[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
172952. Elküldve: 2013-12-15 18:48:39, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28576.] |
hol?
"Mindenki jó valamire,ha másra nem,elrettentő példának"
|
| | |
[előzmény: (172947) Darena, 2013-12-15 18:02:56] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
172951. Elküldve: 2013-12-15 18:45:37, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28577.] |
Dodót nem?
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | | [válaszok erre: #172961] |
[előzmény: (172950) Viki84, 2013-12-15 18:37:43] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Viki84

Tagság: 2008-05-24 17:26:11 Tagszám: #59680 Hozzászólások: 11049 |
172950. Elküldve: 2013-12-15 18:37:43, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28578.] |
Bozontot simiztem ma
Naaaagyon aranyos
Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, akkor menj balra.
|
| | | [válaszok erre: #172951] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Viki84

Tagság: 2008-05-24 17:26:11 Tagszám: #59680 Hozzászólások: 11049 |
172949. Elküldve: 2013-12-15 18:36:29, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28579.] |
,,Meglátta a gyerekkori mackómat a polcon és azt hitte megvan a kutya a tükörből. Ugatott neki, ugrált, mindenhogy hívta játszani "
Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, akkor menj balra.
|
| | |
[előzmény: (172941) Darena, 2013-12-15 16:05:38] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Viki84

Tagság: 2008-05-24 17:26:11 Tagszám: #59680 Hozzászólások: 11049 |
172948. Elküldve: 2013-12-15 18:24:43, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28580.] |
ez annyira tipikus
Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, akkor menj balra.
|
| | |
[előzmény: (172923) Sámánanyó, 2013-12-15 11:02:36] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Darena

Tagság: 2013-12-04 11:11:25 Tagszám: #129155 Hozzászólások: 478 |
172947. Elküldve: 2013-12-15 18:02:56, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28581.] |
Oda feltétlenül megyünk csak ezek a lusta ovisok jan. 11-én lesznek legközelebb. Akartam is írni valami olyan fenyegetőt, hogy: még 3 hete van a Rézinek, hogy megtanuljon a városban lakni aztán...
aztán elmegyünk oviba és ott megtanítják neki, ha tetszik, ha nem
|
| | | [válaszok erre: #172952] |
[előzmény: (172945) FalusiLiba, 2013-12-15 17:37:55] |
|
Törzstag
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
172946. Elküldve: 2013-12-15 17:47:00, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28582.] |
Az első gazdajelölt inkább tenyésztőtől vesz kölyköt.
Mingyá írok a másodiknak.
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | |
[előzmény: (172944) Catti, 2013-12-15 17:26:41] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
172945. Elküldve: 2013-12-15 17:37:55, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28583.] |
Érdemes lenne oviba vinni. :)
"Mindenki jó valamire,ha másra nem,elrettentő példának"
|
| | | [válaszok erre: #172947] |
[előzmény: (172941) Darena, 2013-12-15 16:05:38] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
172944. Elküldve: 2013-12-15 17:26:41, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28584.] |
Igyekszem.
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | | [válaszok erre: #172946] |
[előzmény: (172943) Sámánanyó, 2013-12-15 17:21:22] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
172943. Elküldve: 2013-12-15 17:21:22, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28585.] |
Majd légyszi erőszakold meg magad és csinálj róla képeket!
Bár amit kaptunk róla, azok egész jók.
Azért már ne azzal hirdessük, ha lehet.
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | | [válaszok erre: #172944] |
[előzmény: (172942) Catti, 2013-12-15 16:41:43] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
172942. Elküldve: 2013-12-15 16:41:43, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28586.] |
Szerencsésen hazaértünk Rézivel, aki mostantól Rozi.
Ami eddig kiderült róla, emberekkel nagyon barátságos, és labdamán.
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | | [válaszok erre: #172943] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Darena

Tagság: 2013-12-04 11:11:25 Tagszám: #129155 Hozzászólások: 478 |
172941. Elküldve: 2013-12-15 16:05:38, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28587.] |
Lehet megfogadom, fázni sem fogok annyira. Nyulak voltunk, nem mentünk a futtatóra
Most a kertkapun is úgy kellett átemelnem Rézit, pedig eddig jött magától, amikor meglátta, hogy a Szilágyi felé indulunk, kitört a pánik. A helyzet ma sem volt jobb forgalmilag, mint tegnap, azt hiszem karácsonyig minden délután ilyen lesz. Nem volt szivem lecibálni, inkább a másik irányba mentünk. Csak arra sajna se park, se tér. Amikor hazaértünk a lány megőrült. Meglátta a gyerekkori mackómat a polcon és azt hitte megvan a kutya a tükörből. Ugatott neki, ugrált, mindenhogy hívta játszani de legalább látszik, hogy ha kisebb kutyákkal találkoznánk, akkor barátkozna!
|
| | | [válaszok erre: #172945 #172949] |
[előzmény: (172939) FalusiLiba, 2013-12-15 15:40:10] |
|
Törzstag
|
|
 AduAsz

Tagság: 2006-05-15 09:13:49 Tagszám: #30582 Hozzászólások: 3486 |
172940. Elküldve: 2013-12-15 15:49:14, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28588.] |
Elnézést az OFFért, de ebben a karácsony elötti idöben jól jön egy kis ajandékajánlat.
Valamilyen módon beléütköztem a cseh neten a Tchibo cégnél (minden szó szerint lefordítva cseh nyelvröl) "Minden, amit a férfiak kívánnak" akcióra, ahol szembeötlött egy érdekes dolog: "Védötok felállítási funkcióval". Gondoltam, ez olyan dolog, amit sok nö fog a pasijának karácsonyra venni (és ha még hozzáteszem a magyar Tchibo oldalról a leírásból azt, amire a cég büszke: "két dölésszögben felállítható" /ill. "vízszintesen vagy függőlegesen is felállítható"/ és "a védötok felállítás nélkül is használható" ...)
Kissé ugyan fura olvasni, hogy "Megvédi az iPad2, iPad3 és iPad4 készülékek házát a megkarcolódástól és a szennyeződésektől" , na de ízlések és pofonok...
Ha valakinek megtetszene, itt talál közelebbi infót (bár a magyar oldalakon kisé decensebben írják le és az akció neve is "csak "Ajándékötletek férfiaknak") ):
http://www.tchibo.hu/felallithato-vedtok-p400047002.html
"Ne eröszakold a véleményedet - ajánld fel!" (Srí Krijánanda)
Gyuri
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
172939. Elküldve: 2013-12-15 15:40:10, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28589.] |
a pálesz is jó
"Mindenki jó valamire,ha másra nem,elrettentő példának"
|
| | | [válaszok erre: #172941] |
[előzmény: (172938) Darena, 2013-12-15 13:57:40] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Darena

Tagság: 2013-12-04 11:11:25 Tagszám: #129155 Hozzászólások: 478 |
172938. Elküldve: 2013-12-15 13:57:40, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28590.] |
Próbálkozom, még sok ilyen stresszes séta és indulás előtt elszívok egy dzsangát vagy legalább eszem egy vicces sütit. Akkor aztán történhet bármi én csak röhögök
Rézike őrzi a házat. Kedvenc szomszédom úgy hallom ma is bulira készül, gondolom ma a felnőtteknek, és amikor az ablakunk előtt is elment valaki Rézi nekiállt ugatni. Hát, igen komoly nagykutya hangja van.
|
| | | [válaszok erre: #172939] |
[előzmény: (172937) Híres, 2013-12-15 13:46:43] |
|
Törzstag
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
172937. Elküldve: 2013-12-15 13:46:43, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28591.] |
Még valami: próbáld meg azt sugallni a kutyának, hogy te egyáltalán nem izgulsz a séták miatt, hiszen az a világ legtermészetesebb dolga, hogy társaságba jártok! Nem könnyű, de ha sikerül, akkor működik. Szóval légy laza és a kutyád is az lesz...
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #172938] |
[előzmény: (172933) Darena, 2013-12-15 12:42:08] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
172936. Elküldve: 2013-12-15 13:43:59, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28592.] |
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | |
[előzmény: (172934) AduAsz, 2013-12-15 12:53:36] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
172935. Elküldve: 2013-12-15 12:57:40, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28593.] |
"Mindenki jó valamire,ha másra nem,elrettentő példának"
|
| | |
[előzmény: (172934) AduAsz, 2013-12-15 12:53:36] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 AduAsz

Tagság: 2006-05-15 09:13:49 Tagszám: #30582 Hozzászólások: 3486 |
172934. Elküldve: 2013-12-15 12:53:36, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28594.] |
Tölts le valami legújabb vírusirtót és futtasd le magadon
"Ne eröszakold a véleményedet - ajánld fel!" (Srí Krijánanda)
Gyuri
|
| | | [válaszok erre: #172935 #172936] |
[előzmény: (172932) Híres, 2013-12-15 12:23:08] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Darena

Tagság: 2013-12-04 11:11:25 Tagszám: #129155 Hozzászólások: 478 |
172933. Elküldve: 2013-12-15 12:42:08, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28595.] |
Na, akkor ma úgy fél 3 körül nekiindulunk, aztán majd lesz valahogy
Híres, jobbulást!
|
| | | [válaszok erre: #172937] |
[előzmény: (172929) Híres, 2013-12-15 11:43:01] |
|
Törzstag
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
172932. Elküldve: 2013-12-15 12:23:08, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28596.] |
Valami vírust kaptam, szóval csak saját felelősségre.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #172934 #172984] |
[előzmény: (172930) SubaHamu, 2013-12-15 12:02:03] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
172931. Elküldve: 2013-12-15 12:16:49, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28597.] |
Tavasszal valamelyik kiállítás után összeröffenhetnénk Tibiéknél megint! Csinálhatnánk valami kezdő házi versenyt , már ha Tibiéknek sem lesz ellenére. :)
"Mindenki jó valamire,ha másra nem,elrettentő példának"
|
| | |
[előzmény: (172930) SubaHamu, 2013-12-15 12:02:03] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
172930. Elküldve: 2013-12-15 12:02:03, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28598.] |
akkor mi mar ne is menjunk be?:)
Voltunk meglesni a teheneket, a samu az ment ugatta hajtotta, odatette magat, majdhogynem mintha egesz eleteben ezt csinalta volna, na jo, neha kinezett, hogy jol csinalom? De a huba. Ot matol csak casanovanak hivom. Csak a szukak utan. Ott a seggebe mindnek, es probalkozik a csajozassal. :)
Birkaval se semmi, de neki tenyleg az ilyen rendes haszonallat kell, mint bivaly, mangalica, szarvasmarha. Oly buszke voltam. :)
|
| | | [válaszok erre: #172931 #172932] |
[előzmény: (172919) Híres, 2013-12-15 10:17:28] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
172929. Elküldve: 2013-12-15 11:43:01, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28599.] |
Rézinél azt tapasztaltam, hogy idegen kutyáktól csak elsőre fél, aztán gyorsan oldódik. Persze ehhez olyan kutyák kellenek, akik nem rohanják le. Az enyémekkel szerencsére nem volt ilyen gond és az első esti ismerkedés és "kaffogás" után reggel már simán elvegyült köztük, pedig az éjszakát bent töltötte, nem a kutyákkal.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #172933] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
172928. Elküldve: 2013-12-15 11:35:10, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28600.] |
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | |
[előzmény: (172927) Sámánanyó, 2013-12-15 11:32:28] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
|