Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499781/4 Témák: 19704 Tagok: 113676 Legújabb tag: localseoservicesuae Online: (84/11
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
Mudi Fajtamentő Egyesület

    / 8057 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

(üzenet: 201418, Kutya)
 

SubaHamu



Tagság: 2012-05-08 20:23:41
Tagszám: #104266
Hozzászólások: 2427
173052. Elküldve: 2013-12-16 09:41:54,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[28476.]

dolgozni kell a kis boskon, mert ugy erzem ki vagyunk kozositve... :)
[válaszok erre: #173057]
Kiváló dolgozó
SubaHamu adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Catti



Tagság: 2004-09-27 16:34:57
Tagszám: #12868
Hozzászólások: 10559
173051. Elküldve: 2013-12-16 09:41:23,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[28477.]

Biztosan hozzászokik.

"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
[előzmény: (173050) Darena, 2013-12-16 09:30:55]
Kiváló dolgozó
Catti adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Darena



Tagság: 2013-12-04 11:11:25
Tagszám: #129155
Hozzászólások: 478
173050. Elküldve: 2013-12-16 09:30:55,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[28478.]

Jó-jó értettem, átveszem az irányítást
icon17.gif
Kutya lába még meg van, kicsit megcsócsálta, de nem vészes. Ma voltunk a futtatón, elég érdekes volt icon18.gif
Itt mindenki retrievert tart. Rézike remegett mint a kocsonya kapkodott, vicsorgott. A reggeli csúcsforgalom sem volt az a kutyabarát helyzet. Holnap is megyünk, mert itt vagy ezek a melákok vagy senki. Remélem majd hozzászokik idővel.
[válaszok erre: #173051 #173055 #173178]
Törzstag
Darena adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


galile



Tagság: 2007-01-18 17:58:16
Tagszám: #40216
Hozzászólások: 2166
173049. Elküldve: 2013-12-16 09:30:45,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[28479.]

Mivel hivatalosan nem hisz a Jézuskában (titkon azért picit reménykedik) és előhagyta, gondoltam nekem szól.... icon21.gif

Gabi&Csudka&Bereg

Hegyaljai-Pásztor Kennel
[előzmény: (173045) Sámánanyó, 2013-12-16 08:21:54]
Kiváló dolgozó
galile adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


galile



Tagság: 2007-01-18 17:58:16
Tagszám: #40216
Hozzászólások: 2166
173048. Elküldve: 2013-12-16 09:27:54,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[28480.]

A varrós dobozzal az a legnagyobb gond, hogy nem tud egyedül varrni. Tehát ha azt veszek neki, az folyamatos tanítgatást-tűkeresést-tűbelépést jelent...Persze szép dolog, hogy együtt csinálunk valamit..össze is pakolok neki egy csomagot, de választhatott volna -nekem-kevésbé munkás dolgot. icon21.gif Különben is most vagyunk túl egy Betlehem készítő versenyen (ma vitte el a kész művet), ami kétszer fél nap munkával, meg még fél nap takarítással járt, folyamatosan sütjük a mézeskalácsot (három gyerekkel nem egyszerű, és gyorsan fogy) ráadásul Csanád második hete itthon van...Ehhez képest egészen jól állunk a Karácsonyi készülődéssel... icon20.gif

Gabi&Csudka&Bereg

Hegyaljai-Pásztor Kennel
[válaszok erre: #173079] [előzmény: (173043) Catti, 2013-12-16 08:04:52]
Kiváló dolgozó
galile adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Híres



Tagság: 2006-04-10 19:54:52
Tagszám: #29485
Hozzászólások: 22864
173047. Elküldve: 2013-12-16 08:44:49,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[28481.]

Igen, szerintem is így van. Ezért is javasoltam Andinak, hogy ne törődjön vele, nem fog kárt okozni magában. Sokszor a saját félelmeinket vetítjük ki a kutyára, mert nem bízunk eléggé az ösztöneikben.

Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
[válaszok erre: #173077] [előzmény: (173020) sárkánykutya, 2013-12-15 21:13:40]
Kiváló dolgozó
Híres adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Catti



Tagság: 2004-09-27 16:34:57
Tagszám: #12868
Hozzászólások: 10559
173046. Elküldve: 2013-12-16 08:26:42,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[28482.]

icon21.gif

"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
[előzmény: (173044) Sámánanyó, 2013-12-16 08:20:46]
Kiváló dolgozó
Catti adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Sámánanyó



Tagság: 2013-11-29 21:56:11
Tagszám: #129135
Hozzászólások: 7289
173045. Elküldve: 2013-12-16 08:21:54,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[28483.]

icon50.gif
Elolvastad a lányod levelét, amit a Jézuskának írt??? És a levéltitok? icon21.gif

A varrósdoboz lesz a nyerő?

Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület

A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
[válaszok erre: #173049] [előzmény: (173040) galile, 2013-12-16 07:42:44]
Kiváló dolgozó
Sámánanyó adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Sámánanyó



Tagság: 2013-11-29 21:56:11
Tagszám: #129135
Hozzászólások: 7289
173044. Elküldve: 2013-12-16 08:20:46,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[28484.]

Pont ezt akartam írni, hogy ha a főnök (falkavezér, király(nő) icon21.gif ) nem határozott, akkor a mudi két dolgot tehet:
1. szorong
2. átveszi az irányítást
Esetleg mindkettő. icon21.gif

Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület

A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
[válaszok erre: #173046] [előzmény: (173041) Catti, 2013-12-16 08:02:56]
Kiváló dolgozó
Sámánanyó adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Catti



Tagság: 2004-09-27 16:34:57
Tagszám: #12868
Hozzászólások: 10559
173043. Elküldve: 2013-12-16 08:04:52,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[28485.]

"vagy bármilyen kisállat ...esetleg varrósdoboz" icon20.gif

"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
[válaszok erre: #173048] [előzmény: (173040) galile, 2013-12-16 07:42:44]
Kiváló dolgozó
Catti adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Catti



Tagság: 2004-09-27 16:34:57
Tagszám: #12868
Hozzászólások: 10559
173042. Elküldve: 2013-12-16 08:04:25,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[28486.]

icon21.gif

"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
[előzmény: (173038) BodóDodó, 2013-12-15 23:26:26]
Kiváló dolgozó
Catti adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Catti



Tagság: 2004-09-27 16:34:57
Tagszám: #12868
Hozzászólások: 10559
173041. Elküldve: 2013-12-16 08:02:56,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[28487.]

Ügyes vagy!

Rézi védelmében:
Szerrintem nem hülyére vett, hanem, mivel a mudik "érzékenyek" levette rólad, h tartasz valamitől, hát ő is félt. icon21.gif

"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
[válaszok erre: #173044] [előzmény: (173030) Darena, 2013-12-15 22:26:54]
Kiváló dolgozó
Catti adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


galile



Tagság: 2007-01-18 17:58:16
Tagszám: #40216
Hozzászólások: 2166
173040. Elküldve: 2013-12-16 07:42:44,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[28488.]

Lilié így is elég rövidre sikerült: "Kedves Jézuska, amit szeretnék kérni Karácsonyra, az kiskutya, kismacska vagy bármilyen kisállat ...esetleg varrósdoboz...."

Szép Napot! icon50.gif

Nekem pedig - a nem is olyan rég itt is elővett ,mindig aktuális témához kanyarodva-"hozott" a Mikulás (Vagy Télapó vagyis a másik felem) egy tökéletes macskawc -t...Így a drága, mindig hasmenéses benti macska nem a télikertbe jár ki, hanem kapott az udvarra egy "szobát". icon42.gif icon42.gif icon42.gif remélem így Bereg sem fog többet a télikertben jelölgetni, mert elméletileg Bereg és a Macska közös helye lenne, de ha nem tudom leszoktatni a jelölésről, akkor megy ki... icon26.gif


Gabi&Csudka&Bereg

Hegyaljai-Pásztor Kennel
[válaszok erre: #173043 #173045] [előzmény: (173026) Sámánanyó, 2013-12-15 21:36:06]
Kiváló dolgozó
galile adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Fickó2006



Tagság: 2008-11-26 15:39:41
Tagszám: #66023
Hozzászólások: 1528
173039. Elküldve: 2013-12-16 07:30:23,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[28489.]

Az lehet, de vasárnap este 11-kor nem sok helyen lehet kapni, hétfőn meg nem járok olyan helyen ahol vehetnék... icon23.gif
[előzmény: (173037) BodóDodó, 2013-12-15 23:21:28]
Kiváló dolgozó
Fickó2006 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


BodóDodó



Tagság: 2013-12-01 22:44:21
Tagszám: #129142
Hozzászólások: 385
173038. Elküldve: 2013-12-15 23:26:26,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[28490.]

továbbá, juhééé, holnap jön Dodó icon41.gif icon41.gif icon41.gif
[válaszok erre: #173042] [előzmény: (173036) BodóDodó, 2013-12-15 23:20:32]
Törzstag
BodóDodó adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


BodóDodó



Tagság: 2013-12-01 22:44:21
Tagszám: #129142
Hozzászólások: 385
173037. Elküldve: 2013-12-15 23:21:28,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[28491.]

egyébként lehet, hogy csak egy új aksi kell bele (2-5e Ft)
[válaszok erre: #173039] [előzmény: (173035) Fickó2006, 2013-12-15 23:17:16]
Törzstag
BodóDodó adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


BodóDodó



Tagság: 2013-12-01 22:44:21
Tagszám: #129142
Hozzászólások: 385
173036. Elküldve: 2013-12-15 23:20:32,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[28492.]

ajjaj, akkor, hogy érlek el?
holnap szerintem már dél előtt odaérnék, ha jó...
[válaszok erre: #173038] [előzmény: (173035) Fickó2006, 2013-12-15 23:17:16]
Törzstag
BodóDodó adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Fickó2006



Tagság: 2008-11-26 15:39:41
Tagszám: #66023
Hozzászólások: 1528
173035. Elküldve: 2013-12-15 23:17:16,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[28493.]

úgy néz ki, hogy meghalt a telefonom... icon11.gif icon11.gif icon11.gif icon11.gif icon11.gif icon11.gif icon11.gif icon11.gif

Reggel még működött... most este be akartam állítani a az ébresztőt és olyan volt mintha lemerült volna... töltőre raktam, de be sem lehet kapcsolni...
[válaszok erre: #173036 #173037]
Kiváló dolgozó
Fickó2006 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


GyömbérHanna



Tagság: 2013-06-29 16:12:53
Tagszám: #128153
Hozzászólások: 387
173034. Elküldve: 2013-12-15 22:50:58,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[28494.]

Csak nem icon25.gif
[előzmény: (173024) SubaHamu, 2013-12-15 21:32:06]
Törzstag
GyömbérHanna adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Sámánanyó



Tagság: 2013-11-29 21:56:11
Tagszám: #129135
Hozzászólások: 7289
173033. Elküldve: 2013-12-15 22:37:14,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[28495.]

icon21.gif icon32.gif
Ugyehogyugye. icon25.gif

Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület

A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
[előzmény: (173029) Darena, 2013-12-15 22:23:10]
Kiváló dolgozó
Sámánanyó adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sárkánykutya



Tagság: 2009-12-11 17:13:21
Tagszám: #80574
Hozzászólások: 9091
173032. Elküldve: 2013-12-15 22:32:26,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[28496.]

icon32.gif

Aurea mediocritas.

Mudi Fajtamentő Egyesület
[előzmény: (173029) Darena, 2013-12-15 22:23:10]
Kiváló dolgozó
sárkánykutya adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


FalusiLiba



Tagság: 2010-09-16 07:54:44
Tagszám: #88553
Hozzászólások: 9736
173031. Elküldve: 2013-12-15 22:27:24,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[28497.]

icon5.gif

"Mindenki jó valamire,ha másra nem,elrettentő példának"
[előzmény: (173029) Darena, 2013-12-15 22:23:10]
Kiváló dolgozó
FalusiLiba adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Darena



Tagság: 2013-12-04 11:11:25
Tagszám: #129155
Hozzászólások: 478
173030. Elküldve: 2013-12-15 22:26:54,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[28498.]

Szóval igazatok volt, tényleg hülyére vett, legalább is a sétáknál tuti. De a többi is gyanús! icon18.gif
[válaszok erre: #173041] [előzmény: (173029) Darena, 2013-12-15 22:23:10]
Törzstag
Darena adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Darena



Tagság: 2013-12-04 11:11:25
Tagszám: #129155
Hozzászólások: 478
173029. Elküldve: 2013-12-15 22:23:10,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[28499.]

Gyerekek én egy idióta vagyok, de már azért fejlődöm icon53.gif
Úgy [email protected] az agyam azon, hogy ÉN nem vagyok elég kemény, hogy elindultunk Rézivel sétálni, határozottan, na majd én megmutatom ki itt a fasza gyerek stílusban. Röviden: sétáltunk több mint 2 km-t minden probléma nélkül, Szilágyin, villamosnál stb...
Kutya jött, kicsit félt, de semmi pánik, hiszti. icon37.gif
[válaszok erre: #173030 #173031 #173032 #173033]
Törzstag
Darena adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Fickó2006



Tagság: 2008-11-26 15:39:41
Tagszám: #66023
Hozzászólások: 1528
173028. Elküldve: 2013-12-15 22:11:01,

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

[28500.]

Jól lebuktunk... icon21.gif
Ma délután megnéztük a XL-es Fressit, hátha lesz benne valami izgalmas, de csak Viki84 -et találtuk... icon53.gif icon53.gif icon53.gif
Jó volt újra találkozni a kirándulás után.
Igazából egy kicsit azért is mentünk, mert tegnap délelőtt Dodó jött velünk és nehéz elmagyarázni egy kutyának, hogy a másik nem élvezte annyira a varratszedést és az oltást... icon25.gif
Kiváló dolgozó
Fickó2006 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

[KUTYAFAJTÁK] Mudi

(üzenet: 201418, Kutya)
 
    / 8057 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.021996021270752 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail