[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
 Carptackle

Tagság: 2012-11-28 10:23:29 Tagszám: #116488 Hozzászólások: 4008 |
172301. Elküldve: 2013-12-04 18:12:47, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29226.] |
ez miez a mudiklub?
Rákerestem, de csak a nagyonvilágos jön be
Mudi Fajtamentő Egyesület
"Ne röstelld, ha egy kutya közelebb van a lelkedhez, mint a legtöbb ember, akit személyesen ismersz"
|
| | | [válaszok erre: #172308 #172352] |
[előzmény: (172289) SubaHamu, 2013-12-04 17:26:13] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Darena

Tagság: 2013-12-04 11:11:25 Tagszám: #129155 Hozzászólások: 478 |
172300. Elküldve: 2013-12-04 18:12:12, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29227.] |
Ó rengeteg kérdésem lesz! A végén beveted az összes mudit, néma gyilkost és a karate tudásodat is, csak hallgassak már el
|
| | | [válaszok erre: #172302 #172307] |
[előzmény: (172297) Híres, 2013-12-04 17:57:29] |
|
Törzstag
|
|
 Darena

Tagság: 2013-12-04 11:11:25 Tagszám: #129155 Hozzászólások: 478 |
172299. Elküldve: 2013-12-04 18:06:21, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29228.] |
Még jóban vagyok velük. Értékelném ha így is maradna
|
| | | [válaszok erre: #172305] |
[előzmény: (172298) FalusiLiba, 2013-12-04 18:01:26] |
|
Törzstag
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
172298. Elküldve: 2013-12-04 18:01:26, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29229.] |
Ugye jóban vagy a szomszédokkal?
"Mindenki jó valamire,ha másra nem,elrettentő példának"
|
| | | [válaszok erre: #172299 #172303] |
[előzmény: (172295) Darena, 2013-12-04 17:46:22] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
172297. Elküldve: 2013-12-04 17:57:29, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29230.] |
Azért majd megmutatom, milyen, amikor Sziszi parancsra ugat. Meg még pár trükköt, ha érdekel.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #172300] |
[előzmény: (172295) Darena, 2013-12-04 17:46:22] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
172296. Elküldve: 2013-12-04 17:50:40, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29231.] |
Pedig elmennék szívesen, de pont olyan időpontot választottál, amikor még az országban sem leszek...
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | |
[előzmény: (172289) SubaHamu, 2013-12-04 17:26:13] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Darena

Tagság: 2013-12-04 11:11:25 Tagszám: #129155 Hozzászólások: 478 |
172295. Elküldve: 2013-12-04 17:46:22, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29232.] |
Hmmm, mondasz valamit!
Talán inkább mégsem forszírozom ezt az ugatás dolgot
|
| | | [válaszok erre: #172297 #172298] |
[előzmény: (172288) Híres, 2013-12-04 17:13:32] |
|
Törzstag
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
172294. Elküldve: 2013-12-04 17:40:42, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29233.] |
Azt nem írtam, Vackornak hívták.
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | | [válaszok erre: #172309] |
[előzmény: (172292) Catti, 2013-12-04 17:32:38] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
172293. Elküldve: 2013-12-04 17:33:48, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29234.] |
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | |
[előzmény: (172291) FalusiLiba, 2013-12-04 17:30:25] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
172292. Elküldve: 2013-12-04 17:32:38, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29235.] |
Volt nekem egyszer egy törpesnacim.
Egy energiabomba volt, hatalmas szájjal.
Egyszer megkérdezte valaki, miért nem tanítom meg parancsszóra ugatni? (az ő pincsije tudott ) mondtam neki, hogy inkább kevesebbet ugatni tanítanám meg.
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | | [válaszok erre: #172294] |
[előzmény: (172288) Híres, 2013-12-04 17:13:32] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
172291. Elküldve: 2013-12-04 17:30:25, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29236.] |
Tud valaki jó áron dijó belet? Amy mind felzabálta,ami eddig leesett és most kétségbeesve ugatja a varjakat,,akik elvétve találnak egyet-egyet a fán,hogy az az övé
"Mindenki jó valamire,ha másra nem,elrettentő példának"
|
| | | [válaszok erre: #172293] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
172290. Elküldve: 2013-12-04 17:27:18, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29237.] |
Nem is tudtam aludni rendesen,hogy nem hallottam Pipit
"Mindenki jó valamire,ha másra nem,elrettentő példának"
|
| | |
[előzmény: (172281) Híres, 2013-12-04 16:58:08] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
172289. Elküldve: 2013-12-04 17:26:13, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29238.] |
|
| | | [válaszok erre: #172296 #172301] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
172288. Elküldve: 2013-12-04 17:13:32, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29239.] |
Egy mudit tanítani ugatni? Pláne rendesen ugatni? Nem tudod mire vállalkozol. Ugatni magától is tud, arról inkább leszoktatni célszerű, rendesen ugatni meg nem nagyon lehet megtanítani, kivéve, ha kifejezetten parancsra ugatást tanítasz.
Jó az időpont, akkor várlak. PÜ-ben megírom a pontos címemet és a telefonszámomat.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #172292 #172295] |
[előzmény: (172286) Darena, 2013-12-04 17:08:08] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
172287. Elküldve: 2013-12-04 17:09:31, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29240.] |
Hazudós.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | |
[előzmény: (172283) SubaHamu, 2013-12-04 17:00:36] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Darena

Tagság: 2013-12-04 11:11:25 Tagszám: #129155 Hozzászólások: 478 |
172286. Elküldve: 2013-12-04 17:08:08, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29241.] |
Én is a színe miatt gondoltam erre, meg olyan kis szende (még) :)69
Szóval akkor legyen Rézi, ha kérhetem.
Arra az üvegrepesztő hangra kíváncsi vagyok, ha nagyon gáz, majd tanítom rendesen ugatni
Pénteken úgy 1 körül jó?
|
| | | [válaszok erre: #172288] |
[előzmény: (172282) Híres, 2013-12-04 17:00:22] |
|
Törzstag
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
172285. Elküldve: 2013-12-04 17:04:05, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29242.] |
a Hubát néha csak téglácskának becézem, mert olyan a hangja, mintha két téglát erővel összeütnél.
|
| | |
[előzmény: (172284) Fickó2006, 2013-12-04 17:02:02] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fickó2006

Tagság: 2008-11-26 15:39:41 Tagszám: #66023 Hozzászólások: 1528 |
172284. Elküldve: 2013-12-04 17:02:02, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29243.] |
Itt most Bozontnak van ilyesmi hangja, meg úgy nyüszög (szinte állandóan) mintha egy hordányi kanári lenne a torkában...
Dodó viszont egy vizslától "tanult" ugatni és sokkal mélyebb hangja van mint amiket eddig muditól hallottam.
|
| | | [válaszok erre: #172285] |
[előzmény: (172281) Híres, 2013-12-04 16:58:08] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
172283. Elküldve: 2013-12-04 17:00:36, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29244.] |
én nem.
|
| | | [válaszok erre: #172287] |
[előzmény: (172281) Híres, 2013-12-04 16:58:08] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
172282. Elküldve: 2013-12-04 17:00:22, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29245.] |
A Rézi nem rossz név. Már csak azért sem, mert kis jóindulattal mondhatjuk vörösnek is a kis barnát és akkor meg olyan, mint a réz, vagyis rezecske, azaz Rézi.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #172286] |
[előzmény: (172276) Darena, 2013-12-04 16:38:01] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
172281. Elküldve: 2013-12-04 16:58:08, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29246.] |
Éppen olyan vékony hangon képes csihogni, mint általában a mudik, főleg a kölykök. A mudisok ismerik ezt az üvegrepesztő hangot, tudják, miről beszélek.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #172283 #172284 #172290] |
[előzmény: (172280) Híres, 2013-12-04 16:55:13] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
172280. Elküldve: 2013-12-04 16:55:13, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29247.] |
Persze, jöhetsz pénteken, én általában itthon vagyok, úgy értem, nincs munkahelyem, ahová be kell járnom.
Szerintem nagy eséllyel fajtatiszta. A külleme és a viselkedése alapján is merem ezt állítani.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #172281] |
[előzmény: (172265) Darena, 2013-12-04 15:30:01] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
172279. Elküldve: 2013-12-04 16:54:40, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29248.] |
Szerintem legalább 99,9 %
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | |
[előzmény: (172265) Darena, 2013-12-04 15:30:01] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
172278. Elküldve: 2013-12-04 16:53:00, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29249.] |
Repce eléggé félős volt, amikor megérkezett, nem akartam, hogy azonnal világgá menjen. Drazsé meg követ mindenhová, nem szaladna el tőlem, hanem inkább a lábamhoz rohan, ha megijed.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | |
[előzmény: (172262) FalusiLiba, 2013-12-04 15:20:19] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
172277. Elküldve: 2013-12-04 16:43:48, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29250.] |
Nem, Rézi nincs nálunk, ő egy talált mudi, de mielőtt hozzánk került volna, lett gazdája.
Szóval a Rézi még szabad.
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | |
[előzmény: (172276) Darena, 2013-12-04 16:38:01] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
|