[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
 minyuu

Tagság: 2006-12-09 06:34:40 Tagszám: #38326 Hozzászólások: 420 |
173252. Elküldve: 2013-12-18 11:43:05, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28276.] |
uu de szép
Inkább Őt vinném SubaHamu helyett már bocs
Gyémánt a legdrágább kincsünk :)
|
| | | [válaszok erre: #173253 #173254 #173255] |
[előzmény: (173250) Sámánanyó, 2013-12-18 11:37:29] |
|
Törzstag
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
173251. Elküldve: 2013-12-18 11:40:42, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28277.] |
Rozsdás?
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | | [válaszok erre: #173263] |
[előzmény: (173250) Sámánanyó, 2013-12-18 11:37:29] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
173250. Elküldve: 2013-12-18 11:37:29, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28278.] |
Rejtvény
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | | [válaszok erre: #173251 #173252 #173268] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 minyuu

Tagság: 2006-12-09 06:34:40 Tagszám: #38326 Hozzászólások: 420 |
173249. Elküldve: 2013-12-18 11:32:57, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28279.] |
Amúgy jobban szereti az embereket mint a kutyákat...
A Pasikat imádja
Gyémánt a legdrágább kincsünk :)
|
| | |
[előzmény: (173244) SubaHamu, 2013-12-18 11:06:23] |
|
Törzstag
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
173248. Elküldve: 2013-12-18 11:32:11, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28280.] |
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | |
[előzmény: (173246) minyuu, 2013-12-18 11:25:59] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
173247. Elküldve: 2013-12-18 11:31:43, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28281.] |
Miben kárt?
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | |
[előzmény: (173244) SubaHamu, 2013-12-18 11:06:23] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 minyuu

Tagság: 2006-12-09 06:34:40 Tagszám: #38326 Hozzászólások: 420 |
173246. Elküldve: 2013-12-18 11:25:59, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28282.] |
akkor be kell vernem egy felest hogy laza legyek
Gyémánt a legdrágább kincsünk :)
|
| | | [válaszok erre: #173248 #173275] |
[előzmény: (173243) Catti, 2013-12-18 10:53:29] |
|
Törzstag
|
|
 minyuu

Tagság: 2006-12-09 06:34:40 Tagszám: #38326 Hozzászólások: 420 |
173245. Elküldve: 2013-12-18 11:24:55, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28283.] |
vedd el a labdáját..na akkor nem néz aranyosan
Gyémánt a legdrágább kincsünk :)
|
| | |
[előzmény: (173244) SubaHamu, 2013-12-18 11:06:23] |
|
Törzstag
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
173244. Elküldve: 2013-12-18 11:06:23, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28284.] |
gyémánt ? kárt? én egyszer találkoztam vele, és oly aranyosan nézett reám.
|
| | | [válaszok erre: #173245 #173247 #173249] |
[előzmény: (173242) minyuu, 2013-12-18 10:50:25] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
173243. Elküldve: 2013-12-18 10:53:29, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28285.] |
Vissza bizony.
Póráz laza, te laza, nem para, és minden rendben lesz.
Miért tenne kárt a másik kutyában? Nem oroszlán ez...
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | | [válaszok erre: #173246] |
[előzmény: (173242) minyuu, 2013-12-18 10:50:25] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 minyuu

Tagság: 2006-12-09 06:34:40 Tagszám: #38326 Hozzászólások: 420 |
173242. Elküldve: 2013-12-18 10:50:25, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28286.] |
Köszi...póráz laza..Én feszes jegyeztem
Félek h kárt tesz a másik kutyában azért szoktam visszahúzni..nem rángatni ( rosszul fejeztem ki magam...bocsi...még a végén azt hiszitek h állatkínzó vagyok és elviszitek az angyalkát... )
Gyémánt a legdrágább kincsünk :)
|
| | | [válaszok erre: #173243 #173244] |
[előzmény: (173241) Sámánanyó, 2013-12-18 10:08:27] |
|
Törzstag
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
173241. Elküldve: 2013-12-18 10:08:27, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28287.] |
Szia! A pórázrángatás nem a legjobb módja a barátkozásra szoktatásnak, sőőőt...
Egyébként ezt nálam is csinálta, de teljesen szimpátia alapján. Volt, hogy vadidegen kutyákkal játszott, máskor más kutyákra meg morgott. A "házi kanokkal" nem volt semmi baja.
Inkább engedd lazára a pórázt, ha másik kutyával találkoztok. Feszes pórázon a legszelídebb kutya is támad(hat).
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | | [válaszok erre: #173242] |
[előzmény: (173236) minyuu, 2013-12-18 09:05:37] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 minyuu

Tagság: 2006-12-09 06:34:40 Tagszám: #38326 Hozzászólások: 420 |
173240. Elküldve: 2013-12-18 09:57:33, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28288.] |
Várunk szeretettel...sonkával, szalonnával, tojásos nokedlivel..stb
Gyémánt a legdrágább kincsünk :)
|
| | |
[előzmény: (173239) SubaHamu, 2013-12-18 09:46:18] |
|
Törzstag
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
173239. Elküldve: 2013-12-18 09:46:18, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28289.] |
viszek egy ügyvédet is.:)
|
| | | [válaszok erre: #173240] |
[előzmény: (173238) minyuu, 2013-12-18 09:24:15] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 minyuu

Tagság: 2006-12-09 06:34:40 Tagszám: #38326 Hozzászólások: 420 |
173238. Elküldve: 2013-12-18 09:24:15, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28290.] |
Nem lehet még egy kutyánk..bocsi.
Nem engedik a házban..
Gyémánt a legdrágább kincsünk :)
|
| | | [válaszok erre: #173239] |
[előzmény: (173237) SubaHamu, 2013-12-18 09:18:09] |
|
Törzstag
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
173237. Elküldve: 2013-12-18 09:18:09, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28291.] |
sonka, szalonna, uborka? megyek hozzatok kutyanak! :)
|
| | | [válaszok erre: #173238] |
[előzmény: (173236) minyuu, 2013-12-18 09:05:37] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 minyuu

Tagság: 2006-12-09 06:34:40 Tagszám: #38326 Hozzászólások: 420 |
173236. Elküldve: 2013-12-18 09:05:37, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28292.] |
Sziasztok
Tanácsra lenne szükségem.
Gyémánt nem szereti a fiú kutyákat, morog és odakap(na) nekik ahogy közelebbről ismerkednének vele. Többet kéne kutyák közé járnom vele? Igazából lehet hogy Én közvetítem felé ezt, mivel már előre aggódok ahogy meglátok egy felénk tartó kutyát. Ha elkezd morogni megrántom a pórázt ez szokott segíteni.
Kutyafuttatóban ha van másik kutya már be sem megyünk mert nincs kedvem hallgatni h milyen hülye kutyám van...egy westie kiszedte a szájából a labdát, még jó hogy morcos lesz miatta...de hiába magyarázom az embereknek...
Márciusban indul csak alapengedelmességi, már beiratkoztunk
Másik:
Hogyan lehetne gyakorolni a behívást? Lakásban rendesen működik
Ja, mondjuk lakásban minden működik
Amúgy még mindig egy angyalka Hízott 1,5kg ot amióta Nálunk van. Szereti a sonkát, szalonnát, uborkát, mindenevő.
Apa papucsán kívül semmit nem szedett szét A szőre eléggé hullik, de gondolom még nem szokta meg h ő most már szobakutya
Mindenki imádja, szeretgeti...tuti macska volt előző életében, mindig dörgölőzik, várja a simogatást.
Mostanában nem dolgozik, otthon vár minket ebéddel :) ( na jó...főzni még nem tud )
Köszi szépen
(kicsit bő lére eresztettem sorry)
Mindenkinek jó karácsonyi készülődést
Gyémánt a legdrágább kincsünk :)
|
| | | [válaszok erre: #173237 #173241] |
|
|
Törzstag
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
173235. Elküldve: 2013-12-18 08:48:31, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28293.] |
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | |
[előzmény: (173233) Carptackle, 2013-12-18 08:06:28] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fickó2006

Tagság: 2008-11-26 15:39:41 Tagszám: #66023 Hozzászólások: 1528 |
173234. Elküldve: 2013-12-18 08:41:52, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28294.] |
|
| | |
[előzmény: (173228) BodóDodó, 2013-12-17 23:27:39] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Carptackle

Tagság: 2012-11-28 10:23:29 Tagszám: #116488 Hozzászólások: 4008 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Pentz Kati

Tagság: 2008-11-18 15:03:08 Tagszám: #65722 Hozzászólások: 9705 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Pentz Kati

Tagság: 2008-11-18 15:03:08 Tagszám: #65722 Hozzászólások: 9705 |
173231. Elküldve: 2013-12-18 00:22:04, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28297.] |
köszönöm.
Szívesen,én is ismerős kutyának szeretném megcsinálni.
Noé Állatotthon
Mudi Fajtamentő Egyesület
Mivel mindig az okos eng
|
| | |
[előzmény: (173225) GyömbérHanna, 2013-12-17 22:53:42] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 GyömbérHanna

Tagság: 2013-06-29 16:12:53 Tagszám: #128153 Hozzászólások: 387 |
173230. Elküldve: 2013-12-18 00:06:42, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28298.] |
eltűnik az a mágnes gyorsan szerintem. Köszi az átváltásokat! :)
|
| | |
[előzmény: (173228) BodóDodó, 2013-12-17 23:27:39] |
|
Törzstag
|
|
 BodóDodó

Tagság: 2013-12-01 22:44:21 Tagszám: #129142 Hozzászólások: 385 |
173229. Elküldve: 2013-12-17 23:29:47, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28299.] |
0.45359237 kg
|
| | |
[előzmény: (173227) GyömbérHanna, 2013-12-17 23:14:20] |
|
Törzstag
|
|
 BodóDodó

Tagság: 2013-12-01 22:44:21 Tagszám: #129142 Hozzászólások: 385 |
173228. Elküldve: 2013-12-17 23:27:39, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28300.] |
ja, amúgy Dodó szobatiszta, azaz ház- sőt kerttiszta. Eddig legalábbis csak az utcán volt hajlandó a dolgát végezni. Mondjuk nem lenne gond, csak a kertkapuba egy taszító mágnes van beépítve, amikor 2 méterre érünk, akkor befék... aztán, ha kinyitom a kaput, és sikerül addig elrimánkodnom, akkor a túloldalon kilő, aztán 2 méterre távolodva már jön normálisan lábnál. Hazafelé ugyanez. A bejárati ajtónkban is van egy ilyen mágnes. Váci híreinket hallották
|
| | | [válaszok erre: #173230 #173232 #173234] |
|
|
Törzstag
|
|
[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
|