[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
 Carptackle

Tagság: 2012-11-28 10:23:29 Tagszám: #116488 Hozzászólások: 4008 |
173152. Elküldve: 2013-12-16 21:17:09, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28376.] |
Így van
Mudi Fajtamentő Egyesület
"Ne röstelld, ha egy kutya közelebb van a lelkedhez, mint a legtöbb ember, akit személyesen ismersz"
|
| | |
[előzmény: (173150) Catti, 2013-12-16 21:12:44] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 galile

Tagság: 2007-01-18 17:58:16 Tagszám: #40216 Hozzászólások: 2166 |
173151. Elküldve: 2013-12-16 21:16:40, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28377.] |
Valóban...finom a barack és a cseresznye is..
Gabi&Csudka&Bereg
Hegyaljai-Pásztor Kennel
|
| | |
[előzmény: (173150) Catti, 2013-12-16 21:12:44] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
173150. Elküldve: 2013-12-16 21:12:44, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28378.] |
Én nem szeretem őket, de azt sem hiszem, hogy össze kéne a kutyákkal hasonlítani.
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | | [válaszok erre: #173151 #173152] |
[előzmény: (173144) galile, 2013-12-16 21:05:23] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
173149. Elküldve: 2013-12-16 21:11:45, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28379.] |
Mittomén. Tudom, soha nem mosom le magamról, de mindegy.
Nem szégyen szexfilmet nézni, de én nem szoktam.
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | |
[előzmény: (173147) galile, 2013-12-16 21:09:41] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
173148. Elküldve: 2013-12-16 21:10:03, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28380.] |
Én is szeretem a macskákat, pont azért, mert szabadok és öntörvényűek.
De azért most nem kéne.
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | |
[előzmény: (173144) galile, 2013-12-16 21:05:23] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 galile

Tagság: 2007-01-18 17:58:16 Tagszám: #40216 Hozzászólások: 2166 |
173147. Elküldve: 2013-12-16 21:09:41, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28381.] |
Legalább érdemes volt megnézni?
Gabi&Csudka&Bereg
Hegyaljai-Pásztor Kennel
|
| | | [válaszok erre: #173149] |
[előzmény: (173145) Sámánanyó, 2013-12-16 21:08:28] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 galile

Tagság: 2007-01-18 17:58:16 Tagszám: #40216 Hozzászólások: 2166 |
173146. Elküldve: 2013-12-16 21:08:31, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28382.] |
Hasonló történet miatt töröltem magam a FB-ról. (Na szexvideó különösebben nem érdekelt volna , de ez kényes ismerősi ügy volt..kellett nekem pletykára éheznem )
Gabi&Csudka&Bereg
Hegyaljai-Pásztor Kennel
|
| | |
[előzmény: (173142) Sámánanyó, 2013-12-16 21:02:23] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
173145. Elküldve: 2013-12-16 21:08:28, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28383.] |
Ilyet sosem tennék az egyesület nevében. Valószínűleg azt vette lájkolásnak, hogy ráklikkeltem, hogy elmúltam 18. (Kicsit. )
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | | [válaszok erre: #173147] |
[előzmény: (173143) Carptackle, 2013-12-16 21:04:54] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 galile

Tagság: 2007-01-18 17:58:16 Tagszám: #40216 Hozzászólások: 2166 |
173144. Elküldve: 2013-12-16 21:05:23, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28384.] |
Én nagyon szeretem a macskákat, a férjem is azóta, mióta lakásban volt cicánk...Biztos kapok kígyót-békát (ezernyi csipás kismacskát), de nem tartom a kutyát felsőbbrendűnek, mint a macskát...a cicánk fél évig nem evett, mert anyuéknál kellett laknia..a másik macska alig ragaszkodott, de ügyesen egerészett..a legtöbb macska öntörvényű -de miért baj, ha van egy állat, aki kihasználja az embereket?
Jelölés: Ez nem csak a macskák sajátja...sajnos Bagzás: ivartalanítás felelőssége...
Bocs, de eltolódtunk macskaellenes irányba, és a lelkemnek kellett az egyensúlyi állapothoz közeledni...
Rendes mudigyerekeknek macska a szoptatós dajkája:
(Pár naposak voltak a kicsik, amikortól Csudka engedte, hogy befeküdjön a kiskandúr. Lelkesen mosdatta őket.. )
Gabi&Csudka&Bereg
Hegyaljai-Pásztor Kennel
|
| | | [válaszok erre: #173148 #173150 #173164] |
[előzmény: (173131) Fickó2006, 2013-12-16 20:45:47] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Carptackle

Tagság: 2012-11-28 10:23:29 Tagszám: #116488 Hozzászólások: 4008 |
173143. Elküldve: 2013-12-16 21:04:54, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28385.] |
ühüm, elhisszük, igen, de tényleg, oké...
Mudi Fajtamentő Egyesület
"Ne röstelld, ha egy kutya közelebb van a lelkedhez, mint a legtöbb ember, akit személyesen ismersz"
|
| | | [válaszok erre: #173145] |
[előzmény: (173142) Sámánanyó, 2013-12-16 21:02:23] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
173142. Elküldve: 2013-12-16 21:02:23, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28386.] |
Ezúton közlöm mindenkivel, hogy a fb-on NEM lájkoltam a szexvieót.
Láttam, hogy sokan kedvelték, erre bele néztem. Aztán láttam, hogy mi az és el sem kezdtem nézni. Aztán az idővonalon láttam, hogy lájkoltam. Mármint Mudimentő Egyesület néven.
Szóval nem.
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | | [válaszok erre: #173143 #173146 #173182] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
173141. Elküldve: 2013-12-16 20:59:47, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28387.] |
Nem-nem. A mániám a magyar nyelv helyes használata.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | |
[előzmény: (173138) FalusiLiba, 2013-12-16 20:56:46] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
173140. Elküldve: 2013-12-16 20:59:26, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28388.] |
Megérdemelné pedig.
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | |
[előzmény: (173136) Carptackle, 2013-12-16 20:55:26] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Carptackle

Tagság: 2012-11-28 10:23:29 Tagszám: #116488 Hozzászólások: 4008 |
173139. Elküldve: 2013-12-16 20:59:00, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28389.] |
nem lehet hogy a túlzott buli másnapi hatása volt?
Mudi Fajtamentő Egyesület
"Ne röstelld, ha egy kutya közelebb van a lelkedhez, mint a legtöbb ember, akit személyesen ismersz"
|
| | |
[előzmény: (173131) Fickó2006, 2013-12-16 20:45:47] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
173138. Elküldve: 2013-12-16 20:56:46, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28390.] |
Neked mániád lovagolni a szavakon
"Mindenki jó valamire,ha másra nem,elrettentő példának"
|
| | | [válaszok erre: #173141] |
[előzmény: (173135) Híres, 2013-12-16 20:53:58] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Carptackle

Tagság: 2012-11-28 10:23:29 Tagszám: #116488 Hozzászólások: 4008 |
173136. Elküldve: 2013-12-16 20:55:26, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28392.] |
azért remélem nem ütötte meg nagyon magát
Mudi Fajtamentő Egyesület
"Ne röstelld, ha egy kutya közelebb van a lelkedhez, mint a legtöbb ember, akit személyesen ismersz"
|
| | | [válaszok erre: #173140] |
[előzmény: (173119) Sámánanyó, 2013-12-16 20:23:25] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
173135. Elküldve: 2013-12-16 20:53:58, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28393.] |
Akkor a helyes szórend. A munkagép IQ bajnok sofőrje. Ugye? (Csak mert kijavítottad az én egyébként helyes mondatomat. )
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #173138] |
[előzmény: (173134) FalusiLiba, 2013-12-16 20:50:05] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
173134. Elküldve: 2013-12-16 20:50:05, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28394.] |
oda vagyon írva,hogy a sofőrje!
"Mindenki jó valamire,ha másra nem,elrettentő példának"
|
| | | [válaszok erre: #173135] |
[előzmény: (173127) Híres, 2013-12-16 20:43:23] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 galile

Tagság: 2007-01-18 17:58:16 Tagszám: #40216 Hozzászólások: 2166 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 galile

Tagság: 2007-01-18 17:58:16 Tagszám: #40216 Hozzászólások: 2166 |
173132. Elküldve: 2013-12-16 20:46:40, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28396.] |
Gabi&Csudka&Bereg
Hegyaljai-Pásztor Kennel
|
| | |
[előzmény: (173119) Sámánanyó, 2013-12-16 20:23:25] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fickó2006

Tagság: 2008-11-26 15:39:41 Tagszám: #66023 Hozzászólások: 1528 |
173131. Elküldve: 2013-12-16 20:45:47, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28397.] |
Akkor kár, hogy nem lehet részed abban a "fantasztikus élményben mint nekem volt pár éve...
Budaörs, a családnak az udvarban 4 kutya, kertben a házzal vásárolt tyúkok, néma kacsák nyulak, a házban 8 (!) macska + a szomszédból átjárók:
Nyár, buli után a nappaliban megágyazva a földön (akkor még fel tudtam onnan kelni ), napkelte, a teraszajtón kapirgálásra ébredés: az ajtó két oldalán cica hegyek... felkelés, ajtó kinyit, macskák helycserés támadása, a bejövőket meg etetni: séta a konyháig hatvan cic között... földön levő tálkákba 2 féle száraz, 3 féle konzerv, a szemetes tetején csirkefej (csak hosszú gégével, mert különben nem eszi + simogatás és egyél, egyél mormogás) a macskapolcon tálkákba száraz, konzerv és a kicsinek tasakos (mert csak az kell) + 3-4 csirkefej (gége nélkül, mert a többiek úgy is megeszik)... hurrá irány a wc, de piszok gyorsan, mert a többiek már kaparják az ajtót: jönnének reggelizni... vissza az ajtóhoz 80 macs a lábad körül... ajtó kinyit 100 cica ki, 200 be és kezdődhet előlről a kiszolgálás....
És máris nyolc óra ébrednek a háziak...
|
| | | [válaszok erre: #173139 #173144] |
[előzmény: (173120) Carptackle, 2013-12-16 20:26:12] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Carptackle

Tagság: 2012-11-28 10:23:29 Tagszám: #116488 Hozzászólások: 4008 |
173130. Elküldve: 2013-12-16 20:45:03, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28398.] |
ilyen sok rész van? na majd melóhelyen...
Mudi Fajtamentő Egyesület
"Ne röstelld, ha egy kutya közelebb van a lelkedhez, mint a legtöbb ember, akit személyesen ismersz"
|
| | |
[előzmény: (173122) FalusiLiba, 2013-12-16 20:32:56] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
173129. Elküldve: 2013-12-16 20:43:59, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28399.] |
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | |
[előzmény: (173125) Híres, 2013-12-16 20:41:02] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
173128. Elküldve: 2013-12-16 20:43:29, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28400.] |
Ez is nagyon jó.
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | |
[előzmény: (173123) GyömbérHanna, 2013-12-16 20:40:08] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
|