[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
173752. Elküldve: 2013-12-27 13:03:16, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27776.] |
Bocskorral elég jól haladunk. Először is lábtörlőmudi lett. Folyton itt fekszik az ajtóban és nem menekül, amikor kimegyek, hanem örül. Ha kinyújtom felé a kezem, akkor vigyorogva, csóválva odaugrik, megérinti, aztán hátra ugrik. És ezt többször megteszi egymás után. Sajnos egy idő után a többiek közénk állnak. Ha nincs ott másik kutya, akkor visszahúzódóbb.
Ma evés közben már nem a tányérban volt a kezem, hanem a feje fölött. Idáig így nem mert oda jönni, vagy, ha később emeltem fel, elment. Most ugyan óvatosan, de eszik így is. Közben persze többször hozzám ér a feje teteje, amit nem igazán szeret, de már eltűr. Most 6-áig itthon leszek szabadságon, lesz időm mellette lenni evés közben, remélem, sokat fogunk haladni.
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | | [válaszok erre: #173753] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sárkánykutya

Tagság: 2009-12-11 17:13:21 Tagszám: #80574 Hozzászólások: 9091 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fickó2006

Tagság: 2008-11-26 15:39:41 Tagszám: #66023 Hozzászólások: 1528 |
173750. Elküldve: 2013-12-27 12:29:00, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27778.] |
Pomázon hol van kutyasuli???
|
| | | [válaszok erre: #173763] |
[előzmény: (173747) Híres, 2013-12-27 11:52:47] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
173749. Elküldve: 2013-12-27 12:25:03, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27779.] |
Vagy egy zugolvasó, aki épp arra kirándult.
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | | [válaszok erre: #173758] |
[előzmény: (173747) Híres, 2013-12-27 11:52:47] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
173748. Elküldve: 2013-12-27 12:24:19, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27780.] |
Megkaptam a képeket, de valamiért nem sikerül felvarázsolni őket a gallerybe. Azért majd még próbálkozom.
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | |
[előzmény: (173730) Fickó2006, 2013-12-26 23:14:14] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
173747. Elküldve: 2013-12-27 11:52:47, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27781.] |
Ha cifra mudi volt, akkor Viki84 valamelyik kutyájára tippelek, ha fekete, akkor esetleg kabasolyom Szederje, mivel kabáéknak Pomázon van kutyaiskolája. Esetleg még lehetett Csiriz kutyám, aki a kőhegyi turistaházban lakik, a gazdája a tulajdonos felesége.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #173749 #173750] |
[előzmény: (173731) GyömbérHanna, 2013-12-26 23:17:36] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
173746. Elküldve: 2013-12-27 10:47:37, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27782.] |
Te is mudit látsz, bármerre jársz.
Nekem meg megint megvolt a rácsodálkozásom. Szerdán Pesten voltam a fiamnál/ért, egy piros lámpánál valaki szólt, hogy nem ég egyik féklámpám sem. Ma felhívtam a szerelőt, aki ugyan szabadságon van, de mondta, vigyem el, megnézi. Megnézte, megcsinálta, majd mikor kérdeztem, mennyit fizetek, azt mondta, "Kellemes ünnepeket!"
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | | [válaszok erre: #173751] |
[előzmény: (173745) Darena, 2013-12-27 10:05:46] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Darena

Tagság: 2013-12-04 11:11:25 Tagszám: #129155 Hozzászólások: 478 |
173745. Elküldve: 2013-12-27 10:05:46, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27783.] |
És 25-én úgy 1 óra körül nem járt valaki a délinél? Arra mentünk kocsival és ott volt egy fekete mudi meg egy rajzos "akár mudi keverék is lehet" ebzet gazdival. Olyan ismerősnek tűntek azok a kutyák, lehet, hogy itteniek?
|
| | | [válaszok erre: #173746] |
|
|
Törzstag
|
|
 GyömbérHanna

Tagság: 2013-06-29 16:12:53 Tagszám: #128153 Hozzászólások: 387 |
173744. Elküldve: 2013-12-27 10:02:30, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27784.] |
Az semmit nem jelent
Tisztára féltékeny vagyok anyukámra, egyszer viszi egyedül sétálni, már is mudiba botlik
|
| | |
[előzmény: (173743) sárkánykutya, 2013-12-27 08:48:25] |
|
Törzstag
|
|
 sárkánykutya

Tagság: 2009-12-11 17:13:21 Tagszám: #80574 Hozzászólások: 9091 |
173743. Elküldve: 2013-12-27 08:48:25, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27785.] |
Nem én, az biztos. A "három kutya, egy mudi" stimmel, de emlékezetem szerint nem jártunk Pomázon mostanában.
Aurea mediocritas.
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | | [válaszok erre: #173744] |
[előzmény: (173731) GyömbérHanna, 2013-12-26 23:17:36] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
173742. Elküldve: 2013-12-27 07:05:26, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27786.] |
fegyelem?
|
| | |
[előzmény: (173740) FalusiLiba, 2013-12-27 00:52:55] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
173741. Elküldve: 2013-12-27 01:17:18, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27787.] |
Falusi lét "szépségei":Enyhén illuminált és koedukált csapatok mászkálnak ordítozva az utcákon
"Mindenki jó valamire,ha másra nem,elrettentő példának"
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
173740. Elküldve: 2013-12-27 00:52:55, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27788.] |
Ez oké de mi az ami kell azoknak az alacsony energiaszintű korcsoknak ami nektek van? :P :)
"Mindenki jó valamire,ha másra nem,elrettentő példának"
|
| | | [válaszok erre: #173742] |
[előzmény: (173739) SubaHamu, 2013-12-27 00:24:13] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
173739. Elküldve: 2013-12-27 00:24:13, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27789.] |
ritkán. ritkán nyírok füvet. az meg sör nélkül nem indul. főzéshez a bor dukál. reggel meg pálinka. egy nem jó, mert a gyomrot marja, de kettő már egymást.
|
| | | [válaszok erre: #173740] |
[előzmény: (173736) FalusiLiba, 2013-12-27 00:15:57] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
173738. Elküldve: 2013-12-27 00:23:00, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27790.] |
Mi?
"Mindenki jó valamire,ha másra nem,elrettentő példának"
|
| | |
[előzmény: (173737) SubaHamu, 2013-12-27 00:20:09] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
173737. Elküldve: 2013-12-27 00:20:09, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27791.] |
a mieink hozza vannak szokva a hamhoz, es hasonloan voltak vele. suly meg nem volt benne, arra leszek igazabol kivancsi, mert sokan ajanlottak, hogy ezeknek az alacsony energiaszintu korcsoknak lehet jot tenne.
|
| | | [válaszok erre: #173738] |
[előzmény: (173736) FalusiLiba, 2013-12-27 00:15:57] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
173736. Elküldve: 2013-12-27 00:15:57, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27792.] |
de Te igen :P :D
Már rájuk próbáltátok? Hogy viselték?
|
| | | [válaszok erre: #173737 #173739] |
[előzmény: (173735) SubaHamu, 2013-12-27 00:02:54] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
173735. Elküldve: 2013-12-27 00:02:54, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27793.] |
Samu nem sörözik. Valakinek haza is kell vezetnie. Vízből sztem 1-1 liter mindket oldalra simán.
|
| | | [válaszok erre: #173736] |
[előzmény: (173734) FalusiLiba, 2013-12-26 23:55:07] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
173734. Elküldve: 2013-12-26 23:55:07, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27794.] |
a francba,de jó nektek! Mennyi sör fér bele?
"Mindenki jó valamire,ha másra nem,elrettentő példának"
|
| | | [válaszok erre: #173735] |
[előzmény: (173733) SubaHamu, 2013-12-26 23:34:02] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
173733. Elküldve: 2013-12-26 23:34:02, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27795.] |
nem tudom, ajandekba kaptuk.
|
| | | [válaszok erre: #173734] |
[előzmény: (173732) FalusiLiba, 2013-12-26 23:21:18] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
173732. Elküldve: 2013-12-26 23:21:18, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27796.] |
Hol lehet ilyet beszerezni? :)
"Mindenki jó valamire,ha másra nem,elrettentő példának"
|
| | | [válaszok erre: #173733] |
[előzmény: (173725) SubaHamu, 2013-12-26 21:37:11] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 GyömbérHanna

Tagság: 2013-06-29 16:12:53 Tagszám: #128153 Hozzászólások: 387 |
173731. Elküldve: 2013-12-26 23:17:36, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27797.] |
Sziasztok! Otthon hagyom két napra a zebet, erre anyukám pár óra után újságolja, hogy sétáltak Pomázon (tökre nem ott lakunk amúgy) és jött valaki 3 kutyával, amiből egy mudi, és felismerték Gyömbért a fórumról! Ki volt az?
|
| | | [válaszok erre: #173743 #173747] |
|
|
Törzstag
|
|
 Fickó2006

Tagság: 2008-11-26 15:39:41 Tagszám: #66023 Hozzászólások: 1528 |
173730. Elküldve: 2013-12-26 23:14:14, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27798.] |
Hát, igen... ma már itthon nem is kapott enni....
Készült pár kép a Napköziben ha átküldöm teszel fel ide 1-2 ? (Dodóról is van egy helyeske kép)
|
| | | [válaszok erre: #173748] |
[előzmény: (173723) Sámánanyó, 2013-12-26 21:19:09] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
173729. Elküldve: 2013-12-26 21:57:18, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27799.] |
mindenki viszi a saját italát, eledelét.
|
| | |
[előzmény: (173728) Sámánanyó, 2013-12-26 21:55:32] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
173728. Elküldve: 2013-12-26 21:55:32, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27800.] |
Jól néz ki.
Aztán majd jól tele pakoljátok és málhás öszvérnek használjátok szegény kutyákat...
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | | [válaszok erre: #173729] |
[előzmény: (173727) SubaHamu, 2013-12-26 21:51:00] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
|