[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
171776. Elküldve: 2013-11-30 11:08:30, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29751.] |
dézsávum van, mintha ezt a halmot láttam már volna. :)
és szívesen, utba esett
|
| | |
[előzmény: (171773) Sámánanyó, 2013-11-30 10:34:23] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
171775. Elküldve: 2013-11-30 11:05:45, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29752.] |
Naaagy köszönet SubaHamunak, aki elhozta a nyomdából.
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | | [válaszok erre: #171777] |
[előzmény: (171773) Sámánanyó, 2013-11-30 10:34:23] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
171774. Elküldve: 2013-11-30 10:57:18, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29753.] |
Ingyen fognak chipezni?
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | | [válaszok erre: #171778] |
[előzmény: (171771) Joli76, 2013-11-30 09:52:56] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
171773. Elküldve: 2013-11-30 10:34:23, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29754.] |
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | | [válaszok erre: #171775 #171776] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
171772. Elküldve: 2013-11-30 10:29:12, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29755.] |
Közben megtaláltam.
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | |
[előzmény: (171770) Joli76, 2013-11-30 09:49:59] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Joli76

Tagság: 2011-03-06 09:57:15 Tagszám: #92539 Hozzászólások: 868 |
171771. Elküldve: 2013-11-30 09:52:56, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29756.] |
Hát én épp a múltkor kérdeztem rá a polgármesterünknél, hogy van e nyomtatványa és leadhatom e. Kb. csak nézett, hogy miről is beszélek. Ezek után hagytam a dolgot. Mentségnek mondta, hogy a faluban még csak most kapnak a kutyák chipet, már szervezi az állatorvossal, ha ez megvan utána fogja az összeírást szervezni. Mondtam neki, hogy az enyémek már másfél éve chipesek...
|
| | | [válaszok erre: #171774] |
[előzmény: (171738) Szilaj, 2013-11-29 20:19:54] |
|
Törzstag
|
|
 Joli76

Tagság: 2011-03-06 09:57:15 Tagszám: #92539 Hozzászólások: 868 |
171770. Elküldve: 2013-11-30 09:49:59, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29757.] |
A facen, a vasi állatvédők osztották meg. Ideiglenes befogadónál van.
|
| | | [válaszok erre: #171772] |
[előzmény: (171731) Szilaj, 2013-11-29 19:39:56] |
|
Törzstag
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
171769. Elküldve: 2013-11-30 08:32:54, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29758.] |
Mi se
"Mindenki jó valamire,ha másra nem,elrettentő példának"
|
| | |
[előzmény: (171768) SubaHamu, 2013-11-30 05:18:10] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
171768. Elküldve: 2013-11-30 05:18:10, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29759.] |
de en nem valtoztatom ahogy a szel fuj. :)
|
| | | [válaszok erre: #171769] |
[előzmény: (171766) FalusiLiba, 2013-11-29 22:46:36] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
171767. Elküldve: 2013-11-29 22:51:47, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29760.] |
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | |
[előzmény: (171765) SubaHamu, 2013-11-29 22:45:30] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
171766. Elküldve: 2013-11-29 22:46:36, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29761.] |
A nickneved.
"Mindenki jó valamire,ha másra nem,elrettentő példának"
|
| | | [válaszok erre: #171768] |
[előzmény: (171765) SubaHamu, 2013-11-29 22:45:30] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
171765. Elküldve: 2013-11-29 22:45:30, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29762.] |
mi?
na jo magamat is lefarasztottam, mentem aludni, mert mindjart kelni kell, es leszallitani az anyagot.
|
| | | [válaszok erre: #171766 #171767] |
[előzmény: (171764) FalusiLiba, 2013-11-29 22:41:36] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
171764. Elküldve: 2013-11-29 22:41:36, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29763.] |
Miből gondolod,hogy a tiéd jobb?
"Mindenki jó valamire,ha másra nem,elrettentő példának"
|
| | | [válaszok erre: #171765] |
[előzmény: (171761) SubaHamu, 2013-11-29 22:14:10] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
171763. Elküldve: 2013-11-29 22:18:27, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29764.] |
max spiralozok:)
|
| | |
[előzmény: (171762) Sámánanyó, 2013-11-29 22:17:01] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
171762. Elküldve: 2013-11-29 22:17:01, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29765.] |
Mit kötözködöl?
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | | [válaszok erre: #171763 #171764] |
[előzmény: (171761) SubaHamu, 2013-11-29 22:14:10] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
171761. Elküldve: 2013-11-29 22:14:10, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29766.] |
fikanickek...
|
| | | [válaszok erre: #171762 #171764] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
171760. Elküldve: 2013-11-29 22:11:50, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29767.] |
De én most már így maradok. Mióta Szilaj nem él, gondolkodom rajta, hogy más név kellene, csak azt hittem, hetekig kell várni, míg beengednek, meg ilyenek.
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | |
[előzmény: (171759) Sámánanyó, 2013-11-29 22:10:19] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
171759. Elküldve: 2013-11-29 22:10:19, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29768.] |
Én is. 2004 februárban. Lassan 10 éve.
Judit
Mudi Fajtamentő Egyesület
A virág nem versenyez a mellette lévő virággal. Egyszerűen csak virágzik. (Zen Shin)
|
| | | [válaszok erre: #171760] |
[előzmény: (171758) FalusiLiba, 2013-11-29 22:08:48] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
171758. Elküldve: 2013-11-29 22:08:48, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29769.] |
Majdnem bebuktam.Rég csináltam ilyet
"Mindenki jó valamire,ha másra nem,elrettentő példának"
|
| | | [válaszok erre: #171759] |
[előzmény: (171757) Sámánanyó, 2013-11-29 21:57:41] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sámánanyó

Tagság: 2013-11-29 21:56:11 Tagszám: #129135 Hozzászólások: 7289 |
171757. Elküldve: 2013-11-29 21:57:41, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29770.] |
Tényleg.
|
| | | [válaszok erre: #171758] |
[előzmény: (171755) Szilaj, 2013-11-29 21:39:51] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
171756. Elküldve: 2013-11-29 21:40:46, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29771.] |
Csak nem...
Képek?
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!" [Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2013-11-29 21:53:16]
|
| | |
[előzmény: (171753) Kaska, 2013-11-29 21:23:10] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
171755. Elküldve: 2013-11-29 21:39:51, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29772.] |
Ez ilyen gyorsan megy???
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | | [válaszok erre: #171757] |
[előzmény: (171754) Kisangyal, 2013-11-29 21:25:43] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Kisangyal

Tagság: 2013-11-29 21:22:56 Tagszám: #129134 Hozzászólások: 1 |
171754. Elküldve: 2013-11-29 21:25:43, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29773.] |
Mondom
|
| | | [válaszok erre: #171755] |
[előzmény: (171752) Szilaj, 2013-11-29 21:21:46] |
|
Zöldfülű
|
|
 Kaska

Tagság: 2013-10-25 16:51:37 Tagszám: #128879 Hozzászólások: 1481 |
171753. Elküldve: 2013-11-29 21:23:10, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29774.] |
Mikor hazaértünk, az utcán Emma meglátta az Ágast,aki szépen sétált ,és eszement módon elkezdte ugatni. Az meg hisztizni kezdett, oda akart menni hozzá. Miután az egész környéket felverték, bevittük őket az udvarba. Ott megkezdődött az ismerkedés, ami abból állt, hogy Ágas nagyon szerette volna szaglászni, Emma meg nem, ezért kergetőzés lett a vége, de nem hagyta magát, és csattogtatta a fogát, húzkodta az ínyét. Amikor nem, akkor dicsértük. Kb. fél óra alatt elrendezték. Ja, és Bekecs, az igazságosztó a maga 12.5 évével az Ágast ugatta, hogy ne bántsa a kicsit. Most mind a kettő kidőlve, de brutál módon....,remélem megérik a reggelt, nem kapnak hőgutát
|
| | | [válaszok erre: #171756] |
[előzmény: (171739) Kaska, 2013-11-29 20:22:14] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
171752. Elküldve: 2013-11-29 21:21:46, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29775.] |
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | | [válaszok erre: #171754] |
[előzmény: (171751) FalusiLiba, 2013-11-29 21:20:13] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
|