[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
171526. Elküldve: 2013-11-25 11:28:56, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[30001.] |
Legalább szokja az embereket.
A videókat majd csak otthon tudom feltölteni.
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | |
[előzmény: (171525) Fickó2006, 2013-11-25 11:16:54] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fickó2006

Tagság: 2008-11-26 15:39:41 Tagszám: #66023 Hozzászólások: 1528 |
171525. Elküldve: 2013-11-25 11:16:54, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[30002.] |
Ma reggel voltak lent a kutyák.
Elsőnek Bozontot vittem le (kézben), mert ő az idősebb. Sikerült belefutni egy önsétáltató kan kutyába, de szerencsére aránylag könnyen el lehetett zavarni...
Utána Dodóval mentünk le (ezt Bozont erősen nehezményezte és elég sokat ugatott).
Dodó nagyon ügyes volt!!!!
Szinte a lépcső aljától a saját lábán jött (bár néhány méterenként leült és csak "kis segédlettel" indult újra) viszonylag messzire eljutottunk és lent kakilt és pisilt is!
(Sajnos nem a legjobb időpontban voltunk lent, mert vagy 7 előtt kellene vagy 8 után... Nekünk sikerült 7:45 körül menni így rengeteg ember, főleg gyerek volt az úton akik kissé zavarták Dodót, bár nem tettek semmit... )
|
| | | [válaszok erre: #171526] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
171524. Elküldve: 2013-11-25 10:59:22, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[30003.] |
Köszönöm!
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | |
[előzmény: (171514) Kaska, 2013-11-25 07:35:56] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
171523. Elküldve: 2013-11-25 10:58:49, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[30004.] |
Az én fiam is kb olyan "kövér", mint te.
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | |
[előzmény: (171518) AduAsz, 2013-11-25 10:34:41] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
171522. Elküldve: 2013-11-25 10:58:00, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[30005.] |
Meg is érdemled.
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | |
[előzmény: (171517) AduAsz, 2013-11-25 10:29:45] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
171521. Elküldve: 2013-11-25 10:50:14, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[30006.] |
De vannak, csak mindenki állatok mellé szeretné vinni.
Nem tudnak olvasni az emberek?
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | |
[előzmény: (171519) Viki84, 2013-11-25 10:39:05] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 AduAsz

Tagság: 2006-05-15 09:13:49 Tagszám: #30582 Hozzászólások: 3486 |
171520. Elküldve: 2013-11-25 10:40:43, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[30007.] |
Szerintem ne a diktafonról álmodozz... A telefonodon van hangrögzítés (nem videó!) aplikáció:
(Hangrögzítő
A felvétel elindítása
Válasszuk a Menü>Média>Hangrögzítő lehetőséget, majd nyomjuk meg a kijelzőn látható rögzítés gombot.)
Szintén a diktafontól olcsóbb lehetöség MP3-lejátszó, amely tartalmaz hangrögzítés lehetöséget.
"Ne eröszakold a véleményedet - ajánld fel!" (Srí Krijánanda)
Gyuri
|
| | |
[előzmény: (171499) Viki84, 2013-11-24 18:13:40] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Viki84

Tagság: 2008-05-24 17:26:11 Tagszám: #59680 Hozzászólások: 11049 |
171519. Elküldve: 2013-11-25 10:39:05, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[30008.] |
Most néztem rá a honlapra. Majdnem minden kutyátoknak van gazdajelöltje.
Vackornak kellene már egy jó gazdi
1 érdeklődő sincs?
Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, akkor menj balra.
|
| | | [válaszok erre: #171521] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 AduAsz

Tagság: 2006-05-15 09:13:49 Tagszám: #30582 Hozzászólások: 3486 |
171518. Elküldve: 2013-11-25 10:34:41, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[30009.] |
Az én fiam 4400g. De nem én szültem .
A feleségem 4,5kg-osként a tesója meg 5,60kg-osként jött a világra. És egyikük sem túlsúlyos most.
"Ne eröszakold a véleményedet - ajánld fel!" (Srí Krijánanda)
Gyuri
|
| | | [válaszok erre: #171523] |
[előzmény: (171489) Szilaj, 2013-11-24 08:53:12] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 AduAsz

Tagság: 2006-05-15 09:13:49 Tagszám: #30582 Hozzászólások: 3486 |
171517. Elküldve: 2013-11-25 10:29:45, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[30010.] |
Gratulálok! Bár a Te korodban nem nagyanyának kéne lenned, hanem ük-ük-ük...ük anyának (most majdnem meg(k)ükültem míg azt a sok ü-t leírtam...)
"Ne eröszakold a véleményedet - ajánld fel!" (Srí Krijánanda)
Gyuri
|
| | | [válaszok erre: #171522] |
[előzmény: (171476) Szilaj, 2013-11-23 20:41:08] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Híres

Tagság: 2006-04-10 19:54:52 Tagszám: #29485 Hozzászólások: 22864 |
171516. Elküldve: 2013-11-25 09:22:57, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[30011.] |
A hótól, havazástól az enyémek is bezsonganak mindig. Itt még nem esett sajnos, folyamatosan csak eső van.
Barackocskám még aludni is imádott a hóban. Ha esni kezdett és volt már pár centi hó, akkor kifeküdt az udvar közepére összegömbölyödve és hagyta, hogy betemesse a havazás. Aztán csak a kis fekete orrocskája látszott ki a hókupacból, úgy aludt. Nem tudom, miért szerette ennyire, azt sem, hogy az új gazdinál is csinálja-e.
Mudimentés
Kennelem
Egy jó kutyának halála után a legjobb helye a gazdája szívében van
|
| | |
[előzmény: (171515) SubaHamu, 2013-11-25 09:17:08] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
171515. Elküldve: 2013-11-25 09:17:08, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[30012.] |
elkezdett szemerkélni a hó, ezeknek meg bekapcsoltak valamit, és csak játszanak. pedig esőben inkább szeretnek bejönni, csigába tekeredni, és aludni.
|
| | | [válaszok erre: #171516] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Kaska

Tagság: 2013-10-25 16:51:37 Tagszám: #128879 Hozzászólások: 1481 |
171514. Elküldve: 2013-11-25 07:35:56, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[30013.] |
Végre netközelbe jutottam, olvasom a sok jó hírt, először is gratulálok, nagyon szép , sok örömöt hozzon Nektek!
|
| | | [válaszok erre: #171524] |
[előzmény: (171476) Szilaj, 2013-11-23 20:41:08] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fickó2006

Tagság: 2008-11-26 15:39:41 Tagszám: #66023 Hozzászólások: 1528 |
171513. Elküldve: 2013-11-24 23:33:02, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[30014.] |
Csak a gazdi volt legutóbb.
Kicsit eszegetett a kezéből...
Viszont lehet legközelebb már egy apró fenevadat találnak itt a nyugis angyalka helyett...
Miután egész nap béke és nyugalom volt (a reggeli hancúrt leszámítva), este több mint 1 órán át játszottak!
(Csináltam 2 kis videót, majd átküldöm. De hogy mennyire látszik azt nem tudom... )
|
| | |
[előzmény: (171509) Szilaj, 2013-11-24 20:29:07] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Viki84

Tagság: 2008-05-24 17:26:11 Tagszám: #59680 Hozzászólások: 11049 |
171512. Elküldve: 2013-11-24 20:34:21, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[30015.] |
De fura. Nekem innen erősen mudi jellegűnek tűnik. De akkor azt mondjátok nem annyira ERŐSEN mudi jellegű.
Képről nem ítélünk
Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, akkor menj balra.
|
| | |
[előzmény: (171503) Szilaj, 2013-11-24 18:26:22] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Viki84

Tagság: 2008-05-24 17:26:11 Tagszám: #59680 Hozzászólások: 11049 |
171511. Elküldve: 2013-11-24 20:32:54, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[30016.] |
Olvasom a hsz-ed.
,,Mázli, hogy amikor Dodó pisil Bozont nem bírálja felül"
És ki az a Mázli?
rájöttem
Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, akkor menj balra.
|
| | |
[előzmény: (171508) Fickó2006, 2013-11-24 20:26:29] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
171510. Elküldve: 2013-11-24 20:32:47, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[30017.] |
Nem volt éhes
"Mindenki jó valamire,ha másra nem,elrettentő példának"
|
| | |
[előzmény: (171508) Fickó2006, 2013-11-24 20:26:29] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
171509. Elküldve: 2013-11-24 20:29:07, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[30018.] |
Mennyi idős? Lehet, még nem ivarérett.
Dodó leendői voltak? M i volt?
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | | [válaszok erre: #171513] |
[előzmény: (171507) Fickó2006, 2013-11-24 20:23:34] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fickó2006

Tagság: 2008-11-26 15:39:41 Tagszám: #66023 Hozzászólások: 1528 |
171508. Elküldve: 2013-11-24 20:26:29, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[30019.] |
Bozont nem szereti a rizi-bizit (hús nélkül), Dodó meg alig akarta meg enni a rántott hús falatkákat...
Mázli, hogy amikor Dodó pisil Bozont nem bírálja felül...
|
| | | [válaszok erre: #171510 #171511] |
[előzmény: (171506) Szilaj, 2013-11-24 20:19:20] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fickó2006

Tagság: 2008-11-26 15:39:41 Tagszám: #66023 Hozzászólások: 1528 |
171507. Elküldve: 2013-11-24 20:23:34, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[30020.] |
Mitől lehet felnőtt kannál a kölyök vizelési póz? (és 1 séta 1 pisi? )
Érdekes szokásai vannak ma 3* pattant az ágyra, mint aki mindig ott aludt (a megtalálói azt mondták, hogy ez náluk sem szokás...)
Dodó viszont sokszor megy barátkozni... néha sikerül - néha nem, de olyankor Bozont csak nem foglalkozik vele...
|
| | | [válaszok erre: #171509] |
[előzmény: (171503) Szilaj, 2013-11-24 18:26:22] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
171506. Elküldve: 2013-11-24 20:19:20, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[30021.] |
Hogy van a "család" ?
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | | [válaszok erre: #171508] |
[előzmény: (171505) Fickó2006, 2013-11-24 20:17:33] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Fickó2006

Tagság: 2008-11-26 15:39:41 Tagszám: #66023 Hozzászólások: 1528 |
171505. Elküldve: 2013-11-24 20:17:33, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[30022.] |
Biztos? Nem lehet azt valahol állítgatni? Nekem valamelyik telefonomnál sikerült... (valahogy ki lehet kapcsolni a max. felvétel hosszúságot)
|
| | | [válaszok erre: #171506] |
[előzmény: (171504) FalusiLiba, 2013-11-24 19:09:15] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
171504. Elküldve: 2013-11-24 19:09:15, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[30023.] |
ájfonnal se tudsz többet felvenni 1 percnél
|
| | | [válaszok erre: #171505] |
[előzmény: (171498) Viki84, 2013-11-24 18:10:35] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
171503. Elküldve: 2013-11-24 18:26:22, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[30024.] |
Talált kutya.
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | | [válaszok erre: #171507 #171512] |
[előzmény: (171501) Viki84, 2013-11-24 18:18:25] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
171502. Elküldve: 2013-11-24 18:23:43, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[30025.] |
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | |
[előzmény: (171496) galile, 2013-11-24 17:49:36] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
|