[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
172751. Elküldve: 2013-12-11 13:57:03, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28776.] |
|
| | | [válaszok erre: #172752] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
172750. Elküldve: 2013-12-11 13:53:20, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28777.] |
bárki meg tudja csinálni egy kis felkeszulessel. kutyaval? tud o egyedul is. :)
|
| | | [válaszok erre: #172753] |
[előzmény: (172748) BodóDodó, 2013-12-11 13:34:21] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 BodóDodó

Tagság: 2013-12-01 22:44:21 Tagszám: #129142 Hozzászólások: 385 |
172749. Elküldve: 2013-12-11 13:36:17, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28778.] |
dehidratáltan, leesett vércukorral jó mulatság lehetett...
méregtelenítő kúrának mondjuk nem volt rossz.
|
| | |
[előzmény: (172747) Carptackle, 2013-12-11 13:22:53] |
|
Törzstag
|
|
 BodóDodó

Tagság: 2013-12-01 22:44:21 Tagszám: #129142 Hozzászólások: 385 |
172748. Elküldve: 2013-12-11 13:34:21, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28779.] |
ez azért nem semmi teljesítmény. gratulálok
és kutyával is futottál?
|
| | | [válaszok erre: #172750] |
[előzmény: (172744) SubaHamu, 2013-12-11 12:32:22] |
|
Törzstag
|
|
 Carptackle

Tagság: 2012-11-28 10:23:29 Tagszám: #116488 Hozzászólások: 4008 |
172747. Elküldve: 2013-12-11 13:22:53, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28780.] |
velem ilyen nike félmaratonin történt, kivéve hogy semmilyen sport előzménnyel nem rendelkeztem (kivéve a horgászatot). Előtte lagzi budán reggel 4 ig, rajt gyülekező fél nyolckor, az első sarokig jutottam ott bedobtam a rókát viszont a kapott pólót ereklyeként őrzöm
Mudi Fajtamentő Egyesület
"Ne röstelld, ha egy kutya közelebb van a lelkedhez, mint a legtöbb ember, akit személyesen ismersz"
|
| | | [válaszok erre: #172749] |
[előzmény: (172744) SubaHamu, 2013-12-11 12:32:22] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
172746. Elküldve: 2013-12-11 12:55:00, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28781.] |
nem mert a vegen megnyomtam egy kicsit a tempot, es aki elottem volt 15-20 ember azt jol lehajraztam. es aki elottem kocogott a szentendrei uti feluljarotol folyamatosan o kapta. es nem ertettem mi ez a nagy ujjongas korulotte. :) hja es 2 napig csak segitseggel tudtam wcre is menni, olyan izomhelylazaim voltak. :)
|
| | |
[előzmény: (172745) Catti, 2013-12-11 12:36:55] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
172745. Elküldve: 2013-12-11 12:36:55, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28782.] |
És te kaptad meg?
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | | [válaszok erre: #172746] |
[előzmény: (172744) SubaHamu, 2013-12-11 12:32:22] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
172744. Elküldve: 2013-12-11 12:32:22, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28783.] |
és ilyenkor jövök rá, hogy öregszem, mert morgok, pedig szurkolni kellene nekik. pl kiengedve a mudlikat, had hajtsak a sok birkat :)
belegondolni is rossz, hogy egyszer egy fogadas miatt meg a maratont is lefutottam! (tet: egy naugyemegmondtam volt, elozmeny: ha az ember versenysportol (en pl kezilabda, nb1 ifi) akkor az 5 oras szintidon belul kepesnek kell lennie lefutnia egy nyamvadt maratont. (4:58:54, a veget meghuzva, mert elozo ejjel bulizni kell, es nem atolvasni a nevezesi papirt, amiben nagybetukkel benne volt, hogy aki szintidon belul utoljara erkezik, az jelentos adidas ajandekcsomagot kap)
|
| | | [válaszok erre: #172745 #172747 #172748] |
[előzmény: (172743) Fickó2006, 2013-12-11 12:13:05] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fickó2006

Tagság: 2008-11-26 15:39:41 Tagszám: #66023 Hozzászólások: 1528 |
172743. Elküldve: 2013-12-11 12:13:05, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28784.] |
|
| | | [válaszok erre: #172744] |
[előzmény: (172742) SubaHamu, 2013-12-11 12:00:53] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
172742. Elküldve: 2013-12-11 12:00:53, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28785.] |
vagy hogy felkelsz mert mit ugat a kutya, es ugy mint amikor embert szokott, aki esetleg elszalad vmiert, de semmi 5 perc mulva megint, es inkabb kiulsz a teraszra, hogy mi van, es ekkor eszreveszed, hogy tokoruli futoverseny van, es szantodhoz hajnali 2kor ert az elso, es 5-10 percenkent kovetik egymast...
|
| | | [válaszok erre: #172743] |
[előzmény: (172741) Fickó2006, 2013-12-11 11:34:56] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fickó2006

Tagság: 2008-11-26 15:39:41 Tagszám: #66023 Hozzászólások: 1528 |
172741. Elküldve: 2013-12-11 11:34:56, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28786.] |
Jó kis gép.
De ez sem tesz bele valami jóféle krémlikőrt... (tej helyett)
De nincs jobb ébredés (melegben), mint amikor kiülsz a forró kávéddal a kezedben a hintaágyra a kutyáddal és várjátok a napfelkeltét.
|
| | | [válaszok erre: #172742] |
[előzmény: (172740) SubaHamu, 2013-12-11 11:21:18] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
172740. Elküldve: 2013-12-11 11:21:18, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28787.] |
Siemens TK76K573
amikor a konyhahoz neztuk a gepeket, akkor ezt a kavefozot is kiszurtam.
|
| | | [válaszok erre: #172741] |
[előzmény: (172738) BodóDodó, 2013-12-11 10:32:13] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
172739. Elküldve: 2013-12-11 11:08:47, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28788.] |
Szerintem nem lehetetlen megtanítani, hogy nyomjon be egy gombot, de a kávé bekészítését azért én nem bíznám rá.
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | |
[előzmény: (172738) BodóDodó, 2013-12-11 10:32:13] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 BodóDodó

Tagság: 2013-12-01 22:44:21 Tagszám: #129142 Hozzászólások: 385 |
172738. Elküldve: 2013-12-11 10:32:13, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28789.] |
köszi, már én is gondoltam rá, hogy ellátom egy időkapcsolóval, és a beállított idő előtt fél órával a kávét is lefőzi nekem.
A Bayertől kapott jutalékot pedig felezzük, ahogy megbeszéltük.
|
| | | [válaszok erre: #172739 #172740] |
[előzmény: (172737) Fickó2006, 2013-12-11 10:23:18] |
|
Törzstag
|
|
 Fickó2006

Tagság: 2008-11-26 15:39:41 Tagszám: #66023 Hozzászólások: 1528 |
172737. Elküldve: 2013-12-11 10:23:18, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28790.] |
Csakis a Gazdi érdekében kísérletezgetek!
És azért mert tegnap Rézi Gazdija is sokkot kapott, hogy milyen korán kellett lemenni...
|
| | | [válaszok erre: #172738] |
[előzmény: (172734) Catti, 2013-12-11 08:52:17] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
172736. Elküldve: 2013-12-11 09:38:41, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28791.] |
A francba, lebuktunk.
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | |
[előzmény: (172735) SubaHamu, 2013-12-11 09:33:24] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
172735. Elküldve: 2013-12-11 09:33:24, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28792.] |
alszentek vagytok! Hisz a dodo is mentett mudi, vagyis a mentett mudikon allatkiserletek vannak vegezve.
Hamisitjatok a fotokat
Allatkiserletek!
Mi jon meg??
|
| | | [válaszok erre: #172736] |
[előzmény: (172734) Catti, 2013-12-11 08:52:17] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
172734. Elküldve: 2013-12-11 08:52:17, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28793.] |
Szegény Dodót meg kell mentenünk! Állatkísérleteket folytatnak rajta!
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | | [válaszok erre: #172735 #172737] |
[előzmény: (172733) Fickó2006, 2013-12-11 07:25:30] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fickó2006

Tagság: 2008-11-26 15:39:41 Tagszám: #66023 Hozzászólások: 1528 |
172733. Elküldve: 2013-12-11 07:25:30, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28794.] |
Ma kísérleteztem Dodóval:
Az órám minden reggel 5:30-kor csörög (néha kinyomom, néha még erre sem emlékszem... ), de csak fél hétkor kellett ébresztőt csinálnom. 6-kor wc-re mentem és utána (bár ilyenkor már ide ülök a Géphez) visszafeküdtem: Láss Csodát! Mindkét kutya aludt tovább...
Sajnos amikor valóban kelnem kellett Bozont odajött és ezzel "bekapcsolta" a Nyöször Gépet azaz Dodót... (pedig arra lettem volna kíváncsi, hogy csendben marad-e ha nagyon halkan felöltözöm mielőtt villanyt kapcsolok)
De így is látszik a lényeg amíg nincs mozgás addig a kutyák is alszanak.
|
| | | [válaszok erre: #172734] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 GyömbérHanna

Tagság: 2013-06-29 16:12:53 Tagszám: #128153 Hozzászólások: 387 |
172732. Elküldve: 2013-12-10 23:44:35, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28795.] |
Boldog névnapot! :)
|
| | |
[előzmény: (172731) Sámánanyó, 2013-12-10 22:51:13] |
|
Törzstag
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
172731. Elküldve: 2013-12-10 22:51:13, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28796.] |
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | | [válaszok erre: #172732] |
[előzmény: (172730) Pentz Kati, 2013-12-10 21:43:18] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Pentz Kati

Tagság: 2008-11-18 15:03:08 Tagszám: #65722 Hozzászólások: 9705 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
172729. Elküldve: 2013-12-10 21:26:28, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28798.] |
hja. de akkor majd ugyis letagadom.
kozben akkora adag kakit talaltam a palacsintaban, hogy ihaj. es ovatosan kell kinyitni, mert habar megerdemelne mindenki hogy szaros fejjel nezzenek, nem lenne jo az vegul senkinek. de vkinek ki kellene dobnia, vagy megfizetnie valakit, hogy kidobja.
jujj de szepen leirtam. :)
|
| | |
[előzmény: (172728) Catti, 2013-12-10 19:46:18] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
172728. Elküldve: 2013-12-10 19:46:18, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28799.] |
Az mikor van? Júli 30?
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | | [válaszok erre: #172729] |
[előzmény: (172727) SubaHamu, 2013-12-10 19:14:00] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
172727. Elküldve: 2013-12-10 19:14:00, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28800.] |
a xenias napon lettem idosebb.
|
| | | [válaszok erre: #172728] |
[előzmény: (172725) Catti, 2013-12-10 19:03:13] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
|