[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
 BodóDodó

Tagság: 2013-12-01 22:44:21 Tagszám: #129142 Hozzászólások: 385 |
173452. Elküldve: 2013-12-20 12:39:13, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28076.] |
|
| | |
[előzmény: (173450) SubaHamu, 2013-12-20 12:14:05] |
|
Törzstag
|
|
 Viki84

Tagság: 2008-05-24 17:26:11 Tagszám: #59680 Hozzászólások: 11049 |
173451. Elküldve: 2013-12-20 12:17:19, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28077.] |
nagyon jó
Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, akkor menj balra.
|
| | |
[előzmény: (173450) SubaHamu, 2013-12-20 12:14:05] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
173450. Elküldve: 2013-12-20 12:14:05, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28078.] |
|
| | | [válaszok erre: #173451 #173452] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 BodóDodó

Tagság: 2013-12-01 22:44:21 Tagszám: #129142 Hozzászólások: 385 |
173449. Elküldve: 2013-12-20 12:13:47, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28079.] |
Dodó News
Megettük az első 30 jutifalit klikkerrel.
Barnából előjött a szadista (pedig olyan cuki kis gyerek): láb, farok, orrfacsarás, lovagolni akar, ilyenek . Nem megy neki, de azért néha már elég jól belemarkol, mire közbe tudunk lépni. És ami a legérdekesebb: a félénk Dodó néha szívesen veszi, játszani kezd. Ki érti ezt?
Dodó minden nap bátrabb. Jó lesz ez. Ajtóktól, kapuktól rohadtul fél. Lehet, hogy odacsípték? De most azt a trükköt használom, hogy hazafelé oldalról közelítjük meg a kaput, és akkor egyszer csak a nyitott kapunál találja magát, amin simán be mer jönni. Kifelé és a házban ez sajnos nem működik, csak frontálisan tudjuk megközelíteni. Hálistennek pont póráztávolságban makacsolja meg magát, így éppen ki tudom nyitni.
Ma sétánál egy furcsa dolgot csinált. Jobb oldalon előrement, át a baloldalra, lemaradt, hátul át a jobb oldalra. Először azt hittem véletlenül ezt dobta a gép, de vagy 5x egymás után megcsinálta. Terel?
|
| | | [válaszok erre: #173454] |
|
|
Törzstag
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
173448. Elküldve: 2013-12-20 12:12:39, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28080.] |
érdekszövetség? érdekcsoport?
|
| | | [válaszok erre: #173457] |
[előzmény: (173446) FalusiLiba, 2013-12-20 12:04:10] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
173447. Elküldve: 2013-12-20 12:11:27, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28081.] |
en az elso alkalom utan kifakadtam, hogy ezek debilek, de a csajom elvegezte a kikvez 1-et, es akkor meg nagyon bizott benne...
de mident elmond, hogy a samura kikialtottak, hogy o egy tipikus omega. ennyit a rcsabai tukor sulirol. :)
|
| | | [válaszok erre: #173453] |
[előzmény: (173445) FalusiLiba, 2013-12-20 11:40:41] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
173446. Elküldve: 2013-12-20 12:04:10, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28082.] |
Leírod,hogy klikkereztek?Tisztában van vele,hogy mit jelent a "klikk"?
"Mindenki jó valamire,ha másra nem,elrettentő példának"
|
| | | [válaszok erre: #173448 #173459] |
[előzmény: (173442) GyömbérHanna, 2013-12-20 11:15:47] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
173445. Elküldve: 2013-12-20 11:40:41, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28083.] |
Nem volt kötelező. :P
"Mindenki jó valamire,ha másra nem,elrettentő példának"
|
| | | [válaszok erre: #173447] |
[előzmény: (173431) SubaHamu, 2013-12-20 08:19:06] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sárkánykutya

Tagság: 2009-12-11 17:13:21 Tagszám: #80574 Hozzászólások: 9091 |
173444. Elküldve: 2013-12-20 11:31:23, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28084.] |
Ezt leírva nem lehet átadni. A legjobb amit tehetek, hogy megpróbálok videókat mutatni, amikkel nagyjából egyetértek. Körbenézek, és keresek párat.
Aurea mediocritas.
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | | [válaszok erre: #173458] |
[előzmény: (173442) GyömbérHanna, 2013-12-20 11:15:47] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 GyömbérHanna

Tagság: 2013-06-29 16:12:53 Tagszám: #128153 Hozzászólások: 387 |
173443. Elküldve: 2013-12-20 11:16:44, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28085.] |
Hupsz, hát nehéz telefonról gépelni....
|
| | |
[előzmény: (173442) GyömbérHanna, 2013-12-20 11:15:47] |
|
Törzstag
|
|
 GyömbérHanna

Tagság: 2013-06-29 16:12:53 Tagszám: #128153 Hozzászólások: 387 |
173442. Elküldve: 2013-12-20 11:15:47, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28086.] |
Játék: van ötleted hogyan kezdjek neki? A labdát igazából azért választottam, mert bele lehetett dugdosni jutifalatot és gondoltam fgyelemfelkeltésnek megteszi, de semmi.
Klikker: ha arra vondolsz, hogy fárad, azt nem hinném, egyszerre pár percnél nem klikkerezek többet, inkább minden sétánál pár perc és azt is meg-meg szakítva.. Próbálom nem túlterhelno, de olyan érzésem van, mintha direkt várná a klikkert, mikor sétálunk, vagy a kertben vagyunk. Elém kerül, és úgy megy, hogy közben nem előre néz, hanem rám és szuggerál.
|
| | | [válaszok erre: #173443 #173444 #173446 #173446] |
[előzmény: (173379) sárkánykutya, 2013-12-19 14:51:08] |
|
Törzstag
|
|
 GyömbérHanna

Tagság: 2013-06-29 16:12:53 Tagszám: #128153 Hozzászólások: 387 |
173441. Elküldve: 2013-12-20 11:08:21, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28087.] |
Mondjuk sokszor van úgy, hogy reggelire klikkerezünk és úgy kapja meg a napi adag felét-harmadát... De mondjuk szerintem ő mindig úgy néz, mint aki legalább egy hete nem evett
A kunyerálásról annyit, előző kutyám akkor haspók volt, hogy mikor kolis napokon volt ilyen kerti bográcsozás, meg közben kutyaszépségverseny, akkor ő megnyerte a legfalánkabb kutya különdíjat (Konkrétan szerintem az üst felét ő ette meg, mindenkihez odament kunyizni amig én söröztem )
|
| | |
[előzmény: (173417) Viki84, 2013-12-19 21:05:43] |
|
Törzstag
|
|
 GyömbérHanna

Tagság: 2013-06-29 16:12:53 Tagszám: #128153 Hozzászólások: 387 |
173440. Elküldve: 2013-12-20 11:03:09, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28088.] |
Ez esetben ér foglalni? Délután gondoltam amúgy is utalni..de nagyon szeretnék naptárat, a mostani is olyan jól mutat a falon
|
| | |
[előzmény: (173422) Sámánanyó, 2013-12-19 22:18:50] |
|
Törzstag
|
|
 Viki84

Tagság: 2008-05-24 17:26:11 Tagszám: #59680 Hozzászólások: 11049 |
173439. Elküldve: 2013-12-20 10:17:50, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28089.] |
Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, akkor menj balra.
|
| | |
[előzmény: (173425) Pentz Kati, 2013-12-19 23:02:34] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
173438. Elküldve: 2013-12-20 09:36:27, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28090.] |
szerintük én rosszul láttam, és amúgy is, ha így lett volna, akkor nem 90 ponttal vizsgáztunk volna. :)
|
| | |
[előzmény: (173436) sárkánykutya, 2013-12-20 09:28:55] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sárkánykutya

Tagság: 2009-12-11 17:13:21 Tagszám: #80574 Hozzászólások: 9091 |
173437. Elküldve: 2013-12-20 09:30:53, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28091.] |
Ma kivételesen klikkerezéssel kezdtük a napot bent a meleg szobában. Én takonykóros vagyok, kint meg undi idő van és korcsolyapálya. Ez az az idő, ami klikkerezésen kívül másra nem jó...
Aurea mediocritas.
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sárkánykutya

Tagság: 2009-12-11 17:13:21 Tagszám: #80574 Hozzászólások: 9091 |
173436. Elküldve: 2013-12-20 09:28:55, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28092.] |
Írj nekik ötletlevelet, hogy talán nem így kéne.
Aurea mediocritas.
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | | [válaszok erre: #173438] |
[előzmény: (173431) SubaHamu, 2013-12-20 08:19:06] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
173435. Elküldve: 2013-12-20 09:03:35, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28093.] |
Őrült kóristák.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | |
[előzmény: (173430) Catti, 2013-12-20 07:22:09] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
173434. Elküldve: 2013-12-20 08:52:19, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28094.] |
Köszi!
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | |
[előzmény: (173433) SubaHamu, 2013-12-20 08:47:42] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
173433. Elküldve: 2013-12-20 08:47:42, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28095.] |
de a szállítás havonta egyszer még mindig ingyenes. :)
|
| | | [válaszok erre: #173434] |
[előzmény: (173432) Sámánanyó, 2013-12-20 08:23:02] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
173432. Elküldve: 2013-12-20 08:23:02, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28096.] |
De biztosan, csak az már sokkal drágább.
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | | [válaszok erre: #173433] |
[előzmény: (173428) Catti, 2013-12-20 07:10:34] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
173431. Elküldve: 2013-12-20 08:19:06, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28097.] |
bibi nekünk is van naptárunk! :)
tükör? mondjuk azzal még mindig nem tudok megbarátkozni, hogy pl az alapfok az igazából egy intenzív, 7 hetes felkészülés, egy koreográfiára! és hogy majd két hónapra minden hétvégéjét szétbassza az embernek.
|
| | | [válaszok erre: #173436 #173445] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
173429. Elküldve: 2013-12-20 07:10:46, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28099.] |
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | |
[előzmény: (173421) Darena, 2013-12-19 21:57:04] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
173428. Elküldve: 2013-12-20 07:10:34, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28100.] |
Utánrendelni nem lehet?
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | | [válaszok erre: #173432] |
[előzmény: (173422) Sámánanyó, 2013-12-19 22:18:50] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
|