[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
172576. Elküldve: 2013-12-09 14:03:21, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28951.] |
Ne törődj vele.Itt mindenki megért.
"Mindenki jó valamire,ha másra nem,elrettentő példának"
|
| | |
[előzmény: (172571) Darena, 2013-12-09 13:58:04] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
172575. Elküldve: 2013-12-09 14:02:06, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28952.] |
Elmész vásárolni és több mindent veszel a kutyának mint magadnak,vagy amikor jön a kell még egy pölö
"Mindenki jó valamire,ha másra nem,elrettentő példának"
|
| | | [válaszok erre: #172578 #172581] |
[előzmény: (172574) SubaHamu, 2013-12-09 14:00:33] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
172574. Elküldve: 2013-12-09 14:00:33, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28953.] |
he?
|
| | | [válaszok erre: #172575] |
[előzmény: (172570) FalusiLiba, 2013-12-09 13:54:19] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
172573. Elküldve: 2013-12-09 14:00:22, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28954.] |
A mi dokink is ilyen,kivéve,hogy ő nem ember gyűlölő.A skótokhoz nem beszél annyit mint Pipihez.Teljesen megváltozik az arca amikor meglátja Pipacsot.
"Mindenki jó valamire,ha másra nem,elrettentő példának"
|
| | |
[előzmény: (172556) SubaHamu, 2013-12-09 11:24:47] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 BodóDodó

Tagság: 2013-12-01 22:44:21 Tagszám: #129142 Hozzászólások: 385 |
172572. Elküldve: 2013-12-09 14:00:05, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28955.] |
beszállnék az állatorvoskeresőbe... Vácon? Jó nincsenek nagy reményeim, hogy pont itt tudtok jót. Faluhelyi Magdolna itt van egy saroknyira, de róla szomszédtól volt egy rossz vélemény (ami nekem igazából jó), hogy meg akart menteni egy kutyát, de nem tudta előre megmondani sikerülni fog-e. Valszeg ő lesz, hacsak nem mondtok valami tutit.
|
| | | [válaszok erre: #172579 #172582 #172597] |
|
|
Törzstag
|
|
 Darena

Tagság: 2013-12-04 11:11:25 Tagszám: #129155 Hozzászólások: 478 |
172571. Elküldve: 2013-12-09 13:58:04, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28956.] |
Az egész család rajtam röhög
|
| | | [válaszok erre: #172576 #172577] |
[előzmény: (172570) FalusiLiba, 2013-12-09 13:54:19] |
|
Törzstag
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
172570. Elküldve: 2013-12-09 13:54:19, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28957.] |
és ez csak "rosszabb" lesz
"Mindenki jó valamire,ha másra nem,elrettentő példának"
|
| | | [válaszok erre: #172571 #172574] |
[előzmény: (172557) Darena, 2013-12-09 11:33:17] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
172569. Elküldve: 2013-12-09 13:44:55, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28958.] |
Függő.
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | |
[előzmény: (172568) Darena, 2013-12-09 13:43:37] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Darena

Tagság: 2013-12-04 11:11:25 Tagszám: #129155 Hozzászólások: 478 |
172568. Elküldve: 2013-12-09 13:43:37, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28959.] |
Köszi a javaslatokat.
Hát én is rendesen meglepődtem az árakon. Az 5000 ft veszettség elleni igazán baráti! Na, majd meglátjuk csak ez a Rézilány érjen már ide, akkor majd nem lesz időm ilyeneken törpöni.
|
| | | [válaszok erre: #172569] |
[előzmény: (172561) Sámánanyó, 2013-12-09 12:31:42] |
|
Törzstag
|
|
 AduAsz

Tagság: 2006-05-15 09:13:49 Tagszám: #30582 Hozzászólások: 3486 |
172567. Elküldve: 2013-12-09 13:42:41, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28960.] |
Te, ki az a szilaj???
"Ne eröszakold a véleményedet - ajánld fel!" (Srí Krijánanda)
Gyuri
|
| | |
[előzmény: (172566) SubaHamu, 2013-12-09 13:34:08] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
172566. Elküldve: 2013-12-09 13:34:08, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28961.] |
szilaj helyében ezt lecsapnám, hogy nem mert az állam én vagyok! :)
|
| | | [válaszok erre: #172567] |
[előzmény: (172565) Híres, 2013-12-09 12:54:16] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
172565. Elküldve: 2013-12-09 12:54:16, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28962.] |
Istenem!
Az álla pont olyan, mit a tiéd.
Nagyon édes, úgy megölelgetném!
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #172566] |
[előzmény: (172541) Sámánanyó, 2013-12-09 10:38:52] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Viki84

Tagság: 2008-05-24 17:26:11 Tagszám: #59680 Hozzászólások: 11049 |
172564. Elküldve: 2013-12-09 12:42:08, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28963.] |
A pomázi exállatorvosunk (azt is lecseréltem ) a veszettség elleni oltást 5 ezer valamennyiért adta. A kombit meg ha jól emlékszem 7 ezer körül. Jah + 3 ezer Ft kiszállási díj.
Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, akkor menj balra.
|
| | |
[előzmény: (172561) Sámánanyó, 2013-12-09 12:31:42] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
172563. Elküldve: 2013-12-09 12:41:14, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28964.] |
Azon a környéken (Szépvölgyi út) lakik egy tőlem származó kutya gazdája, aki állatorvos. Igaz, hogy nem praktizál, hanem állatfelszerelés üzlete van, de megkeresem és megkérdezem, hátha ismer valakit, aki megfelelne nektek.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | |
[előzmény: (172554) Darena, 2013-12-09 11:19:25] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
172562. Elküldve: 2013-12-09 12:38:21, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28965.] |
a mienkrol legalabb tudom, hogy draga, vagyis ezek szerint meg sem annyira. igaz nalunk meg egyszer sem sikerult eltalalnia az arjegyzekbe szereplo arakat, biztos kapunk mennyisegi kedvezmenyt. :)
|
| | |
[előzmény: (172561) Sámánanyó, 2013-12-09 12:31:42] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
172561. Elküldve: 2013-12-09 12:31:42, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28966.] |
Jézusom... ezek a jó árak?
De jó, hogy nem Pesten lakom.
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | | [válaszok erre: #172562 #172564 #172568] |
[előzmény: (172558) Viki84, 2013-12-09 12:12:29] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 AduAsz

Tagság: 2006-05-15 09:13:49 Tagszám: #30582 Hozzászólások: 3486 |
172560. Elküldve: 2013-12-09 12:23:35, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28967.] |
<IMG src=" " border="0">
Kiköpött Sámánanyó!! Na jó, tudom, hogy a gyerekek nem köpéssel jönnek a világra...
És most nem a pózra gondolok...
"Ne eröszakold a véleményedet - ajánld fel!" (Srí Krijánanda)
Gyuri
|
| | | [válaszok erre: #172628] |
[előzmény: (172541) Sámánanyó, 2013-12-09 10:38:52] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Viki84

Tagság: 2008-05-24 17:26:11 Tagszám: #59680 Hozzászólások: 11049 |
172559. Elküldve: 2013-12-09 12:18:48, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28968.] |
Ha komolyabb dolog kell: röntgen, ultrahang stb. akkor pedig mi a Felicavetbe szoltunk menni. Gazdagréten van, a Rétköz u.-ban.
Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, akkor menj balra.
|
| | |
[előzmény: (172558) Viki84, 2013-12-09 12:12:29] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Viki84

Tagság: 2008-05-24 17:26:11 Tagszám: #59680 Hozzászólások: 11049 |
172558. Elküldve: 2013-12-09 12:12:29, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28969.] |
Nekünk a bevált dokink Dr. Szórády Miklós
Albertfalvai Kisállatrendelő
Bp. XI. ker. Adony u. 3.
+36-1-208-5239
Szájhagyomány útján találtuk meg (kb. 1,5 éve váltottunk) és azóta is ajánlom másoknak is.
Pár napja voltunk, mondja h annyi páciense van mostanában h alig győzi
Oltásra vittem a törpöket.
Csak h tudj viszonyítani.
veszettség elleni oltás 4 ezer valamennyi volt. (nem volt 5 ezer)
kombi oltás 6 ezer valamennyi volt
+ 2 db féregtelenítő tablettát vettem
+ ingyen kinyomta a bűzmirigyüket.
Szerintem ezek elég jó árak.
Szimpatikus ember, szereti az állatokat, de nem az a gügyögős fajta.
Mindig minden kérdésemre korrekt és hosszú választ ad.
Ha végképp nem tud valamit átirányít.
Szóval apró cseprő dolgokkal mi mindig hozzá megyünk.
Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, akkor menj balra.
|
| | | [válaszok erre: #172559 #172561] |
[előzmény: (172554) Darena, 2013-12-09 11:19:25] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Darena

Tagság: 2013-12-04 11:11:25 Tagszám: #129155 Hozzászólások: 478 |
172557. Elküldve: 2013-12-09 11:33:17, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28970.] |
Hát igen, inkább a kutyát szeresse mint engem :-)
Igazából csak ilyen oltás meg hasonlók miatt keresgélek, mert azért, hogy évente belebökjön pár tűt minek fizessek 3x annyit mint feltétlenül szükséges. Ha meg valami baja lesz, még mindig elvihetem valami specc.-hez. Habár egy normális állatorvos sosem árt.
Azt hiszem kezdek kicsit belegolyózni ebbe a kiskutyaérkezikaházba dologba
|
| | | [válaszok erre: #172570] |
[előzmény: (172556) SubaHamu, 2013-12-09 11:24:47] |
|
Törzstag
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
172556. Elküldve: 2013-12-09 11:24:47, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28971.] |
mi anno még a mudli(k) érkezése előtt végignéztük a környező állatorvosokat, és az Ákos annyira embergyülölő volt, hoyg szimpatikus lett. velünk még mindig alig beszélget, de a Hubának órákig képes lenne gagyogni. még szerencse hogy nem óradíja van.
|
| | | [válaszok erre: #172557 #172573] |
[előzmény: (172554) Darena, 2013-12-09 11:19:25] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fickó2006

Tagság: 2008-11-26 15:39:41 Tagszám: #66023 Hozzászólások: 1528 |
172555. Elküldve: 2013-12-09 11:23:11, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28972.] |
Kicsit kifelé Budapest/ Budakalász határa illetve Pomáz/ Szentendre/ Budakalász határa? Mi ezek közül fogunk választani (mert mindkét sulivezetőt ismerjük és jónak tartjuk)
Kutyaparadicsom Ill: Szentendrei Kutyasuli
|
| | |
[előzmény: (172540) Darena, 2013-12-09 10:36:52] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Darena

Tagság: 2013-12-04 11:11:25 Tagszám: #129155 Hozzászólások: 478 |
172554. Elküldve: 2013-12-09 11:19:25, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28973.] |
Hát, egy kicsit kiesik, de lehet, hogy a végén már annak is örülni fogok
A Budagyöngye környékén lakom, itt van egy rakat "kisállatklinika", de nekem egy állatorvos is elég lenne.
|
| | | [válaszok erre: #172556 #172558 #172563] |
[előzmény: (172552) Viki84, 2013-12-09 11:05:57] |
|
Törzstag
|
|
 Viki84

Tagság: 2008-05-24 17:26:11 Tagszám: #59680 Hozzászólások: 11049 |
172553. Elküldve: 2013-12-09 11:06:49, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28974.] |
Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, akkor menj balra.
|
| | |
[előzmény: (172541) Sámánanyó, 2013-12-09 10:38:52] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Viki84

Tagság: 2008-05-24 17:26:11 Tagszám: #59680 Hozzászólások: 11049 |
172552. Elküldve: 2013-12-09 11:05:57, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28975.] |
XI. ker nem jó?
Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, akkor menj balra.
|
| | | [válaszok erre: #172554] |
[előzmény: (172540) Darena, 2013-12-09 10:36:52] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
|