[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
172001. Elküldve: 2013-12-03 08:34:02, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29526.] |
Reméljük.
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | |
[előzmény: (171999) Catti, 2013-12-03 08:28:32] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
172000. Elküldve: 2013-12-03 08:33:48, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29527.] |
Csütörtökön repülök. Ha nem zuhan le a gépem visszafelé sem, akkor vasárnap este érek haza.
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | | [válaszok erre: #172003] |
[előzmény: (171998) Catti, 2013-12-03 08:28:03] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
171999. Elküldve: 2013-12-03 08:28:32, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29528.] |
Jó, leszel, csak nem itthon.
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | | [válaszok erre: #172001] |
[előzmény: (171998) Catti, 2013-12-03 08:28:03] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
171998. Elküldve: 2013-12-03 08:28:03, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29529.] |
Jól emlékszem, hogy csütörtöktől nem leszel?
Arra viszont már nem, hogy meddig...
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | | [válaszok erre: #171999 #172000] |
[előzmény: (171997) Sámánanyó, 2013-12-03 08:26:02] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
171997. Elküldve: 2013-12-03 08:26:02, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29530.] |
Előre szólok, hogy mérgezett egér üzemmódban fogok működni, szóval csak néha, akkor is csak percekre tudok a géphez ülni. Szóval, ha valami sürgős történés van (ne legyen), inkább telefonon keressetek. Azt sem biztos, hogy felveszem, de több esély van rá.
Többek között feladom a naptárakat.
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | | [válaszok erre: #171998 #172009] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
171996. Elküldve: 2013-12-03 08:22:19, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29531.] |
Azt alapból utálom.
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | |
[előzmény: (171992) FalusiLiba, 2013-12-02 22:24:53] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
171995. Elküldve: 2013-12-03 08:06:14, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29532.] |
Nálunk meg tavasztól fordítva lesz. Felújítjuk a kutyaszobát és tervezünk oda egy cicát. Szibériait, ha minden jól megy. Amelyik kutya nem bántja, az persze majd télen aludhat bent vele. De ha Tina lányom nem lesz allergiás a szőrére (állítólag hipoallergének ezek a macskák), akkor persze bejárhat a lakásba és Alexandra szobájában fog lakni, mert neki vesszük. Így a felújított kutyaszoba mégis a kutyáké lesz végül. Majd meglátjuk, hogy alakul.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #172002] |
[előzmény: (171993) FalusiLiba, 2013-12-02 22:39:49] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
171994. Elküldve: 2013-12-03 06:29:44, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29533.] |
Miért lenne gáz?
Megfogadtad, hogy innen csak kutyát tartasz?
A múlt héten kétszer is írtam neked face-n.
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | |
[előzmény: (171993) FalusiLiba, 2013-12-02 22:39:49] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
171993. Elküldve: 2013-12-02 22:39:49, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29534.] |
Kutyásként nagy gáz,hogy nálam macska szoba van? Kábé 1 év és Panna kipaterolódik onnan
"Mindenki jó valamire,ha másra nem,elrettentő példának"
|
| | | [válaszok erre: #171994 #171995] |
[előzmény: (171981) Híres, 2013-12-02 20:15:19] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
171992. Elküldve: 2013-12-02 22:24:53, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29535.] |
Halleluja vééégre! Igyál rendes bort
"Mindenki jó valamire,ha másra nem,elrettentő példának"
|
| | | [válaszok erre: #171996] |
[előzmény: (171988) Sámánanyó, 2013-12-02 21:35:55] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 BodóDodó

Tagság: 2013-12-01 22:44:21 Tagszám: #129142 Hozzászólások: 385 |
171991. Elküldve: 2013-12-02 22:23:54, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29536.] |
hurrá
Akkor van remény
|
| | |
[előzmény: (171989) Fickó2006, 2013-12-02 21:51:59] |
|
Törzstag
|
|
 BodóDodó

Tagság: 2013-12-01 22:44:21 Tagszám: #129142 Hozzászólások: 385 |
171990. Elküldve: 2013-12-02 22:22:52, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29537.] |
ja, köszi. a sima Dodó már foglalt volt.
|
| | |
[előzmény: (171987) Sámánanyó, 2013-12-02 21:32:08] |
|
Törzstag
|
|
 Fickó2006

Tagság: 2008-11-26 15:39:41 Tagszám: #66023 Hozzászólások: 1528 |
171989. Elküldve: 2013-12-02 21:51:59, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29538.] |
Egy picit sajnálom, hogy már szerdán itt a műtét ideje... :-(
Mert Dodó egyre bátrabb:
Eddig Bozont hurcolászta össze-vissza a játékokat (meg zoknikat, papucsot és a szélfogó elefántot), ma már Dodóka is kijár az előszobába és belopkodja a játékait meg az elefántot. (ami nagyon cuki látvány, mert az kb: 2-szer akkora mint Dodó)
Persze ha meglát akkor gyorsan eltűnik, mert Ő egy angyalka és nem rosszalkodik
De ha a fotel mellett fekszik akkor szabad simizni és folyton le akarja rágni az ujjaimat...
|
| | | [válaszok erre: #171991] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
171988. Elküldve: 2013-12-02 21:35:55, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29539.] |
Nagy baj van...
Felbontottam egy üveg Sangriát és NEM ÍZLIK.
Vagy én épülök lefelé, vagy hamisítják a Sangriát.
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | | [válaszok erre: #171992] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
171987. Elküldve: 2013-12-02 21:32:08, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29540.] |
Jó a nickneved.
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | | [válaszok erre: #171990] |
[előzmény: (171986) BodóDodó, 2013-12-02 21:23:15] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 BodóDodó

Tagság: 2013-12-01 22:44:21 Tagszám: #129142 Hozzászólások: 385 |
171986. Elküldve: 2013-12-02 21:23:15, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29541.] |
|
| | | [válaszok erre: #171987] |
[előzmény: (171984) Fickó2006, 2013-12-02 21:19:32] |
|
Törzstag
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
171985. Elküldve: 2013-12-02 21:21:11, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29542.] |
Bogyó még nincs. Valszeg majd ivartalanítás, vagy a veszettség elleni oltás után, akkor csak egyszer kell vele foglalkozni.
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin) [Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2013-12-02 21:26:29]
|
| | |
[előzmény: (171984) Fickó2006, 2013-12-02 21:19:32] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fickó2006

Tagság: 2008-11-26 15:39:41 Tagszám: #66023 Hozzászólások: 1528 |
171984. Elküldve: 2013-12-02 21:19:32, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29543.] |
Dodó és Bozont is regisztrálva van a petvetdata-n. (most néztem)
|
| | | [válaszok erre: #171985 #171986] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
171983. Elküldve: 2013-12-02 21:16:28, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29544.] |
Picspacs holnap indul. Mi is lesz velem a nagy csöndbe de a teraszról elém táruló látvány,az alvási technikáival,hiányozni fog.Tud időzíteni a kis szaros, Karácsonyra pont hazaér
Tegnap voltam fressibe,Kari ajcsikért nekik,de pont azzal a bátyámmal,akivel nem szeretek menni vásárolni,mert mint akinek a fogát húzzák érzéstelenítő nélkül, úúgy néz mindenre,amit ő nem venne meg,mert 150 frinttal drágább,mint amit ő kifizetne fájó szívvel :/és 150 fotint akciósan féláron. Se baj rendelek nekik. Na nehogy már kimaradjanak
"Mindenki jó valamire,ha másra nem,elrettentő példának"
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
171982. Elküldve: 2013-12-02 20:55:00, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29545.] |
Nem elég neked a mudi?! Aztán ne panaszkodj
"Mindenki jó valamire,ha másra nem,elrettentő példának"
|
| | |
[előzmény: (171980) Sámánanyó, 2013-12-02 20:06:50] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
171981. Elküldve: 2013-12-02 20:15:19, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29546.] |
Szép estét!
Perec túl van az ivartalanításon és minden oltását megkapta, benne van a chip is. Jól van, pihen a ketrecében. A tesót külön raktam Bagóhoz a kutyaszobába.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | | [válaszok erre: #171993] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
171980. Elküldve: 2013-12-02 20:06:50, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29547.] |
Nem tudtad?
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | | [válaszok erre: #171982] |
[előzmény: (171979) FalusiLiba, 2013-12-02 20:05:50] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
171979. Elküldve: 2013-12-02 20:05:50, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29548.] |
Kismajom mentő is vagy?
"Mindenki jó valamire,ha másra nem,elrettentő példának"
|
| | | [válaszok erre: #171980] |
[előzmény: (171971) Sámánanyó, 2013-12-02 19:03:21] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
171978. Elküldve: 2013-12-02 20:01:56, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29549.] |
Persze, gazdakereső lesz majd, ha már ott tart. De az kb tavasszal lesz legkorábban.
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | |
[előzmény: (171977) Carptackle, 2013-12-02 19:59:34] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Carptackle

Tagság: 2012-11-28 10:23:29 Tagszám: #116488 Hozzászólások: 4008 |
171977. Elküldve: 2013-12-02 19:59:34, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29550.] |
Azért ez már nagy haladás Ő majd gazdakereső lesz, vagy...?
Mudi Fajtamentő Egyesület
"Ne röstelld, ha egy kutya közelebb van a lelkedhez, mint a legtöbb ember, akit személyesen ismersz"
|
| | | [válaszok erre: #171978] |
[előzmény: (171976) Sámánanyó, 2013-12-02 19:30:24] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
|