[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
173002. Elküldve: 2013-12-15 20:03:40, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28526.] |
Nehogy mán a mudikra kabátot adj! Minél jobban agyonfélted őket, annál inkább betegesek lesznek.
Kövérek is, meg nagy szőrük is van. Meg gondolom, van hova behúzódniuk a hideg elől.
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | | [válaszok erre: #173003] |
[előzmény: (172999) Viki84, 2013-12-15 19:59:47] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Viki84

Tagság: 2008-05-24 17:26:11 Tagszám: #59680 Hozzászólások: 11049 |
173001. Elküldve: 2013-12-15 20:01:25, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28527.] |
Montyval pontosan ez van.
Rászólok hátára hemperedik, csóvál, lapít.
Régebben +ban még maga alá is pisilt
Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, akkor menj balra.
|
| | | [válaszok erre: #173005] |
[előzmény: (172993) FalusiLiba, 2013-12-15 19:51:47] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
173000. Elküldve: 2013-12-15 20:00:41, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28528.] |
Én is csak nyáron szeretem a sört. Igaz, akkor is csak a gyengét, max 2%-osat. És ha lehet, meggy íze legyen.
De ha nem, akkor barna legyen.
Vagy együtt a kettő. Egy időben volt a Soproni Fekete Démonnak meggyes változata, de már régen nem látom sehol.
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | |
[előzmény: (172995) Carptackle, 2013-12-15 19:53:18] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Viki84

Tagság: 2008-05-24 17:26:11 Tagszám: #59680 Hozzászólások: 11049 |
172999. Elküldve: 2013-12-15 19:59:47, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28529.] |
Igen
Amennyire az adott szituációban kb. sokkos állapotban voltam (mikor hazaértem reszkettem és zokogtam miközben néztem a kutyát)
és utána mennyire kimondhatatlanul dühös voltam a gazdára....
Megkeresett (én nem voltam itthon de üzent h látogassam meg). becsengettem hozzá, behívott, leültetett. Elbeszélgettünk. Normális volt, mondta h sajnálja és ígéri h ezentúl mindig csak pórázon viszi ki a kutyáját.
Meglepett. Nem ilyennek ismertem őt. Sőt!
Vannak még csodák
Reméljük valóban pórázzal sétáltatja ezentúl. Az h kifizette a ruhát, az is nagyon korrekt volt tőle
Ruhát meg a kicsikre azért rakok mert Fido immunrendszere pocsék.
Ha hűvös van már reszket és nagyon hamar torokgyulladása lesz. Szóval rá muszáj a kutyakabát.
Monty meg....
Kicsi szintén. Félek h tüdőgyuszit kap, megfázik.
A mudikon is agyalok (nem azért mert állatkínzó vagy szadista vagyok) de már idősek. Féltem őket. Mondjuk rajtuk van ,,fókazsír" de akkor is
De ők anno a rajtuk hagyott hámot is lerágták magukról
Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, akkor menj balra.
|
| | | [válaszok erre: #173002] |
[előzmény: (172992) Carptackle, 2013-12-15 19:50:27] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Darena

Tagság: 2013-12-04 11:11:25 Tagszám: #129155 Hozzászólások: 478 |
172998. Elküldve: 2013-12-15 19:58:43, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28530.] |
Szó se róla utálom látni amikor fél. Pechjére a napi 3 séta az utcán kötelező program akárhogy cirkuszol, na és a kertbe is kimegyünk még vagy 4-5 ször. Már az sem tetszik neki na de nehogymá'
Ja és azt hiszem azért duzzog, mert megtalálta az ágyat és azt aztán nem.
|
| | |
[előzmény: (172993) FalusiLiba, 2013-12-15 19:51:47] |
|
Törzstag
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
172997. Elküldve: 2013-12-15 19:56:19, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28531.] |
"Nem leüvölteni kell a fejéről a szőrt"
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | |
[előzmény: (172993) FalusiLiba, 2013-12-15 19:51:47] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
172996. Elküldve: 2013-12-15 19:54:43, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28532.] |
Jó az igazi most isde hideg legyen.
Egyik ismerősöm mondta,hogy náluk a fűnyíró se indul sör nélkül
"Mindenki jó valamire,ha másra nem,elrettentő példának"
|
| | | [válaszok erre: #173014] |
[előzmény: (172995) Carptackle, 2013-12-15 19:53:18] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Carptackle

Tagság: 2012-11-28 10:23:29 Tagszám: #116488 Hozzászólások: 4008 |
172995. Elküldve: 2013-12-15 19:53:18, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28533.] |
sör az, csak ízesítve van. Én is szeretm az "igazit" de azt inkább nyáron a dög melegbe
Mudi Fajtamentő Egyesület
"Ne röstelld, ha egy kutya közelebb van a lelkedhez, mint a legtöbb ember, akit személyesen ismersz"
|
| | | [válaszok erre: #172996 #173000] |
[előzmény: (172991) Híres, 2013-12-15 19:50:11] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
172994. Elküldve: 2013-12-15 19:51:56, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28534.] |
Ilyet nem mondok.
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | |
[előzmény: (172986) Darena, 2013-12-15 19:43:01] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
172993. Elküldve: 2013-12-15 19:51:47, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28535.] |
Aztán minden úgy lesz ahogy ő akarja. Ne hagyd. Nem leüvölteni kell a fejéről a szőrt,bár van az a helyzet amikor de
Ezután jön majd,hogy kicsit maga alá is vizel,attól meg te ijedsz meg és vége is a dalnak...
"Mindenki jó valamire,ha másra nem,elrettentő példának"
|
| | | [válaszok erre: #172997 #172998 #173001] |
[előzmény: (172980) Darena, 2013-12-15 19:36:22] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Carptackle

Tagság: 2012-11-28 10:23:29 Tagszám: #116488 Hozzászólások: 4008 |
172992. Elküldve: 2013-12-15 19:50:27, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28536.] |
Akkor azért korrekt volt a másik gazda
Néha én is poénból ráadom a feroját (az épp aktuális szétrágható, játszós póló) de nem tűri meg magán, gyorsabb mint houdini
Mudi Fajtamentő Egyesület
"Ne röstelld, ha egy kutya közelebb van a lelkedhez, mint a legtöbb ember, akit személyesen ismersz"
|
| | | [válaszok erre: #172999] |
[előzmény: (172976) Viki84, 2013-12-15 19:20:54] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
172991. Elküldve: 2013-12-15 19:50:11, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28537.] |
Nem tagadom, én is szeretem ezeket. A kedvencem az ilyen gyümölcsösökből a grapefruitos Borsodi. De hiába hívják sörnek, ez nem sör...
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #172995] |
[előzmény: (172989) Carptackle, 2013-12-15 19:46:18] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
172990. Elküldve: 2013-12-15 19:47:40, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28538.] |
Maximum csinál magának egy varratszedést. A sebet biztosan nem tépi fel, ne aggódj! Szinte már meg is gyógyult, nagyon pici az a seb.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | |
[előzmény: (172987) Darena, 2013-12-15 19:44:47] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Carptackle

Tagság: 2012-11-28 10:23:29 Tagszám: #116488 Hozzászólások: 4008 |
172989. Elküldve: 2013-12-15 19:46:18, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28539.] |
auchanba. elég jó a választék a gyümisekből, feketeribizlis is volt. És nem gagyi alk. tartalmúak (ahogy Adrienn véli), ez is 5% felett van. Mondjuk sört nem azért iszom arra ott a hazai
Mudi Fajtamentő Egyesület
"Ne röstelld, ha egy kutya közelebb van a lelkedhez, mint a legtöbb ember, akit személyesen ismersz"
|
| | | [válaszok erre: #172991] |
[előzmény: (172981) Sámánanyó, 2013-12-15 19:36:30] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
172988. Elküldve: 2013-12-15 19:45:37, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28540.] |
Szerintem is az a sör, aminek sör íze van. A mindenféle gyümölcs ízű alkoholos szénsavas italokat én sem nevezném sörnek. Amúgy a belga sörök (az igaziak) tényleg nagyon finomak.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | |
[előzmény: (172985) FalusiLiba, 2013-12-15 19:42:11] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Darena

Tagság: 2013-12-04 11:11:25 Tagszám: #129155 Hozzászólások: 478 |
172987. Elküldve: 2013-12-15 19:44:47, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28541.] |
Köszi, akkor holnapig várok, ha még marad lába, akkor nem foglalkozom vele
|
| | | [válaszok erre: #172990] |
[előzmény: (172983) Híres, 2013-12-15 19:38:28] |
|
Törzstag
|
|
 Darena

Tagság: 2013-12-04 11:11:25 Tagszám: #129155 Hozzászólások: 478 |
172986. Elküldve: 2013-12-15 19:43:01, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28542.] |
Hát, engem is idegesít, de olyankor lapul, elmenekül előlem és elbújik a konyhaasztal alatt. Ott meg persze rágja a lábát. Most például már a kertbe se akart kijönni (azért kimentünk :-) és nem mellettem fekszik mint tegnap este, hanem a konyhában. És mielőtt azt mondanád, hogy zárjam ki a konyhából, szólok, hogy nincs konyhaajtó
|
| | | [válaszok erre: #172994] |
[előzmény: (172982) Sámánanyó, 2013-12-15 19:37:54] |
|
Törzstag
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
172985. Elküldve: 2013-12-15 19:42:11, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28543.] |
Mindegy mi a neve. Ízesített pici alkohol tartalmú üdítő. Akár versz, akár elfogadod,hogy igazam van.
"Mindenki jó valamire,ha másra nem,elrettentő példának"
|
| | | [válaszok erre: #172988] |
[előzmény: (172979) Carptackle, 2013-12-15 19:35:57] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Viki84

Tagság: 2008-05-24 17:26:11 Tagszám: #59680 Hozzászólások: 11049 |
172984. Elküldve: 2013-12-15 19:42:00, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28544.] |
Jobbulást neked!
Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, akkor menj balra.
|
| | |
[előzmény: (172932) Híres, 2013-12-15 12:23:08] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
172983. Elküldve: 2013-12-15 19:38:28, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28545.] |
Péntekig be volt ragasztva neki. A doki azt mondta, ha pár nap múlva leveszem a kötést, már nem tud kárt tenni magában. A Neogranormonos kencézés után még egy ideig ne engedd el Rézit, hogy beszívódjon a kenőcs. Utána amit lenyal, az már nem számít. Ha csak nyalogatja vagy a varratot próbálja lecsipkedni, az szerintem nem gond, ne csinálj nagy ügyet belőle. Szerintem elég érzékeny, nem fog kárt tenni magában. Ha mégis aggódsz, akkor szorosan ragaszd be, a kötéshez nem nyúlt egyáltalán.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #172987] |
[előzmény: (172970) Darena, 2013-12-15 19:15:46] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
172982. Elküldve: 2013-12-15 19:37:54, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28546.] |
Látom, már elkezdődött a hatalomátvétel.
Olyan nincs, hogy ha rászólok megijed, akkor nem szólok rá.
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | | [válaszok erre: #172986] |
[előzmény: (172980) Darena, 2013-12-15 19:36:22] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
172981. Elküldve: 2013-12-15 19:36:30, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28547.] |
Banános sör????
Hol lehet olyat venni? Megkóstolnám.
A banános bejglin is kikerekedett a szemem, aztán nagyon finom volt.
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | | [válaszok erre: #172989] |
[előzmény: (172974) Carptackle, 2013-12-15 19:20:24] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Darena

Tagság: 2013-12-04 11:11:25 Tagszám: #129155 Hozzászólások: 478 |
172980. Elküldve: 2013-12-15 19:36:22, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28548.] |
Sajnos a rászólás nem müködik. Tojik rá. Ha meg kicsit erőteljesebb vagyok vagy elhúzom finoman a kis pofáját akkor meg megijed. Gondoltam hátha nektek van valami tuti tippetek, mondjuk valami epeízű kenőcs, amit még ez a bélpokol sem bír megenni
|
| | | [válaszok erre: #172982 #172993] |
[előzmény: (172975) GyömbérHanna, 2013-12-15 19:20:32] |
|
Törzstag
|
|
 Carptackle

Tagság: 2012-11-28 10:23:29 Tagszám: #116488 Hozzászólások: 4008 |
172979. Elküldve: 2013-12-15 19:35:57, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28549.] |
szntem a wells nem szar sör egyébként a kismadarasba vettem
Mudi Fajtamentő Egyesület
"Ne röstelld, ha egy kutya közelebb van a lelkedhez, mint a legtöbb ember, akit személyesen ismersz"
|
| | | [válaszok erre: #172985] |
[előzmény: (172978) FalusiLiba, 2013-12-15 19:31:39] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
172978. Elküldve: 2013-12-15 19:31:39, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28550.] |
A fresibe vetted azt is? Az nem sör, üdítő a szarabbik fajtából
"Mindenki jó valamire,ha másra nem,elrettentő példának"
|
| | | [válaszok erre: #172979] |
[előzmény: (172974) Carptackle, 2013-12-15 19:20:24] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
|