[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
171401. Elküldve: 2013-11-22 15:40:37, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[30126.] |
"Mindenki jó valamire,ha másra nem,elrettentő példának"
|
| | | [válaszok erre: #171402] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
171400. Elküldve: 2013-11-22 13:09:08, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[30127.] |
Nem valószínű,hogy lenne annyi ideje a macsnak
"Mindenki jó valamire,ha másra nem,elrettentő példának"
|
| | |
[előzmény: (171398) Viki84, 2013-11-22 13:00:39] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Viki84

Tagság: 2008-05-24 17:26:11 Tagszám: #59680 Hozzászólások: 11049 |
171399. Elküldve: 2013-11-22 13:07:29, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[30128.] |
(azért a szívemhez kaptam mikor egyszer hírt kaptam hogy ahol a mudik vannak pont azon a telken verekedett egyszerre több macska is.
1. a kutyáim kivétel nélkül nem szeretik a macskákat. (féltettem ugyan a macskákat is)
2. Árnyék vak és ha berohan egy verekedő macskabolyba még elképzelni is borzalom.....szétkaparják az arcát 1 szempillantás alatt )
Nem voltam ott, de sikerült közbeavatkozni, és kikergették a macskákat a kertből. A kutyáknak nem esett baja!
Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, akkor menj balra.
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Viki84

Tagság: 2008-05-24 17:26:11 Tagszám: #59680 Hozzászólások: 11049 |
171398. Elküldve: 2013-11-22 13:00:39, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[30129.] |
Azt hiszem ha a 400 macskából akár 1 is kikaparná Vackor maradék 1 jól látó szemét, hááát.....
Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, akkor menj balra.
|
| | | [válaszok erre: #171400] |
[előzmény: (171391) Szilaj, 2013-11-22 12:37:54] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 galile

Tagság: 2007-01-18 17:58:16 Tagszám: #40216 Hozzászólások: 2166 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 galile

Tagság: 2007-01-18 17:58:16 Tagszám: #40216 Hozzászólások: 2166 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 galile

Tagság: 2007-01-18 17:58:16 Tagszám: #40216 Hozzászólások: 2166 |
171395. Elküldve: 2013-11-22 12:55:59, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[30132.] |
..én inkább vennék Vackornak egy cicát...
Gabi&Csudka&Bereg
Hegyaljai-Pásztor Kennel
|
| | | [válaszok erre: #171396] |
[előzmény: (171394) SubaHamu, 2013-11-22 12:53:38] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
171394. Elküldve: 2013-11-22 12:53:38, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[30133.] |
legyen a vackor a bíró!
|
| | | [válaszok erre: #171395] |
[előzmény: (171393) FalusiLiba, 2013-11-22 12:49:44] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 FalusiLiba

Tagság: 2010-09-16 07:54:44 Tagszám: #88553 Hozzászólások: 9736 |
171393. Elküldve: 2013-11-22 12:49:44, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[30134.] |
de amikor a bírónak mutogatják kiveszik onnan őket
"Mindenki jó valamire,ha másra nem,elrettentő példának"
|
| | | [válaszok erre: #171394] |
[előzmény: (171391) Szilaj, 2013-11-22 12:37:54] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
171392. Elküldve: 2013-11-22 12:42:42, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[30135.] |
pedig utana ki lehetne rakni, hoyg 16 orszag 400 cicjat 2 nap alatt!
|
| | | [válaszok erre: #171407] |
[előzmény: (171391) Szilaj, 2013-11-22 12:37:54] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
171391. Elküldve: 2013-11-22 12:37:54, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[30136.] |
Az a baj, hogy ketrecben vannak a macskák, így semmi élvezet nem lenne.
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | | [válaszok erre: #171392 #171393 #171398] |
[előzmény: (171389) SubaHamu, 2013-11-22 12:13:00] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
171390. Elküldve: 2013-11-22 12:37:23, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[30137.] |
Először nem értettem... aztán rájöttem.
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | | [válaszok erre: #171397] |
[előzmény: (171387) galile, 2013-11-22 11:33:40] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
171389. Elküldve: 2013-11-22 12:13:00, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[30138.] |
Vackorral esetleg ide elnézni?
|
| | | [válaszok erre: #171391] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Viki84

Tagság: 2008-05-24 17:26:11 Tagszám: #59680 Hozzászólások: 11049 |
171388. Elküldve: 2013-11-22 11:42:49, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[30139.] |
Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, akkor menj balra.
|
| | |
[előzmény: (171380) galile, 2013-11-22 08:01:05] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 galile

Tagság: 2007-01-18 17:58:16 Tagszám: #40216 Hozzászólások: 2166 |
171387. Elküldve: 2013-11-22 11:33:40, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[30140.] |
..nomen est omen?
Gabi&Csudka&Bereg
Hegyaljai-Pásztor Kennel
|
| | | [válaszok erre: #171390] |
[előzmény: (171385) Szilaj, 2013-11-22 09:57:35] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
171386. Elküldve: 2013-11-22 09:58:15, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[30141.] |
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | |
[előzmény: (171380) galile, 2013-11-22 08:01:05] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
171385. Elküldve: 2013-11-22 09:57:35, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[30142.] |
Nem tudom, mi a bajod, itt a legtöbb család így él.
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | | [válaszok erre: #171387] |
[előzmény: (171381) galile, 2013-11-22 08:04:31] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
171384. Elküldve: 2013-11-22 09:30:28, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[30143.] |
nekunk meg nagyon sok betont hagytak az udvaron a foldbe asva, ami most pont jol jon a fatároló alapjához! :) nem tudom miert szidom oket.
|
| | |
[előzmény: (171381) galile, 2013-11-22 08:04:31] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
171383. Elküldve: 2013-11-22 09:06:13, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[30144.] |
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | |
[előzmény: (171380) galile, 2013-11-22 08:01:05] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Catti

Tagság: 2004-09-27 16:34:57 Tagszám: #12868 Hozzászólások: 10559 |
171382. Elküldve: 2013-11-22 09:06:02, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[30145.] |
mivel még több mint egy év múlva lesz, persze, addigra úgyis elfelejtem.
"A kutyaugatás nem hallatszik az égig."
Mudi Fajtamentő Egyesület
|
| | |
[előzmény: (171378) galile, 2013-11-22 07:52:50] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 galile

Tagság: 2007-01-18 17:58:16 Tagszám: #40216 Hozzászólások: 2166 |
171381. Elküldve: 2013-11-22 08:04:31, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[30146.] |
Nekünk nagyon szerencsénk volt a kőművesekkel, és a többiek munkája is rendben levőnek tűnik, csak a helyzet volt rossz, hogy 28 nm-en kellett szeptemberben áram és fürdőszoba nélkül 3 gyerekkel kihúzni...
Gabi&Csudka&Bereg
Hegyaljai-Pásztor Kennel
|
| | | [válaszok erre: #171384 #171385] |
[előzmény: (171379) SubaHamu, 2013-11-22 07:58:01] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 galile

Tagság: 2007-01-18 17:58:16 Tagszám: #40216 Hozzászólások: 2166 |
171380. Elküldve: 2013-11-22 08:01:05, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[30147.] |
Szép Napot!
Hátha hoz a kép ezen a borongós napon egy kis jókedvet...
Nyaraláson mentünk vissza az apartmanba, én megálltam zöldségesnél, és mikor utolértem a családot, azt vettem észre, hogy amerre megyünk (étteremsor, megemelt terasszal) igazi jókedvű kacagás hullámzik...aztán megláttam az okot...
Gabi&Csudka&Bereg
Hegyaljai-Pásztor Kennel
|
| | | [válaszok erre: #171383 #171386 #171388 #171406] |
[előzmény: (171378) galile, 2013-11-22 07:52:50] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SubaHamu

Tagság: 2012-05-08 20:23:41 Tagszám: #104266 Hozzászólások: 2427 |
171379. Elküldve: 2013-11-22 07:58:01, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[30148.] |
itt sokkal egyszerubb a szitu, szoval johettek nyugodtan. :)
ami gaz, hogy eddig szakemberek dolgoztak, es amit mar megcsinaltak azt lehet lassan javitgatni.
|
| | | [válaszok erre: #171381] |
[előzmény: (171377) galile, 2013-11-22 07:50:12] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 galile

Tagság: 2007-01-18 17:58:16 Tagszám: #40216 Hozzászólások: 2166 |
171378. Elküldve: 2013-11-22 07:52:50, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[30149.] |
Mi pont ezt csináltuk -kérsz még kedvcsináló képeket?
(Na jó, nálunk nem volt alapozás, és tömésfalaink vannak, ez miatt kellett annyira szétbontani mindent, hogy vasbeton pilléreken tudjon állni a tetőtér.)]
Gabi&Csudka&Bereg
Hegyaljai-Pásztor Kennel
|
| | | [válaszok erre: #171380 #171382] |
[előzmény: (171367) Catti, 2013-11-21 21:10:40] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 galile

Tagság: 2007-01-18 17:58:16 Tagszám: #40216 Hozzászólások: 2166 |
171377. Elküldve: 2013-11-22 07:50:12, [KUTYAFAJTÁK] Mudi
|
[30150.] |
Itt is kérdéses volt a felső szint, meg még nagyon sok minden nincs is kész, de a gyerekek fel tudtak költözni, és ez nagyon jó. (Főleg, hogy a fenti hőmérséklet állandóan 24 fok, így csúszhatnak, mászhatnak a földön, kitakarózhatnak éjszaka...) Most kíváncsian figyeljük, hogy az egy kandalló továbbra is befűti-e a házat..
Gabi&Csudka&Bereg
Hegyaljai-Pásztor Kennel
|
| | | [válaszok erre: #171379] |
[előzmény: (171366) SubaHamu, 2013-11-21 21:06:22] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
[KUTYAFAJTÁK] Mudi (üzenet: 201418, Kutya) |
|
|
|
|