[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
173052. Elküldve: 2013-12-16 09:41:54, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28476.] |
dolgozni kell a kis boskon, mert ugy erzem ki vagyunk kozositve... :)
|
| | | [válaszok erre: #173057] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
173051. Elküldve: 2013-12-16 09:41:23, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28477.] |
Biztosan hozzászokik.
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | |
[előzmény: (173050) Darena, 2013-12-16 09:30:55] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Darena

Tagság: 2013-12-04 11:11:25 Tagszám: #129155 Hozzászólások: 478 |
173050. Elküldve: 2013-12-16 09:30:55, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28478.] |
Jó-jó értettem, átveszem az irányítást
Kutya lába még meg van, kicsit megcsócsálta, de nem vészes. Ma voltunk a futtatón, elég érdekes volt
Itt mindenki retrievert tart. Rézike remegett mint a kocsonya kapkodott, vicsorgott. A reggeli csúcsforgalom sem volt az a kutyabarát helyzet. Holnap is megyünk, mert itt vagy ezek a melákok vagy senki. Remélem majd hozzászokik idővel.
|
| | | [válaszok erre: #173051 #173055 #173178] |
|
|
Törzstag
|
|
 galile

Tagság: 2007-01-18 17:58:16 Tagszám: #40216 Hozzászólások: 2166 |
173049. Elküldve: 2013-12-16 09:30:45, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28479.] |
Mivel hivatalosan nem hisz a Jézuskában (titkon azért picit reménykedik) és előhagyta, gondoltam nekem szól....
Gabi&Csudka&Bereg
Hegyaljai-Pásztor Kennel
|
| | |
[előzmény: (173045) Sámánanyó, 2013-12-16 08:21:54] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 galile

Tagság: 2007-01-18 17:58:16 Tagszám: #40216 Hozzászólások: 2166 |
173048. Elküldve: 2013-12-16 09:27:54, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28480.] |
A varrós dobozzal az a legnagyobb gond, hogy nem tud egyedül varrni. Tehát ha azt veszek neki, az folyamatos tanítgatást-tűkeresést-tűbelépést jelent...Persze szép dolog, hogy együtt csinálunk valamit..össze is pakolok neki egy csomagot, de választhatott volna -nekem-kevésbé munkás dolgot. Különben is most vagyunk túl egy Betlehem készítő versenyen (ma vitte el a kész művet), ami kétszer fél nap munkával, meg még fél nap takarítással járt, folyamatosan sütjük a mézeskalácsot (három gyerekkel nem egyszerű, és gyorsan fogy) ráadásul Csanád második hete itthon van...Ehhez képest egészen jól állunk a Karácsonyi készülődéssel...
Gabi&Csudka&Bereg
Hegyaljai-Pásztor Kennel
|
| | | [válaszok erre: #173079] |
[előzmény: (173043) Catti, 2013-12-16 08:04:52] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
173047. Elküldve: 2013-12-16 08:44:49, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28481.] |
Igen, szerintem is így van. Ezért is javasoltam Andinak, hogy ne törődjön vele, nem fog kárt okozni magában. Sokszor a saját félelmeinket vetítjük ki a kutyára, mert nem bízunk eléggé az ösztöneikben.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #173077] |
[előzmény: (173020) sárkánykutya, 2013-12-15 21:13:40] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
173046. Elküldve: 2013-12-16 08:26:42, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28482.] |
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | |
[előzmény: (173044) Sámánanyó, 2013-12-16 08:20:46] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
173045. Elküldve: 2013-12-16 08:21:54, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28483.] |
Elolvastad a lányod levelét, amit a Jézuskának írt??? És a levéltitok?
A varrósdoboz lesz a nyerő?
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | | [válaszok erre: #173049] |
[előzmény: (173040) galile, 2013-12-16 07:42:44] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
173044. Elküldve: 2013-12-16 08:20:46, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28484.] |
Pont ezt akartam írni, hogy ha a főnök (falkavezér, király(nő) ) nem határozott, akkor a mudi két dolgot tehet:
1. szorong
2. átveszi az irányítást
Esetleg mindkettő.
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | | [válaszok erre: #173046] |
[előzmény: (173041) Catti, 2013-12-16 08:02:56] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
173043. Elküldve: 2013-12-16 08:04:52, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28485.] |
"vagy bármilyen kisállat ...esetleg varrósdoboz"
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | | [válaszok erre: #173048] |
[előzmény: (173040) galile, 2013-12-16 07:42:44] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
173042. Elküldve: 2013-12-16 08:04:25, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28486.] |
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | |
[előzmény: (173038) BodóDodó, 2013-12-15 23:26:26] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
173041. Elküldve: 2013-12-16 08:02:56, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28487.] |
Ügyes vagy!
Rézi védelmében:
Szerrintem nem hülyére vett, hanem, mivel a mudik "érzékenyek" levette rólad, h tartasz valamitől, hát ő is félt.
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | | [válaszok erre: #173044] |
[előzmény: (173030) Darena, 2013-12-15 22:26:54] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 galile

Tagság: 2007-01-18 17:58:16 Tagszám: #40216 Hozzászólások: 2166 |
173040. Elküldve: 2013-12-16 07:42:44, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28488.] |
Lilié így is elég rövidre sikerült: "Kedves Jézuska, amit szeretnék kérni Karácsonyra, az kiskutya, kismacska vagy bármilyen kisállat ...esetleg varrósdoboz...."
Szép Napot!
Nekem pedig - a nem is olyan rég itt is elővett ,mindig aktuális témához kanyarodva-"hozott" a Mikulás (Vagy Télapó vagyis a másik felem) egy tökéletes macskawc -t...Így a drága, mindig hasmenéses benti macska nem a télikertbe jár ki, hanem kapott az udvarra egy "szobát". remélem így Bereg sem fog többet a télikertben jelölgetni, mert elméletileg Bereg és a Macska közös helye lenne, de ha nem tudom leszoktatni a jelölésről, akkor megy ki...
Gabi&Csudka&Bereg
Hegyaljai-Pásztor Kennel
|
| | | [válaszok erre: #173043 #173045] |
[előzmény: (173026) Sámánanyó, 2013-12-15 21:36:06] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fickó2006

Tagság: 2008-11-26 15:39:41 Tagszám: #66023 Hozzászólások: 1528 |
173039. Elküldve: 2013-12-16 07:30:23, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28489.] |
Az lehet, de vasárnap este 11-kor nem sok helyen lehet kapni, hétfőn meg nem járok olyan helyen ahol vehetnék...
|
| | |
[előzmény: (173037) BodóDodó, 2013-12-15 23:21:28] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 BodóDodó

Tagság: 2013-12-01 22:44:21 Tagszám: #129142 Hozzászólások: 385 |
173038. Elküldve: 2013-12-15 23:26:26, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28490.] |
továbbá, juhééé, holnap jön Dodó
|
| | | [válaszok erre: #173042] |
[előzmény: (173036) BodóDodó, 2013-12-15 23:20:32] |
|
Törzstag
|
|
 BodóDodó

Tagság: 2013-12-01 22:44:21 Tagszám: #129142 Hozzászólások: 385 |
173037. Elküldve: 2013-12-15 23:21:28, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28491.] |
egyébként lehet, hogy csak egy új aksi kell bele (2-5e Ft)
|
| | | [válaszok erre: #173039] |
[előzmény: (173035) Fickó2006, 2013-12-15 23:17:16] |
|
Törzstag
|
|
 BodóDodó

Tagság: 2013-12-01 22:44:21 Tagszám: #129142 Hozzászólások: 385 |
173036. Elküldve: 2013-12-15 23:20:32, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28492.] |
ajjaj, akkor, hogy érlek el?
holnap szerintem már dél előtt odaérnék, ha jó...
|
| | | [válaszok erre: #173038] |
[előzmény: (173035) Fickó2006, 2013-12-15 23:17:16] |
|
Törzstag
|
|
 Fickó2006

Tagság: 2008-11-26 15:39:41 Tagszám: #66023 Hozzászólások: 1528 |
173035. Elküldve: 2013-12-15 23:17:16, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28493.] |
úgy néz ki, hogy meghalt a telefonom...
Reggel még működött... most este be akartam állítani a az ébresztőt és olyan volt mintha lemerült volna... töltőre raktam, de be sem lehet kapcsolni...
|
| | | [válaszok erre: #173036 #173037] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 GyömbérHanna

Tagság: 2013-06-29 16:12:53 Tagszám: #128153 Hozzászólások: 387 |
173034. Elküldve: 2013-12-15 22:50:58, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28494.] |
Csak nem
|
| | |
[előzmény: (173024) SubaHamu, 2013-12-15 21:32:06] |
|
Törzstag
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
173033. Elküldve: 2013-12-15 22:37:14, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28495.] |
Ugyehogyugye.
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | |
[előzmény: (173029) Darena, 2013-12-15 22:23:10] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sárkánykutya

Tagság: 2009-12-11 17:13:21 Tagszám: #80574 Hozzászólások: 9091 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
173031. Elküldve: 2013-12-15 22:27:24, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28497.] |
"Mindenki jó valamire,ha másra nem,elrettentő példának"
|
| | |
[előzmény: (173029) Darena, 2013-12-15 22:23:10] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Darena

Tagság: 2013-12-04 11:11:25 Tagszám: #129155 Hozzászólások: 478 |
173030. Elküldve: 2013-12-15 22:26:54, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28498.] |
Szóval igazatok volt, tényleg hülyére vett, legalább is a sétáknál tuti. De a többi is gyanús!
|
| | | [válaszok erre: #173041] |
[előzmény: (173029) Darena, 2013-12-15 22:23:10] |
|
Törzstag
|
|
 Darena

Tagság: 2013-12-04 11:11:25 Tagszám: #129155 Hozzászólások: 478 |
173029. Elküldve: 2013-12-15 22:23:10, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28499.] |
Gyerekek én egy idióta vagyok, de már azért fejlődöm
Úgy [email protected] az agyam azon, hogy ÉN nem vagyok elég kemény, hogy elindultunk Rézivel sétálni, határozottan, na majd én megmutatom ki itt a fasza gyerek stílusban. Röviden: sétáltunk több mint 2 km-t minden probléma nélkül, Szilágyin, villamosnál stb...
Kutya jött, kicsit félt, de semmi pánik, hiszti.
|
| | | [válaszok erre: #173030 #173031 #173032 #173033] |
|
|
Törzstag
|
|
 Fickó2006

Tagság: 2008-11-26 15:39:41 Tagszám: #66023 Hozzászólások: 1528 |
173028. Elküldve: 2013-12-15 22:11:01, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28500.] |
Jól lebuktunk...
Ma délután megnéztük a XL-es Fressit, hátha lesz benne valami izgalmas, de csak Viki84 -et találtuk...
Jó volt újra találkozni a kirándulás után.
Igazából egy kicsit azért is mentünk, mert tegnap délelőtt Dodó jött velünk és nehéz elmagyarázni egy kutyának, hogy a másik nem élvezte annyira a varratszedést és az oltást...
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
|