[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
172476. Elküldve: 2013-12-07 18:59:32, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29051.] |
Lassan 3 éve,hogy voltunk Szilvásváradon Edward első kiállításán.Csibe is velünk volt.Sose felejtem el,sétáltunk az erdőben. Csibe rohan az avarban. Ugrik egyet és volt kutya,nincs kutya Azt a döbbent fejet mire kikászálódott a levelek alól
"Mindenki jó valamire,ha másra nem,elrettentő példának"
|
| | |
[előzmény: (172454) SubaHamu, 2013-12-07 09:53:49] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 GyömbérHanna

Tagság: 2013-06-29 16:12:53 Tagszám: #128153 Hozzászólások: 387 |
172475. Elküldve: 2013-12-07 17:51:21, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29052.] |
És tényleg! Kirándultunk a hegyen, alig látszott ki szegény a hóból, de mióta nálunk van, soha nem láttam még ilyen felszabadultnak. Fel alá rohangált, meg ugrándozott, öröm volt nézni:)20
|
| | |
[előzmény: (172454) SubaHamu, 2013-12-07 09:53:49] |
|
Törzstag
|
|
 BodóDodó

Tagság: 2013-12-01 22:44:21 Tagszám: #129142 Hozzászólások: 385 |
172474. Elküldve: 2013-12-07 15:48:29, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29053.] |
remélem nekem is megmutatja a hangját már egyszer
|
| | |
[előzmény: (172472) Fickó2006, 2013-12-07 15:21:52] |
|
Törzstag
|
|
 BodóDodó

Tagság: 2013-12-01 22:44:21 Tagszám: #129142 Hozzászólások: 385 |
172473. Elküldve: 2013-12-07 15:45:26, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29054.] |
ja, az akkor még úgy tűnik jól is jöhet.
ha így halad, sose éri utol hisztiben a fiamat (amit amúgy ő se szokott, de ha simán csak unatkozik, ennél azért nagyságrendekkel durvábban fejezi ki )
|
| | |
[előzmény: (172472) Fickó2006, 2013-12-07 15:21:52] |
|
Törzstag
|
|
 Fickó2006

Tagság: 2008-11-26 15:39:41 Tagszám: #66023 Hozzászólások: 1528 |
172472. Elküldve: 2013-12-07 15:21:52, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29055.] |
Időnként halkan nyiszorog egyet-egyet....
(a tipikus karmok csikorognak a táblán hang) ezt lehet, hogy csak a fájdalom vagy inkább kényelmetlenség miatt csinálja.
Az elég ritka és főleg akkortályt amikor leszoktunk menni: hangosabban vinnyog vagy esetleg vakkant párat: Nekem is le kellene mennem! (de azért még ez sem túl hangos)
|
| | | [válaszok erre: #172473 #172474] |
[előzmény: (172463) BodóDodó, 2013-12-07 13:12:12] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
172471. Elküldve: 2013-12-07 14:13:38, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29056.] |
Így van!
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | |
[előzmény: (172470) Híres, 2013-12-07 13:35:47] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
172470. Elküldve: 2013-12-07 13:35:47, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29057.] |
A lényeg, hogy ma semmiképpen sem lett volna jó elindulni, jobb is, hogy így alakult.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #172471] |
[előzmény: (172467) Catti, 2013-12-07 13:29:59] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
172469. Elküldve: 2013-12-07 13:34:38, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29058.] |
Most mire fogják, hogy még nem rakták fel a hófogókat? Nem tudták, hogy december elején már tél van, vagy mi...?
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | |
[előzmény: (172465) SubaHamu, 2013-12-07 13:22:49] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
172468. Elküldve: 2013-12-07 13:30:07, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29059.] |
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | |
[előzmény: (172465) SubaHamu, 2013-12-07 13:22:49] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
172467. Elküldve: 2013-12-07 13:29:59, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29060.] |
Na, ezt már nem olvastam, már nem érdekelt.
Szerencsére tegnap voltam fent, és ma nem kellett használnom.
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | | [válaszok erre: #172470] |
[előzmény: (172464) Híres, 2013-12-07 13:21:53] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
172466. Elküldve: 2013-12-07 13:24:42, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29061.] |
"Mindenki jó valamire,ha másra nem,elrettentő példának"
|
| | |
[előzmény: (172465) SubaHamu, 2013-12-07 13:22:49] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
172465. Elküldve: 2013-12-07 13:22:49, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29062.] |
dejavu... mindjart jonnek az sms-ek. :)
|
| | | [válaszok erre: #172466 #172468 #172469] |
[előzmény: (172464) Híres, 2013-12-07 13:21:53] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
172464. Elküldve: 2013-12-07 13:21:53, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29063.] |
De azóta más miatt nem lehet közlekedni az M1-en. Hóátfúvás volt és lefagyott az útra. Olvasom a híreket, még most is tart a káosz.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #172465 #172467] |
[előzmény: (172461) Catti, 2013-12-07 12:34:11] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 BodóDodó

Tagság: 2013-12-01 22:44:21 Tagszám: #129142 Hozzászólások: 385 |
172463. Elküldve: 2013-12-07 13:12:12, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29064.] |
jobbulást!
ajjaj, és hogy miben nyilvánul meg hiszti?
|
| | | [válaszok erre: #172472] |
[előzmény: (172449) Fickó2006, 2013-12-07 08:20:43] |
|
Törzstag
|
|
 Deloroszka.

Tagság: 2003-08-20 20:55:03 Tagszám: #6253 Hozzászólások: 961 |
|
Törzstag
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
172461. Elküldve: 2013-12-07 12:34:11, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29066.] |
Én tudtam a dugóról...
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | | [válaszok erre: #172464] |
[előzmény: (172459) Híres, 2013-12-07 12:26:24] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
172460. Elküldve: 2013-12-07 12:29:39, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29067.] |
Tessék elmenni orvoshoz!
Én is az időjárásra fogtam,aztán meg is lehet nézni mi ltt belőle....
|
| | |
[előzmény: (172449) Fickó2006, 2013-12-07 08:20:43] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
172459. Elküldve: 2013-12-07 12:26:24, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29068.] |
Nem indult el. Lebeszéltem. Nem a dugó miatt, arról még nem tudtam akkor, de most olvastam a híreket és jó, hogy nem indult el. Ezt az egy hetet már kibírom 3 kölyökkel, utána kevesebben lesznek, aztán ha a tesó nem lesz itt, lesz még időm Mimózával foglalkozni, míg eljön érte a gazdi.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #172461] |
[előzmény: (172457) Darena, 2013-12-07 10:43:23] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sárkánykutya

Tagság: 2009-12-11 17:13:21 Tagszám: #80574 Hozzászólások: 9091 |
172458. Elküldve: 2013-12-07 10:48:19, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29069.] |
Bocsánat! Nekem jelenleg fizikai lehetetlenség eljutnom oda, pedig olyan szívesen sétálnék valakivel... illetve, csak sétáltam volna, mert ha ilyen szeles idő lesz holnap is, nem megyek ki nyílt terepre...
Aurea mediocritas.
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | | [válaszok erre: #172529] |
[előzmény: (172424) SubaHamu, 2013-12-06 15:53:15] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Darena

Tagság: 2013-12-04 11:11:25 Tagszám: #129155 Hozzászólások: 478 |
172457. Elküldve: 2013-12-07 10:43:23, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29070.] |
De ugye nem most akarsz elindulni az M1-en?
|
| | | [válaszok erre: #172459] |
[előzmény: (172456) Catti, 2013-12-07 10:28:42] |
|
Törzstag
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
172456. Elküldve: 2013-12-07 10:28:42, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29071.] |
Mimit.
Ha egyszer végre rászánom magam az indulásra...
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület [Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2013-12-07 10:36:36]
|
| | | [válaszok erre: #172457] |
[előzmény: (172453) Darena, 2013-12-07 09:50:08] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
172454. Elküldve: 2013-12-07 09:53:49, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29073.] |
en azt vettem eszre, hogy a mudik szoret ha ho, vagy allo vagy folyoviz eri, akkor vmi kapcsolot az idiota allasba kapcsol. :)
|
| | | [válaszok erre: #172475 #172476] |
[előzmény: (172446) GyömbérHanna, 2013-12-07 00:25:25] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Darena

Tagság: 2013-12-04 11:11:25 Tagszám: #129155 Hozzászólások: 478 |
172453. Elküldve: 2013-12-07 09:50:08, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29074.] |
Te melyiket viszed? Az egyik kis fakót?
|
| | | [válaszok erre: #172456] |
[előzmény: (172452) Catti, 2013-12-07 09:40:45] |
|
Törzstag
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
172452. Elküldve: 2013-12-07 09:40:45, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29075.] |
Én előbb egy másiktól
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | | [válaszok erre: #172453] |
[előzmény: (172451) Darena, 2013-12-07 09:28:57] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
|