16:31:31] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
173848. Elküldve: 2013-12-28 16:36:21, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27681.] |
nincs zenekar, így a mudikon élem ki a nemlétező kreativitásomat. :)
|
| | |
[előzmény: (173847) Carptackle, 2013-12-28 16:32:58] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Carptackle

Tagság: 2012-11-28 10:23:29 Tagszám: #116488 Hozzászólások: 4008 |
173847. Elküldve: 2013-12-28 16:32:58, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27682.] |
hát egy flyer nem árthat egy reptéri sétához... :)
Mudi Fajtamentő Egyesület
"Ne röstelld, ha egy kutya közelebb van a lelkedhez, mint a legtöbb ember, akit személyesen ismersz"
|
| | | [válaszok erre: #173848] |
[előzmény: (173843) SubaHamu, 2013-12-28 16:27:10] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
173846. Elküldve: 2013-12-28 16:31:31, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27683.] |
hja és "norvég mintás pulóver" lesz a jelszó. :) mert elvileg a bálnavadászokhoz űzőtt mudi miatt lenne ez az egész... :)
|
| | | [válaszok erre: #173849 #173856 #173870] |
[előzmény: (173845) Sámánanyó, 2013-12-28 16:29:52] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
173845. Elküldve: 2013-12-28 16:29:52, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27684.] |
Jó ötlet!
Ha nem jön közbe semmi (hóvihar, tükörjég, ónoseső, frissen ivartalanított kutyára vigyázás...), megyünk.
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | | [válaszok erre: #173846] |
[előzmény: (173843) SubaHamu, 2013-12-28 16:27:10] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Carptackle

Tagság: 2012-11-28 10:23:29 Tagszám: #116488 Hozzászólások: 4008 |
173844. Elküldve: 2013-12-28 16:29:18, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27685.] |
ezen még gondolkodnom kell, nálad nem ennyire nyilvánvaló, hogy mi a "nemszeretem" dolog
Mudi Fajtamentő Egyesület
"Ne röstelld, ha egy kutya közelebb van a lelkedhez, mint a legtöbb ember, akit személyesen ismersz"
|
| | |
[előzmény: (173840) Híres, 2013-12-28 16:16:36] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
173843. Elküldve: 2013-12-28 16:27:10, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27686.] |
Január 5-én ha valakinek van kedve, akkor Mátyásföld Reptéren egy kis mudis séta. Találkozás, egy régi... izé szóval találka 10:00 a betonplaccnál. Aki késik hang után menjen. Majd jövőre csinálok flyert is. hejj.
|
| | | [válaszok erre: #173845 #173847 #173863 #173865] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Carptackle

Tagság: 2012-11-28 10:23:29 Tagszám: #116488 Hozzászólások: 4008 |
173842. Elküldve: 2013-12-28 16:26:01, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27687.] |
Végülis elvállalhatom, a többieknek úgyse tűnne fel
Mudi Fajtamentő Egyesület
"Ne röstelld, ha egy kutya közelebb van a lelkedhez, mint a legtöbb ember, akit személyesen ismersz"
|
| | |
[előzmény: (173837) Catti, 2013-12-28 16:12:11] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
173841. Elküldve: 2013-12-28 16:25:28, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27688.] |
Tegnap még fintorogtál.
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | | [válaszok erre: #173852] |
[előzmény: (173838) Híres, 2013-12-28 16:14:41] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
173840. Elküldve: 2013-12-28 16:16:36, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27689.] |
Látom, tudod, kinek mi a "vörös posztó"
Kíváncsi vagyok, az enyémet megtaláltad-e már.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #173844] |
[előzmény: (173835) Carptackle, 2013-12-28 16:04:30] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
173839. Elküldve: 2013-12-28 16:15:30, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27690.] |
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | |
[előzmény: (173826) Catti, 2013-12-28 14:10:50] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
173838. Elküldve: 2013-12-28 16:14:41, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27691.] |
Jaj, de gyönyörű! Nálam is kaphatna ilyen piros nyakörvet. Ha nem lesz meg a gazdája, örülnék, ha egy ideig az enyém lehetne ez a kis tünemény. (Kiheréltetném. )
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #173841] |
[előzmény: (173828) Sámánanyó, 2013-12-28 15:28:06] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
173837. Elküldve: 2013-12-28 16:12:11, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27692.] |
Tudod mit? Mostantól rád bízom, az ideigleneseim fényképezését.
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | | [válaszok erre: #173842] |
[előzmény: (173835) Carptackle, 2013-12-28 16:04:30] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Carptackle

Tagság: 2012-11-28 10:23:29 Tagszám: #116488 Hozzászólások: 4008 |
173836. Elküldve: 2013-12-28 16:07:59, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27693.] |
Tényleg olyan mint egy játék kutya, nagyon szép és nincs elkényeztetve
Mudi Fajtamentő Egyesület
"Ne röstelld, ha egy kutya közelebb van a lelkedhez, mint a legtöbb ember, akit személyesen ismersz"
|
| | |
[előzmény: (173828) Sámánanyó, 2013-12-28 15:28:06] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Carptackle

Tagság: 2012-11-28 10:23:29 Tagszám: #116488 Hozzászólások: 4008 |
173835. Elküldve: 2013-12-28 16:04:30, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27694.] |
Rozi, hm... hát ő se a sok róla készült kép miatt marad meg emlékezetünkben
Mudi Fajtamentő Egyesület
"Ne röstelld, ha egy kutya közelebb van a lelkedhez, mint a legtöbb ember, akit személyesen ismersz"
|
| | | [válaszok erre: #173837 #173840] |
[előzmény: (173826) Catti, 2013-12-28 14:10:50] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
173834. Elküldve: 2013-12-28 15:39:03, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27695.] |
Valószínű. Kedves, emberközpontú kiskutya, szóval foglalkoztak is vele. Biztosan keresik is. Remélhetőleg össze futnak a szálak.
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | |
[előzmény: (173833) kaporka007, 2013-12-28 15:36:27] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 kaporka007

Tagság: 2011-03-27 11:00:44 Tagszám: #92916 Hozzászólások: 241 |
173833. Elküldve: 2013-12-28 15:36:27, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27696.] |
Biztosan helyi kutya lehet mert egy kölyök nem keveredik el messzire és elég gondozottnak néz ki.
|
| | | [válaszok erre: #173834] |
[előzmény: (173832) Sámánanyó, 2013-12-28 15:33:13] |
|
Haladó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
173832. Elküldve: 2013-12-28 15:33:13, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27697.] |
Nem, két hétig a megtalálójánál marad, hátha elő kerül a gazdája. Aztán átvesszük. Esetleg ott marad ideiglenesben, de a mi gondozásunkban. Majd meglátjuk.
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | | [válaszok erre: #173833] |
[előzmény: (173831) kaporka007, 2013-12-28 15:30:57] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 kaporka007

Tagság: 2011-03-27 11:00:44 Tagszám: #92916 Hozzászólások: 241 |
173831. Elküldve: 2013-12-28 15:30:57, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27698.] |
Nálad van már?
|
| | | [válaszok erre: #173832] |
[előzmény: (173830) Sámánanyó, 2013-12-28 15:29:53] |
|
Haladó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
173830. Elküldve: 2013-12-28 15:29:53, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27699.] |
Pont róla tettem fel az új képeket.
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | | [válaszok erre: #173831] |
[előzmény: (173829) kaporka007, 2013-12-28 15:28:23] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 kaporka007

Tagság: 2011-03-27 11:00:44 Tagszám: #92916 Hozzászólások: 241 |
|
Haladó
|
|
[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
|