[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
171926. Elküldve: 2013-12-02 11:38:23, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29601.] |
Á, csak félre beszélt...
A barna nem marad nála, csak ő lakik a legközelebb, ezért hozzá szállítják el, aztán megbeszéljük, hogy jut el Hajnihoz.
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | |
[előzmény: (171924) SubaHamu, 2013-12-02 10:59:52] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fickó2006

Tagság: 2008-11-26 15:39:41 Tagszám: #66023 Hozzászólások: 1528 |
171925. Elküldve: 2013-12-02 11:05:05, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29602.] |
Szerintem most már annyi kutya van nála, hogy nem is emlékszik erre...
De a fakók karácsonyig remélhetőleg már gazdihoz kerülnek és akkor a maradékot összeszámlolhatja...
|
| | |
[előzmény: (171924) SubaHamu, 2013-12-02 10:59:52] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
171924. Elküldve: 2013-12-02 10:59:52, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29603.] |
és mi van azzal, hogy a híres azt írta, tavaszig egy db ideiglenes sem? :)
|
| | | [válaszok erre: #171925 #171926] |
[előzmény: (171923) Fickó2006, 2013-12-02 10:51:26] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fickó2006

Tagság: 2008-11-26 15:39:41 Tagszám: #66023 Hozzászólások: 1528 |
171923. Elküldve: 2013-12-02 10:51:26, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29604.] |
Szuper akkor a két fakónak lesz egy új játszótársa (legalább pár napig)!
Híres pedig lassan kiírhatja a kapura a TELT HÁZ szöveget...
|
| | | [válaszok erre: #171924 #171927] |
[előzmény: (171921) Szilaj, 2013-12-02 10:30:07] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Carptackle

Tagság: 2012-11-28 10:23:29 Tagszám: #116488 Hozzászólások: 4008 |
171922. Elküldve: 2013-12-02 10:44:23, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29605.] |
Mudieső van hó helyett? Szépség
Most sincs rossz helyen a képből ítélve.
Átmeneti befogadónál van?
Mudi Fajtamentő Egyesület
"Ne röstelld, ha egy kutya közelebb van a lelkedhez, mint a legtöbb ember, akit személyesen ismersz"
|
| | | [válaszok erre: #171928] |
[előzmény: (171921) Szilaj, 2013-12-02 10:30:07] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
171921. Elküldve: 2013-12-02 10:30:07, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29606.] |
Szóval a következő ideiglenesünk:
Képről nem itélünk, de sztem nagyon szép. Kb 3 hónapos, félénk szuka.
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | | [válaszok erre: #171922 #171923] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
171920. Elküldve: 2013-12-02 08:40:39, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29607.] |
Balmazújvárosból????
Első körben Évához megy, oda elviszik, aztán bótoljatok, nála amúgy is rengeteg a kutya.
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | |
[előzmény: (171919) Catti, 2013-12-02 08:34:22] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
171919. Elküldve: 2013-12-02 08:34:22, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29608.] |
Stipistopi!
Mostanában úgyis lemaradok az ideiglenesekről.
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | | [válaszok erre: #171920] |
[előzmény: (171914) Sámánanyó, 2013-12-02 07:39:11] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
171918. Elküldve: 2013-12-02 08:20:06, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29609.] |
"Mindenki jó valamire,ha másra nem,elrettentő példának"
|
| | |
[előzmény: (171909) Sámánanyó, 2013-12-01 21:28:06] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
171917. Elküldve: 2013-12-02 08:15:14, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29610.] |
Ezen már én is gondolkodtam. Minket azok olvasnak, akik a mudira koncentrálnak. A többiek azt sem tudják, mi az a mudi, nem is érdekli őket a hirdetés.
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | | [válaszok erre: #172006] |
[előzmény: (171916) SubaHamu, 2013-12-02 08:02:05] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
171916. Elküldve: 2013-12-02 08:02:05, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29611.] |
még egy kölyök? :( és azért az nekem kicsit furcsa, hogy rengeteg a kölyök mostanság, és ha felrakjátok őket, mint lehetséges örökbefogadható nagyeséllyel mudi, akkor tolonganak érte, és amúgy meg hetekig keringenek a neten, hogy gazda kellene nekik...
|
| | | [válaszok erre: #171917] |
[előzmény: (171914) Sámánanyó, 2013-12-02 07:39:11] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
171915. Elküldve: 2013-12-02 07:59:25, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29612.] |
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | |
[előzmény: (171912) Bereki, 2013-12-01 21:41:17] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
171914. Elküldve: 2013-12-02 07:39:11, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29613.] |
De, valószínűleg az. Majd írok nekik.
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | | [válaszok erre: #171916 #171919] |
[előzmény: (171913) Puzzle, 2013-12-01 23:05:14] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Puzzle

Tagság: 2008-11-04 23:19:56 Tagszám: #65220 Hozzászólások: 14928 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Bereki

Tagság: 2007-06-08 19:27:53 Tagszám: #45839 Hozzászólások: 787 |
171912. Elküldve: 2013-12-01 21:41:17, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29615.] |
Jelentem én igen.
És valóban, kissé édeskés...híg...szénsavas kefír a jó körülírása az ízélménynek!
Móni
"Egy jó kutya sosem hal meg. Mindig velünk marad, és mellettünk lépdel a csípős őszi napokon, amikor a mezőket dér lepi be, és közeleg a tél. A feje a kezünkbe simul, mint mindig."
|
| | | [válaszok erre: #171915] |
[előzmény: (171894) Híres, 2013-12-01 19:29:24] |
|
Törzstag
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
171911. Elküldve: 2013-12-01 21:33:23, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29616.] |
sötétben? kicsit érdekes volt. volt kis para a 405-ön, hogy talán balra húz a kocsi, de parkolóba megáll leellenőriz minden téligumi, probléma nincs, irány tovább.
|
| | |
[előzmény: (171910) Sámánanyó, 2013-12-01 21:28:52] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
171910. Elküldve: 2013-12-01 21:28:52, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29617.] |
De legalább megismerted?
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | | [válaszok erre: #171911] |
[előzmény: (171905) SubaHamu, 2013-12-01 21:00:32] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
171909. Elküldve: 2013-12-01 21:28:06, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29618.] |
Igaz, De azt mondtad, trikolor. Az meg azt jelenti, háromszínű. Lehet piros-fehér-zöld is.
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | | [válaszok erre: #171918] |
[előzmény: (171906) FalusiLiba, 2013-12-01 21:02:05] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fickó2006

Tagság: 2008-11-26 15:39:41 Tagszám: #66023 Hozzászólások: 1528 |
171907. Elküldve: 2013-12-01 21:10:22, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29620.] |
Én is megkóstolnám.
(lehet hogy kefirféle de alkoholos )
Ha jól emlékszem akkor valami erjesztett kancatej vagy mifene...
|
| | |
[előzmény: (171894) Híres, 2013-12-01 19:29:24] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
171906. Elküldve: 2013-12-01 21:02:05, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29621.] |
Ettől még lehetne akár blue merle is
"Mindenki jó valamire,ha másra nem,elrettentő példának"
|
| | | [válaszok erre: #171909] |
[előzmény: (171902) Sámánanyó, 2013-12-01 20:36:14] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
171905. Elküldve: 2013-12-01 21:00:32, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29622.] |
mit? el se hiszem, hogy hazaértünk... kicsit hosszu napok voltak, ismerd meg hazankat mozgalommal. :)
|
| | | [válaszok erre: #171910] |
[előzmény: (171903) Sámánanyó, 2013-12-01 20:37:30] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
171904. Elküldve: 2013-12-01 21:00:02, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29623.] |
Magyar Vándort nézd meg és megtudod
|
| | |
[előzmény: (171900) Híres, 2013-12-01 19:48:05] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
171903. Elküldve: 2013-12-01 20:37:30, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29624.] |
Már tudom, mit fogok olvasni a repülőn csütörtökön. Ingyenesen letölthetőt találtam belőle.
Megvan ugyan igazi könyvben is, de azt nem cipelem.
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | | [válaszok erre: #171905] |
[előzmény: (171902) Sámánanyó, 2013-12-01 20:36:14] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
171902. Elküldve: 2013-12-01 20:36:14, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29625.] |
És tényleg.
"ha akadt is valaha Greenall Bridge-ben kiválóbb kutya Sam Carraclough
háromszínű Lassie-jénél, akkor az rég lehetett, olyan rég, amikor még a mostani öregemberek
sem éltek."
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | | [válaszok erre: #171903 #171906] |
[előzmény: (171901) Sámánanyó, 2013-12-01 20:28:53] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
|