[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
 BodóDodó

Tagság: 2013-12-01 22:44:21 Tagszám: #129142 Hozzászólások: 385 |
173502. Elküldve: 2013-12-20 21:28:15, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28026.] |
Dodót még csak-csak sikerült leszoktatnom róla, de Barna dugja bele a szájába a kezét, lábát, miközben markolja a pofáján a bőrt és rázza. hmm.
Na mer az van, hogy most már nem állítok le mindent, ami nekem szadizmusnak tűnik, mert kiderült, hogy Dodó roppantul élvezi. Elég jól eljátszadoznak. Ugrál, csóvál, lábat emel, harapdál. Velem meg csak akkor, ha beszállok harmadiknak, hogy hol az egyiket, hol a másikat védelmezzem kicsit. Tiszta féltékeny vagyok.
Úgyhogy most már csak a faroknál emelést, a lábak nem ízületek szerint adekvát irányban tekergetését, és a lovaglást állítom le. Kisebb muncsurkázások, pofozgatások mehetnek.
|
| | | [válaszok erre: #173504 #173506] |
[előzmény: (173486) Sámánanyó, 2013-12-20 18:27:01] |
|
Törzstag
|
|
 Darena

Tagság: 2013-12-04 11:11:25 Tagszám: #129155 Hozzászólások: 478 |
173501. Elküldve: 2013-12-20 21:22:43, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28027.] |
De gonosz!
|
| | |
[előzmény: (173496) Sámánanyó, 2013-12-20 21:15:51] |
|
Törzstag
|
|
 GyömbérHanna

Tagság: 2013-06-29 16:12:53 Tagszám: #128153 Hozzászólások: 387 |
173500. Elküldve: 2013-12-20 21:22:33, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28028.] |
Mennyi idős?
|
| | | [válaszok erre: #173502 #173505] |
[előzmény: (173498) Viki84, 2013-12-20 21:20:51] |
|
Törzstag
|
|
 GyömbérHanna

Tagság: 2013-06-29 16:12:53 Tagszám: #128153 Hozzászólások: 387 |
173499. Elküldve: 2013-12-20 21:21:58, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28029.] |
A sorrend jó, de bevallom őszintén a kezemről időnként megfeledkezem
Milyen következménye van ha a zsebemben a kezem? És ha a markomban a kaja? Nem túl gyakran, de azért előfordul..
|
| | | [válaszok erre: #173503 #173513] |
[előzmény: (173461) FalusiLiba, 2013-12-20 15:32:58] |
|
Törzstag
|
|
 Viki84

Tagság: 2008-05-24 17:26:11 Tagszám: #59680 Hozzászólások: 11049 |
173498. Elküldve: 2013-12-20 21:20:51, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28030.] |
köszönjük
kis vén szaros kutyám
Imádom
Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, akkor menj balra.
|
| | | [válaszok erre: #173500] |
[előzmény: (173497) GyömbérHanna, 2013-12-20 21:17:29] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 GyömbérHanna

Tagság: 2013-06-29 16:12:53 Tagszám: #128153 Hozzászólások: 387 |
173497. Elküldve: 2013-12-20 21:17:29, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28031.] |
De ügyes!
|
| | | [válaszok erre: #173498] |
[előzmény: (173492) Viki84, 2013-12-20 20:28:29] |
|
Törzstag
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
173496. Elküldve: 2013-12-20 21:15:51, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28032.] |
Soma megérkezett Hajnihoz.
Fiatal, kedves kan. De már nem sokáig.
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | | [válaszok erre: #173501 #173507 #173515] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 BodóDodó

Tagság: 2013-12-01 22:44:21 Tagszám: #129142 Hozzászólások: 385 |
173495. Elküldve: 2013-12-20 20:58:15, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28033.] |
|
| | |
[előzmény: (173492) Viki84, 2013-12-20 20:28:29] |
|
Törzstag
|
|
 Darena

Tagság: 2013-12-04 11:11:25 Tagszám: #129155 Hozzászólások: 478 |
173494. Elküldve: 2013-12-20 20:35:31, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28034.] |
|
| | |
[előzmény: (173492) Viki84, 2013-12-20 20:28:29] |
|
Törzstag
|
|
 Darena

Tagság: 2013-12-04 11:11:25 Tagszám: #129155 Hozzászólások: 478 |
173493. Elküldve: 2013-12-20 20:35:09, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28035.] |
De a jelek szerint működik
|
| | |
[előzmény: (173491) Sámánanyó, 2013-12-20 20:27:27] |
|
Törzstag
|
|
 Viki84

Tagság: 2008-05-24 17:26:11 Tagszám: #59680 Hozzászólások: 11049 |
173492. Elküldve: 2013-12-20 20:28:29, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28036.] |
Ha már klikker....
Fido (ügyes okos szuperjó kutyám )
http://www.youtube.com/watch?v=Fv61Gt3ajUk
és persze utólag rájöttem h amit elrontottunk az az én hibám volt
Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, akkor menj balra.
|
| | | [válaszok erre: #173494 #173495 #173497] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
173491. Elküldve: 2013-12-20 20:27:27, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28037.] |
Köszi a feltételezést, de én csak úgy érzés után csinálom már. Nyilván sok hibával. De biztos, hogy máshogy, mint a többség.
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | | [válaszok erre: #173493] |
[előzmény: (173490) Darena, 2013-12-20 20:23:30] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Darena

Tagság: 2013-12-04 11:11:25 Tagszám: #129155 Hozzászólások: 478 |
173490. Elküldve: 2013-12-20 20:23:30, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28038.] |
Ki itt a szakértő, ha te nem?
|
| | | [válaszok erre: #173491] |
[előzmény: (173489) Sámánanyó, 2013-12-20 20:16:17] |
|
Törzstag
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
173489. Elküldve: 2013-12-20 20:16:17, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28039.] |
Én nem szoktam hagyni, de majd a hozzáértők megmondják a tuti.
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | | [válaszok erre: #173490] |
[előzmény: (173488) Darena, 2013-12-20 20:05:52] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Darena

Tagság: 2013-12-04 11:11:25 Tagszám: #129155 Hozzászólások: 478 |
173488. Elküldve: 2013-12-20 20:05:52, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28040.] |
Ez a rágcsálásra is vonatkozik? Nem fájdalmasan csinálja, csak úgy csócsálgat. Amikor kicsit belendül és eltéveszti akkor úgy is rászólok, de lehet egyáltalán nem kellene hagynom
|
| | | [válaszok erre: #173489] |
[előzmény: (173486) Sámánanyó, 2013-12-20 18:27:01] |
|
Törzstag
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
173487. Elküldve: 2013-12-20 18:56:11, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28041.] |
Ez a klikeres tanítás alapjai
"Mindenki jó valamire,ha másra nem,elrettentő példának"
|
| | |
[előzmény: (173483) sárkánykutya, 2013-12-20 18:18:23] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
173486. Elküldve: 2013-12-20 18:27:01, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28042.] |
Azt ne hagyjátok, főleg olyan kicsi gyereknél.
De felnőttnél se. Ráadásul azok a tűszerű tejfogak... hát nem kellemes. Meg különben is, a feljebbvalót nem harapdáljuk, mert vissza harap...
A kutyáim pl eléggé megtorolták az ilyen kezdeményezéseket Bogyónál.
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | | [válaszok erre: #173488 #173502] |
[előzmény: (173484) BodóDodó, 2013-12-20 18:24:14] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
173485. Elküldve: 2013-12-20 18:24:43, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28043.] |
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | |
[előzmény: (173483) sárkánykutya, 2013-12-20 18:18:23] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 BodóDodó

Tagság: 2013-12-01 22:44:21 Tagszám: #129142 Hozzászólások: 385 |
173484. Elküldve: 2013-12-20 18:24:14, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28044.] |
Az mennyire van úgy, hogy az emberharapdálást szigorúan le kell tiltani? A Barnát próbálja néha mikor belelendül a játékba, de eddig leállítgattuk ezt a részét.
|
| | | [válaszok erre: #173486] |
|
|
Törzstag
|
|
 sárkánykutya

Tagság: 2009-12-11 17:13:21 Tagszám: #80574 Hozzászólások: 9091 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Darena

Tagság: 2013-12-04 11:11:25 Tagszám: #129155 Hozzászólások: 478 |
173482. Elküldve: 2013-12-20 17:49:26, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28046.] |
Hát, ami azt illeti Rézi sem az a balerina típus, hiába szuka.
|
| | |
[előzmény: (173481) Sámánanyó, 2013-12-20 17:37:06] |
|
Törzstag
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
173481. Elküldve: 2013-12-20 17:37:06, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28047.] |
Vackor tényleg olyan. Nagy, erős és a feje is elég medvés.
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | | [válaszok erre: #173482 #173514] |
[előzmény: (173480) Darena, 2013-12-20 17:35:52] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Darena

Tagság: 2013-12-04 11:11:25 Tagszám: #129155 Hozzászólások: 478 |
173480. Elküldve: 2013-12-20 17:35:52, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28048.] |
Úgy látszik ez a barna mudik sorsa
|
| | | [válaszok erre: #173481] |
[előzmény: (173475) Sámánanyó, 2013-12-20 17:12:38] |
|
Törzstag
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
173479. Elküldve: 2013-12-20 17:18:15, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28049.] |
Egyenlőre Soma a befutó.
Reméljük a leendő névgazda is befut végre.
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | |
[előzmény: (173462) Catti, 2013-12-20 16:39:25] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fickó2006

Tagság: 2008-11-26 15:39:41 Tagszám: #66023 Hozzászólások: 1528 |
173478. Elküldve: 2013-12-20 17:15:34, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28050.] |
Akkor Hamupipő
|
| | |
[előzmény: (173476) Sámánanyó, 2013-12-20 17:12:58] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
|