[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
172201. Elküldve: 2013-12-04 14:07:52, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29326.] |
Ha így hívod, oda sem adjuk.
Na, beadtam a derekamat.
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | | [válaszok erre: #172203] |
[előzmény: (172200) Darena, 2013-12-04 14:06:35] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Darena

Tagság: 2013-12-04 11:11:25 Tagszám: #129155 Hozzászólások: 478 |
172200. Elküldve: 2013-12-04 14:06:35, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29327.] |
Fifike? Na jó csak vicceltem
Ha hétfőn ivartalanítás, vasárnap nem surranhatnék oda egy kicsit? Vagy pénteken? Csak megnézni. Csak kicsit.
|
| | | [válaszok erre: #172201 #172216] |
[előzmény: (172198) Híres, 2013-12-04 13:50:23] |
|
Törzstag
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
172199. Elküldve: 2013-12-04 13:50:45, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29328.] |
Ha nem Lady, vagy Bodri.
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | |
[előzmény: (172197) Híres, 2013-12-04 13:49:08] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
172198. Elküldve: 2013-12-04 13:50:23, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29329.] |
Ha nálam marad, akkor még biztosan, mert leghamarabb hétfőn lesz az ivartalanítás és még ahhoz számítva két hét múlva vihető el.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #172200 #172202] |
[előzmény: (172193) SubaHamu, 2013-12-04 13:38:39] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
172197. Elküldve: 2013-12-04 13:49:08, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29330.] |
Ez is igaz. De ha már van leendő gazdi és választ egy nevet, akkor örömmel regisztráltatjuk arra a névre a chip számot.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #172199] |
[előzmény: (172196) Sámánanyó, 2013-12-04 13:44:37] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
172196. Elküldve: 2013-12-04 13:44:37, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29331.] |
Amúgy meg nem kötelező úgy hívni a kutyát, ahogy mi nevezzük.
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | | [válaszok erre: #172197] |
[előzmény: (172194) Híres, 2013-12-04 13:39:08] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
172195. Elküldve: 2013-12-04 13:41:33, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29332.] |
Én a különféle gyümölcs neveket preferálom, a kennelemre jellemző is, hogy minden alomban volt egy gyümölcs nevű kölyök az adott kezdőbetűvel. Szóval a Füge is tetszik, a Naspolya sem rossz (lehet Nasinak becézni például)
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | |
[előzmény: (172192) Darena, 2013-12-04 13:38:10] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
172194. Elküldve: 2013-12-04 13:39:08, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29333.] |
Ez épp ma jutott eszembe.
Szóval szerintem Darena dönthet a nevet illetően, amíg meg nem kapja a chipjét a kiskutya, mert akkor a regisztrációhoz már kell valamilyen név. Ha eldőlt, hogy nálam marad, akkor jövő hétfőn megkapja az első oltását és a chipjét.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #172196] |
[előzmény: (172190) FalusiLiba, 2013-12-04 13:32:15] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
172193. Elküldve: 2013-12-04 13:38:39, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29334.] |
jovo het pentek ugye ott lesz meg! Meglesnem na. :)
Mimozat felszallitsuk pestig? :)
|
| | | [válaszok erre: #172198 #172206] |
[előzmény: (172191) Híres, 2013-12-04 13:33:34] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Darena

Tagság: 2013-12-04 11:11:25 Tagszám: #129155 Hozzászólások: 478 |
172192. Elküldve: 2013-12-04 13:38:10, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29335.] |
Igen, Kompolt közelebb van valamivel. Nem is gondoltam, hogy a Pipacs ilyen népszerű :-)
Nekem egyenlőre a Füge tetszik, de meg kell ismerni a kicsit, hogy illik-e rá. Híres, mit gondolsz? Vagy más, aki találkozott vele?
|
| | | [válaszok erre: #172195] |
[előzmény: (172188) Sámánanyó, 2013-12-04 13:25:43] |
|
Törzstag
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
172191. Elküldve: 2013-12-04 13:33:34, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29336.] |
Rendben, Drazsé lesz.
Anyukám jött hozzám délelőtt, most ment el. Bejött a kapun és Drazsé a többi kutyával együtt üdvözölte őt, megnyalta a kezét is, pedig anyu teljesen idegen volt neki.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #172193] |
[előzmény: (172137) Darena, 2013-12-04 11:26:25] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
172190. Elküldve: 2013-12-04 13:32:15, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29337.] |
Naspolya :)
"Mindenki jó valamire,ha másra nem,elrettentő példának"
|
| | | [válaszok erre: #172194] |
[előzmény: (172186) Darena, 2013-12-04 13:22:58] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
172189. Elküldve: 2013-12-04 13:31:32, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29338.] |
"Mindenki jó valamire,ha másra nem,elrettentő példának"
|
| | |
[előzmény: (172185) SubaHamu, 2013-12-04 13:21:43] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
172188. Elküldve: 2013-12-04 13:25:43, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29339.] |
Pipacsunk volt már kettő, de végülis te úgy hívod a kutyádat, ahogy akarod.
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | | [válaszok erre: #172192] |
[előzmény: (172186) Darena, 2013-12-04 13:22:58] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
172187. Elküldve: 2013-12-04 13:25:01, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29340.] |
Nem könnyű rajtunk kiigazodni.
Mivel Balmazújvárosból hozták el nekünk, ezért Híresig vitték el, mert ő a legközelebbi ideiglenes befogadónk. Úgy volt, hogy onnan majd valahogy elkerül Hajnihoz Győr mellé, mert híres (Éva) "kissé" túlterhelt.
De most lehet, hogy Mimóza megy Hajnihoz, te meg jól jársz, mert Kompolt közelebb van Pesthez.
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | |
[előzmény: (172180) Darena, 2013-12-04 12:52:16] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Darena

Tagság: 2013-12-04 11:11:25 Tagszám: #129155 Hozzászólások: 478 |
172186. Elküldve: 2013-12-04 13:22:58, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29341.] |
Próbálom nyomonkövetni a kicsit. :-)
Szóval drazsé, füge, eddig a listán. Pipacs? A mókus is aranyos lenne csak az unokatestvéremet Mókinak becézzük :-) Még hogy fakanál!
|
| | | [válaszok erre: #172188 #172190] |
[előzmény: (172181) Catti, 2013-12-04 12:55:01] |
|
Törzstag
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
172185. Elküldve: 2013-12-04 13:21:43, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29342.] |
az minek? Azt mire hasznaljak. :)
|
| | | [válaszok erre: #172189] |
[előzmény: (172184) FalusiLiba, 2013-12-04 13:01:54] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
172184. Elküldve: 2013-12-04 13:01:54, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29343.] |
fakanál
"Mindenki jó valamire,ha másra nem,elrettentő példának"
|
| | | [válaszok erre: #172185] |
[előzmény: (172183) Catti, 2013-12-04 13:01:11] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
172183. Elküldve: 2013-12-04 13:01:11, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29344.] |
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | | [válaszok erre: #172184] |
[előzmény: (172182) FalusiLiba, 2013-12-04 12:55:12] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
172182. Elküldve: 2013-12-04 12:55:12, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29345.] |
bögre, lábas, fazék
"Mindenki jó valamire,ha másra nem,elrettentő példának"
|
| | | [válaszok erre: #172183] |
[előzmény: (172150) Sámánanyó, 2013-12-04 11:44:27] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
172181. Elküldve: 2013-12-04 12:55:01, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29346.] |
Jelenleg Híresnél van, Kompolton.
Úgy néz ki ott is marad, pláne, ha neked is mindegy, hogy hol látogatod.
Először Judittal (Sámánanyó) leveleztél, aztán velem. Azt hiszem Híressel nem.
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | | [válaszok erre: #172186] |
[előzmény: (172180) Darena, 2013-12-04 12:52:16] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Darena

Tagság: 2013-12-04 11:11:25 Tagszám: #129155 Hozzászólások: 478 |
172180. Elküldve: 2013-12-04 12:52:16, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29347.] |
Szia!
Bocs, még tanulom ezt a fórumot, néhány választ észre se vettem.
Akkor most mégsem nálad van Drazsé/Füge/Dió/Barna kislány? Azt hittem te írtál róla.
|
| | | [válaszok erre: #172181 #172187] |
[előzmény: (172147) Catti, 2013-12-04 11:36:54] |
|
Törzstag
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
172179. Elküldve: 2013-12-04 12:42:47, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29348.] |
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | |
[előzmény: (172176) Sámánanyó, 2013-12-04 12:38:50] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
172178. Elküldve: 2013-12-04 12:41:42, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29349.] |
Peeeeersze.
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | |
[előzmény: (172165) Sámánanyó, 2013-12-04 12:12:33] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
172177. Elküldve: 2013-12-04 12:40:32, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29350.] |
Aha.
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | |
[előzmény: (172169) Carptackle, 2013-12-04 12:28:16] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
|