[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
172802. Elküldve: 2013-12-12 15:59:13, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28726.] |
enyimek is kintiek. csak az eloszobaig johetnek be napkozben, este kint alszanak, reggel beegedjuk oket, majd masfel ora mulva nyilik csak az ajto, es olyankor van nagy pisi, es ahogy csurog azt meg szoktam lesni.
|
| | | [válaszok erre: #172810] |
[előzmény: (172799) FalusiLiba, 2013-12-12 15:49:56] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fickó2006

Tagság: 2008-11-26 15:39:41 Tagszám: #66023 Hozzászólások: 1528 |
172801. Elküldve: 2013-12-12 15:58:59, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28727.] |
Tegnap óta szinte folyamatosan játszanak az ebek.
Ha kezdenek hangosabbak lenni rájuk szólok és külön teszem őket... erre Dodó nyüszögni kezd és Bozont már rohan is megnézni...
Az előbb Dodó elvette Bozont csontját (ami túl nagy Dodónak) és ugat, vicsorog ha Bozont vissza akarja venni... ha meg nem akkor azért ugat...
|
| | | [válaszok erre: #172806] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Carptackle

Tagság: 2012-11-28 10:23:29 Tagszám: #116488 Hozzászólások: 4008 |
172800. Elküldve: 2013-12-12 15:52:49, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28728.] |
nemcsak nálad
Főleg amikor sorra szedtem ki belőle a kullancsokat, utána sétai pisiléskor állandóan alátekintek.
Mudi Fajtamentő Egyesület
"Ne röstelld, ha egy kutya közelebb van a lelkedhez, mint a legtöbb ember, akit személyesen ismersz"
|
| | |
[előzmény: (172798) SubaHamu, 2013-12-12 15:45:29] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
172799. Elküldve: 2013-12-12 15:49:56, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28729.] |
az biztos de az enyémek kintiek és max az ablakon keresztül látom ha éppen a dolgukat végzik. Plusz Amy szuka.
"Mindenki jó valamire,ha másra nem,elrettentő példának"
|
| | | [válaszok erre: #172802] |
[előzmény: (172798) SubaHamu, 2013-12-12 15:45:29] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
172798. Elküldve: 2013-12-12 15:45:29, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28730.] |
mondjuk nalam perverzio, hogy ha latom amikor pisil, vagy kaksizik, akkor rapillantok a vegtermekre. :)
|
| | | [válaszok erre: #172799 #172800] |
[előzmény: (172796) FalusiLiba, 2013-12-12 15:37:13] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
172797. Elküldve: 2013-12-12 15:40:31, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28731.] |
Hát erre mondják, hogy akit már megharapott egy krokodil, utána a gyíktól is fél.
Jogos.
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | |
[előzmény: (172796) FalusiLiba, 2013-12-12 15:37:13] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
172796. Elküldve: 2013-12-12 15:37:13, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28732.] |
Nem tudom figyelni a pisijét.....Volt már nekem is szerencsém babéziával sajnos. Amikor reggel elmentem itthonról, Edwardnak még semmi baja se volt. Amikor hazaértem, már szédelgett a kutya.Sose felejtem el.
"Mindenki jó valamire,ha másra nem,elrettentő példának"
|
| | | [válaszok erre: #172797 #172798] |
[előzmény: (172795) SubaHamu, 2013-12-12 15:29:48] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
172795. Elküldve: 2013-12-12 15:29:48, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28733.] |
biztos hogy terhelni kell a szervezetet az imizollal?
figyeld a pisijet, es ha egyre sargabb, akkor viszont kell neki, de ha nincs semmi baja, akkor sztem felesleges.
gondolom ismered elegge a kutyad, hogy lasd ha vmi baja van.
mi vegigmentunk egy babezian mar, es allitolag az oktatoknak sem tunt fel, hogy kedvetlen, ilyenek, ill. ok arra fogtak, hogy biztos a nagy meleg miatt.
|
| | | [válaszok erre: #172796] |
[előzmény: (172793) FalusiLiba, 2013-12-12 15:18:44] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Carptackle

Tagság: 2012-11-28 10:23:29 Tagszám: #116488 Hozzászólások: 4008 |
172794. Elküldve: 2013-12-12 15:28:05, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28734.] |
Én is levettem már róla a kullancsnyakörvet, gondoltam már mínuszba úgyse lesznek. zóta kétszer voltunk a tónál utána alaposan átnéztem nem találtam benne, mondjuk most b@szott nagy a szőre, meg se találnám ha olyan helyen van.
Majd a doki megmondja, nem biztos hogy kizárja egymást a kettő oltás. Vagy ha megvan még a kullancs abból is kimutatható hordoz e vmi vírust, bár ennek a lefolytatását időtartamát, anyagi részét nemtom.
Mudi Fajtamentő Egyesület
"Ne röstelld, ha egy kutya közelebb van a lelkedhez, mint a legtöbb ember, akit személyesen ismersz"
|
| | |
[előzmény: (172793) FalusiLiba, 2013-12-12 15:18:44] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
172793. Elküldve: 2013-12-12 15:18:44, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28735.] |
A szeme fölött ette a fene... nehéz lett volna nem észre venni. Héry csöpp. Épp aktuális az orvos látogatás, lehet a veszettség helyett imizolt adatok neki. Gondolom nem lehet együtt a kettőt.
"Mindenki jó valamire,ha másra nem,elrettentő példának"
|
| | | [válaszok erre: #172794 #172795] |
[előzmény: (172792) Carptackle, 2013-12-12 15:07:06] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Carptackle

Tagság: 2012-11-28 10:23:29 Tagszám: #116488 Hozzászólások: 4008 |
172792. Elküldve: 2013-12-12 15:07:06, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28736.] |
Hogy vetted észre? Jelentkezett nála valami tünet? Vszínűleg már jó rég belemehetett. Használtok vmi védekezést kullancs ellen?
Mudi Fajtamentő Egyesület
"Ne röstelld, ha egy kutya közelebb van a lelkedhez, mint a legtöbb ember, akit személyesen ismersz"
|
| | | [válaszok erre: #172793] |
[előzmény: (172791) FalusiLiba, 2013-12-12 14:58:44] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
172791. Elküldve: 2013-12-12 14:58:44, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28737.] |
Amybe egy bazi nagy kullancs volt
"Mindenki jó valamire,ha másra nem,elrettentő példának"
|
| | | [válaszok erre: #172792] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Carptackle

Tagság: 2012-11-28 10:23:29 Tagszám: #116488 Hozzászólások: 4008 |
172790. Elküldve: 2013-12-12 14:26:00, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28738.] |
Boldog Névnapot a Gabrielláknak!
Mudi Fajtamentő Egyesület
"Ne röstelld, ha egy kutya közelebb van a lelkedhez, mint a legtöbb ember, akit személyesen ismersz"
|
| | | [válaszok erre: #172830] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 GyömbérHanna

Tagság: 2013-06-29 16:12:53 Tagszám: #128153 Hozzászólások: 387 |
172789. Elküldve: 2013-12-12 14:15:54, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28739.] |
De ügyes!
|
| | |
[előzmény: (172785) Darena, 2013-12-12 10:11:25] |
|
Törzstag
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
172788. Elküldve: 2013-12-12 13:31:03, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28740.] |
Hát igen.
Szegény Híres megjárta vele.
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | |
[előzmény: (172787) SubaHamu, 2013-12-12 13:28:24] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
172787. Elküldve: 2013-12-12 13:28:24, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28741.] |
szerintem egyikotok se tegyen olyan kijelentest, hogy most egy db-ig nem fogad be ideiglenes mudit... :(
|
| | | [válaszok erre: #172788] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
172786. Elküldve: 2013-12-12 10:40:51, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28742.] |
Itt semmi sem off
Cuki!
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | |
[előzmény: (172785) Darena, 2013-12-12 10:11:25] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Darena

Tagság: 2013-12-04 11:11:25 Tagszám: #129155 Hozzászólások: 478 |
172785. Elküldve: 2013-12-12 10:11:25, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28743.] |
Egy kis cuki-nyuszi, hízeleg, bújik, amíg minden úgy történik ahogy neki tetszik. De ha nem...
Egy kis házi zsarnok
Ezt csak azért, hogy ne legyek teljesen off
http://www.youtube.com/watch?v=0QCmP0CebB8
remélem halljátok a klikkert
|
| | | [válaszok erre: #172786 #172789] |
[előzmény: (172783) Catti, 2013-12-12 09:39:47] |
|
Törzstag
|
|
 BodóDodó

Tagság: 2013-12-01 22:44:21 Tagszám: #129142 Hozzászólások: 385 |
172784. Elküldve: 2013-12-12 09:51:14, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28744.] |
úgy tűnik vannak előnyei is a birka jellemnek
|
| | |
[előzmény: (172777) Sámánanyó, 2013-12-12 09:16:24] |
|
Törzstag
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
172783. Elküldve: 2013-12-12 09:39:47, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28745.] |
Miben?
Nekem nimfáim vannak, ők tényleg jó gyerekek.
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | | [válaszok erre: #172785] |
[előzmény: (172782) Darena, 2013-12-12 09:33:35] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Darena

Tagság: 2013-12-04 11:11:25 Tagszám: #129155 Hozzászólások: 478 |
172782. Elküldve: 2013-12-12 09:33:35, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28746.] |
Óóó, a hullámos egy kis angyalka! A szenegáli, na az egy átokfajzat hozzá képest
|
| | | [válaszok erre: #172783] |
[előzmény: (172781) Catti, 2013-12-12 09:31:32] |
|
Törzstag
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
172781. Elküldve: 2013-12-12 09:31:32, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28747.] |
Ördögök?
Azt hittem papagájok.
A hullámos eléggé élénk papesz, a szenegálit viszont nem ismerem.
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | | [válaszok erre: #172782] |
[előzmény: (172780) Darena, 2013-12-12 09:26:57] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Darena

Tagság: 2013-12-04 11:11:25 Tagszám: #129155 Hozzászólások: 478 |
172780. Elküldve: 2013-12-12 09:26:57, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28748.] |
Már sajnos nincs, de hullámos és szenegáli volt. Ördögök!!!
|
| | | [válaszok erre: #172781] |
[előzmény: (172776) Catti, 2013-12-12 08:11:36] |
|
Törzstag
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
172779. Elküldve: 2013-12-12 09:24:37, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28749.] |
ott van a sor végén.
|
| | |
[előzmény: (172778) Catti, 2013-12-12 09:17:17] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
172778. Elküldve: 2013-12-12 09:17:17, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28750.] |
Tök jó kép.
Már csak egy mudi kéne a képre és mehetne a naptárba.
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | | [válaszok erre: #172779] |
[előzmény: (172777) Sámánanyó, 2013-12-12 09:16:24] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
|