[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
 Fickó2006

Tagság: 2008-11-26 15:39:41 Tagszám: #66023 Hozzászólások: 1528 |
173577. Elküldve: 2013-12-22 08:49:29, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27951.] |
Milyen táppal?
A Pro Plan lazacos kölyök tápból a 4-5 hónapos korra 125-150g kell...
Nekem soknak tűnik, de ez tápfajtától függ...
Nálunk sima műagyag tálból evett (egyszerű Auchan-os akciós tál kb: 200 Ft)
|
| | |
[előzmény: (173576) BodóDodó, 2013-12-22 00:06:10] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 BodóDodó

Tagság: 2013-12-01 22:44:21 Tagszám: #129142 Hozzászólások: 385 |
173576. Elküldve: 2013-12-22 00:06:10, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27952.] |
Dodó hírek
Minden nap nyugodtabb.
Barnával kezdenek ráérezni a közös játékra. Csak legyen Barna kipihent.
Játszott kicsit kötéllabdával is.
Nagyon élvezte a kikefélést, meg masszázst. Teljesen lelazult.
Viszont etetőtálfóbiája van (?). Klikkerrel kézből megevett ma vagy 50 gramm szárazeledelt, de a tálból nem volt hajlandó. Egy gumis szélű fémtál. Arra gondoltunk talán fél a tükröződésétől. Az igaz, hogy jól teletöltve evett kicsit belőle, de azt is csak sokadik megközelítésre. De így is feleannyit evett egész nap, mint ami a zacskóra van írva napi adagnak. Vagy elnéztem valamit és túletetem? 280 g az reális?
|
| | | [válaszok erre: #173577 #173580 #173603] |
|
|
Törzstag
|
|
 Fickó2006

Tagság: 2008-11-26 15:39:41 Tagszám: #66023 Hozzászólások: 1528 |
173575. Elküldve: 2013-12-21 23:26:52, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27953.] |
Amy "szinte" mudi.
Tessék többször több képet hozni Róla!!!!
Egyébként Gyönyörű!
Ma a lakók kedvéért magunkkal vittük Bozontot vásárolni... És most először egyedül ült hátul... Aránylag jól elvolt a kocsiban amíg vissza nem értünk és beszálltunk... onnantól folyamatosan sípolt, mint akinek a torkán akadt egy csapat kanári... Aztán segített felhordani a csomagokat póráz nélkül(!)
Karácsonyi vendégség idejére pedig részt vesz a Karácsonyi Kölcsön Kutya akcióban.
Vigyáznak rá a rajongói, amíg nem leszünk itthon... (nekik aug. végén kellett elaltatni a kutyájukat és az egészségi állapotuk miatt nem lesz másik ebzet... )
|
| | |
[előzmény: (173571) FalusiLiba, 2013-12-21 22:23:26] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Pentz Kati

Tagság: 2008-11-18 15:03:08 Tagszám: #65722 Hozzászólások: 9705 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Pentz Kati

Tagság: 2008-11-18 15:03:08 Tagszám: #65722 Hozzászólások: 9705 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Pentz Kati

Tagság: 2008-11-18 15:03:08 Tagszám: #65722 Hozzászólások: 9705 |
173572. Elküldve: 2013-12-21 22:36:06, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27956.] |
Kuvasz,komondor,pumi,puli és remélem sok-sok mudi.
Séta és tó körüli liba nézegetés.
Noé Állatotthon
Mudi Fajtamentő Egyesület
Mivel mindig az okos eng
|
| | | [válaszok erre: #173579] |
[előzmény: (173570) Sámánanyó, 2013-12-21 21:58:28] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
173571. Elküldve: 2013-12-21 22:23:26, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27957.] |
Mert nem mindenki látja a fészbukon és mert gyönyörű
"Mindenki jó valamire,ha másra nem,elrettentő példának"
|
| | | [válaszok erre: #173573 #173575 #173578] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
173570. Elküldve: 2013-12-21 21:58:28, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27958.] |
Mi lesz holnap Tatán?
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | | [válaszok erre: #173572] |
[előzmény: (173568) Pentz Kati, 2013-12-21 21:53:57] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
173569. Elküldve: 2013-12-21 21:58:05, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27959.] |
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | |
[előzmény: (173566) Fickó2006, 2013-12-21 21:15:33] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Pentz Kati

Tagság: 2008-11-18 15:03:08 Tagszám: #65722 Hozzászólások: 9705 |
173568. Elküldve: 2013-12-21 21:53:57, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27960.] |
Szép jó estét mindenkinek.
Kicsit még korai,de nem biztos,hogy gép előtt leszek...
Holnap jön valaki Tatára?
Noé Állatotthon
Mudi Fajtamentő Egyesület
Mivel mindig az okos eng
|
| | | [válaszok erre: #173570] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
173567. Elküldve: 2013-12-21 21:38:05, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27961.] |
Köszi!
"Mindenki jó valamire,ha másra nem,elrettentő példának"
|
| | |
[előzmény: (173566) Fickó2006, 2013-12-21 21:15:33] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fickó2006

Tagság: 2008-11-26 15:39:41 Tagszám: #66023 Hozzászólások: 1528 |
173566. Elküldve: 2013-12-21 21:15:33, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27962.] |
Boldog Gazdi Napot Amy-nek!
|
| | | [válaszok erre: #173567 #173569] |
[előzmény: (173565) FalusiLiba, 2013-12-21 19:30:57] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
173565. Elküldve: 2013-12-21 19:30:57, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27963.] |
Amyt ma 2 éve hoztam el.
"Mindenki jó valamire,ha másra nem,elrettentő példának"
|
| | | [válaszok erre: #173566] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
173564. Elküldve: 2013-12-21 17:31:52, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27964.] |
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | |
[előzmény: (173549) SubaHamu, 2013-12-21 10:53:21] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sárkánykutya

Tagság: 2009-12-11 17:13:21 Tagszám: #80574 Hozzászólások: 9091 |
173563. Elküldve: 2013-12-21 16:50:13, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27965.] |
Igen.
Az enyémek most éppen Royal Canin diabetikus macskatápot kapnak... szegény öreg cicánkat november elején el kellett altatni, és maradt utána egy zacskó táp.
Nyilván nem kifejezetten kutyának való, de amennyit én jutalomfalatként adok nekik, az szinte semmi a testméretükhöz képest.
Aurea mediocritas.
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | |
[előzmény: (173562) Híres, 2013-12-21 16:45:03] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
173562. Elküldve: 2013-12-21 16:45:03, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27966.] |
Kölyöktáp vagy macskatáp. Szeretik az ízét és apró szemű.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #173563] |
[előzmény: (173560) sárkánykutya, 2013-12-21 16:03:19] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sárkánykutya

Tagság: 2009-12-11 17:13:21 Tagszám: #80574 Hozzászólások: 9091 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sárkánykutya

Tagság: 2009-12-11 17:13:21 Tagszám: #80574 Hozzászólások: 9091 |
173560. Elküldve: 2013-12-21 16:03:19, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27968.] |
Én is száraztápozok. Lusta vagyok aprítgatni, és azt se szeretem, amikor ragad a kezem a virslitől.
Viszont fontos, hogy megfelelő minőségű legyen a táp: ne túl nagy szemű, és ne túl "rücskös", hogy könnyen tudja nyelni a kutya.
Aurea mediocritas.
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | | [válaszok erre: #173562] |
[előzmény: (173528) Híres, 2013-12-21 00:35:35] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sárkánykutya

Tagság: 2009-12-11 17:13:21 Tagszám: #80574 Hozzászólások: 9091 |
173559. Elküldve: 2013-12-21 15:58:39, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27969.] |
Mi meg ma reggel felmentünk a Normafához sétálni. Igaz, hogy beteg vagyok egy kicsit, de tegnap már jobban szenvedtem a semmittevéstől, mint a betegségtől, szóval muszáj volt kiszellőztetni a fejem.
Fönt pedig összefutottunk Kászongazdival és a két mudival. A múltkor általad feltett kép alapján ismertem fel a két kutyát, egyből oda is mentem. Jót sétáltunk együtt, a kutyák is jót bandáztak.
Nem is gondoltam volna, hogy ilyen közel lakunk egymáshoz.
Aurea mediocritas.
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | |
[előzmény: (173517) Híres, 2013-12-20 23:24:55] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sárkánykutya

Tagság: 2009-12-11 17:13:21 Tagszám: #80574 Hozzászólások: 9091 |
173558. Elküldve: 2013-12-21 15:54:23, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27970.] |
És miért nem?
Aurea mediocritas.
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | |
[előzmény: (173513) FalusiLiba, 2013-12-20 23:15:09] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 BodóDodó

Tagság: 2013-12-01 22:44:21 Tagszám: #129142 Hozzászólások: 385 |
173557. Elküldve: 2013-12-21 15:15:01, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27971.] |
A parkban sikerült mozgatva klikkerezni. Ott már csak az nehéz, hogy érdekelje a jutalomfalat . hármasával érdekelte :)
Kezdi megszokni az embereket, ha mondjuk nyugodt hangon beszélgetünk az utcán valakivel, akkor elég hamar megnyugszik és elvan csöndben, ami régebben (hehe.. 5 napról beszélünk) még folyamatos morgás, ugatás lett volna.
|
| | |
[előzmény: (173550) BodóDodó, 2013-12-21 12:18:09] |
|
Törzstag
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
173555. Elküldve: 2013-12-21 14:25:59, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27973.] |
de.
mondjuk en a mieinkbol indulok ki, es mi eheztetjuk oket! :)
|
| | |
[előzmény: (173554) FalusiLiba, 2013-12-21 13:49:35] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
173554. Elküldve: 2013-12-21 13:49:35, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27974.] |
Egyesével adva pont nem.
"Mindenki jó valamire,ha másra nem,elrettentő példának"
|
| | | [válaszok erre: #173555] |
[előzmény: (173553) SubaHamu, 2013-12-21 13:43:01] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
173553. Elküldve: 2013-12-21 13:43:01, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[27975.] |
ki? nyeli mint kacsa a nokedlit.
|
| | | [válaszok erre: #173554] |
[előzmény: (173552) FalusiLiba, 2013-12-21 13:39:18] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
|