[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
 GyömbérHanna

Tagság: 2013-06-29 16:12:53 Tagszám: #128153 Hozzászólások: 387 |
171551. Elküldve: 2013-11-25 15:10:15, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29976.] |
|
| | |
[előzmény: (171538) Viki84, 2013-11-25 14:51:08] |
|
Törzstag
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
171550. Elküldve: 2013-11-25 15:10:05, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29977.] |
Ugyanaz, mint a nagypolitika, csak kicsiben.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | |
[előzmény: (171549) Carptackle, 2013-11-25 15:08:39] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Carptackle

Tagság: 2012-11-28 10:23:29 Tagszám: #116488 Hozzászólások: 4008 |
171549. Elküldve: 2013-11-25 15:08:39, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29978.] |
egyébként tipikus, nem rív ki az utóbbi évek különböző területeken történő események közül
Mudi Fajtamentő Egyesület
"Ne röstelld, ha egy kutya közelebb van a lelkedhez, mint a legtöbb ember, akit személyesen ismersz"
|
| | | [válaszok erre: #171550] |
[előzmény: (171546) SubaHamu, 2013-11-25 15:05:14] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
171548. Elküldve: 2013-11-25 15:08:28, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29979.] |
Ha bebizonyosodik, hogy törvénytelenül működtek, nyugodtan lehet kártérítésért perelni a személyi felelőst. Aztán fizessen vagy hajtsák be rajta. Ha nekem károm származna miatta, biztosan elmennék a legvégsőkig.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | |
[előzmény: (171545) FalusiLiba, 2013-11-25 15:01:13] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
171547. Elküldve: 2013-11-25 15:07:06, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29980.] |
jelenleg nincs torzskonyvezes. az fmk torzskonyv meg sosem volt fci altal elfogadott. az fci-jal egyedul a meoe volt szerzodesben, es amin ott az fci logo, az ervenyes.
|
| | |
[előzmény: (171545) FalusiLiba, 2013-11-25 15:01:13] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
171546. Elküldve: 2013-11-25 15:05:14, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29981.] |
jelenleg nincs fci torzskonyvezes. jelneleg az egesz rendszer egy kaosuz. a vdiekfejlesztesi miniszteriumi rendeletnek nagyon sok pontja ellentmond az europai gazdasagi kozosseg iranyelveivel. szoval itt most volt egy hatalmas kaosz, ahol senki nem nezett igazabol semmit, mindenki tulelni akart. igy konnyeden vegig lehetett volna verni egy standard modositast.
|
| | | [válaszok erre: #171549 #171555] |
[előzmény: (171543) Carptackle, 2013-11-25 14:58:18] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
171545. Elküldve: 2013-11-25 15:01:13, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29982.] |
Na ez az! Plusz a kiadott törzskönyvek sem érvényesek,ami nagyobb gáz
"Mindenki jó valamire,ha másra nem,elrettentő példának"
|
| | | [válaszok erre: #171547 #171548] |
[előzmény: (171543) Carptackle, 2013-11-25 14:58:18] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
171544. Elküldve: 2013-11-25 14:59:42, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29983.] |
Megint változik a standard
"Mindenki jó valamire,ha másra nem,elrettentő példának"
|
| | |
[előzmény: (171542) SubaHamu, 2013-11-25 14:56:37] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Carptackle

Tagság: 2012-11-28 10:23:29 Tagszám: #116488 Hozzászólások: 4008 |
171543. Elküldve: 2013-11-25 14:58:18, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29984.] |
Mondjuk akkor azért elég kockázatos dolog volt részükről ebben a helyzetben egy standardmódosítást kezdeményezni
Mudi Fajtamentő Egyesület
"Ne röstelld, ha egy kutya közelebb van a lelkedhez, mint a legtöbb ember, akit személyesen ismersz"
|
| | | [válaszok erre: #171545 #171546] |
[előzmény: (171541) FalusiLiba, 2013-11-25 14:53:50] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
171542. Elküldve: 2013-11-25 14:56:37, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29985.] |
tenyleg torolte az apeh 2010.02.24-en az adoszamukat, es sok egyeb erdekesseg is volt, van.
csak sztem ezt nem igy kellett volna csinalni. ez most nekem egy kicsit olyan lesullyedni a masik szintjere, es igy csak az arkok melyulnek, nem pedig a par begyoposodott agyu otthagyni hogy dobaljatok egymast, es az ertelmesebbje leul, es mindent a nullarol felepit.
|
| | | [válaszok erre: #171544] |
[előzmény: (171537) FalusiLiba, 2013-11-25 14:48:40] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
171541. Elküldve: 2013-11-25 14:53:50, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29986.] |
Adószámra kerestem.Plusz hányan megszívják
"Mindenki jó valamire,ha másra nem,elrettentő példának"
|
| | | [válaszok erre: #171543] |
[előzmény: (171539) Carptackle, 2013-11-25 14:52:44] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
171540. Elküldve: 2013-11-25 14:53:04, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29987.] |
tenyeszszemle... itt csak kaosz van.
|
| | | [válaszok erre: #171552] |
[előzmény: (171535) GyömbérHanna, 2013-11-25 14:45:20] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Carptackle

Tagság: 2012-11-28 10:23:29 Tagszám: #116488 Hozzászólások: 4008 |
171539. Elküldve: 2013-11-25 14:52:44, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29988.] |
ha ez tényleg igaz, és nem esetleg más néven van bejegyezve, akkor azért páran megüthetik a bokájukat.
Mudi Fajtamentő Egyesület
"Ne röstelld, ha egy kutya közelebb van a lelkedhez, mint a legtöbb ember, akit személyesen ismersz"
|
| | | [válaszok erre: #171541] |
[előzmény: (171537) FalusiLiba, 2013-11-25 14:48:40] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Viki84

Tagság: 2008-05-24 17:26:11 Tagszám: #59680 Hozzászólások: 11049 |
171538. Elküldve: 2013-11-25 14:51:08, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29989.] |
Az én mudijaimnak vannak papírjaik csak valahol elvesztek
Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, akkor menj balra.
|
| | | [válaszok erre: #171551] |
[előzmény: (171535) GyömbérHanna, 2013-11-25 14:45:20] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
171537. Elküldve: 2013-11-25 14:48:40, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29990.] |
Gyors rákerestem az adószámára és nincs ilyen az adatbázisban,azt írja.Ez tényleg érdekes.Amennyiben jogtalanul működtek, egy tenyészszemle se érvényes pölö
"Mindenki jó valamire,ha másra nem,elrettentő példának"
|
| | | [válaszok erre: #171539 #171542] |
[előzmény: (171531) Carptackle, 2013-11-25 14:29:29] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Viki84

Tagság: 2008-05-24 17:26:11 Tagszám: #59680 Hozzászólások: 11049 |
171536. Elküldve: 2013-11-25 14:47:39, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29991.] |
BOLDOG NÉVNAPOT A KATALINOKNAK!
Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, akkor menj balra.
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 GyömbérHanna

Tagság: 2013-06-29 16:12:53 Tagszám: #128153 Hozzászólások: 387 |
171535. Elküldve: 2013-11-25 14:45:20, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29992.] |
De Biztos az, csak papír nincs róla, azért írtam, hogy hivatalosan nem az. Hivatalosan keverék, vagy maximum mudi jellegű lehet.. Szerettem volna neki B-törzskönyvet, de nem volt tenyészszemle, míg otthon voltunk.
|
| | | [válaszok erre: #171538 #171540] |
[előzmény: (171534) Viki84, 2013-11-25 14:39:11] |
|
Törzstag
|
|
 Viki84

Tagság: 2008-05-24 17:26:11 Tagszám: #59680 Hozzászólások: 11049 |
171534. Elküldve: 2013-11-25 14:39:11, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29993.] |
Gyömbér nem mudi?
Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, akkor menj balra.
|
| | | [válaszok erre: #171535] |
[előzmény: (171532) GyömbérHanna, 2013-11-25 14:35:14] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Carptackle

Tagság: 2012-11-28 10:23:29 Tagszám: #116488 Hozzászólások: 4008 |
171533. Elküldve: 2013-11-25 14:39:01, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29994.] |
Nekem se
De érdekel a téma
Mudi Fajtamentő Egyesület
"Ne röstelld, ha egy kutya közelebb van a lelkedhez, mint a legtöbb ember, akit személyesen ismersz"
|
| | |
[előzmény: (171532) GyömbérHanna, 2013-11-25 14:35:14] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 GyömbérHanna

Tagság: 2013-06-29 16:12:53 Tagszám: #128153 Hozzászólások: 387 |
171532. Elküldve: 2013-11-25 14:35:14, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29995.] |
Igen, én is akartam már írni. Egyre növekvő kíváncsisággal figyelem, mi lesz ebből :-) (Bár nekem hivatalosan nincs mudim, de egyszer még ki tudja. )
|
| | | [válaszok erre: #171533 #171534] |
[előzmény: (171531) Carptackle, 2013-11-25 14:29:29] |
|
Törzstag
|
|
 Carptackle

Tagság: 2012-11-28 10:23:29 Tagszám: #116488 Hozzászólások: 4008 |
171531. Elküldve: 2013-11-25 14:29:29, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29996.] |
Érdekes fejlemény a fészen az FMK-val kapcsolatban
Mudi Fajtamentő Egyesület
"Ne röstelld, ha egy kutya közelebb van a lelkedhez, mint a legtöbb ember, akit személyesen ismersz"
|
| | | [válaszok erre: #171532 #171537] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
171530. Elküldve: 2013-11-25 13:48:24, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29997.] |
Katalinoknak boldog névnapot!
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Viki84

Tagság: 2008-05-24 17:26:11 Tagszám: #59680 Hozzászólások: 11049 |
171529. Elküldve: 2013-11-25 13:37:37, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29998.] |
Ez a legfrissebb álló kép ahogy látom:
Sztem sem mudi. Elég nagynak tűnik.
Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, akkor menj balra.
|
| | |
[előzmény: (171528) Szilaj, 2013-11-25 13:32:49] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
171528. Elküldve: 2013-11-25 13:32:49, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[29999.] |
Szerintem nem. Inkább valami kanadai fehér juhászkutya szerű. Persze azt nem látom, mekkora. De mudinak túl durva a feje, a teste, meg úgy általában akkor is, ha esetleg a mérete megfelelő.
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | | [válaszok erre: #171529 #171567] |
[előzmény: (171527) kaporka007, 2013-11-25 12:41:49] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 kaporka007

Tagság: 2011-03-27 11:00:44 Tagszám: #92916 Hozzászólások: 241 |
|
Haladó
|
|
[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
|