[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
172651. Elküldve: 2013-12-10 09:31:05, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28876.] |
Igen, te már az első képről azt mondtad, mudi.
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | |
[előzmény: (172649) Catti, 2013-12-10 09:29:56] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
172650. Elküldve: 2013-12-10 09:30:31, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28877.] |
Nálam csak egy kölyök van, pénteken ivartalanítjuk, majd valamikor karácsony előtt viszik.
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | | [válaszok erre: #172654] |
[előzmény: (172645) Viki84, 2013-12-10 09:23:39] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
172649. Elküldve: 2013-12-10 09:29:56, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28878.] |
Most mondjam azt, hogy én megmondtam?
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | | [válaszok erre: #172651] |
[előzmény: (172642) Sámánanyó, 2013-12-10 09:04:25] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
172648. Elküldve: 2013-12-10 09:29:30, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28879.] |
Bocsi.
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | |
[előzmény: (172644) Darena, 2013-12-10 09:21:20] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
172647. Elküldve: 2013-12-10 09:29:30, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28880.] |
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | |
[előzmény: (172621) Fickó2006, 2013-12-09 23:20:23] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
172646. Elküldve: 2013-12-10 09:28:23, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28881.] |
Térd alatti, kb 1 éves. Kutyákkal nem kommunikál, emberfüggő.
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | | [válaszok erre: #172653] |
[előzmény: (172643) sárkánykutya, 2013-12-10 09:14:20] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Viki84

Tagság: 2008-05-24 17:26:11 Tagszám: #59680 Hozzászólások: 11049 |
172645. Elküldve: 2013-12-10 09:23:39, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28882.] |
De a kölykök gazdisodnak nem?
Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, akkor menj balra.
|
| | | [válaszok erre: #172650] |
[előzmény: (172642) Sámánanyó, 2013-12-10 09:04:25] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Darena

Tagság: 2013-12-04 11:11:25 Tagszám: #129155 Hozzászólások: 478 |
172644. Elküldve: 2013-12-10 09:21:20, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28883.] |
Jézusmáriaszentjózsef! Majdnem infarktust kaptam. Telefonról nem látszott a kép csak a szöveg: Réziért nem ment el a gazdajelölt ezért hozzád kerül. Ilyet ne csinálj többet
|
| | | [válaszok erre: #172648 #172652] |
[előzmény: (172642) Sámánanyó, 2013-12-10 09:04:25] |
|
Törzstag
|
|
 sárkánykutya

Tagság: 2009-12-11 17:13:21 Tagszám: #80574 Hozzászólások: 9091 |
172643. Elküldve: 2013-12-10 09:14:20, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28884.] |
Jó kiállása van a középső képről ítélve.
Mekkora? Mit lehet még tudni róla?
Aurea mediocritas.
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | | [válaszok erre: #172646] |
[előzmény: (172642) Sámánanyó, 2013-12-10 09:04:25] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
172642. Elküldve: 2013-12-10 09:04:25, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28885.] |
Úgy tűnik, elkiabáltam, hogy nincs Rézink... Lesz. A gazdajelölt nem ment el a megbeszélt időpontban és úgy beszéltük meg előre, hogy ha bármi okból nem jön össze, akkor átvesszük. Hozzám lakik legközelebb, szóval megnyertem. Hetediknek.
Tündérbúbáj, nagyon labdás kutya.
Ez volt az első kép, amit kaptunk róla, erre azt mondtam, nem mudi
Aztán befogták, ideigleneshez került, ott már ilyen volt
Friss kép
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | | [válaszok erre: #172643 #172644 #172645 #172649 #172671] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Darena

Tagság: 2013-12-04 11:11:25 Tagszám: #129155 Hozzászólások: 478 |
172641. Elküldve: 2013-12-10 09:04:01, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28886.] |
Azért én is abban reménykedem, hogy idővel megállapodhatunk egy kompromisszumos fél 7-ben. Az már valamivel jobban hangzik :-)
|
| | |
[előzmény: (172640) Sámánanyó, 2013-12-10 08:59:36] |
|
Törzstag
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
172640. Elküldve: 2013-12-10 08:59:36, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28887.] |
Én biztos nagyon kegyetlen vagyok, de amikor Pesten laktunk, nekem minden kutyám megszokta, hogy akkor van reggel, mikor én felkelek. Addig ugatni sem szabad.
Persze nyilván nem kölyökkutyánál.
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | | [válaszok erre: #172641] |
[előzmény: (172638) Fickó2006, 2013-12-10 08:51:06] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Darena

Tagság: 2013-12-04 11:11:25 Tagszám: #129155 Hozzászólások: 478 |
172639. Elküldve: 2013-12-10 08:55:41, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28888.] |
Az éjjeli sétával nincs baj, 1-ig úgy sem szoktam lefeküdni. Csak az a fránya 5 óra. Nem baj, legalább rendre szoktat. Ha már eddig senkinek sem sikerült, majd Rézi
|
| | |
[előzmény: (172638) Fickó2006, 2013-12-10 08:51:06] |
|
Törzstag
|
|
 Fickó2006

Tagság: 2008-11-26 15:39:41 Tagszám: #66023 Hozzászólások: 1528 |
172638. Elküldve: 2013-12-10 08:51:06, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28889.] |
Ma reggel, igen túl voltunk...
De azért rendesek az ebek hagynak aludni...
Csak ha már felkelsz és mozgolódni kezdesz akkor kell(ene) villámgyorsnak lenni. (vasárnap reggel nyolcig csend volt)
Csakúgy megjegyzem, hogy nincs csodálatosabb mint az éjféli séta
Utána kezdenek "élni" a kutyák majd 1 óra mire megunják a játékot (és ha rászólsz: még vissza is ugat(!) főleg Dodó... pedig kell (még) az a séta, mert mindkettő pisil-kakil olyankor.
|
| | | [válaszok erre: #172639 #172640] |
[előzmény: (172631) Darena, 2013-12-10 08:03:36] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
172637. Elküldve: 2013-12-10 08:42:49, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28890.] |
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | |
[előzmény: (172635) SubaHamu, 2013-12-10 08:38:42] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Viki84

Tagság: 2008-05-24 17:26:11 Tagszám: #59680 Hozzászólások: 11049 |
172636. Elküldve: 2013-12-10 08:41:45, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28891.] |
de jóó
Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, akkor menj balra.
|
| | |
[előzmény: (172604) Sámánanyó, 2013-12-09 19:40:53] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
172635. Elküldve: 2013-12-10 08:38:42, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28892.] |
|
| | | [válaszok erre: #172637] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
172634. Elküldve: 2013-12-10 08:29:07, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28893.] |
egesz ejjel huhogjon?
|
| | |
[előzmény: (172633) Darena, 2013-12-10 08:06:41] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Darena

Tagság: 2013-12-04 11:11:25 Tagszám: #129155 Hozzászólások: 478 |
172633. Elküldve: 2013-12-10 08:06:41, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28894.] |
Lehet, hogy mégis inkább bagoly kellene nekem?
|
| | | [válaszok erre: #172634] |
[előzmény: (172632) SubaHamu, 2013-12-10 08:04:15] |
|
Törzstag
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
172632. Elküldve: 2013-12-10 08:04:15, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28895.] |
en mar magamtol kelek 5kor, meg ha 4kor fekszem le, akkor is. :)
|
| | | [válaszok erre: #172633] |
[előzmény: (172631) Darena, 2013-12-10 08:03:36] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Darena

Tagság: 2013-12-04 11:11:25 Tagszám: #129155 Hozzászólások: 478 |
172631. Elküldve: 2013-12-10 08:03:36, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28896.] |
Anyám, azt hiszem kicsit át kell alakítanom a napirendem! 6-kor már túl vagytok a sétán?
|
| | | [válaszok erre: #172632 #172638] |
[előzmény: (172626) Fickó2006, 2013-12-10 06:04:36] |
|
Törzstag
|
|
 kedore

Tagság: 2007-05-30 11:22:23 Tagszám: #45493 Hozzászólások: 2343 |
172630. Elküldve: 2013-12-10 08:03:11, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28897.] |
Dorka
Form follows function... ;)
|
| | |
[előzmény: (172608) galile, 2013-12-09 20:32:59] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Darena

Tagság: 2013-12-04 11:11:25 Tagszám: #129155 Hozzászólások: 478 |
172629. Elküldve: 2013-12-10 08:01:51, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28898.] |
Szerintem azzal a kecskebőrrel már ne tervezz hosszútávon
Hogy telt az éjszaka?
|
| | |
[előzmény: (172611) Híres, 2013-12-09 20:42:07] |
|
Törzstag
|
|
 kedore

Tagság: 2007-05-30 11:22:23 Tagszám: #45493 Hozzászólások: 2343 |
172628. Elküldve: 2013-12-10 07:57:15, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28899.] |
Dorka
Form follows function... ;)
|
| | |
[előzmény: (172560) AduAsz, 2013-12-09 12:23:35] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 BodóDodó

Tagság: 2013-12-01 22:44:21 Tagszám: #129142 Hozzászólások: 385 |
172627. Elküldve: 2013-12-10 07:46:46, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28900.] |
úgyis kezd eldurvulni a jó viszony a szomszédainkkal
|
| | |
[előzmény: (172626) Fickó2006, 2013-12-10 06:04:36] |
|
Törzstag
|
|
[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
|