[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
 GyömbérHanna

Tagság: 2013-06-29 16:12:53 Tagszám: #128153 Hozzászólások: 387 |
172977. Elküldve: 2013-12-15 19:21:48, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28551.] |
Feltöltöm majd, ha:
1, odajutok a nagygéphez (erről nem tudom...)
2, nem baj, hogy mi is rajta vagyunk
|
| | |
[előzmény: (172969) FalusiLiba, 2013-12-15 19:14:55] |
|
Törzstag
|
|
 Viki84

Tagság: 2008-05-24 17:26:11 Tagszám: #59680 Hozzászólások: 11049 |
172976. Elküldve: 2013-12-15 19:20:54, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28552.] |
ez nálam nem karácsonyi volt csak olyan ,,hétköznapi"
Papihomok, szépia, cinkegolyó, teknőskaja.
Meg vettem 2 kutyakabátot
A múltkori kutyatámadás után a támadó kutya gazdija kifizette a széttépett kabát árát. Tegnap így kapott Fido egy új kabit. Viszont kicsi lett rá.
De úgy döntöttünk marad az Montynak és ma Fido megkapta végre a sajátját is.
Nekem nagyon tetszik a kabi
A kutyáknak kevésbé de nem kérdeztem őket
Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, akkor menj balra.
|
| | | [válaszok erre: #172992] |
[előzmény: (172972) Carptackle, 2013-12-15 19:16:31] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 GyömbérHanna

Tagság: 2013-06-29 16:12:53 Tagszám: #128153 Hozzászólások: 387 |
172975. Elküldve: 2013-12-15 19:20:32, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28553.] |
Attól még lehet a gallér, ha másként nem megoldható. Vagy kitartóan rászólogatni is lehet ;)) Csak nehogy szétrágja magát, meg ha nyalja a sebet az se túl jó.
|
| | | [válaszok erre: #172980] |
[előzmény: (172970) Darena, 2013-12-15 19:15:46] |
|
Törzstag
|
|
 Carptackle

Tagság: 2012-11-28 10:23:29 Tagszám: #116488 Hozzászólások: 4008 |
172974. Elküldve: 2013-12-15 19:20:24, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28554.] |
azokért a kimért jutifalatokért szoktam benézni, meg vettem neki gumis húzogatós labdát hagy örvendjen, egy ébként tényleg rohadt drága
magamat is megleptem egy jó belga sörrel (bár banános )
Mudi Fajtamentő Egyesület
"Ne röstelld, ha egy kutya közelebb van a lelkedhez, mint a legtöbb ember, akit személyesen ismersz"
|
| | | [válaszok erre: #172978 #172981] |
[előzmény: (172971) FalusiLiba, 2013-12-15 19:16:14] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
172973. Elküldve: 2013-12-15 19:16:44, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28555.] |
Erős pista
"Mindenki jó valamire,ha másra nem,elrettentő példának"
|
| | |
[előzmény: (172970) Darena, 2013-12-15 19:15:46] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Carptackle

Tagság: 2012-11-28 10:23:29 Tagszám: #116488 Hozzászólások: 4008 |
172972. Elküldve: 2013-12-15 19:16:31, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28556.] |
ha már egyszer karácsonyi bevásárlás van, akkor...
Mudi Fajtamentő Egyesület
"Ne röstelld, ha egy kutya közelebb van a lelkedhez, mint a legtöbb ember, akit személyesen ismersz"
|
| | | [válaszok erre: #172976] |
[előzmény: (172968) Viki84, 2013-12-15 19:14:40] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
172971. Elküldve: 2013-12-15 19:16:14, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28557.] |
Múltkor kellemesen csalódtam. találtam 300 forintért teniszlabdát. Persze volt 900 ért is
"Mindenki jó valamire,ha másra nem,elrettentő példának"
|
| | | [válaszok erre: #172974] |
[előzmény: (172967) Carptackle, 2013-12-15 19:12:45] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Darena

Tagság: 2013-12-04 11:11:25 Tagszám: #129155 Hozzászólások: 478 |
172970. Elküldve: 2013-12-15 19:15:46, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28558.] |
Rézi rágcsálja a lábát, ha így haladunk a szerdai varratszedésre nem marad csak egy bőr nélküli láb! Kentem rá neogranormont, de lelkesen megette! Valami ötlet? A hasán nem piszkálja a sebet, tehát a gallér sajna nem megoldás.
|
| | | [válaszok erre: #172973 #172975 #172983] |
|
|
Törzstag
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
172969. Elküldve: 2013-12-15 19:14:55, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28559.] |
hol a kép?
"Mindenki jó valamire,ha másra nem,elrettentő példának"
|
| | | [válaszok erre: #172977] |
[előzmény: (172953) GyömbérHanna, 2013-12-15 18:48:49] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Viki84

Tagság: 2008-05-24 17:26:11 Tagszám: #59680 Hozzászólások: 11049 |
172968. Elküldve: 2013-12-15 19:14:40, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28560.] |
Ti is fressnapfoztatok?
én is meg Bozonték is
Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, akkor menj balra.
|
| | | [válaszok erre: #172972] |
[előzmény: (172967) Carptackle, 2013-12-15 19:12:45] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Carptackle

Tagság: 2012-11-28 10:23:29 Tagszám: #116488 Hozzászólások: 4008 |
172967. Elküldve: 2013-12-15 19:12:45, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28561.] |
Jó nap volt megint elszörnyülködtem a fressnapfos árakon
Viszont volt jó élmény is bent az üzletbe volt egy frissen kihozott menhelyes fekete keverék ebezet aki épp ruhát próbált. Komolyan mondom ilyen boldog kutyát
jól megvakargattam én is
Mudi Fajtamentő Egyesület
"Ne röstelld, ha egy kutya közelebb van a lelkedhez, mint a legtöbb ember, akit személyesen ismersz"
|
| | | [válaszok erre: #172968 #172971] |
[előzmény: (172962) Catti, 2013-12-15 19:08:19] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 GyömbérHanna

Tagság: 2013-06-29 16:12:53 Tagszám: #128153 Hozzászólások: 387 |
172966. Elküldve: 2013-12-15 19:11:51, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28562.] |
Végülis minden relatív
|
| | |
[előzmény: (172956) Catti, 2013-12-15 19:00:32] |
|
Törzstag
|
|
 GyömbérHanna

Tagság: 2013-06-29 16:12:53 Tagszám: #128153 Hozzászólások: 387 |
172965. Elküldve: 2013-12-15 19:10:58, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28563.] |
Nekem könnyebb dolgom van, mert "nyaralni" megyek, nem kell dolgozni, csak kocsi nem biztos, hogy lesz, meg sok a látogatandó rokon, de ha úgy alakul, akkor nagyon szeretnék mudizni egyet
|
| | |
[előzmény: (172955) Sámánanyó, 2013-12-15 18:59:15] |
|
Törzstag
|
|
 GyömbérHanna

Tagság: 2013-06-29 16:12:53 Tagszám: #128153 Hozzászólások: 387 |
172964. Elküldve: 2013-12-15 19:09:33, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28564.] |
|
| | |
[előzmény: (172957) Carptackle, 2013-12-15 19:00:47] |
|
Törzstag
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
172963. Elküldve: 2013-12-15 19:08:57, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28565.] |
Persze, jó helyen van itt.
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | |
[előzmény: (172959) Sámánanyó, 2013-12-15 19:05:11] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
172962. Elküldve: 2013-12-15 19:08:19, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28566.] |
Én majdnem megjártam ma hazafelé.
Ahogy mentem volna vissza az M0-sra, le volt jegesedve a körforgalom, ez persze csak akkor derült ki, amikor fékeztem.
Szerencsére nem járt arra másik kocsi....
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | | [válaszok erre: #172967] |
[előzmény: (172958) Carptackle, 2013-12-15 19:02:26] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Viki84

Tagság: 2008-05-24 17:26:11 Tagszám: #59680 Hozzászólások: 11049 |
172961. Elküldve: 2013-12-15 19:06:39, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28567.] |
Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, akkor menj balra.
|
| | |
[előzmény: (172951) Sámánanyó, 2013-12-15 18:45:37] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
172960. Elküldve: 2013-12-15 19:06:03, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28568.] |
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | |
[előzmény: (172958) Carptackle, 2013-12-15 19:02:26] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
172959. Elküldve: 2013-12-15 19:05:11, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28569.] |
Told ide.
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | | [válaszok erre: #172963] |
[előzmény: (172956) Catti, 2013-12-15 19:00:32] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Carptackle

Tagság: 2012-11-28 10:23:29 Tagszám: #116488 Hozzászólások: 4008 |
172958. Elküldve: 2013-12-15 19:02:26, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28570.] |
ne is mond kiváló utunk volt, Váctól alig láttam valamit, ráadásul még valami ónszerű is esett végig
Mudi Fajtamentő Egyesület
"Ne röstelld, ha egy kutya közelebb van a lelkedhez, mint a legtöbb ember, akit személyesen ismersz"
|
| | | [válaszok erre: #172960 #172962] |
[előzmény: (172955) Sámánanyó, 2013-12-15 18:59:15] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Carptackle

Tagság: 2012-11-28 10:23:29 Tagszám: #116488 Hozzászólások: 4008 |
172957. Elküldve: 2013-12-15 19:00:47, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28571.] |
azt hittem norvégba még vannak őslények
Mudi Fajtamentő Egyesület
"Ne röstelld, ha egy kutya közelebb van a lelkedhez, mint a legtöbb ember, akit személyesen ismersz"
|
| | | [válaszok erre: #172964] |
[előzmény: (172954) GyömbérHanna, 2013-12-15 18:51:26] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
172956. Elküldve: 2013-12-15 19:00:32, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28572.] |
Nekem is lenne kedvem, feltéve, ha Pest környéke Győrt jelent.
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | | [válaszok erre: #172959 #172966] |
[előzmény: (172953) GyömbérHanna, 2013-12-15 18:48:49] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
172955. Elküldve: 2013-12-15 18:59:15, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28573.] |
Nekem lenne kedvem, de az időbeosztásom sajnos nem tőlem függ.
Meg az útviszonyok sem.
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | | [válaszok erre: #172958 #172965] |
[előzmény: (172953) GyömbérHanna, 2013-12-15 18:48:49] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 GyömbérHanna

Tagság: 2013-06-29 16:12:53 Tagszám: #128153 Hozzászólások: 387 |
172954. Elküldve: 2013-12-15 18:51:26, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28574.] |
Na, szóval még egyszer....*evett finomat...
|
| | | [válaszok erre: #172957] |
[előzmény: (172953) GyömbérHanna, 2013-12-15 18:48:49] |
|
Törzstag
|
|
 GyömbérHanna

Tagság: 2013-06-29 16:12:53 Tagszám: #128153 Hozzászólások: 387 |
172953. Elküldve: 2013-12-15 18:48:49, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28575.] |
Gyömbér túl van az első Karácsonyán (barátommal előre hoztuk, mert a Szentestét nem tudjuk együtt tölteni), evett dinomat, sétáltunk nagyot szakadó esőben, és nagyon izgatott volt egész nap, irtó cuki volt, biztos rajtunk is látta a sürgölődést
Ja és fél a karácsonyfától, alig lehetett odaimádkozni egy kép erejéig (azért jutifalival megoldottuk).
Valakinek két ünnep között vagy január elején van kedve mudit sétáltatni egyébként? (Pesten, vagy környékén)
Rézinek látom elég szörnyű sorsa lesz , Perecről tudunk valamit?
|
| | | [válaszok erre: #172954 #172955 #172956 #172969 #173010] |
|
|
Törzstag
|
|
[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
|