[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
 GyömbérHanna

Tagság: 2013-06-29 16:12:53 Tagszám: #128153 Hozzászólások: 387 |
173202. Elküldve: 2013-12-17 14:44:48, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28326.] |
|
| | |
[előzmény: (173200) Carptackle, 2013-12-17 14:34:54] |
|
Törzstag
|
|
 GyömbérHanna

Tagság: 2013-06-29 16:12:53 Tagszám: #128153 Hozzászólások: 387 |
173201. Elküldve: 2013-12-17 14:44:24, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28327.] |
Na igen, azért a párnám nem sírom tele esténként, hogy bár csak többet ugatna.
|
| | |
[előzmény: (173198) Catti, 2013-12-17 14:23:29] |
|
Törzstag
|
|
 Carptackle

Tagság: 2012-11-28 10:23:29 Tagszám: #116488 Hozzászólások: 4008 |
173200. Elküldve: 2013-12-17 14:34:54, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28328.] |
Várjál majd ha belejön az érzés, és rájön hogy milyen jó dolog is az ugatás
Nálunk a legújabb hóbort hogy sötétbe beáll a szomszéd ház oldala mellé, mikor hallja hogy autó érkezik, és leugatja az elhaladó autó lámpája által formált árnyékokat, fényeket
na meg a redőny fel és leugatása, mikor ő úgy gondolja hogy le illetve fel kéne húzni, postás, minden autót, kivéve a családhoz tartozó, idegeneket meg úgy általába mindent ami mozog és nem ismerős
Mudi Fajtamentő Egyesület
"Ne röstelld, ha egy kutya közelebb van a lelkedhez, mint a legtöbb ember, akit személyesen ismersz"
|
| | | [válaszok erre: #173202] |
[előzmény: (173196) GyömbérHanna, 2013-12-17 14:10:33] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
173199. Elküldve: 2013-12-17 14:23:36, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28329.] |
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | |
[előzmény: (173197) BodóDodó, 2013-12-17 14:13:07] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
173198. Elküldve: 2013-12-17 14:23:29, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28330.] |
Szerintem néhányan irigyeljük ezt a típusú ugatási problémát.
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | | [válaszok erre: #173201] |
[előzmény: (173196) GyömbérHanna, 2013-12-17 14:10:33] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 BodóDodó

Tagság: 2013-12-01 22:44:21 Tagszám: #129142 Hozzászólások: 385 |
173197. Elküldve: 2013-12-17 14:13:07, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28331.] |
előző törölve, benyomta a reggeli kajáját egybe.
|
| | | [válaszok erre: #173199] |
[előzmény: (173195) BodóDodó, 2013-12-17 13:59:11] |
|
Törzstag
|
|
 GyömbérHanna

Tagság: 2013-06-29 16:12:53 Tagszám: #128153 Hozzászólások: 387 |
173196. Elküldve: 2013-12-17 14:10:33, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28332.] |
Sziasztok!
Tudom, ez egy normális mudisnak nem hírértékű, de képzeljétek, Gyömbér megugatott egy bernipásztort
Na jó, csak egy ugatás volt, de az milyen! És ezzel már háromra emelkedett vakkantásainak száma az elmúlt 3 hónapban
A kertben klikkereztünk, a berni pásztor meg vette a bátorságot és elsétált az utcában, tisztára felháborító, legalábbis ez ült ki Gyömbi arcára.
Egy óra múlva pedig találkozunk egy hasonló méretű kutyával, aki szintén a félénkebb típus, uh biztos nem fogják egymást lerohanni. Kíváncsi vagyok, hogy sikerül majd.
Valamelyik este pedig spontán kutyás csoportosulás alakult ki az utcasarkon, és most először teljesen izgalomba jött Gyömbér is, igaz, finoman és óvatosan, de közeledett a többiekhez, illetve körülöttem ugrált és magyarázott nyüsszögve, irtó kedves volt (volt egy keverék fiúcska, egy tüzelő mopsz és egy spicc, szóval semmi nagytestű.)
Önök a bergeni kutyahíradót hallhatták, köszönjük, hogy velünk tartottak.
|
| | | [válaszok erre: #173198 #173200] |
|
|
Törzstag
|
|
 BodóDodó

Tagság: 2013-12-01 22:44:21 Tagszám: #129142 Hozzászólások: 385 |
173195. Elküldve: 2013-12-17 13:59:11, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28333.] |
még egy nagy séta volt. most már minden halmazállapotú ürítéssel. szaladgáltunk is. élvezte. Az autókra jó előre figyelmeztet, mert még a kanyar mögött 30 méterrel vannak, amikor hirtelen megáll. étvágya viszont nem számottevő. tényleg te mennyit adtál neki reggel és este?
Jé, ahogy ezt írom elkezdte összeszedegetni a földről a csalibogyókat...
|
| | | [válaszok erre: #173197 #173203] |
[előzmény: (173177) Fickó2006, 2013-12-17 11:31:56] |
|
Törzstag
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
173194. Elküldve: 2013-12-17 13:40:11, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28334.] |
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | |
[előzmény: (173191) Sámánanyó, 2013-12-17 13:04:03] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Darena

Tagság: 2013-12-04 11:11:25 Tagszám: #129155 Hozzászólások: 478 |
173193. Elküldve: 2013-12-17 13:08:11, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28335.] |
Zöld télapó az újrahasznosítás jegyében
|
| | |
[előzmény: (173191) Sámánanyó, 2013-12-17 13:04:03] |
|
Törzstag
|
|
 Darena

Tagság: 2013-12-04 11:11:25 Tagszám: #129155 Hozzászólások: 478 |
173192. Elküldve: 2013-12-17 13:06:41, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28336.] |
Szerintem lassan kezd neki is derengeni, hogy nem akarják megenni, akármilyen nagyok és rohangálósok
Most délután még találkozunk egy 4 hónapos labi-szetter keverékkel. Ha azt is túléli hátha játszani is fog a kutyákkal
|
| | |
[előzmény: (173178) AduAsz, 2013-12-17 11:52:41] |
|
Törzstag
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
173191. Elküldve: 2013-12-17 13:04:03, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28337.] |
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | | [válaszok erre: #173193 #173194] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
173190. Elküldve: 2013-12-17 12:33:00, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28338.] |
Ha neked az elég...
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | |
[előzmény: (173186) AduAsz, 2013-12-17 12:29:03] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
173189. Elküldve: 2013-12-17 12:32:13, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28339.] |
Bogyó két napos sebbel már labdázott és rohangált. Ha be nem ásom valahova, nem lehet visszatartani.
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | |
[előzmény: (173171) Híres, 2013-12-17 10:56:41] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
173188. Elküldve: 2013-12-17 12:31:28, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28340.] |
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | |
[előzmény: (173176) Darena, 2013-12-17 11:29:09] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
173187. Elküldve: 2013-12-17 12:30:29, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28341.] |
Amikor kölykök születtek nálam, az udvaron felkötöttem egy műanyag palackot olyan helyre, ahol körbe tudták járni és úgy, hogy ne érjen egészen a földig, hanem imbolyogjon a levegőben. Ezzel órákig el tudtak játszani a kis ördögfiókák.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | |
[előzmény: (173179) Carptackle, 2013-12-17 11:54:14] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 AduAsz

Tagság: 2006-05-15 09:13:49 Tagszám: #30582 Hozzászólások: 3486 |
173186. Elküldve: 2013-12-17 12:29:03, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28342.] |
Nem. Elés szexelés van a munkahelyen. A fönökök mindig b...gatnak valakit
"Ne eröszakold a véleményedet - ajánld fel!" (Srí Krijánanda)
Gyuri
|
| | | [válaszok erre: #173190] |
[előzmény: (173185) Sámánanyó, 2013-12-17 12:25:32] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
173185. Elküldve: 2013-12-17 12:25:32, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28343.] |
Kéred?
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | | [válaszok erre: #173186] |
[előzmény: (173182) AduAsz, 2013-12-17 12:23:33] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
173184. Elküldve: 2013-12-17 12:25:13, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28344.] |
Sajnos a gazdajelöltek nem így gondolják.
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | |
[előzmény: (173181) AduAsz, 2013-12-17 12:14:12] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
173183. Elküldve: 2013-12-17 12:24:13, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28345.] |
Dehogy nincs. Te írtad fel.
Mivel közös képen vannak, majd amikor Bogyót is elvitték, rájuk írom.
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | |
[előzmény: (173180) Fickó2006, 2013-12-17 12:03:31] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 AduAsz

Tagság: 2006-05-15 09:13:49 Tagszám: #30582 Hozzászólások: 3486 |
173182. Elküldve: 2013-12-17 12:23:33, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28346.] |
Elfeledted feltenni ide a linket, hogy tudjuk, mit nem nem lájkoltál...
"Ne eröszakold a véleményedet - ajánld fel!" (Srí Krijánanda)
Gyuri
|
| | | [válaszok erre: #173185] |
[előzmény: (173142) Sámánanyó, 2013-12-16 21:02:23] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 AduAsz

Tagság: 2006-05-15 09:13:49 Tagszám: #30582 Hozzászólások: 3486 |
173181. Elküldve: 2013-12-17 12:14:12, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28347.] |
Nézda dolog jobb oldalát - ha Vackort odaadod, segítesz a macskamentöknek is . Vackoŕ majd igyekszik, hogy minél többen akarjanak macskát mnenteni (a régi "eltünt" helyett).
"Ne eröszakold a véleményedet - ajánld fel!" (Srí Krijánanda)
Gyuri
|
| | | [válaszok erre: #173184] |
[előzmény: (173108) Sámánanyó, 2013-12-16 19:20:22] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fickó2006

Tagság: 2008-11-26 15:39:41 Tagszám: #66023 Hozzászólások: 1528 |
173180. Elküldve: 2013-12-17 12:03:31, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28348.] |
Úgy láttam még nincs a Facebook-on, hogy már Dodó is a Gazdiékkal lakik.
|
| | | [válaszok erre: #173183] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Carptackle

Tagság: 2012-11-28 10:23:29 Tagszám: #116488 Hozzászólások: 4008 |
173179. Elküldve: 2013-12-17 11:54:14, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28349.] |
A mudi nem nagy igényű, egy rossz pokróccal, ronggyal, bármiféle textiltermékkel nagyon jól le tudja kötni magát, főleg ha valaki fogja a másik végénél Én néha kikötöm neki és hagyom hadd bogozza ki. Vettem már neki julius k9 ütőzsákot is húzogatásra, de ha a másik kezembe a rongy van az sokkal érdekesebb számára
Mudi Fajtamentő Egyesület
"Ne röstelld, ha egy kutya közelebb van a lelkedhez, mint a legtöbb ember, akit személyesen ismersz"
|
| | | [válaszok erre: #173187] |
[előzmény: (173176) Darena, 2013-12-17 11:29:09] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 AduAsz

Tagság: 2006-05-15 09:13:49 Tagszám: #30582 Hozzászólások: 3486 |
173178. Elküldve: 2013-12-17 11:52:41, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28350.] |
Magyarázd meg neki, hogy a retríver az csak egy nagy egy csóváló, ugra-bugráló (vagy csak nézelötö), barátkozó plüsskutya.
"Ne eröszakold a véleményedet - ajánld fel!" (Srí Krijánanda)
Gyuri
|
| | | [válaszok erre: #173192] |
[előzmény: (173050) Darena, 2013-12-16 09:30:55] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
|