[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
 Viki84

Tagság: 2008-05-24 17:26:11 Tagszám: #59680 Hozzászólások: 11049 |
172551. Elküldve: 2013-12-09 11:05:01, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28976.] |
Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, akkor menj balra.
|
| | |
[előzmény: (172539) Híres, 2013-12-09 10:18:11] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
172550. Elküldve: 2013-12-09 11:00:59, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28977.] |
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | |
[előzmény: (172549) Fickó2006, 2013-12-09 10:54:34] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fickó2006

Tagság: 2008-11-26 15:39:41 Tagszám: #66023 Hozzászólások: 1528 |
172549. Elküldve: 2013-12-09 10:54:34, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28978.] |
Az óra alatt az egy mudis naptár lenne?
|
| | | [válaszok erre: #172550] |
[előzmény: (172548) Sámánanyó, 2013-12-09 10:52:07] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
172548. Elküldve: 2013-12-09 10:52:07, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28979.] |
És a felsőn?
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | | [válaszok erre: #172549] |
[előzmény: (172547) Fickó2006, 2013-12-09 10:50:41] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fickó2006

Tagság: 2008-11-26 15:39:41 Tagszám: #66023 Hozzászólások: 1528 |
172547. Elküldve: 2013-12-09 10:50:41, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28980.] |
Az alsó képen mudis bögre van. Ugye?
|
| | | [válaszok erre: #172548] |
[előzmény: (172546) Sámánanyó, 2013-12-09 10:45:26] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
172546. Elküldve: 2013-12-09 10:45:26, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28981.] |
Láttok valami érdekeset ezen a képen?
Cybermami. Ezen is lehet érdekességet találni.
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | | [válaszok erre: #172547 #172554] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fickó2006

Tagság: 2008-11-26 15:39:41 Tagszám: #66023 Hozzászólások: 1528 |
172545. Elküldve: 2013-12-09 10:45:14, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28982.] |
Kicsit rövidebb a haja, de teljesen rád hasonlít!
Majdnem annyira mint ennyi idős korában Híresre az unokája.
|
| | |
[előzmény: (172541) Sámánanyó, 2013-12-09 10:38:52] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
172544. Elküldve: 2013-12-09 10:43:29, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28983.] |
Esetleg.
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | |
[előzmény: (172543) Catti, 2013-12-09 10:41:44] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
172543. Elküldve: 2013-12-09 10:41:44, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28984.] |
Akkor mi meg sem nézhetjük?
Aranyos.
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | | [válaszok erre: #172544] |
[előzmény: (172541) Sámánanyó, 2013-12-09 10:38:52] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
172542. Elküldve: 2013-12-09 10:41:03, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28985.] |
A képek este, hangulatvilágításnál készültek vaku nélkül, szóval ahhoz képest elég jók. Meg elfelejtettem őket feljavítani, csak úgy felraktam, ahogy kijött a fényképezőgépből.
A gyerek egyébként egészen máshogy néz ki élőben, mint a képeken, szóval postás kilőve, tényleg hasonlít az apjára.
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | |
[előzmény: (172541) Sámánanyó, 2013-12-09 10:38:52] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Darena

Tagság: 2013-12-04 11:11:25 Tagszám: #129155 Hozzászólások: 478 |
172540. Elküldve: 2013-12-09 10:36:52, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28987.] |
Hurrá! Nem akartam belepofázni, így újoncként, de szívesen mennék majd ilyen túrákra
Tényleg, tud valaki egy normális és főleg megfizethető állatorvost a XII és II kerület környékén. A fene ebbe az elit környékbe
|
| | | [válaszok erre: #172552 #172555] |
[előzmény: (172539) Híres, 2013-12-09 10:18:11] |
|
Törzstag
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
172539. Elküldve: 2013-12-09 10:18:11, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28988.] |
És ne felejtsük ki Rézit sem, aki szintén Budapesten fog lakni és a gazdája igen aktív, valamint remekül illik a csapatba. Én annyit ígérhetek, hogy a tavaszi kirándulást megszervezem (vagy megszerveztetem), szóval tavasszal lesz megint mudis túra.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #172540 #172551] |
[előzmény: (172534) Fickó2006, 2013-12-09 09:51:16] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 BodóDodó

Tagság: 2013-12-01 22:44:21 Tagszám: #129142 Hozzászólások: 385 |
172538. Elküldve: 2013-12-09 10:14:38, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28989.] |
Persze, hogy megyünk
|
| | |
[előzmény: (172534) Fickó2006, 2013-12-09 09:51:16] |
|
Törzstag
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
172537. Elküldve: 2013-12-09 09:55:04, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28990.] |
idén már nem, mert a mostani hetvegen le kell szallitanunk kompoltra a naptarakat, kov hetvege rovid, es kozel a karacsony, utana meg menni balatonra, és az ott szukkoru mudis talalkozo lesz sztem. keves a ferohely. :)
de januarban sztem mindenkepp, de tulzasba se szabad vinni, mert akkor elvesziti báját, de januar korul vmi jo lenne, mert a hoban rohadt jol mutat a mudi, és utana meg mas tervek vannak, de azok komolyabb szervezest igenyelnek a napi 2 perc milyen betutipussal irjuk a flyert munkanal, hja es a setaltassuk meg a mudit is le kell vedetnem, :)))
|
| | |
[előzmény: (172534) Fickó2006, 2013-12-09 09:51:16] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
172536. Elküldve: 2013-12-09 09:51:45, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28991.] |
Ma olyan hétfő van, hogy nem dolgozom.
Eddig a nádat próbáltam visszavarázsolni (6 m , 2 m magas nádfalat egyedül, szélben... ). Ideiglenesen sikerült, talán a szőlőt is sikerül megmenteni. Ha nem bánja, hogy decemberben lett megmetszve.
Most jutottam oda, hogy reggelizzek. Aztán majd foglalkozom a képekkel is. Még el kell mennem Kismajomért.
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | |
[előzmény: (172533) Híres, 2013-12-09 09:18:36] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
172535. Elküldve: 2013-12-09 09:51:18, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28992.] |
gondolom makogott volna! :)
|
| | |
[előzmény: (172532) Híres, 2013-12-09 09:17:25] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fickó2006

Tagság: 2008-11-26 15:39:41 Tagszám: #66023 Hozzászólások: 1528 |
172534. Elküldve: 2013-12-09 09:51:16, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28993.] |
Idén lesz még séta?
Nyáron esetleg a Hajógyári szigeten? (ott még úszni is lehet)
Mert ha Dodó haza költözik a gazdihoz akkor ráérünk...
Viszont januárban elkezdjük a sulit és akkor jó néhány hétig minden szombat-vasárnap délelőttre meg lesz a programunk...
Azt pedig csak remélem, hogy jövőre több kiránduláson is részt tudunk venni és Dodóka is eljön néhányra... (még ennél is vérmesebb álmaimban a tesók /Bogyó, Perec és Mimóza/ is eljön 1-2 alkalommal)
|
| | | [válaszok erre: #172537 #172538 #172539] |
[előzmény: (172530) SubaHamu, 2013-12-09 08:50:02] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
172533. Elküldve: 2013-12-09 09:18:36, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28994.] |
Judit, üdv újra itthon!
Várom a képeket a kisunokádról és a gépről fotózott táj is érdekel. Tudom, hétfő van, de majd ha ráérsz...
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #172536 #172541] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
172532. Elküldve: 2013-12-09 09:17:25, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28995.] |
És nyulad mit szólt volna?
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #172535] |
[előzmény: (172531) Carptackle, 2013-12-09 09:09:30] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Carptackle

Tagság: 2012-11-28 10:23:29 Tagszám: #116488 Hozzászólások: 4008 |
172531. Elküldve: 2013-12-09 09:09:30, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28996.] |
mégiscsak mennem kellett volna
Mudi Fajtamentő Egyesület
"Ne röstelld, ha egy kutya közelebb van a lelkedhez, mint a legtöbb ember, akit személyesen ismersz"
|
| | | [válaszok erre: #172532] |
[előzmény: (172530) SubaHamu, 2013-12-09 08:50:02] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
172530. Elküldve: 2013-12-09 08:50:02, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28997.] |
a reptéren is a lányok voltak többségben. no meg a szukák.
|
| | | [válaszok erre: #172531 #172534] |
[előzmény: (172529) AduAsz, 2013-12-09 08:22:57] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 AduAsz

Tagság: 2006-05-15 09:13:49 Tagszám: #30582 Hozzászólások: 3486 |
172529. Elküldve: 2013-12-09 08:22:57, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28998.] |
"pedig olyan szívesen sétálnék valakivel..."
Nocsak, nocsak, szabad, fiatal srácok figyeljetek!
A Mudifórumon már sok minden volt, de ilyen ismerkedös sóhaj még (talán) nem
"Ne eröszakold a véleményedet - ajánld fel!" (Srí Krijánanda)
Gyuri
|
| | | [válaszok erre: #172530] |
[előzmény: (172458) sárkánykutya, 2013-12-07 10:48:19] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fickó2006

Tagság: 2008-11-26 15:39:41 Tagszám: #66023 Hozzászólások: 1528 |
172528. Elküldve: 2013-12-08 23:52:30, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[28999.] |
Bozont a hiszti király, nem csak akkor hisztizik ha itthon marad azt sem bírja elviselni ha Dodó megy sétálni... (ez éjfélkor a legkellemesebb... )
Egyébként a kocsiban egyre nyugisabban viselkedik.
Dodónak olyan hangja van hogy csak nézem honnan jön..- és ugat is ám, ha nem az van amit Ő szeretne... (de csak lent és leginkább birkózni akar Bozonttal, ami idétlenül néz ki a gallér miatt)
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
172527. Elküldve: 2013-12-08 22:27:05, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29000.] |
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | |
[előzmény: (172526) Viki84, 2013-12-08 22:21:25] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
|