[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
 sárkánykutya

Tagság: 2009-12-11 17:13:21 Tagszám: #80574 Hozzászólások: 9091 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
173076. Elküldve: 2013-12-16 12:37:43, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28452.] |
A másik kettőről majd Éva, Bogyóra várom a választ. Elvben csütörtökön, vagy pénteken.
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | |
[előzmény: (173062) Fickó2006, 2013-12-16 11:11:59] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
173075. Elküldve: 2013-12-16 12:28:54, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28453.] |
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | |
[előzmény: (173068) Fickó2006, 2013-12-16 11:51:36] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
173074. Elküldve: 2013-12-16 12:17:08, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28454.] |
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | |
[előzmény: (173068) Fickó2006, 2013-12-16 11:51:36] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
173073. Elküldve: 2013-12-16 12:16:50, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28455.] |
Idén?? Már nem sok van hátra.
Az meg már ne pörögjön, ha lehet.
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | |
[előzmény: (173066) Fickó2006, 2013-12-16 11:24:36] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
173072. Elküldve: 2013-12-16 12:15:57, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28456.] |
A legeredményesebb év az lesz, amikor feloszlatjuk az egyesületet, mert nincs mit tennie.
Attól tartok, akkor már nem én leszek az elnök.
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | |
[előzmény: (173067) galile, 2013-12-16 11:51:14] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
173071. Elküldve: 2013-12-16 12:14:39, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28457.] |
Kicsit.
Idén nem drukkoltam senkinek, nem volt senki, aki nagyon kiemelkedő tehetség volt. (Szerintem.)
De ahogy ezt a 4 srácot istenítették, az kifejezetten zavart.
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | |
[előzmény: (173064) Catti, 2013-12-16 11:17:49] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Darena

Tagság: 2013-12-04 11:11:25 Tagszám: #129155 Hozzászólások: 478 |
173070. Elküldve: 2013-12-16 12:03:21, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28458.] |
Leonbergink volt kettő is
De szerintem inkább kis retriever kellene, hogy szokja a tankokat
Sajnos sehol egy kölyökkutya a láthatáron, de majd megbarátkozik a nagyokkal, ha nem akar egyedül maradni.
|
| | |
[előzmény: (173055) galile, 2013-12-16 10:39:16] |
|
Törzstag
|
|
 galile

Tagság: 2007-01-18 17:58:16 Tagszám: #40216 Hozzászólások: 2166 |
173069. Elküldve: 2013-12-16 11:51:59, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28459.] |
Háát, ha lenyugtatásra-testőrnek kell...
Gabi&Csudka&Bereg
Hegyaljai-Pásztor Kennel
|
| | |
[előzmény: (173056) Catti, 2013-12-16 10:43:45] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fickó2006

Tagság: 2008-11-26 15:39:41 Tagszám: #66023 Hozzászólások: 1528 |
173068. Elküldve: 2013-12-16 11:51:36, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28460.] |
Dodó most sétál egyet a Nagy Utazás előtt a Gazdival!
Dodó elindult hazafelé!!!!
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2013-12-16 12:07:15]
|
| | | [válaszok erre: #173074 #173075] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 galile

Tagság: 2007-01-18 17:58:16 Tagszám: #40216 Hozzászólások: 2166 |
173067. Elküldve: 2013-12-16 11:51:14, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28461.] |
A 2013-as év eddig a legeredményesebb?
Gabi&Csudka&Bereg
Hegyaljai-Pásztor Kennel
|
| | | [válaszok erre: #173072] |
[előzmény: (173065) Catti, 2013-12-16 11:23:23] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fickó2006

Tagság: 2008-11-26 15:39:41 Tagszám: #66023 Hozzászólások: 1528 |
173066. Elküldve: 2013-12-16 11:24:36, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28462.] |
Azt hiszem idén is pörgős évünk lesz egyesületileg.
|
| | | [válaszok erre: #173073] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
173065. Elküldve: 2013-12-16 11:23:23, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28463.] |
És holnap jönnek Cselesért.
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | | [válaszok erre: #173067] |
[előzmény: (173063) Catti, 2013-12-16 11:14:59] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
173064. Elküldve: 2013-12-16 11:17:49, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28464.] |
Akkor most megnyugodtál?
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | | [válaszok erre: #173071] |
[előzmény: (173015) Sámánanyó, 2013-12-15 20:42:35] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
173063. Elküldve: 2013-12-16 11:14:59, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28465.] |
Nem újságolta.
És még nincs 24 órája nálam.
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | | [válaszok erre: #173065] |
[előzmény: (173060) Sámánanyó, 2013-12-16 11:06:38] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fickó2006

Tagság: 2008-11-26 15:39:41 Tagszám: #66023 Hozzászólások: 1528 |
173062. Elküldve: 2013-12-16 11:11:59, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28466.] |
Perecről hírek???
Bogyó mikor költözik?
Mimóza már a Gazdinál szilveszterezik?
|
| | | [válaszok erre: #173076] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fickó2006

Tagság: 2008-11-26 15:39:41 Tagszám: #66023 Hozzászólások: 1528 |
173061. Elküldve: 2013-12-16 11:08:31, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28467.] |
Hááát ha sokára jönnek Dodóért akkor lehet, hogy csak fületlen vagy farkatlan vagy 3 lábú kutyájuk lesz... (vagy nekem)
Már megint játszanak vagy tépik egymást... és morognak vakkantanak hozzá...
Még jó, hogy az alattunk lakók sokat dolgoznak...
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
173060. Elküldve: 2013-12-16 11:06:38, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28468.] |
Ha Hajni nem újságolja, akkor én: Rézi-Rozinak van már gazdajelöltje.
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | | [válaszok erre: #173063] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
173059. Elküldve: 2013-12-16 11:05:55, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28469.] |
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | |
[előzmény: (173058) Fickó2006, 2013-12-16 11:03:55] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fickó2006

Tagság: 2008-11-26 15:39:41 Tagszám: #66023 Hozzászólások: 1528 |
173058. Elküldve: 2013-12-16 11:03:55, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28470.] |
Nem is dicsekedtem:
Tegnap este (11-kor) Bozont az utolsó séta alkalmával (Lajossal) találkozott egy ivartalanított 2 év körüli kutyussal és szabadon rohangálhatott vele egy darabig és a végén második hívásra ott hagyta a kutyust és visszajött a gazdihoz!!!!!
Reggel pedig végre kicseleztem Dodót (sikerült felöltöznöm mire nyüszögni kezdett)!
|
| | | [válaszok erre: #173059] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
173057. Elküldve: 2013-12-16 10:43:54, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28471.] |
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | |
[előzmény: (173052) SubaHamu, 2013-12-16 09:41:54] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
173056. Elküldve: 2013-12-16 10:43:45, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28472.] |
Ejnye, mudit ajánlj, ne más fajtát.
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | | [válaszok erre: #173069] |
[előzmény: (173055) galile, 2013-12-16 10:39:16] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 galile

Tagság: 2007-01-18 17:58:16 Tagszám: #40216 Hozzászólások: 2166 |
173055. Elküldve: 2013-12-16 10:39:16, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28473.] |
Karácsonyra kell neki venni egy kis retrievert, és máris megoldódik a probléma... Vagy egy kis leonbergit testőrnek...
Gabi&Csudka&Bereg
Hegyaljai-Pásztor Kennel
|
| | | [válaszok erre: #173056 #173070] |
[előzmény: (173050) Darena, 2013-12-16 09:30:55] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
173054. Elküldve: 2013-12-16 10:36:43, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28474.] |
Lehet az jó is.
Én szívesen venném valamilyen ablakpucolással kapcsolatos termék bemutatóját.
Feltéve, ha az összes ablakon bemutatják, milyen jó.
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | |
[előzmény: (173053) Fickó2006, 2013-12-16 10:33:48] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fickó2006

Tagság: 2008-11-26 15:39:41 Tagszám: #66023 Hozzászólások: 1528 |
173053. Elküldve: 2013-12-16 10:33:48, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28475.] |
Csörög a vezetékes telefonom:
Második csörrenésre felveszem, hátha Dodóért jönnek... De nem. Egy újabb csodálatos szűrővizsgálatra (és termék bemutatóra) akarnak rábeszélni...
|
| | | [válaszok erre: #173054] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
|