[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
 galile

Tagság: 2007-01-18 17:58:16 Tagszám: #40216 Hozzászólások: 2166 |
173702. Elküldve: 2013-12-26 08:56:27, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27826.] |
Köszönjük..ma már Lili szeme majdnem ok, én viszont viccesen nézek ki, és nem tudok megszólalni...(Ez utóbbit lehet a többiek annyira nem bánják...)
Nekem a naptáros kép tetszik legjobban, bár a puzzle kivágása hasonlóan és kellemesen hasznos időtöltés lehet, mint hogy Lilivel átrajzoltuk a Boribon születésnapja kölcsönkönyvet Csanádnak. Én rajzoltam, Lili színezte -Csanádnak tetszik, mi lelkesen ügyködtünk rajta...
Szép Napot!
"Ül!" -gyakorlása:
<IMG src=" " border="0">
Gabi&Csudka&Bereg
Hegyaljai-Pásztor Kennel
|
| | |
[előzmény: (173688) Pentz Kati, 2013-12-25 18:44:02] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Darena

Tagság: 2013-12-04 11:11:25 Tagszám: #129155 Hozzászólások: 478 |
173701. Elküldve: 2013-12-25 22:12:07, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27827.] |
Hát, a motivációs játék tuti megvan, csak bírjam idegekkel
Egyébként a kitömött mudi megette a vacsoráját, apukám fél vacsoráját és most megint alszik.
|
| | | [válaszok erre: #173703 #173704] |
[előzmény: (173699) Híres, 2013-12-25 21:09:55] |
|
Törzstag
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
173700. Elküldve: 2013-12-25 21:10:37, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27828.] |
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | |
[előzmény: (173698) Pentz Kati, 2013-12-25 20:27:45] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
173699. Elküldve: 2013-12-25 21:09:55, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27829.] |
Akkor megvan a motivációs játék, ha te is úgy gondolod.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #173701] |
[előzmény: (173695) Darena, 2013-12-25 20:14:23] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Pentz Kati

Tagság: 2008-11-18 15:03:08 Tagszám: #65722 Hozzászólások: 9705 |
173698. Elküldve: 2013-12-25 20:27:45, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27830.] |
Idézet:
| Aktivitása akár a kitömött mudinak.
| |
1-2 óra múlva érdekelne aktuális-e még ez a megállapítás...
Noé Állatotthon
Mudi Fajtamentő Egyesület
Mivel mindig az okos eng
|
| | | [válaszok erre: #173700] |
[előzmény: (173695) Darena, 2013-12-25 20:14:23] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fickó2006

Tagság: 2008-11-26 15:39:41 Tagszám: #66023 Hozzászólások: 1528 |
173697. Elküldve: 2013-12-25 20:26:35, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27831.] |
Jééé....
Nekünk is van egy ilyen kis hódunk (még szegény Fickó kapta )
És nálunk is nagy kedvenc (csak már nem csipog, Bozont elintézte), de jókat játszott vele Dodó is (már amikor Bozont hagyta) .
|
| | |
[előzmény: (173675) Darena, 2013-12-24 21:35:10] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Pentz Kati

Tagság: 2008-11-18 15:03:08 Tagszám: #65722 Hozzászólások: 9705 |
173696. Elküldve: 2013-12-25 20:26:00, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27832.] |
sajnos nem,csak most csináltam a képgenerátorral.
Esetleg gépre lementeni,kinyomtatni színesben,felvágni és már lehet is keverni és kirakni.
Noé Állatotthon
Mudi Fajtamentő Egyesület
Mivel mindig az okos eng
|
| | |
[előzmény: (173693) Fickó2006, 2013-12-25 19:52:00] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Darena

Tagság: 2013-12-04 11:11:25 Tagszám: #129155 Hozzászólások: 478 |
173695. Elküldve: 2013-12-25 20:14:23, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27833.] |
Annyira rákattant arra a dög hódra, hogy el kellett kobozni tőle
Ma elvittük magunkkal Rézit karácsonyozni a rokonokhoz, ahol egy 5 hónapos szetter kölyökkel 4 órán keresztül játszott. Most van egy roppppant jó kiskutyánk. Aktivitása akár a kitömött mudinak.
|
| | | [válaszok erre: #173698 #173699 #173721] |
[előzmény: (173681) Híres, 2013-12-25 11:17:46] |
|
Törzstag
|
|
 Fickó2006

Tagság: 2008-11-26 15:39:41 Tagszám: #66023 Hozzászólások: 1528 |
173694. Elküldve: 2013-12-25 19:57:00, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27834.] |
Ma meg volt az első Karácsonyi Kölcsön Kutya nap:
Bozont észre sem vette, hogy elmentem és nagyon jó kutya volt végig... Bár egy picit többet evett mint amit itthon kap (egy sertés lapocka csont, 2 szelet kacsazsíros kenyér, kis gesztenye püré, némi háztartási keksz (hogy ne legyen túl sok gyomorsava)...)
És holnap is mehet (már meg is beszélték a menüt... )
|
| | | [válaszok erre: #173723] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fickó2006

Tagság: 2008-11-26 15:39:41 Tagszám: #66023 Hozzászólások: 1528 |
173693. Elküldve: 2013-12-25 19:52:00, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27835.] |
Ez egy igazi kirakós?
Mert akkor kérek ilyet!
|
| | | [válaszok erre: #173696] |
[előzmény: (173691) Pentz Kati, 2013-12-25 18:54:37] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Pentz Kati

Tagság: 2008-11-18 15:03:08 Tagszám: #65722 Hozzászólások: 9705 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Pentz Kati

Tagság: 2008-11-18 15:03:08 Tagszám: #65722 Hozzászólások: 9705 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Pentz Kati

Tagság: 2008-11-18 15:03:08 Tagszám: #65722 Hozzászólások: 9705 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Pentz Kati

Tagság: 2008-11-18 15:03:08 Tagszám: #65722 Hozzászólások: 9705 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Pentz Kati

Tagság: 2008-11-18 15:03:08 Tagszám: #65722 Hozzászólások: 9705 |
173688. Elküldve: 2013-12-25 18:44:02, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27840.] |
Szép estét mindenkinek.
Remélem látszik majd a kép..
Azért kicsivel több kép jó lenne az örökbefogadott mudik karácsonyozásáról.
Betegeskedőknek jobbulást kívánok.
Noé Állatotthon
Mudi Fajtamentő Egyesület
Mivel mindig az okos eng
|
| | | [válaszok erre: #173689 #173702] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 galile

Tagság: 2007-01-18 17:58:16 Tagszám: #40216 Hozzászólások: 2166 |
173687. Elküldve: 2013-12-25 16:32:55, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27841.] |
Lili most különösen jól néz ki a vérben forgó szemeivel...már a kötőhártya gyulladásnál tart...Idén Karácsony előtt elkezdődött a környékbeli gyerekek kidőlése, kezdtünk egy hányós lázas kombival, aztán torokfájós köhögős, és végül aki az előző kettőt túlvészelte, annak már csak egy laza kötőhártya gyulladáson kell átesni...ilyenkor öröm a nagycsalád...Bár a pihenős-nyugis Karácsonynak is megvan a maga előnye...
Télikert befejezése még jó ideig várat magára -hja a piszkos anyagiak, de már így is nagyon hasznos.
Nálunk is akkor voltak bentlakók az ebek, ha valami galiba történt velük, de azért jó érzés úgy ülni az íróasztalnál, hogy a lábamnál fekszik kutya-macska....
Gabi&Csudka&Bereg
Hegyaljai-Pásztor Kennel
|
| | |
[előzmény: (173686) Carptackle, 2013-12-25 15:52:50] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Carptackle

Tagság: 2012-11-28 10:23:29 Tagszám: #116488 Hozzászólások: 4008 |
173686. Elküldve: 2013-12-25 15:52:50, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27842.] |
Nagyon szép kislányod van Bereg meg tényleg úgy ül ott mellette minta aki felügyeli hogy megcsinálja-e a feladatot
A télikerttel meg nem vagytok elkésve, ahogy ez az idei tél kinéz
Nálunk a tavalyi tél jelentős részét bent töltötte az ivartalanítás, utána meg a kutyás balesete miatt. De nem felejtette el azóta, hogy a konyha küszöb átlépése tiltott területre való behatolást jelent
Mudi Fajtamentő Egyesület
"Ne röstelld, ha egy kutya közelebb van a lelkedhez, mint a legtöbb ember, akit személyesen ismersz"
|
| | | [válaszok erre: #173687] |
[előzmény: (173684) galile, 2013-12-25 15:09:35] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 MeseTarisznya

Tagság: 2012-03-12 08:47:13 Tagszám: #101292 Hozzászólások: 1208 |
173685. Elküldve: 2013-12-25 15:12:12, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27843.] |
"Ami szívből jön, csak arra dobbannak meg más szívek."
Ildikó
MeseTarisznya
|
| | |
[előzmény: (173672) Híres, 2013-12-24 19:15:39] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 galile

Tagság: 2007-01-18 17:58:16 Tagszám: #40216 Hozzászólások: 2166 |
173684. Elküldve: 2013-12-25 15:09:35, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27844.] |
Nálunk végre használható a télikert:
<IMG src=" " border="0">
(-jelenleg egy picit kevésbé építési terület..)
ennek köszönhetően pedig Bereg megnyerte magának a bentlétet. Oda napközben ha akar, bemehet. 1-2 óra ottlét után pedig egészen megtisztul, így jöhet a nappalikba. Mindannyian nagyon élvezzük a helyzetet. -Korábban csak kivételes helyzetekben jöhettek be, mert utána takarítanom kellett..)
Tanulás Lilivel:
<IMG src=" " border="0">
Gabi&Csudka&Bereg
Hegyaljai-Pásztor Kennel
|
| | | [válaszok erre: #173686] |
[előzmény: (173683) Carptackle, 2013-12-25 12:06:43] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Carptackle

Tagság: 2012-11-28 10:23:29 Tagszám: #116488 Hozzászólások: 4008 |
173683. Elküldve: 2013-12-25 12:06:43, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27845.] |
Kócos is bent lehetett a karácsonyi ajándékozás alatt, végülis ő is a családhoz tartozik, és ajándék is várta a fa alatt:)21 Nagyon szépen viselkedett és örömködött, az ölembe akart mászni végig.
Nagyon jó és meghitt este volt
sajna fénykép nem készült
Mudi Fajtamentő Egyesület
"Ne röstelld, ha egy kutya közelebb van a lelkedhez, mint a legtöbb ember, akit személyesen ismersz"
|
| | | [válaszok erre: #173684] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
173682. Elküldve: 2013-12-25 11:18:07, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27846.] |
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | |
[előzmény: (173676) GyömbérHanna, 2013-12-24 23:18:33] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
173681. Elküldve: 2013-12-25 11:17:46, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27847.] |
Hogy nyüszteti!
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #173695] |
[előzmény: (173675) Darena, 2013-12-24 21:35:10] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 galile

Tagság: 2007-01-18 17:58:16 Tagszám: #40216 Hozzászólások: 2166 |
173680. Elküldve: 2013-12-25 10:41:05, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27848.] |
Nagyon jók a karácsonyi üdvözlőképek!
Nekünk olyan most nincs, de az ajándékkal van.(végre tudok fényképezni ..)
Csomagolással:
Ki ki érdeme szerint?!
Lehet...:
Gabi&Csudka&Bereg
Hegyaljai-Pásztor Kennel
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 minyuu

Tagság: 2006-12-09 06:34:40 Tagszám: #38326 Hozzászólások: 420 |
173679. Elküldve: 2013-12-25 10:31:19, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27849.] |
Békés, Boldog Karácsonyt Kívánunk Mindenkinek.
Gyémánt, Peti, Móni
Nektek köszönhetjük a legnagyobb ajándékot Angyalkánkat
Gyémánt a legdrágább kincsünk :)
|
| |
|
Törzstag
|
|
 eperke72

Tagság: 2009-11-24 20:50:44 Tagszám: #80109 Hozzászólások: 1459 |
173678. Elküldve: 2013-12-25 08:25:13, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27850.] |
Boldog karácsonyt kívánunk mindenkinek!
És a születés- és névnaposokat az isten éltesse!
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
|