[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
172877. Elküldve: 2013-12-13 19:40:02, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28651.] |
Télen, amikor lefagy és a nyári hőségben, amikor összeszárad, akkor könnyű fölszedni. Esős időben, amikor szétázik...
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #172878 #172879] |
[előzmény: (172875) Carptackle, 2013-12-13 19:37:09] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
172876. Elküldve: 2013-12-13 19:39:56, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28652.] |
Nekem mondod? Bár az én kutyáim nem az udvarban sz@rnak, hanem hátra mennek a kert végébe. De onnan is össze kell szedni.
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | |
[előzmény: (172874) Híres, 2013-12-13 19:30:49] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Carptackle

Tagság: 2012-11-28 10:23:29 Tagszám: #116488 Hozzászólások: 4008 |
172875. Elküldve: 2013-12-13 19:37:09, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28653.] |
tudom vagyis sejtem. Nálunk Kóc egymaga napi 3 kupacot termel és ez a minimum. Fóleg télen imádom összeszedni mikor lefagy az alja, és úgy kell kaparászni
Mudi Fajtamentő Egyesület
"Ne röstelld, ha egy kutya közelebb van a lelkedhez, mint a legtöbb ember, akit személyesen ismersz"
|
| | | [válaszok erre: #172877] |
[előzmény: (172873) Híres, 2013-12-13 19:30:03] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
172874. Elküldve: 2013-12-13 19:30:49, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28654.] |
Nem vicces!
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #172876] |
[előzmény: (172872) Sámánanyó, 2013-12-13 19:24:25] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
172873. Elküldve: 2013-12-13 19:30:03, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28655.] |
Csúnya dolog ezen viccelődni. Minden nap fölseprem az udvart, mégis mindig tele van kutyaszarral. Őszintén szólva tele van a hócipőm. Tudod, mennyit szarik ez a sok kutya?
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #172875] |
[előzmény: (172870) Carptackle, 2013-12-13 19:22:29] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
172872. Elküldve: 2013-12-13 19:24:25, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28656.] |
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | | [válaszok erre: #172874] |
[előzmény: (172870) Carptackle, 2013-12-13 19:22:29] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
172871. Elküldve: 2013-12-13 19:23:02, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28657.] |
mi az hogy mar megint? Elhoztuk hiresnek a naptarakat, mert mas ugyse tenne, es ha mar ugyis erre jartunk beneztunk ide, megmutatni milyenek lettek ezek a hanga kolykok.
|
| | |
[előzmény: (172862) FalusiLiba, 2013-12-13 17:37:51] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Carptackle

Tagság: 2012-11-28 10:23:29 Tagszám: #116488 Hozzászólások: 4008 |
172870. Elküldve: 2013-12-13 19:22:29, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28658.] |
Mondhatnám erre: ki korán kel kutyasz@rt lel, de nem mondom
Szép az egri feketeség, remélem csak elkódorgott és nem kib@szták az utcára
Mudi Fajtamentő Egyesület
"Ne röstelld, ha egy kutya közelebb van a lelkedhez, mint a legtöbb ember, akit személyesen ismersz"
|
| | | [válaszok erre: #172872 #172873] |
[előzmény: (172866) Híres, 2013-12-13 19:09:14] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
172869. Elküldve: 2013-12-13 19:18:17, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28659.] |
Jaaa. tényleg, van egy nagy lányod is...
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | |
[előzmény: (172868) Híres, 2013-12-13 19:15:14] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
172868. Elküldve: 2013-12-13 19:15:14, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28660.] |
Az unokám apja.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #172869] |
[előzmény: (172867) Sámánanyó, 2013-12-13 19:10:53] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
172867. Elküldve: 2013-12-13 19:10:53, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28661.] |
Vejed??? Lemaradtam valamiről?
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | | [válaszok erre: #172868] |
[előzmény: (172866) Híres, 2013-12-13 19:09:14] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
172866. Elküldve: 2013-12-13 19:09:14, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28662.] |
Aki korábban érkezik, mint ahogy én felkelek, az meg is érdemli. Engem nemigen lehet megelőzni. Rossz alvó vagyok. Későn fekszem, korán kelek. Amikor megérkeztek, a vejem már javában hasította nálam a tűzifát, én túl voltam a begyújtáson és az állatok ellátásán, plusz fölsepertem az udvart (összetakarítottam a kutyasz@rt)
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #172867 #172870] |
[előzmény: (172865) Sámánanyó, 2013-12-13 19:01:58] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
172865. Elküldve: 2013-12-13 19:01:58, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28663.] |
Ezért kiverted szegény Évát az ágyból?
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | | [válaszok erre: #172866] |
[előzmény: (172863) SubaHamu, 2013-12-13 18:51:25] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
172864. Elküldve: 2013-12-13 19:00:41, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28664.] |
Sziasztok!
Megérkezett hozzám az egri mudilány. Állítólag hetek óta Eger és Egerszalók között csavargott és bevette magát egy üres telekre. A környékbeliek néha adtak neki enni. Valószínűleg elütötte egy autó, ezért a csípője kificamodott. A megtalálója, egy fiatalember bevitte az egri menhelyre, ott van az állatkórház is. Ott megröntgenezték, kiderült, hogy súlyos csípőficama volt, amit altatásban helyretettek. Ez tegnap reggel történt. Elszakadt az ínszalag is. Ennek ellenére ma már egyáltalán nem sántít. Van egy kis horzsolás a bal combján belül és fölrepedt a bőr szintén a bal combja külső oldalán, amit szakszerűen lekezeltek az állatkórházban.
Kedves, barátságos, kutyákkal, emberekkel egyaránt. Pórázhoz szokott, séta közben többnyire bal láb mellett jön laza pórázon. És seggbekutya.
Nagyon szerethették, nem elképzelhetetlen, hogy keresik. Volt rajta egy barna-drapp bolhanyakörv.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #172884] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
172863. Elküldve: 2013-12-13 18:51:25, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28665.] |
mar koran reggel. :)
|
| | | [válaszok erre: #172865] |
[előzmény: (172861) Sámánanyó, 2013-12-13 17:35:36] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
172862. Elküldve: 2013-12-13 17:37:51, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28666.] |
Ja,hogy megint vendégeskedtek. Furcsáltam is, mert én is úgy tudtam,hogy meg akarják tartani, ami nem is meglepő. :)
"Mindenki jó valamire,ha másra nem,elrettentő példának"
|
| | | [válaszok erre: #172871] |
[előzmény: (172860) SubaHamu, 2013-12-13 17:28:19] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
172861. Elküldve: 2013-12-13 17:35:36, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28667.] |
Már ott vagytok? A naptárt is leszállítottátok?
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | | [válaszok erre: #172863] |
[előzmény: (172860) SubaHamu, 2013-12-13 17:28:19] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
172860. Elküldve: 2013-12-13 17:28:19, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28668.] |
he? A tiboreke. Az is marad sztem, de mindja' megkerdem. :)
|
| | | [válaszok erre: #172861 #172862] |
[előzmény: (172859) FalusiLiba, 2013-12-13 16:35:52] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
172859. Elküldve: 2013-12-13 16:35:52, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28669.] |
Ti vettétek meg?
"Mindenki jó valamire,ha másra nem,elrettentő példának"
|
| | | [válaszok erre: #172860] |
[előzmény: (172858) SubaHamu, 2013-12-13 16:23:51] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
172858. Elküldve: 2013-12-13 16:23:51, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28670.] |
Aha
|
| | | [válaszok erre: #172859] |
[előzmény: (172857) FalusiLiba, 2013-12-13 16:18:57] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
172857. Elküldve: 2013-12-13 16:18:57, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28671.] |
Zuzmó?
"Mindenki jó valamire,ha másra nem,elrettentő példának"
|
| | | [válaszok erre: #172858] |
[előzmény: (172856) SubaHamu, 2013-12-13 15:54:07] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
172856. Elküldve: 2013-12-13 15:54:07, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28672.] |
idegesitoen ugat. Most is itt az ajto elott. :)
|
| | | [válaszok erre: #172857] |
[előzmény: (172855) FalusiLiba, 2013-12-13 15:30:39] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
172855. Elküldve: 2013-12-13 15:30:39, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28673.] |
Nekem? Aha :D
"Mindenki jó valamire,ha másra nem,elrettentő példának"
|
| | | [válaszok erre: #172856] |
[előzmény: (172854) SubaHamu, 2013-12-13 15:15:26] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
172854. Elküldve: 2013-12-13 15:15:26, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28674.] |
Vigyuk zuzmot? :)
|
| | | [válaszok erre: #172855] |
[előzmény: (172823) FalusiLiba, 2013-12-13 09:50:16] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
172853. Elküldve: 2013-12-13 14:41:50, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28675.] |
Én is ezért írtam. Viszont azt tudni kell, hogy a kutyák nagyon szenvednek, ha szomjasak. Sokkal jobban, mint az emberek, szóval nem célszerű hosszan szomjaztatni őket, hacsak nem szükséges. Ezért írtam, amit írtam. A műtét után szükséges még egy ideig, mivel úgysem maradna meg bennük a folyadék sem, az altató hatása miatt. Viszont kapnak folyadékot infúzióban a műtét alatt, szóval valószínűleg nem szenvednek nagyon a szomjúságtól.
Nálunk is befagy a víz télen. Mostanában még nem volt olyan hideg. Én reggel és este langyos vizet adok nekik, a bent alvóknak pedig van korlátlanul idebenn víz. Gyakorlatilag most Tücsök kivételével mindegyik bent alvó, Tücsöknek meg a kazán mellett van jó meleg helye és az ő vize sem fagy be, ha oda leviszem neki.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | |
[előzmény: (172852) Sámánanyó, 2013-12-13 14:23:24] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
|