[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
 Fickó2006

Tagság: 2008-11-26 15:39:41 Tagszám: #66023 Hozzászólások: 1528 |
172626. Elküldve: 2013-12-10 06:04:36, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28901.] |
Lesz!
Reggel nem lehet elég korán felöltözni hozzá... (5 perc az már késő)
És hangja is van ám, nem kicsi! (és használja is... most az előbb lent játszott két kutya erre elkezdett ugatni... villámgyorsan eljöttünk onnan, mielőtt a lakók is beleszólnak )
|
| | | [válaszok erre: #172627 #172631] |
[előzmény: (172625) FalusiLiba, 2013-12-09 23:52:46] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
172625. Elküldve: 2013-12-09 23:52:46, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28902.] |
Mindenkinek a saját kutyája a csoda. Legalábbis nekem Pipacs is,Edward is és Amy is az,de a legnagyobb csodám Pipi Kívánom,hogy neked is legyen egy ilyen csodád
"Mindenki jó valamire,ha másra nem,elrettentő példának"
|
| | | [válaszok erre: #172626] |
[előzmény: (172622) BodóDodó, 2013-12-09 23:22:37] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
172624. Elküldve: 2013-12-09 23:49:56, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28903.] |
Azért takarót és/vagy hálózsákot vigyél magaddal!
"Mindenki jó valamire,ha másra nem,elrettentő példának"
|
| | |
[előzmény: (172623) BodóDodó, 2013-12-09 23:24:17] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 BodóDodó

Tagság: 2013-12-01 22:44:21 Tagszám: #129142 Hozzászólások: 385 |
172623. Elküldve: 2013-12-09 23:24:17, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28904.] |
végül is téliesítve vannak a kutyaházak
de érzem én, hogy komoly tapasztalat van itt, remélem majd lesz lehetőség összefutni valamikor
|
| | | [válaszok erre: #172624] |
[előzmény: (172621) Fickó2006, 2013-12-09 23:20:23] |
|
Törzstag
|
|
 BodóDodó

Tagság: 2013-12-01 22:44:21 Tagszám: #129142 Hozzászólások: 385 |
172622. Elküldve: 2013-12-09 23:22:37, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28905.] |
oké, akkor erre gyúrok.
|
| | | [válaszok erre: #172625] |
[előzmény: (172620) FalusiLiba, 2013-12-09 23:06:31] |
|
Törzstag
|
|
 Fickó2006

Tagság: 2008-11-26 15:39:41 Tagszám: #66023 Hozzászólások: 1528 |
172621. Elküldve: 2013-12-09 23:20:23, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28906.] |
Csak halkan súgom, hogy ilyen infókat úgy tudsz legkönnyebben szerezni ha (tetszőleges sorrendben) beköltözöl párhétre Sámánanyóhoz (labda trükkök) , Cattihez (a suttogó) és Híreshez (általános praktikák)...
Bár nem biztos, hogy Ők örülnének...
|
| | | [válaszok erre: #172623 #172647] |
[előzmény: (172619) BodóDodó, 2013-12-09 22:58:29] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
172620. Elküldve: 2013-12-09 23:06:31, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28907.] |
Mindegyik kutya más egyéniség, fajtától függetlenül.Tapasztald ki laikusként.Az a legjobb. :)
"Mindenki jó valamire,ha másra nem,elrettentő példának"
|
| | | [válaszok erre: #172622] |
[előzmény: (172619) BodóDodó, 2013-12-09 22:58:29] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 BodóDodó

Tagság: 2013-12-01 22:44:21 Tagszám: #129142 Hozzászólások: 385 |
172619. Elküldve: 2013-12-09 22:58:29, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28908.] |
Mindent, de már kiolvastam a netet sajnos .
Most valami fajtaspecifikus képzési infóknak örülnék leginkább.
|
| | | [válaszok erre: #172620 #172621] |
[előzmény: (172618) FalusiLiba, 2013-12-09 22:22:32] |
|
Törzstag
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
172618. Elküldve: 2013-12-09 22:22:32, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28909.] |
Mit keresgélsz?
"Mindenki jó valamire,ha másra nem,elrettentő példának"
|
| | | [válaszok erre: #172619] |
[előzmény: (172616) BodóDodó, 2013-12-09 20:57:20] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
172617. Elküldve: 2013-12-09 20:59:05, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28910.] |
Értem. Akkor szerintem nyugodtan kérdezd meg, ha megvan az elérhetősége!
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | |
[előzmény: (172616) BodóDodó, 2013-12-09 20:57:20] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 BodóDodó

Tagság: 2013-12-01 22:44:21 Tagszám: #129142 Hozzászólások: 385 |
172616. Elküldve: 2013-12-09 20:57:20, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28911.] |
nem, csak mostanában elég sokat keresgélek a neten mudiügyben.
|
| | | [válaszok erre: #172617 #172618] |
[előzmény: (172609) Híres, 2013-12-09 20:36:43] |
|
Törzstag
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
172615. Elküldve: 2013-12-09 20:51:36, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28912.] |
Tudom, azért mondtam, hogy mosószeres szivaccsal tisztítható. Csak előtte ki kell rázni, na...!
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | |
[előzmény: (172614) Sámánanyó, 2013-12-09 20:50:34] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
172614. Elküldve: 2013-12-09 20:50:34, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28913.] |
Én most nem a porra gondoltam...
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | | [válaszok erre: #172615] |
[előzmény: (172613) Híres, 2013-12-09 20:49:34] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
172613. Elküldve: 2013-12-09 20:49:34, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28914.] |
Ez azért ágyelő, mert már kissé (nagyon) kopott, nem kár érte. Amúgy mosószeres szivaccsal szoktam a szőrös felét átdörgölni, miután alaposan kiráztam a port belőle, szóval nem vészes.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #172614] |
[előzmény: (172612) Sámánanyó, 2013-12-09 20:45:28] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
172612. Elküldve: 2013-12-09 20:45:28, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28915.] |
A kecskebőrt gondolom nem egyszerű tisztítani...
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | | [válaszok erre: #172613] |
[előzmény: (172611) Híres, 2013-12-09 20:42:07] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
172611. Elküldve: 2013-12-09 20:42:07, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28916.] |
Szép estét!
Jelentem Rézi ivartalanítása megtörtént. Hazafelé az anyósülésre tettem, félig még aludt, volt alatta egy takaró, amit úgy tettem fel az ülésre, hogy rá tudjam hajtani a kutyára, ne fázzon. Magához tért, óvatosan kikászálódott a takaró alól és mászni kezdett felém. Épp azon gondolkodtam, megállok és bekötöm, nehogy balesetet okozzon, de csak a fejét tette a combomra és meg is nyugodott, így utaztunk hazáig végül. Idebenn letettem a szobámban egy plédre, de persze nem maradt ott, elindult a laminált padlón, a lábai szétcsúsztak. Elkúszott az ágyelőnek használt kecskebőrig és ott lefeküdt. Most pihen.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #172612 #172629] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
172610. Elküldve: 2013-12-09 20:41:31, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28917.] |
Ez ismerős nekem is.
Mondtam is a lányomnak, hogy nagyon jól járt Attilával, vigyázzon rá.
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | |
[előzmény: (172608) galile, 2013-12-09 20:32:59] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
172609. Elküldve: 2013-12-09 20:36:43, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28918.] |
Igen, őrá gondoltam. De ha ismered...
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #172616] |
[előzmény: (172602) BodóDodó, 2013-12-09 18:30:33] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 galile

Tagság: 2007-01-18 17:58:16 Tagszám: #40216 Hozzászólások: 2166 |
172608. Elküldve: 2013-12-09 20:32:59, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28919.] |
..zseniális..
Meg is mutatom én emberemnek, hogy így is lehet... Első gyerek, első hetekben megkértem fogja meg egy picit a nyűgös apróságot, mert minden vágyam egy kád meleg víz..csak hallgatom, hallgatom, hogy sír Levente, végül feladva a nyugodt tisztálkodásról szőtt álmaimat kikászálódok, hát a drágalátos apuka mélyen belefeledkezve a focimecsbe tartja a teli torokból üvöltő babát. Majd néz rám csodálkozva -miért sírt?
Gabi&Csudka&Bereg
Hegyaljai-Pásztor Kennel
|
| | | [válaszok erre: #172610 #172630] |
[előzmény: (172604) Sámánanyó, 2013-12-09 19:40:53] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
172607. Elküldve: 2013-12-09 19:59:13, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28920.] |
Készül a tóóóócsni.
Aztán én sütöttem ki, mert nem akartuk, hogy a gyerek feje összefröcskölődjön a forró olajjal.
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | |
[előzmény: (172606) Sámánanyó, 2013-12-09 19:56:44] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
172606. Elküldve: 2013-12-09 19:56:44, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28921.] |
Anyucinál is be van építve általában továbbra is.
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | | [válaszok erre: #172607] |
[előzmény: (172605) Catti, 2013-12-09 19:45:16] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
172605. Elküldve: 2013-12-09 19:45:16, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28922.] |
Végül is anyucinál már elég ideig volt beépítve.
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | | [válaszok erre: #172606] |
[előzmény: (172604) Sámánanyó, 2013-12-09 19:40:53] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
172604. Elküldve: 2013-12-09 19:40:53, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28923.] |
Reméljük, így is marad.
Apuci így varázsolt magyar billentyűzetet a táblagépemre
és ugyanígy mosogatott is.
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | | [válaszok erre: #172605 #172608 #172636] |
[előzmény: (172603) galile, 2013-12-09 18:46:00] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 galile

Tagság: 2007-01-18 17:58:16 Tagszám: #40216 Hozzászólások: 2166 |
172603. Elküldve: 2013-12-09 18:46:00, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28924.] |
Tökéletes kezdet...
Gabi&Csudka&Bereg
Hegyaljai-Pásztor Kennel
|
| | | [válaszok erre: #172604] |
[előzmény: (172601) Sámánanyó, 2013-12-09 17:45:50] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 BodóDodó

Tagság: 2013-12-01 22:44:21 Tagszám: #129142 Hozzászólások: 385 |
172602. Elküldve: 2013-12-09 18:30:33, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28925.] |
Bogi? Hátha van jó ötlete
|
| | | [válaszok erre: #172609] |
[előzmény: (172597) Híres, 2013-12-09 16:25:29] |
|
Törzstag
|
|
[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
|