[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
173677. Elküldve: 2013-12-25 00:25:35, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27851.] |
Tudat alatt elintéztem az ebek hízó kúráját. véletlenül junior konzervet rendeltem nekik szarvasosat, karira a főtt tojás nyers tojás kombó olyan mély nyomot hagyott bennem,hogy sose többet. Augusztus 20.-án adtam,amikor is bent vannak hát sose többet. Még a falon is szar volt Plusz a hosszúszőrűeknél nyáron elég szar amikor azt látod lepik a seggét a legyek Még Pipi úszta meg a legkönnyebben
"Mindenki jó valamire,ha másra nem,elrettentő példának"
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 GyömbérHanna

Tagság: 2013-06-29 16:12:53 Tagszám: #128153 Hozzászólások: 387 |
|
Törzstag
|
|
 Darena

Tagság: 2013-12-04 11:11:25 Tagszám: #129155 Hozzászólások: 478 |
173675. Elküldve: 2013-12-24 21:35:10, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27853.] |
Boldog Karácsonyt mindenkinek! Most nem nagyon tudok netezni, de majd jelentkezem Rézi mesékkel, nagyon jó kislány volt eddig.
Egy kis videó, mert fotózni még mindig nem sikerült. http://youtu.be/ZRar_wmt-lc
|
| | | [válaszok erre: #173681 #173697] |
|
|
Törzstag
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
173674. Elküldve: 2013-12-24 19:30:03, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27854.] |
A bátyámék ki szoktak menni ausztriába vásárolni,tényleg megéri.Az a kávé amit iszok,kint a fél kilós kerül annyiba,mint itt a 25 dekás Egy ilyen útjukról hoztak konzerv fokhagymát is. Nem gondoltam,hogy az valaha is el fog fogyni,de ma azt tettem a libamáj mellé Gyerekem az apjáéknál és nem volt aki pucoljon. Már majdnem kétségbe estem,amikor eszembe jutott,hogy van nekem olyanom is
"Mindenki jó valamire,ha másra nem,elrettentő példának"
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
173673. Elküldve: 2013-12-24 19:19:04, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27855.] |
Nálunk is rántott hal volt, de busa, mert az a kedvencem.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | |
[előzmény: (173668) Sámánanyó, 2013-12-24 18:39:12] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
173672. Elküldve: 2013-12-24 19:15:39, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27856.] |
Gyönyörű!
Boldog karácsonyt nektek is!
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #173685] |
[előzmény: (173671) MeseTarisznya, 2013-12-24 18:56:35] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 MeseTarisznya

Tagság: 2012-03-12 08:47:13 Tagszám: #101292 Hozzászólások: 1208 |
173671. Elküldve: 2013-12-24 18:56:35, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27857.] |
Boldog Karácsonyt Mindenkinek
Ez úton szeretnék Nektek is átnyújtani egy történetet ami, több más mondanivalója mellett, egyfajta tisztelet adás azoknak a "hétköznapi" embereknek, akik nap nap után fáradhatatlanul, csöndben, és szívből jövő elhivatottsággal teszik a dolguk, s aminek gyümölcse egyszer majd végérvényesen megváltoztatja, s szebbé teszi a Világot!
...remélem magatokra ismertetek
...ó, és természetesen, ebben a mesében is, bár csak egy röpke epizód szerepre, de megjelenik a mudi is
http://mese-tarisznya.blogspot.hu/httpurl]
"Ami szívből jön, csak arra dobbannak meg más szívek."
Ildikó
MeseTarisznya
|
| | | [válaszok erre: #173672] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
173670. Elküldve: 2013-12-24 18:51:06, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27858.] |
Én be sem tettem, tegnap vettem.
Viszont a csirkével jártam így.
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | |
[előzmény: (173669) FalusiLiba, 2013-12-24 18:42:32] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
173669. Elküldve: 2013-12-24 18:42:32, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27859.] |
mér a halat élve eszed? már sül nálam is, csak nem vettem ki időbe a fagyasztóból
"Mindenki jó valamire,ha másra nem,elrettentő példának"
|
| | | [válaszok erre: #173670] |
[előzmény: (173668) Sámánanyó, 2013-12-24 18:39:12] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
173668. Elküldve: 2013-12-24 18:39:12, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27860.] |
Én meg már betegre ettem magam rántott ponttyal.
Most meg csinálom a kisfiamnak holnapra a döglöttcsirkét, mert nem szereti a halat.
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | | [válaszok erre: #173669 #173673] |
[előzmény: (173666) FalusiLiba, 2013-12-24 17:56:55] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
173667. Elküldve: 2013-12-24 18:13:09, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27861.] |
Bocs! Majd igyekszem jobban odafigyelni.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | |
[előzmény: (173664) Sámánanyó, 2013-12-24 17:51:48] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
173666. Elküldve: 2013-12-24 17:56:55, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27862.] |
Ott max azt találhattad,hogy már rohadt éhes vagyok
"Mindenki jó valamire,ha másra nem,elrettentő példának"
|
| | | [válaszok erre: #173668] |
[előzmény: (173665) Sámánanyó, 2013-12-24 17:52:10] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
173665. Elküldve: 2013-12-24 17:52:10, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27863.] |
Olvastam a gondolataidban.
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | | [válaszok erre: #173666] |
[előzmény: (173660) FalusiLiba, 2013-12-24 16:51:46] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
173664. Elküldve: 2013-12-24 17:51:48, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27864.] |
Lehet. És nem csak egyről...
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | | [válaszok erre: #173667] |
[előzmény: (173661) Híres, 2013-12-24 17:00:32] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
173663. Elküldve: 2013-12-24 17:30:16, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27865.] |
Eredetileg ezt a képet akartam hozni,de ezen tényleg meresztgethettétek volna a szemeteket hol a mudi
Pipike is lassan hazajöhet
"Mindenki jó valamire,ha másra nem,elrettentő példának"
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
173662. Elküldve: 2013-12-24 17:10:34, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27866.] |
Csipke.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | |
[előzmény: (173645) sárkánykutya, 2013-12-24 12:48:09] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
173661. Elküldve: 2013-12-24 17:00:32, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27867.] |
Lehet, hogy én voltam? Nem emlékszem. De tényleg. Elég feledékeny vagyok, lehet hogy lemaradt.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #173664] |
[előzmény: (173647) Sámánanyó, 2013-12-24 13:43:11] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
173660. Elküldve: 2013-12-24 16:51:46, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27868.] |
Hol olvastad,hogy jár érte csoki?
"Mindenki jó valamire,ha másra nem,elrettentő példának"
|
| | | [válaszok erre: #173665] |
[előzmény: (173659) Sámánanyó, 2013-12-24 16:46:25] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
173659. Elküldve: 2013-12-24 16:46:25, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27869.] |
Az egészmogyorós Milkát szeretem.
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | | [válaszok erre: #173660] |
[előzmény: (173658) FalusiLiba, 2013-12-24 16:43:40] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
173658. Elküldve: 2013-12-24 16:43:40, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27870.] |
"Mindenki jó valamire,ha másra nem,elrettentő példának"
|
| | | [válaszok erre: #173659] |
[előzmény: (173656) Sámánanyó, 2013-12-24 16:22:39] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szabó Lászlóné

Tagság: 2007-01-17 14:46:40 Tagszám: #40159 Hozzászólások: 27479 |
173657. Elküldve: 2013-12-24 16:29:16, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27871.] |
KIVÁNOK MINDEN ALAPITVÁNYNAK ÁLLATVÉDŐNEK BOLDOG BÉKÉS KARÁCSONYI ÜNNEPEKET!!!
"Nem számít, milyen kevés pénzed vagy tulajdonod van. Ha kutyád van, gazdag vagy."
Sabin, Louis
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
173656. Elküldve: 2013-12-24 16:22:39, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27872.] |
A naptáron van néhány.
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | | [válaszok erre: #173658] |
[előzmény: (173655) FalusiLiba, 2013-12-24 16:00:55] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
173655. Elküldve: 2013-12-24 16:00:55, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27873.] |
Ki találja meg a mudit?
Mindenkinek Boldog Karácsonyt Kívánok!
"Mindenki jó valamire,ha másra nem,elrettentő példának"
|
| | | [válaszok erre: #173656] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
173654. Elküldve: 2013-12-24 15:42:54, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27874.] |
A liba bosszúja. Vettem ki a májat a fagyasztóból és pont a bal lábamra esett fájt
"Mindenki jó valamire,ha másra nem,elrettentő példának"
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Viki84

Tagság: 2008-05-24 17:26:11 Tagszám: #59680 Hozzászólások: 11049 |
173653. Elküldve: 2013-12-24 15:38:27, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27875.] |
Lakótelep, karácsonyi hangulat mindenhol, béke, nyugalom
És a nyugodtságot megtöri a kutyafuttatóból az én kiabálásom:
HÉÉÉÉJ.........MIT CSINÁLSZ!
mikor már odaért a kutya és Fido ,,lerendezése" után Montyt szemelte ki:
NEM BÁNTOD A KUTYÁIMAT!!!
Gazdi lósz.....t se tett vagy mondott!
Bejöttek a futtatóba, elengedte a kutyát. Az felborzolt szőrrel, morogva, fogvicsorgatva nekirohant az odakocogó Fidonak.
Aztán mondom Monty vette célba.
Gazdi: Nem kell rászólni, nem bánt!
Nem? Felborzolt szőrrel, morogva, vicsorgatva pózolva. ,,Valóban" nem fog bántani....
Ekkor már tapintható volt a feszültség.
Mondom a faszinak h EZT ÍGY NEM KÉNE!
De HÁT NEM BÁNT A KUTYA!
De nekünk meg volt afférunk és az Ön kutyája nem barátságos!
Ja, hogy félősek a kutyáim?
(egy futtatóba érkező kutya elé megy Fido akkor ,,biztosan" félős )
Mondom neki: NEM, NEM AZOK!
De mondom ha tovább áll így a kutyája (full fenyegetően)Monty odafog kapni: JA, HOGY AKKOR AGRESSZÍVEK, HARAPÓSAK A KUTYÁIM!
Vááááá!
Mondom: NEM!!! DE HA SOKÁIG BASZTATJÁK A KUTYÁIMAT ODAKAPNAK! HÓT JOGOSAN!
Ja, jó, akkor menjenek?
Igen, az jó lenne! Köszönöm!
Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, akkor menj balra.
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
|