[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
 Darena

Tagság: 2013-12-04 11:11:25 Tagszám: #129155 Hozzászólások: 478 |
172451. Elküldve: 2013-12-07 09:28:57, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29076.] |
Na, te szegény! Tarts ki még egy kicsit, az egyik bajkeverőtől nemsokára megszabadítalak.
|
| | | [válaszok erre: #172452] |
[előzmény: (172448) Híres, 2013-12-07 08:10:13] |
|
Törzstag
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
172450. Elküldve: 2013-12-07 09:17:20, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29077.] |
Okosan csinálja Bozont, így hosszabbat tud sétálni.
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | |
[előzmény: (172449) Fickó2006, 2013-12-07 08:20:43] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fickó2006

Tagság: 2008-11-26 15:39:41 Tagszám: #66023 Hozzászólások: 1528 |
172449. Elküldve: 2013-12-07 08:20:43, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29078.] |
Nekem tegnap egész nap és éjjel is pokolian fájt a fejem.
Itt is csak szél van, de az nagyon...
Bozont hatással van Dodóra, de már nem jó hatással... megtanítja hisztizni...
Viszont Dodóval öröm sétálni: lemegyünk rögtön pisi nem sokkal később kaki
Bozont viszont különleges ebből a szempontból: teljesen szobatiszta, de ha lemegyünk hosszan kell sétálni mire eszébe jut, hogy wc-zni kellene... akkor viszont villámgyorsan végez...
Ma "csodás" éjjelünk volt: Lajos csak hajnali 2-kor ért haza vidékről... Azt látni kellett volna mennyire örült mind a két kutya!
|
| | | [válaszok erre: #172450 #172460 #172463] |
[előzmény: (172448) Híres, 2013-12-07 08:10:13] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
172448. Elküldve: 2013-12-07 08:10:13, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29079.] |
Jó kép.
Itt a szél tombolt egész éjjel. Megfájdult a fejem tőle és nem tudtam elaludni. Reggel, amikor kimentem, már nem fújt. Kinyitotta a kulcsra zárt garázsajtót, a kulcs meg eltűnt (gondolom, kiesett, aztán a kölykök elvitték) Most rá van fordítva a zárnyelv és nem lehet becsukni, be kellett támasztanom az ajtót.
Minden kutya bent aludt a biztonságos melegben, most tombolnak odakinn.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #172449 #172451] |
[előzmény: (172446) GyömbérHanna, 2013-12-07 00:25:25] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
172447. Elküldve: 2013-12-07 08:06:06, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29080.] |
Barátok közt.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | |
[előzmény: (172441) Sámánanyó, 2013-12-06 20:52:42] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 GyömbérHanna

Tagság: 2013-06-29 16:12:53 Tagszám: #128153 Hozzászólások: 387 |
172446. Elküldve: 2013-12-07 00:25:25, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29081.] |
[IMG] ?[/IMG]
(Remélem működik a kép)
Xavér minket is elért, és hozott jóó sok havat! Azt hiszem Gyömbér élvezi
|
| | | [válaszok erre: #172448 #172454] |
|
|
Törzstag
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
172445. Elküldve: 2013-12-06 21:50:53, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29082.] |
majd tavasszal... de akkor kuldhetsz. :) csinalok neked mondjuk halaszlet. :)
|
| | |
[előzmény: (172444) Carptackle, 2013-12-06 21:40:37] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Carptackle

Tagság: 2012-11-28 10:23:29 Tagszám: #116488 Hozzászólások: 4008 |
172444. Elküldve: 2013-12-06 21:40:37, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29083.] |
Küldjek egy mixerrel?
Mudi Fajtamentő Egyesület
"Ne röstelld, ha egy kutya közelebb van a lelkedhez, mint a legtöbb ember, akit személyesen ismersz"
|
| | | [válaszok erre: #172445] |
[előzmény: (172443) SubaHamu, 2013-12-06 21:14:47] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
172443. Elküldve: 2013-12-06 21:14:47, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29084.] |
nem is mondtad, h jossz hozzank! :)
|
| | | [válaszok erre: #172444] |
[előzmény: (172442) Carptackle, 2013-12-06 21:04:51] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Carptackle

Tagság: 2012-11-28 10:23:29 Tagszám: #116488 Hozzászólások: 4008 |
172442. Elküldve: 2013-12-06 21:04:51, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29085.] |
Itt elég húzós szél van, de viszonylag nincs hideg. Csak azt nem értem mért télen jön rá az emberekre hogy betonozni akarnak , holnap le kell kevernem pár köbmétert, pedig azt hittem nyugis szombat lesz.
Köszi a Miklósok nevében
Mudi Fajtamentő Egyesület
"Ne röstelld, ha egy kutya közelebb van a lelkedhez, mint a legtöbb ember, akit személyesen ismersz"
|
| | | [válaszok erre: #172443] |
[előzmény: (172437) Sámánanyó, 2013-12-06 20:49:41] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
172441. Elküldve: 2013-12-06 20:52:42, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29086.] |
Melyik az?
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | | [válaszok erre: #172447] |
[előzmény: (172439) Híres, 2013-12-06 20:51:28] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
172440. Elküldve: 2013-12-06 20:51:45, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29087.] |
Ja. Önként... Volt ez a lehetőség, meg egy másik, amire már nem emlékszem, de rosszabb volt.
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | |
[előzmény: (172435) Híres, 2013-12-06 20:39:33] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
172439. Elküldve: 2013-12-06 20:51:28, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29088.] |
Megyek belealszom a kedvenc sorozatomba. Jó éjt!
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #172441] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Viki84

Tagság: 2008-05-24 17:26:11 Tagszám: #59680 Hozzászólások: 11049 |
172438. Elküldve: 2013-12-06 20:49:57, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29089.] |
Ma találkoztam a Télapóval
Nem szánnal, hanem hintóval jött.
Nem rénszarvasok, hanem 2 gyönyörű deres ló húzta a hintót.
És a Télapónak egy sofőrje volt......
Egy csajszi, aki épp mobiltelefonált....
Vezetés közben....
Ez kicsit elvett a dolog varázsából.
De a lényeg h. itt Budán járt a Mikuláááás! És én (meg Fido és Monty) láttuk őket
Igaz a kutyák megugatták a lovakat. Mondtam nekik h ők majd virgácsot kapnak ezért
Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, akkor menj balra.
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
172437. Elküldve: 2013-12-06 20:49:41, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29090.] |
Milyen idő van otthon? Remélem, Xavér vasárnapig elhúzza a belét. Nem szeretném viszontlátni Pesten.
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | | [válaszok erre: #172442] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
172436. Elküldve: 2013-12-06 20:49:21, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29091.] |
Mennyi pihent agyú ember van! Ez nagyon tetszik:
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
172435. Elküldve: 2013-12-06 20:39:33, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29092.] |
Az izgalom nem látszott rajtad. Klassz volt ez a nap, igazán jól szórakoztam. Köszönöm!
Nem is értem, miért nem akartál bemenni a folyóba. Pedig ott álltunk a partján, volt lehetőséged. Judit is önként ment bele, de utólag már azt mondta, én kényszerítettem. Megmutathattad volna, hogy te nem vagy olyan nyámnyila. Na, majd legközelebb.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #172440] |
[előzmény: (172434) Darena, 2013-12-06 20:12:16] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Darena

Tagság: 2013-12-04 11:11:25 Tagszám: #129155 Hozzászólások: 478 |
172434. Elküldve: 2013-12-06 20:12:16, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29093.] |
Ez a Rézi lány egy bélpokol! Szerintem 2 napi kajáját falta fel amíg ott voltam! Inkább Bendő mint Rézi
Hogy azt ne mondjam megvesztegethetőség tekintetében olyan akár egy Costa Rica-i vámos
Imádom! Legszivesebben már vittem volna magammal rögtön.
Jelentem a jeges Tarnát túléltem, ha ez volt a beavató akkor ezzel meg is volnánk!
Azt meg igazán köszönöm, hogy a gazdajelölt vizsgán megfeleltem. Kicsit izgultam.
|
| | | [válaszok erre: #172435] |
[előzmény: (172432) Híres, 2013-12-06 19:48:06] |
|
Törzstag
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
172433. Elküldve: 2013-12-06 19:58:16, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29094.] |
Boldog névnapot a Miklósoknak!
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
172432. Elküldve: 2013-12-06 19:48:06, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29095.] |
Igen, Rézire a legjellemzőbb, hogy bizonytalan. Nem félős, hanem inkább nem tudja, mit hogyan kell lereagálni. De azért könnyen tanul. Tudja már, hogy ha valakinek étel van a kezében és kedvesen szól, akkor az jó ember és pontosan tudja, hogy ha megijed valamitől, akkor az ember mögött a lábához húzódva biztonságban érezheti magát, nem kell világgá szaladnia. Azt is tudja, hogy vissza kell jönnie, ha hívják, mert annak biztosan jó oka van. Nem mondhatni, hogy túl apportos, de elindult a labda után, csak valahogy mindig ott kellett hagynia egy kis étel reményében. De nem reménytelen, van zsákmányösztöne, kis tanulással biztosan játékkal is motiválható lesz.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #172434] |
[előzmény: (172431) Carptackle, 2013-12-06 19:39:36] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Carptackle

Tagság: 2012-11-28 10:23:29 Tagszám: #116488 Hozzászólások: 4008 |
172431. Elküldve: 2013-12-06 19:39:36, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29096.] |
Akkor szuperül ment Egy kis kaja mindig jól jön a kezdeti bizonytalanság áthidalására
Köszönöm a köszöntést
Mudi Fajtamentő Egyesület
"Ne röstelld, ha egy kutya közelebb van a lelkedhez, mint a legtöbb ember, akit személyesen ismersz"
|
| | | [válaszok erre: #172432] |
[előzmény: (172427) Híres, 2013-12-06 19:10:29] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
172430. Elküldve: 2013-12-06 19:39:17, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29097.] |
Majd Andi mindent elmesél (remélem)
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | |
[előzmény: (172429) Sámánanyó, 2013-12-06 19:20:08] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
172429. Elküldve: 2013-12-06 19:20:08, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29098.] |
A Tarnában is voltatok?
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | | [válaszok erre: #172430] |
[előzmény: (172427) Híres, 2013-12-06 19:10:29] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
172428. Elküldve: 2013-12-06 19:14:24, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29099.] |
Neked meg boldog névnapot (majdnem elfelejtettem)!
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | |
[előzmény: (172426) Carptackle, 2013-12-06 19:03:43] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
172427. Elküldve: 2013-12-06 19:10:29, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29100.] |
Hááát, nem volt egyszerű. Legalább két perc kellett hozzá, hogy egymás nyakába ugorjanak. Vagyis inkább hogy Rézi ugorjon Andi nyakába. Na jó, közreműködött még néhány virslikarika és pár marék száraztáp is.
A többit majd Andi elmeséli.
Én még csak annyit, hogy megint sikerült megismerkednem egy igazán jó energiájú, remek emberrel, akivel prímán eltöltöttük a mai napot, gyorsan megtaláltuk a közös hangot és ki nem fogytunk a beszédtémákból, főleg a kutyás élményeinkből. Kutyához értő, azokat helyén kezelő, igazi állatbarát gazdihoz kerül Rézi.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #172429 #172431] |
[előzmény: (172426) Carptackle, 2013-12-06 19:03:43] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
|