[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
 Carptackle

Tagság: 2012-11-28 10:23:29 Tagszám: #116488 Hozzászólások: 4008 |
172401. Elküldve: 2013-12-06 08:44:18, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29126.] |
nálunk eső esett éjjel, meg a szél fújt vmi iszonyat erővel, az udvaron levitte a letakart fáról a fóliát. Most nagyon szép idő van, kivéve a szelet. Lehet még holnap lógatás lesz...
Mudi Fajtamentő Egyesület
"Ne röstelld, ha egy kutya közelebb van a lelkedhez, mint a legtöbb ember, akit személyesen ismersz"
|
| | | [válaszok erre: #172404] |
[előzmény: (172400) Híres, 2013-12-06 08:37:48] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
172400. Elküldve: 2013-12-06 08:37:48, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29127.] |
Kisütött a nap, szikrázik minden és olvad a hó.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #172401] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Carptackle

Tagság: 2012-11-28 10:23:29 Tagszám: #116488 Hozzászólások: 4008 |
172399. Elküldve: 2013-12-06 08:36:51, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29128.] |
Én se repültem még, sha fizetnének érte se tériszonyos vok. meg láttam a natgeon a repcsi balesetes sorozatot
Mudi Fajtamentő Egyesület
"Ne röstelld, ha egy kutya közelebb van a lelkedhez, mint a legtöbb ember, akit személyesen ismersz"
|
| | | [válaszok erre: #172402 #172405 #172407] |
[előzmény: (172395) Catti, 2013-12-06 08:28:58] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
172398. Elküldve: 2013-12-06 08:35:35, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29129.] |
Jó reggelt mudisok!
Örülök a jó híreknek, főleg annak, hogy Judit szerencsésen megérkezett az ánglusok földjére.
Itt szélcsend van és jó levegő, az éjjel leesett kb. 2 centi hó. A kölykök kissé meglepődtek rajta, amikor kiraktam őket. Nyári születésűek lévén ilyet még nem láttak. Érdekes volt a reakciójuk. Kirohantak a hóba, meglepetten megemelték a mellső mancsukat, aztán futás vissza a bejárati ajtó elé és egy gyors pisi közvetlenül itt az ajtó előtt.
Rézi nem látszott meglepettnek, mikor kitettem a hóra, ugyanolyan boldog volt, mint eddig, felugrált rám és nyüszögve magyarázott. Vele kapcsolatban is van jó hírem. Az este, amikor beengedtem őket, Áfonyát felküldtem az ágyra. Ennek az lett a következménye, hogy amikor Rézi is próbált fölmenni, Áfi elzavarta egy morrantással. Rézi tudomásul vette, hogy az ágy mostantól nem az övé és szépen lefeküdt a padlón lévő rongyra. Reggel, amikor kimentem, hogy kiengedjem őket, egy szem kakit, egy csepp pisit sem találtam a kutyaszobában.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #172403] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
172397. Elküldve: 2013-12-06 08:33:28, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29130.] |
semmi extra nincs benne. max, hogy amennyivel gyorsabb, annyival több időt elbaszol a vámnál, csekkolással, várakozással.
|
| | |
[előzmény: (172395) Catti, 2013-12-06 08:28:58] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
172396. Elküldve: 2013-12-06 08:30:45, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29131.] |
sokkal biztonságosabbak ezek a gépek, mint ahogyan az ember gondolná, és csak a média okozta hype miatt kerülnek reflektorfénybe a balesetek.
|
| | |
[előzmény: (172393) Szilaj, 2013-12-06 08:19:20] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
172395. Elküldve: 2013-12-06 08:28:58, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29132.] |
Jók vagytok.
Életemben nem repültem még, ezek után nem biztos, hogy szeretnék...
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | | [válaszok erre: #172397 #172399] |
[előzmény: (172391) Carptackle, 2013-12-06 08:15:47] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
172394. Elküldve: 2013-12-06 08:21:59, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29133.] |
Nem tudok atregisztralni Samananyora, mert nincs ekezet a tablagepemen. Kulso billentyut hasznalok.
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | |
[előzmény: (172393) Szilaj, 2013-12-06 08:19:20] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
172393. Elküldve: 2013-12-06 08:19:20, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29134.] |
En is utalok repulni. Mikor elindultam, szelcsend volt es sutott a nap. Igaz, mondtak, hogy Angliaban valami ciklon van es van olyan repuloter, amit lezartak, de Manchaster mukodik. Vegig a felhok folott repultunk ragyogo napsutesben. Amikor kezdtunk ereszkedni, akkor mehettunk bele valami viharba. Tele volt a gep gyerekekkel, azok sirtak,az egyik kozolte, hogy o kiszall. Aztan mikor leszalltunk, szakadt az eso. De mit varjon az ember Angliaban... Aztan ket ora hazaig a dugoban...
De legalabb az unokam egy kistunder.
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | | [válaszok erre: #172394 #172396] |
[előzmény: (172384) FalusiLiba, 2013-12-05 22:07:28] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
172392. Elküldve: 2013-12-06 08:18:40, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29135.] |
sőt a repülés nem veszélyes, csak a zuhanás. :)
|
| | |
[előzmény: (172391) Carptackle, 2013-12-06 08:15:47] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Carptackle

Tagság: 2012-11-28 10:23:29 Tagszám: #116488 Hozzászólások: 4008 |
172391. Elküldve: 2013-12-06 08:15:47, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29136.] |
nagyon nem kell aggódni a repüléstől, gép fennt még nem maradt...
Mudi Fajtamentő Egyesület
"Ne röstelld, ha egy kutya közelebb van a lelkedhez, mint a legtöbb ember, akit személyesen ismersz"
|
| | | [válaszok erre: #172392 #172395] |
[előzmény: (172390) SubaHamu, 2013-12-06 08:08:38] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
172390. Elküldve: 2013-12-06 08:08:38, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29137.] |
amikor en eloszor ultem repulon, akkor megallt a motor, es kijott a pilota, hogy kesz, ennek ennyi.
hja mert ugy szalltunk fel, hogy ha vki meggondolja magat, az nyugodtan maradhat, nem kell ugrania. :)
|
| | | [válaszok erre: #172391] |
[előzmény: (172384) FalusiLiba, 2013-12-05 22:07:28] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
172389. Elküldve: 2013-12-06 08:07:16, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29138.] |
|
| | |
[előzmény: (172381) BodóDodó, 2013-12-05 19:49:37] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Carptackle

Tagság: 2012-11-28 10:23:29 Tagszám: #116488 Hozzászólások: 4008 |
172388. Elküldve: 2013-12-06 07:29:55, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29139.] |
Mudi Fajtamentő Egyesület
"Ne röstelld, ha egy kutya közelebb van a lelkedhez, mint a legtöbb ember, akit személyesen ismersz"
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Viki84

Tagság: 2008-05-24 17:26:11 Tagszám: #59680 Hozzászólások: 11049 |
172387. Elküldve: 2013-12-05 23:16:15, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29140.] |
durva lehetett.
Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, akkor menj balra.
|
| | |
[előzmény: (172382) Szilaj, 2013-12-05 21:11:04] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fickó2006

Tagság: 2008-11-26 15:39:41 Tagszám: #66023 Hozzászólások: 1528 |
172386. Elküldve: 2013-12-05 22:49:19, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29141.] |
Itt még szélcsend van...
Nem csak repülővel lehet visszajönni...
|
| | |
[előzmény: (172383) Catti, 2013-12-05 21:47:25] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
172385. Elküldve: 2013-12-05 22:11:20, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29142.] |
Sámánanyó már csak ilyen bevállalós.
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | |
[előzmény: (172384) FalusiLiba, 2013-12-05 22:07:28] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
172384. Elküldve: 2013-12-05 22:07:28, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29143.] |
Anyám utál repülőgéppel utazni. Neked is a legnagyobb viharba kell utazni
"Mindenki jó valamire,ha másra nem,elrettentő példának"
|
| | | [válaszok erre: #172385 #172390 #172393] |
[előzmény: (172382) Szilaj, 2013-12-05 21:11:04] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
172383. Elküldve: 2013-12-05 21:47:25, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29144.] |
Értjük.
Jelenleg itt hatalmas szél van, gondolom nektek is sikerült kikapnotok valami jókis időt.
És ki hiszi el neked, hogy ott maradsz?
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | | [válaszok erre: #172386] |
[előzmény: (172382) Szilaj, 2013-12-05 21:11:04] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
172382. Elküldve: 2013-12-05 21:11:04, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29145.] |
Nem en vezettem' de az utolso 5 perc szornyu volt. Agepen az emberek fogtak egymas kezet es imadkoztak. Lehet, itt maradok, ezt hazafele nem akarom meg egyszer atelni. Remelem ertitek ekezetek nelkul.
Egzebkent integettem, csak nem figyeltel.
|
| | | [válaszok erre: #172383 #172384 #172387 #172415] |
[előzmény: (172378) Catti, 2013-12-05 15:22:58] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 BodóDodó

Tagság: 2013-12-01 22:44:21 Tagszám: #129142 Hozzászólások: 385 |
172381. Elküldve: 2013-12-05 19:49:37, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29146.] |
Dodót kicserélték. Ma nem szaladt be rögtön séta után. Sőt utána odajött, farkat csóvált meg minden. Jó hatással van rá Bozont úgy tűnik. Meg persze Indra.
|
| | | [válaszok erre: #172389] |
|
|
Törzstag
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
172380. Elküldve: 2013-12-05 15:38:31, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29147.] |
ha berugsz, akkor nálad kell hogy legyen sepru? hmm... erdekes. :)
|
| | |
[előzmény: (172379) AduAsz, 2013-12-05 15:33:14] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 AduAsz

Tagság: 2006-05-15 09:13:49 Tagszám: #30582 Hozzászólások: 3486 |
172379. Elküldve: 2013-12-05 15:33:14, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29148.] |
Szerintem csak összetévesztette a repülögépet a seprün repülö Sámánanyóval :-). Mégiscsak nem nagyon jó idöt jósolnak, tehát jól jön a biztonsági seprü, de azt azért be kell rúgni elöre, hogy azonnal kéznél legyen
"Ne eröszakold a véleményedet - ajánld fel!" (Srí Krijánanda)
Gyuri
|
| | | [válaszok erre: #172380] |
[előzmény: (172378) Catti, 2013-12-05 15:22:58] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
172378. Elküldve: 2013-12-05 15:22:58, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29149.] |
Nem lehet, hogy Sámánanyó vezetett?
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | | [válaszok erre: #172379 #172382] |
[előzmény: (172377) SubaHamu, 2013-12-05 13:59:10] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
172377. Elküldve: 2013-12-05 13:59:10, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29150.] |
bezzeg a kapitany...
|
| | | [válaszok erre: #172378] |
[előzmény: (172376) SubaHamu, 2013-12-05 13:56:53] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
|