[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
172902. Elküldve: 2013-12-14 15:24:08, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28626.] |
Szegény Samu! Fokos nem csak hazai pályán erős...
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #172903] |
[előzmény: (172901) SubaHamu, 2013-12-14 15:16:31] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
172901. Elküldve: 2013-12-14 15:16:31, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28627.] |
Ma megvolt a fokos samu meccs. A hazai palya elonye? :)
|
| | | [válaszok erre: #172902] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
172900. Elküldve: 2013-12-14 14:42:39, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28628.] |
Szerintem jól fogalmaztam a magyar nyelv szabályai szerint és egyértelműen kiderül a mondatból, hogy Dorisz szökött meg. Ne kötözködjél!
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #172904] |
[előzmény: (172897) FalusiLiba, 2013-12-14 13:20:20] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
172899. Elküldve: 2013-12-14 14:40:26, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28629.] |
Tulajdonképpen "csak" kettővel lett kevesebb, mert azt az egy éjszakát, amit Dorisz nálam töltött, nem érdemes számolni.
Mimóza határozottan közelebb jön hozzám odakinn, mióta a tesót elvitték. Erősen csóvál, ez eddig is így volt, de nem jött közelebb 3-4 méternél, most meg kb. 1 méternyire megközelít. Szemmel látható a különbség.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | |
[előzmény: (172898) Fickó2006, 2013-12-14 14:17:14] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fickó2006

Tagság: 2008-11-26 15:39:41 Tagszám: #66023 Hozzászólások: 1528 |
172898. Elküldve: 2013-12-14 14:17:14, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28630.] |
Akkor ma 3 kutyával kevesebb lesz nálad!
Mimóza hogy viseli az "egyedül létet" ?
Most, hogy lekerült a gallér 1 perc nyugi sincs itthon... (mert eddig sok volt )
|
| | | [válaszok erre: #172899] |
[előzmény: (172894) Híres, 2013-12-14 12:46:14] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
172897. Elküldve: 2013-12-14 13:20:20, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28631.] |
A szomszéd szökött meg?
"Mindenki jó valamire,ha másra nem,elrettentő példának"
|
| | | [válaszok erre: #172900] |
[előzmény: (172894) Híres, 2013-12-14 12:46:14] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 AduAsz

Tagság: 2006-05-15 09:13:49 Tagszám: #30582 Hozzászólások: 3486 |
172896. Elküldve: 2013-12-14 13:17:24, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28632.] |
Jó ilyent olvasni. Szerencsés kutya, szerencsés gazdik - és szerencsés és boldog mudimentök.
"Ne eröszakold a véleményedet - ajánld fel!" (Srí Krijánanda)
Gyuri
|
| | |
[előzmény: (172894) Híres, 2013-12-14 12:46:14] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sárkánykutya

Tagság: 2009-12-11 17:13:21 Tagszám: #80574 Hozzászólások: 9091 |
172895. Elküldve: 2013-12-14 12:53:24, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28633.] |
Öröm ilyen jó híreket olvasni, amikor épp benézek!
Aurea mediocritas.
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | |
[előzmény: (172894) Híres, 2013-12-14 12:46:14] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
172894. Elküldve: 2013-12-14 12:46:14, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28634.] |
Halihó!
Jó híreim vannak. Ma délelőtt elvitték Perecet és Rézit a gazdik, felhívott az egri kutya gazdája is, ma délután jön érte. Dorisznak hívják a kutyát, elmondta, milyen bolhanyakörv volt rajta. Külföldön voltak, a szomszédra bízták Doriszt, aki megszökött, így csavargott heteken át, hiába keresték nem találták meg. Nagyon örülnek neki, szeretik, ami látszik is a kutyán.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #172895 #172896 #172897 #172898 #172908] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fickó2006

Tagság: 2008-11-26 15:39:41 Tagszám: #66023 Hozzászólások: 1528 |
172893. Elküldve: 2013-12-14 10:50:26, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28635.] |
Túl vagyunk a varratszedésen.
Szépen begyógyult.
Itt a házban pedig úgy tűnik hadat üzentek a kutyáknak...
A múltkor nekünk írogattak, tegnapelőtt a negyediken lakó kapott fenyegető levélkét, tegnap pedig a másodikon élő 2 kutya sétáltatóját küldték melegebb éghajlatra...
De esküszöm a héten egyik kutya sem ugatott a szokottnál többet!
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
172892. Elküldve: 2013-12-13 22:34:11, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28636.] |
Nálunk Edward ilyen nagyvonalú bár Ő nem is kap sűrűn csontot Neki ilyenkor kis cafatos marhahús jár. Vigyázni kell a fülére. Meg osztáskor mindegyikre,de Pipire meg Amyre különösen kell figyelni.Múlt héten is összeugrottak nyúlfület kaptak jóéjt puszi helyett sose többet. Nagyon darabosan törik. Pipi kiejtett egy ilyet a szájából és Amy le is csapott.Csak Pipacs nem vette jó néven aztán már csak a vinnyogást lehetett hallani utána az ordításomat
"Mindenki jó valamire,ha másra nem,elrettentő példának"
|
| | |
[előzmény: (172890) Fickó2006, 2013-12-13 21:50:17] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
172891. Elküldve: 2013-12-13 22:23:46, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28637.] |
Reklamálj
"Mindenki jó valamire,ha másra nem,elrettentő példának"
|
| | |
[előzmény: (172889) SubaHamu, 2013-12-13 21:47:53] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fickó2006

Tagság: 2008-11-26 15:39:41 Tagszám: #66023 Hozzászólások: 1528 |
172890. Elküldve: 2013-12-13 21:50:17, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28638.] |
Kalászon nekünk is családi program volt az olvadás utáni "vadászat"...
Röhejes figyelni ezt két ebzetett:
Bozont fekszik a szőnyegén és látványosan rágja a csontot, Dodó felfigyel elmegy a nappali közepéig onnan kúszik tovább és érdekes hangon vinnyog hozzá... amikor már csak pár centi van köztük akkor Bozont először elfordul és tovább játszik, Dodó halk vakkantásokkal jelzi a jelenlétét/ kívánságát, mire Bozont oda ejti Dodó elé a csontot... Ő felkapja és iszkol a helyére a "zsákmánnyal".
|
| | | [válaszok erre: #172892] |
[előzmény: (172886) Darena, 2013-12-13 20:00:00] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
172889. Elküldve: 2013-12-13 21:47:53, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28639.] |
Kutyaszar a tema? Es a samu megint elfoglalta az agyunkat. Sztem a tibiek mudiborbe belevarrtak vmi olebet.
|
| | | [válaszok erre: #172891] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
172888. Elküldve: 2013-12-13 21:21:21, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28640.] |
Válts kaját, hátha beszáll a többi is
"Mindenki jó valamire,ha másra nem,elrettentő példának"
|
| | |
[előzmény: (172887) Sámánanyó, 2013-12-13 20:03:11] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
172887. Elküldve: 2013-12-13 20:03:11, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28641.] |
Én egyedül lakom, legfeljebb a kutyákat vonhatnám be. Igaz, Vackor segít eltüntetni , de mindet nem bírja ő sem.
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | | [válaszok erre: #172888] |
[előzmény: (172886) Darena, 2013-12-13 20:00:00] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Darena

Tagság: 2013-12-04 11:11:25 Tagszám: #129155 Hozzászólások: 478 |
172886. Elküldve: 2013-12-13 20:00:00, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28642.] |
Nálunk családi program volt a nagy tavaszi kutyasz@r szedés. Senki nem kapott felmentést.
Akkor volt aktuális amikor előbukkantak a hóvirágok és más egyebek is.
|
| | | [válaszok erre: #172887 #172890] |
[előzmény: (172880) Sámánanyó, 2013-12-13 19:42:32] |
|
Törzstag
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
172885. Elküldve: 2013-12-13 19:55:04, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28643.] |
A kutyasz@r téma meghozta az étvágyad?
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | |
[előzmény: (172883) Carptackle, 2013-12-13 19:46:43] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Darena

Tagság: 2013-12-04 11:11:25 Tagszám: #129155 Hozzászólások: 478 |
172884. Elküldve: 2013-12-13 19:54:50, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28644.] |
Jól értem, hogy még egy kutya landolt nálad? Szerintem te gyüjtöd őket. De holnap egyről le kell mondanod, mert megyek!
|
| | |
[előzmény: (172864) Híres, 2013-12-13 19:00:41] |
|
Törzstag
|
|
 Carptackle

Tagság: 2012-11-28 10:23:29 Tagszám: #116488 Hozzászólások: 4008 |
172883. Elküldve: 2013-12-13 19:46:43, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28645.] |
Megjött az étvágyam megyek eszem egy kis erdélyi szalonnát
Hát az a szerencse hogy neki is megvan a területe a kis és nagydologra is, úgyhogy nem kell kutatni utána. Ő is undorodik a saját végtermékétől is, ha arra gurul a pettyes akkor inkább megvárja még lüke gazda kiszedi a trutyiból, és le is kell mosnom a labdát, mert trutyisan nem játszik vele
Mudi Fajtamentő Egyesület
"Ne röstelld, ha egy kutya közelebb van a lelkedhez, mint a legtöbb ember, akit személyesen ismersz"
|
| | | [válaszok erre: #172885] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
172882. Elküldve: 2013-12-13 19:44:29, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28646.] |
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | |
[előzmény: (172880) Sámánanyó, 2013-12-13 19:42:32] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
172881. Elküldve: 2013-12-13 19:42:40, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28647.] |
Na igen...
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | |
[előzmény: (172878) Sámánanyó, 2013-12-13 19:41:08] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
172880. Elküldve: 2013-12-13 19:42:32, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28648.] |
Ja. Az egész téli adag.
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | | [válaszok erre: #172882 #172886] |
[előzmény: (172879) Híres, 2013-12-13 19:41:30] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
172879. Elküldve: 2013-12-13 19:41:30, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28649.] |
Vagy amikor a tavaszi olvadásnál előbukkan a hó alól.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #172880] |
[előzmény: (172877) Híres, 2013-12-13 19:40:02] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
172878. Elküldve: 2013-12-13 19:41:08, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28650.] |
Meg amikor híg.
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | | [válaszok erre: #172881] |
[előzmény: (172877) Híres, 2013-12-13 19:40:02] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
|