[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
 Carptackle

Tagság: 2012-11-28 10:23:29 Tagszám: #116488 Hozzászólások: 4008 |
172426. Elküldve: 2013-12-06 19:03:43, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29101.] |
szuper!
Jól ment az ismerkedés? Bejött Rézinek a gazdajelölt? És fordítva?
Mudi Fajtamentő Egyesület
"Ne röstelld, ha egy kutya közelebb van a lelkedhez, mint a legtöbb ember, akit személyesen ismersz"
|
| | | [válaszok erre: #172427 #172428] |
[előzmény: (172422) Híres, 2013-12-06 15:32:26] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Carptackle

Tagság: 2012-11-28 10:23:29 Tagszám: #116488 Hozzászólások: 4008 |
172425. Elküldve: 2013-12-06 18:56:48, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29102.] |
Megjött a naptár
Mudi Fajtamentő Egyesület
"Ne röstelld, ha egy kutya közelebb van a lelkedhez, mint a legtöbb ember, akit személyesen ismersz"
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
172424. Elküldve: 2013-12-06 15:53:15, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29103.] |
mindig csak a szethuzas, raszervezes...
|
| | | [válaszok erre: #172458] |
[előzmény: (172423) sárkánykutya, 2013-12-06 15:37:13] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sárkánykutya

Tagság: 2009-12-11 17:13:21 Tagszám: #80574 Hozzászólások: 9091 |
172423. Elküldve: 2013-12-06 15:37:13, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29104.] |
Ez nekem a világ másik vége... kinek lenne kedve inkább Hűvösvölgybe jönni?
Aurea mediocritas.
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | | [válaszok erre: #172424] |
[előzmény: (172409) SubaHamu, 2013-12-06 10:32:35] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
172421. Elküldve: 2013-12-06 15:30:56, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29106.] |
Nem, odafelé egy kis orosz géppel mentünk, nem tudom, milyen típus volt, de a turbulenciára nagyon érzékeny volt, csak úgy dobálta magát. Visszafelé egy hatalmas MALÉV géppel jöttünk, az finomabban, gyomrot kímélően mozgott.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | |
[előzmény: (172406) SubaHamu, 2013-12-06 09:41:41] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 galile

Tagság: 2007-01-18 17:58:16 Tagszám: #40216 Hozzászólások: 2166 |
172420. Elküldve: 2013-12-06 15:10:03, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29107.] |
"na ott tört el bennem valami" --vagy elő a józan ész...
Egész más azért kibiztosítva mászkálni a magasban...hozzá lehet szokni...Bár az építkezés alatt a gerendákon mászkálva (hely hiányában gardróbnak használtuk a nyitott födémet.) én is elbíztam magam, aztán amikor megindult a szivacsmatrac, én meg utána az nem volt túl jó ..
Gabi&Csudka&Bereg
Hegyaljai-Pásztor Kennel
|
| | |
[előzmény: (172416) Carptackle, 2013-12-06 13:53:23] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
172419. Elküldve: 2013-12-06 14:38:42, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29108.] |
Miért nem?
Szilaj fiatal.
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | |
[előzmény: (172418) Carptackle, 2013-12-06 14:13:51] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Carptackle

Tagság: 2012-11-28 10:23:29 Tagszám: #116488 Hozzászólások: 4008 |
172418. Elküldve: 2013-12-06 14:13:51, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29109.] |
nem persze, forever young
most olvastam hogy hülyeséget írtam,
Fiatal és Szilaj kor nem összeegyeztethető
Mudi Fajtamentő Egyesület
"Ne röstelld, ha egy kutya közelebb van a lelkedhez, mint a legtöbb ember, akit személyesen ismersz"
|
| | | [válaszok erre: #172419] |
[előzmény: (172417) Catti, 2013-12-06 14:04:26] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
172417. Elküldve: 2013-12-06 14:04:26, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29110.] |
Most meg már öreg vagy, mi?
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | | [válaszok erre: #172418] |
[előzmény: (172416) Carptackle, 2013-12-06 13:53:23] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Carptackle

Tagság: 2012-11-28 10:23:29 Tagszám: #116488 Hozzászólások: 4008 |
172416. Elküldve: 2013-12-06 13:53:23, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29111.] |
Fiatal szilaj koromba, egy kissé ittas állapotban haverom győzködésére, éjszaka közepén felmásztunk egy adótorony legtetejére, felfelé úton nem volt gond, kivéve hogy elfáradtunk. Aztán a tetején azon a fél m2-en széttekintetem és megláttam alattunk a fényeket, na ott tört el bennem valami...
lefagytam, remegtem, egy órába telt mire meggyőzött hogy fent nem maradhatunk na akkor és ott megvolt nekem a kalandpark (vagy parapark)
Mudi Fajtamentő Egyesület
"Ne röstelld, ha egy kutya közelebb van a lelkedhez, mint a legtöbb ember, akit személyesen ismersz"
|
| | | [válaszok erre: #172417 #172420] |
[előzmény: (172414) galile, 2013-12-06 13:08:04] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 AduAsz

Tagság: 2006-05-15 09:13:49 Tagszám: #30582 Hozzászólások: 3486 |
172415. Elküldve: 2013-12-06 13:43:42, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29112.] |
Ha hiszed, ha nem, én mindjárt gondoltam arra, hogy most éppen a legnagyobb ciklonba repülsz, Machester még beleesik a legnagyobb szél szélébe...
Most örülök, hogy szerencsésen landoltatok.
Subahamunak: Mi egyszer Egyiptomba, Tabába repültünk. Az egy spéci reptér. A sivatag közepén, magas hegyek közt találtak egy kis egyenes síkot, ott megcsinálták a leszállópályát. Mi éjjel értünk oda, mindenhol töksötét, csak a csillagok és a Hold világítottak. Látni lehetett, hogy mikor a gép balra - jobbra - jobbra - balra -... szlalomoztunk, akkor a hegyeket kerülgettük. Vagy kétszer megfordultunk 180 fokkal, így repültünk majdnem negyedórát. Aztán egyszercsak a töksötétben felgyulladtak lámpák és meglátszott a leszállópálya világítása. Ahogy kiderült, azért forgolódtunk, mert elfeledték begyújtani a pálya világítását és nem lehetett látni, hová kell landolni... De a hegyek közti szlalom egyik oldalról érkezéskor kötelezö
"Ne eröszakold a véleményedet - ajánld fel!" (Srí Krijánanda)
Gyuri
|
| | |
[előzmény: (172382) Szilaj, 2013-12-05 21:11:04] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 galile

Tagság: 2007-01-18 17:58:16 Tagszám: #40216 Hozzászólások: 2166 |
172414. Elküldve: 2013-12-06 13:08:04, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29113.] |
Tériszonyra kötelező kalandpark látogatás -meg csakazértisvégigmegyek hozzáállás. A harmadik pálya után egészen eltűnik a tériszony...
Szép Napot!
Újdonsült nagymami: beszámolót, fényképeket kérünk szépen. Azért szegény lányod nemcsak anyát, hanem védőnőt is kapott felügyelőként...(Bár szó se róla, hasznos, ha valakit fel lehet hívni az éjszaka közepén is tanácsért...)
Gabi&Csudka&Bereg
Hegyaljai-Pásztor Kennel
|
| | | [válaszok erre: #172416] |
[előzmény: (172410) Carptackle, 2013-12-06 10:46:32] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
172413. Elküldve: 2013-12-06 10:51:59, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29114.] |
Valamikor én is tériszonyos voltam. Mondjuk ennyire azért nem.
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | |
[előzmény: (172410) Carptackle, 2013-12-06 10:46:32] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
172412. Elküldve: 2013-12-06 10:50:24, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29115.] |
pedig repülni jó. annál már csak a légvédelmi ágyú ami jobb. :)
néha irigykedve olvasom a nehezebbnél nehezebb reptereket, hogy ott milyen érzés lehet utasként is a landolás, mert pl Podgoricaban is tök érdekes volt, hogy mindenhol hegyek, és elég durva vlt az ereszkedés, New Yorknál a JFK meg néh olyan, mintha a vízre tennék le a gépet.
|
| | |
[előzmény: (172410) Carptackle, 2013-12-06 10:46:32] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Carptackle

Tagság: 2012-11-28 10:23:29 Tagszám: #116488 Hozzászólások: 4008 |
172411. Elküldve: 2013-12-06 10:47:53, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29116.] |
első unoka? Milyen a nagymama fíling?
Mudi Fajtamentő Egyesület
"Ne röstelld, ha egy kutya közelebb van a lelkedhez, mint a legtöbb ember, akit személyesen ismersz"
|
| | |
[előzmény: (172407) Sámánanyó, 2013-12-06 10:10:04] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Carptackle

Tagság: 2012-11-28 10:23:29 Tagszám: #116488 Hozzászólások: 4008 |
172410. Elküldve: 2013-12-06 10:46:32, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29117.] |
Az emeletes épületeknél én is a festéket dörzsölöm , de inkább lépcsőzök mint lift
Repülő kizárt dolog...
Mudi Fajtamentő Egyesület
"Ne röstelld, ha egy kutya közelebb van a lelkedhez, mint a legtöbb ember, akit személyesen ismersz"
|
| | | [válaszok erre: #172412 #172413 #172414] |
[előzmény: (172405) Fickó2006, 2013-12-06 09:39:35] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
172409. Elküldve: 2013-12-06 10:32:35, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29118.] |
|
| | | [válaszok erre: #172423] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
172408. Elküldve: 2013-12-06 10:18:28, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29119.] |
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | |
[előzmény: (172407) Sámánanyó, 2013-12-06 10:10:04] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
172407. Elküldve: 2013-12-06 10:10:04, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29120.] |
Én is csak akkor repulök, ha muszáj. De az unokámat muszáj megnézni.
Közben a vejem csinált nekem magyar ékezetet.
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | | [válaszok erre: #172408 #172411] |
[előzmény: (172399) Carptackle, 2013-12-06 08:36:51] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
172406. Elküldve: 2013-12-06 09:41:41, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29121.] |
és gondolom a jó öreg tupoljevvel utaztatok, ami azért inkább szeretett lehullani.
|
| | | [válaszok erre: #172421] |
[előzmény: (172402) Híres, 2013-12-06 08:46:24] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fickó2006

Tagság: 2008-11-26 15:39:41 Tagszám: #66023 Hozzászólások: 1528 |
172405. Elküldve: 2013-12-06 09:39:35, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29122.] |
Én is tériszonyos vagyok nem kicsit... az erkélyre sem megyek ki sehol ha nem muszáj és a körfolyosós házakban próbálok beolvadni a vakolatba...
De repülni mégis jó élmény volt...
Igaz onnantól, hogy beléptem a gépbe gyorsan leültem, bekötöttem magam és csak amikor leszálltunk álltam fel és a fel és leszálláskor kapaszkodtam az ülésbe egy picit (be is görcsölt mind a két karom) ...
|
| | | [válaszok erre: #172410] |
[előzmény: (172399) Carptackle, 2013-12-06 08:36:51] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
172404. Elküldve: 2013-12-06 08:50:14, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29123.] |
Nálunk is ugyanilyen idő volt, van.
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | |
[előzmény: (172401) Carptackle, 2013-12-06 08:44:18] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
172403. Elküldve: 2013-12-06 08:49:28, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29124.] |
Az jó.
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | |
[előzmény: (172398) Híres, 2013-12-06 08:35:35] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
172402. Elküldve: 2013-12-06 08:46:24, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29125.] |
Én 15 éves koromban repültem, Szentpétervárra utaztunk nyaralni (akkor még Leningrád volt). Nagyon nagy élmény volt, cseppet sem féltem, izgalmas volt és nagyon érdekes.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #172406] |
[előzmény: (172399) Carptackle, 2013-12-06 08:36:51] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
|