[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
172777. Elküldve: 2013-12-12 09:16:24, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28751.] |
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | | [válaszok erre: #172778 #172784] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
172776. Elküldve: 2013-12-12 08:11:36, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28752.] |
A szándék a fontos.
Milyen papeszod van?
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | | [válaszok erre: #172780] |
[előzmény: (172775) Darena, 2013-12-12 07:49:10] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Darena

Tagság: 2013-12-04 11:11:25 Tagszám: #129155 Hozzászólások: 478 |
172775. Elküldve: 2013-12-12 07:49:10, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28753.] |
Nagyon szivesen, habár sokra nem mentén velem
|
| | | [válaszok erre: #172776] |
[előzmény: (172773) Viki84, 2013-12-11 22:31:35] |
|
Törzstag
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
172774. Elküldve: 2013-12-12 07:34:08, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28754.] |
Igazán nincs mit.
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | |
[előzmény: (172773) Viki84, 2013-12-11 22:31:35] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Viki84

Tagság: 2008-05-24 17:26:11 Tagszám: #59680 Hozzászólások: 11049 |
172773. Elküldve: 2013-12-11 22:31:35, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28755.] |
Köszönöm a válaszokat Cattinak és Darenának.
Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, akkor menj balra.
|
| | | [válaszok erre: #172774 #172775] |
[előzmény: (172772) Viki84, 2013-12-11 20:12:55] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Viki84

Tagság: 2008-05-24 17:26:11 Tagszám: #59680 Hozzászólások: 11049 |
172772. Elküldve: 2013-12-11 20:12:55, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28756.] |
ÍRJON NEKEM PÜ-T AKI ÉRT A PAPAGÁJOKHOZ.
(tudom h van itt 1-2 ilyen ember, de nem emlékszem ki)
Köszönöm!
Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, akkor menj balra.
|
| | | [válaszok erre: #172773] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
172771. Elküldve: 2013-12-11 19:32:52, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28757.] |
Nem, szerencsére Hajninál van hely és vállalta azt is, hogy érte megy.
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | |
[előzmény: (172770) Carptackle, 2013-12-11 19:31:56] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Carptackle

Tagság: 2012-11-28 10:23:29 Tagszám: #116488 Hozzászólások: 4008 |
172770. Elküldve: 2013-12-11 19:31:56, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28758.] |
akkor mégse lesznek úgy mint a gonoszok
Mudi Fajtamentő Egyesület
"Ne röstelld, ha egy kutya közelebb van a lelkedhez, mint a legtöbb ember, akit személyesen ismersz"
|
| | | [válaszok erre: #172771] |
[előzmény: (172769) Sámánanyó, 2013-12-11 19:29:40] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
172769. Elküldve: 2013-12-11 19:29:40, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28759.] |
Hajni vasárnap megy érte.
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | | [válaszok erre: #172770] |
[előzmény: (172767) Carptackle, 2013-12-11 19:25:48] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Carptackle

Tagság: 2012-11-28 10:23:29 Tagszám: #116488 Hozzászólások: 4008 |
172767. Elküldve: 2013-12-11 19:25:48, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28760.] |
és az új Rézivel mi újság?
Mudi Fajtamentő Egyesület
"Ne röstelld, ha egy kutya közelebb van a lelkedhez, mint a legtöbb ember, akit személyesen ismersz"
|
| | | [válaszok erre: #172769] |
[előzmény: (172766) Sámánanyó, 2013-12-11 19:08:21] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
172766. Elküldve: 2013-12-11 19:08:21, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28761.] |
Szerintem is. De még azt sem ismerték fel, hogy mudi (keverék?), ne várd, hogy még azt is látják, hogy nem fekete.
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | | [válaszok erre: #172767 #172768] |
[előzmény: (172765) FalusiLiba, 2013-12-11 19:04:08] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
172765. Elküldve: 2013-12-11 19:04:08, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28762.] |
Nem hamvas inkább?
"Mindenki jó valamire,ha másra nem,elrettentő példának"
|
| | | [válaszok erre: #172766] |
[előzmény: (172764) Sámánanyó, 2013-12-11 19:00:26] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
172764. Elküldve: 2013-12-11 19:00:26, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28763.] |
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | | [válaszok erre: #172765] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 BodóDodó

Tagság: 2013-12-01 22:44:21 Tagszám: #129142 Hozzászólások: 385 |
172763. Elküldve: 2013-12-11 16:41:19, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28764.] |
akkor az nem volna rossz
|
| | |
[előzmény: (172762) Fickó2006, 2013-12-11 16:36:46] |
|
Törzstag
|
|
 Fickó2006

Tagság: 2008-11-26 15:39:41 Tagszám: #66023 Hozzászólások: 1528 |
172762. Elküldve: 2013-12-11 16:36:46, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28765.] |
Nem húzatja magát a futó hanem azonos tempóban futnak (vagy legalábbis ez lenne a cél)...
|
| | | [válaszok erre: #172763] |
[előzmény: (172761) BodóDodó, 2013-12-11 16:29:51] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 BodóDodó

Tagság: 2013-12-01 22:44:21 Tagszám: #129142 Hozzászólások: 385 |
172761. Elküldve: 2013-12-11 16:29:51, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28766.] |
ja, hallottam erről a canicrossról. nemtom, abban úgy tűnt mintha a kutyával húzatnák magukat. Ez mondjuk nekem nem hiszem, hogy kellene. Inkább mellettem (leszámítva, hogy jó pár ösvénynél nem férnénk el)
|
| | | [válaszok erre: #172762] |
[előzmény: (172760) Fickó2006, 2013-12-11 16:19:42] |
|
Törzstag
|
|
 Fickó2006

Tagság: 2008-11-26 15:39:41 Tagszám: #66023 Hozzászólások: 1528 |
172760. Elküldve: 2013-12-11 16:19:42, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28767.] |
A kutya melletted fut vagy veled?
Mert ha veled fut az egy sport aminek vannak versenyek is.
A szánhúzó versenyek végén indulnak:
először indulnak a különböző szánhúzók utánuk a bringás kutyások és a végén az ember-kutya párosok (náluk kell körül nézni ezzel kapcsolatban és bármilyen kutyával lehet indulni).
Ehhez van egy olyan "póráz" ami összeköti a párost (nekünk is van egy ilyen, megmutathatom még nem használtuk) az embernek a derekához van rögzítve, de le lehet akasztani...
|
| | | [válaszok erre: #172761] |
[előzmény: (172755) BodóDodó, 2013-12-11 15:49:47] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 BodóDodó

Tagság: 2013-12-01 22:44:21 Tagszám: #129142 Hozzászólások: 385 |
172759. Elküldve: 2013-12-11 16:16:17, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28768.] |
azt már nem, akkor körözünk a ház vagy a kocsi körül
amúgy nem olyan vészes probléma lenne, mert könnyebb mint a fiam, és jobb a fogása, úgyhogy hozzá vagyok szokva
|
| | |
[előzmény: (172756) Sámánanyó, 2013-12-11 15:53:54] |
|
Törzstag
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
172758. Elküldve: 2013-12-11 16:09:28, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28769.] |
Samu nalunk amig latja a labdat addig fut. es a szemeben is ott van vmi tuz. annal egy fokkal kisebb lelkesedes a hasvakartatas.
reggelente bejonnek az eloszobaba, a lepcso ala lefexenek, es ha megjelenik egy ember, akkor nagy kegyesen felemeli a mellso labat, hogy egy fene, ott vakarhatod a pocakom. egesz nap akar.
|
| | |
[előzmény: (172755) BodóDodó, 2013-12-11 15:49:47] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Carptackle

Tagság: 2012-11-28 10:23:29 Tagszám: #116488 Hozzászólások: 4008 |
172757. Elküldve: 2013-12-11 15:54:33, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28770.] |
Nemtom Dodó milyen aktivitású lesz, de én ilyen szempontból Kóccal jóljártam, mert én sétálok, ő elfut előre, vagy körbe vagy 10-20 m.t aztán sprint vissza hozzám és ez így megy végig, így elég jól le tud fáradni, egy darabig....
kb amíg hazakocsikázunk
Mudi Fajtamentő Egyesület
"Ne röstelld, ha egy kutya közelebb van a lelkedhez, mint a legtöbb ember, akit személyesen ismersz"
|
| | |
[előzmény: (172755) BodóDodó, 2013-12-11 15:49:47] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
172756. Elküldve: 2013-12-11 15:53:54, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28771.] |
Szerintem majd ő jelzi, ha elfáradt. Aztán az út további részében viheted ölben.
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | | [válaszok erre: #172759] |
[előzmény: (172755) BodóDodó, 2013-12-11 15:49:47] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 BodóDodó

Tagság: 2013-12-01 22:44:21 Tagszám: #129142 Hozzászólások: 385 |
172755. Elküldve: 2013-12-11 15:49:47, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28772.] |
hát 10-20 km-eket nem túl húzós terepeken és nagyon lassan. Azaz ez összességében 1-2 óra kocogásnak felel meg, ami talán tényleg nem sok egy mudinak, de semmiképpen nem szeretném hogy bármilyen probléma legyen ebből. Akkor inkább majd futunk egy év múlva. Lehet az elején csak bele kéne kocogni a sétákba... (?)
|
| | | [válaszok erre: #172756 #172757 #172758 #172760] |
[előzmény: (172754) Sámánanyó, 2013-12-11 15:45:11] |
|
Törzstag
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
172754. Elküldve: 2013-12-11 15:45:11, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28773.] |
Az attól függ, mennyit futsz.
Mert pl amennyit én tudok futni, az egyáltalán nem árt meg egy szopós kölyöknek sem.
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | | [válaszok erre: #172755] |
[előzmény: (172753) BodóDodó, 2013-12-11 15:33:46] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 BodóDodó

Tagság: 2013-12-01 22:44:21 Tagszám: #129142 Hozzászólások: 385 |
172753. Elküldve: 2013-12-11 15:33:46, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28774.] |
csak azért kérdeztem, mert én amúgy is járok itt a hegyekbe futni. Hátha van mudis futós tapasztalat itt...
Pl. az is kérdés, hogy mennyi idős korától nem ártalmas már neki.
|
| | | [válaszok erre: #172754] |
[előzmény: (172750) SubaHamu, 2013-12-11 13:53:20] |
|
Törzstag
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
172752. Elküldve: 2013-12-11 15:17:18, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28775.] |
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | |
[előzmény: (172751) SubaHamu, 2013-12-11 13:57:03] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
|