[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
172375. Elküldve: 2013-12-05 13:30:25, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29152.] |
Nem nyünyü szerintem.
Nálam pl Cseles pisil a kosarakba. DE ő szerintem féltékenységből.
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | |
[előzmény: (172374) Viki84, 2013-12-05 13:25:17] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Viki84

Tagság: 2008-05-24 17:26:11 Tagszám: #59680 Hozzászólások: 11049 |
172374. Elküldve: 2013-12-05 13:25:17, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29153.] |
Nem lehet hogy azért mert kis ,,nyünyü" (jelentése félős, picit antiszoc), és ahol fekszik ott már biztonságban érzi magát, elmeri magát ,,ereszteni".
Tehát az önbizalmát kellene valahogy erősíteni hogy merje megfelelő helyre is végezni a dolgát. Mármint kint, a fekhelyén kívül.
Bár gondolom ezen vagy
Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, akkor menj balra.
|
| | | [válaszok erre: #172375] |
[előzmény: (172368) Híres, 2013-12-05 10:13:36] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
172373. Elküldve: 2013-12-05 12:51:18, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29154.] |
Jobb ötlet esetleg? (A padlón lévő rongyokon Áfonya és bagó alszik.)
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | |
[előzmény: (172371) AduAsz, 2013-12-05 11:51:56] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
172372. Elküldve: 2013-12-05 12:20:52, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29155.] |
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | |
[előzmény: (172371) AduAsz, 2013-12-05 11:51:56] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 AduAsz

Tagság: 2006-05-15 09:13:49 Tagszám: #30582 Hozzászólások: 3486 |
172371. Elküldve: 2013-12-05 11:51:56, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29156.] |
Próbálj a padlóra is finom, puha takarót tenni. Szegénynek a kemény padló biztosan nyomja a seggét...
"Ne eröszakold a véleményedet - ajánld fel!" (Srí Krijánanda)
Gyuri
|
| | | [válaszok erre: #172372 #172373] |
[előzmény: (172368) Híres, 2013-12-05 10:13:36] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
172370. Elküldve: 2013-12-05 11:35:06, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29157.] |
Köszi, van elég takaró. Folyamatosan cserélem és mosom őket.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | |
[előzmény: (172369) Darena, 2013-12-05 10:19:20] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Darena

Tagság: 2013-12-04 11:11:25 Tagszám: #129155 Hozzászólások: 478 |
172369. Elküldve: 2013-12-05 10:19:20, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29158.] |
A csönd az jóóóó! Hmmm, a pisi kaki dolog meg ugyebár egy szakértőnek... Remélem hamar megtanulja mire való az ágy
Vigyek néhány pót pokrócot?
|
| | | [válaszok erre: #172370] |
[előzmény: (172368) Híres, 2013-12-05 10:13:36] |
|
Törzstag
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
172368. Elküldve: 2013-12-05 10:13:36, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29159.] |
Csöndben volt és megint lepisilte, lekakálta az ágytakarót. Minden este tisztát kell raknom neki, úgy látszik. Gőzöm sincs, miért csinálja, mert azt, hogy még nem szobatiszta, elfogadom, de csinálhatná a padlóra is.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #172369 #172371 #172374] |
[előzmény: (172367) Darena, 2013-12-05 09:33:10] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Darena

Tagság: 2013-12-04 11:11:25 Tagszám: #129155 Hozzászólások: 478 |
172367. Elküldve: 2013-12-05 09:33:10, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29160.] |
És Rézi? Jó kislány volt az éjjel? Remélem nem
|
| | | [válaszok erre: #172368] |
[előzmény: (172362) Híres, 2013-12-05 08:42:08] |
|
Törzstag
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
172366. Elküldve: 2013-12-05 09:26:02, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29161.] |
Jó utat!
Most már szabad?
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | |
[előzmény: (172364) Sámánanyó, 2013-12-05 09:02:38] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fickó2006

Tagság: 2008-11-26 15:39:41 Tagszám: #66023 Hozzászólások: 1528 |
172365. Elküldve: 2013-12-05 09:19:03, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29162.] |
Te nem zuhanhatsz le!
Nincs benne az egyesület szabályzatában, megteheted...
|
| | |
[előzmény: (172364) Sámánanyó, 2013-12-05 09:02:38] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
172364. Elküldve: 2013-12-05 09:02:38, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29163.] |
Nemsoká indulok, most kikapcs.
Ha lezuhanok, a kutyáimról gondoskodjatok!
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | | [válaszok erre: #172365 #172366] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
172363. Elküldve: 2013-12-05 08:54:18, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29164.] |
De már nem sokáig .
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | |
[előzmény: (172362) Híres, 2013-12-05 08:42:08] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
172362. Elküldve: 2013-12-05 08:42:08, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29165.] |
Hát figyeljél!
A tesók este 9-kor ordítva kaparták a bejárati ajtót. Ilyenkor szoktam beengedni őket, de mivel cirkuszoltak, kénytelen voltam várni, amíg megnyugszanak, nehogy azt higgyék, hogy bármikor cirkuszolnak, beengedem őket. Na pár perc múlva csönd lett és akkor beengedtem őket. Most nem volt a szokásos lökdösődés, hogy egymást tuszkolják előre, hanem mindkettő villámgyorsan berohant a szobába és mire én is beértem, már a ketrecben kuksoltak, várták a vacsorát. Eddig ez úgy zajlott, hogy az ágy alá rohantak be és amikor betettem a tálat a ketrecbe, akkor óvakodtak be oda enni. Szóval ha apró lépés is, de most mutattak némi fejlődést. Az a baj, hogy mindent csak együtt csinálnak. Perec figyeli, ott van-e mögötte Mimóza és Mimi csak akkor csinál bármit, ha Perec is megcsinálja előbb.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #172363 #172367] |
[előzmény: (172360) Fickó2006, 2013-12-05 07:12:45] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
172361. Elküldve: 2013-12-05 07:31:01, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29166.] |
:)
|
| | |
[előzmény: (172360) Fickó2006, 2013-12-05 07:12:45] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fickó2006

Tagság: 2008-11-26 15:39:41 Tagszám: #66023 Hozzászólások: 1528 |
172360. Elküldve: 2013-12-05 07:12:45, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29167.] |
Dodó jól van...
egészen jól viseli a gallért, ha nagyon muszáj akkor lépcsőzni is sikerül vele...
Tegnap ivott tejecskét (van akinél labdamánok lesznek a kutyák, nálam tej imádók)
Most már jelezgeti ha le kell mennie... (nem túl feltűnően, de jelzi és ha nem figyelsz akkor takaríthatsz...)
|
| | | [válaszok erre: #172361 #172362] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
172359. Elküldve: 2013-12-04 23:22:56, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29168.] |
Nem tudom ki a hajdú péter. de,hogy Gyurcsánynak ilyen jó humora van,nem hittem volna
"Mindenki jó valamire,ha másra nem,elrettentő példának"
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
172358. Elküldve: 2013-12-04 22:21:47, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29169.] |
ugyan már
|
| | |
[előzmény: (172357) Sámánanyó, 2013-12-04 22:08:26] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
172357. Elküldve: 2013-12-04 22:08:26, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29170.] |
Nem.
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | | [válaszok erre: #172358] |
[előzmény: (172356) SubaHamu, 2013-12-04 22:04:12] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
172356. Elküldve: 2013-12-04 22:04:12, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29171.] |
neha nezel egy kis airport filmet is?
|
| | | [válaszok erre: #172357] |
[előzmény: (172355) Sámánanyó, 2013-12-04 22:03:18] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
172355. Elküldve: 2013-12-04 22:03:18, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29172.] |
Egész nap? Kicsit sok lenne.
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | | [válaszok erre: #172356] |
[előzmény: (172354) SubaHamu, 2013-12-04 22:00:52] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
172353. Elküldve: 2013-12-04 21:32:27, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29174.] |
13.15-kor indul a gép.
Majd integetek, de figyeljetek ám!
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | | [válaszok erre: #172354] |
[előzmény: (172351) SubaHamu, 2013-12-04 21:09:30] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
172352. Elküldve: 2013-12-04 21:14:23, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29175.] |
he? :)
|
| | |
[előzmény: (172301) Carptackle, 2013-12-04 18:12:47] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
|